Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. [quote name='Cantadorra']Coraz lepiej, wrócił mu apetyty i lepiej chodzi :)[/QUOTE] Trzymam kciuki, aby jak naszybciej zaczął hasac jak mlodzian :loveu:
  2. Tez przybywam z zaproszenia. NIe wiem jak pomoc malutkiej, moze trzeba zglosic ja na wątek mikropieskow ? Takie kruszynki mają duzo milosniczek.
  3. Pragne poinformowac, ze z bazarku dla Barnaby, ktory powstał w calosci z pieknych rzeczy od Agat21 , uzbierało sie 288 zł :loveu: Taką kwote dopisuje do stany konta Barnisia :lol: Bardzo dziekujemy !
  4. Ciesze sie, ze Reksio pojechał do Amadorki, bedzie tam mial dobrze :lol:
  5. Cudne zdjęcia ! :loveu: Jednak kazdy psiak potrzebuje troche trawki i obcowania z naturą. Ja juz nie moge sie doczekac mojego wyjazdu z Janką na wczasy:lol: Pozdrawiamy Cioteczke i jej dwa skarby :lol:
  6. A jak Barutek sie dzisiaj czuje ? Na domiar złego wszędzie takie upały...
  7. Wiesz juz jak bardzo sie ciesze, bo rozmawiałysmy. Czekalam, az napiszesz, ze przywiozłas go do domu:lol:
  8. Dzwonila dzisiaj Pani Asia i własnie dowiedziałam sie, ze kłopoty z uszami sie powiększyły. Biedak, bolące uszy to wielki dyskomfort.:-(
  9. Przyszlam na zaproszenie do przesympatycznego Koraliczka. Nie wiem, jak moglabym pomoc, domu niestety mu nie moge zaofiarowac.:-( Bede zagladac do pieseczka.
  10. Zapisuje biedaka... A co z tym, ktory został ???
  11. [quote name='cancer43']W psanatorium 40zł za dobę + karma,cena nie do przeskoczenia[/QUOTE] Ta wiadomosc o cenie w psanatorium, to jakies nieporozumienie. Jest tam mój Barni za 420 zł miesiecznie ( co prawda ze znizką, bo to weteran ) ale ceny az tak nie wzrosły. Musialas spojrzec na ceny komercyjne dla wczasowiczow.:lol:
  12. Azir to ładne imie. Dobrze, ze juz nie jest bezimiennym dziadeczkiem.
  13. Podaje wykaz wpłat na lipiec dla naszego przystojniaka: 2.07. - ala123 - 50 zl 2.07. - malibo57 - 25 zł 4.07 - agat21 - 10 zł Bardzo dziękujemy :loveu:
  14. Zagladam do sympatycznego Pucka. Posłalam mu tez grosik i gdyby nie to , ze wyjezdzam za pare dni, skleciłabym jakis bazarek. Moze po powrocie :lol:
  15. Tak, wszyscy trzymamy kciuki za zdrowie Barutka. To kochany , piekny ONek po przejsciach, któremu Cantadorra dała wspaniały dom. Hela, ciesz sie dziewczyno, ze jestes zdrowa !
  16. Swietnie Maxiu wyglada ! A jaki szczęsliwy :loveu:
  17. Bedzie dobrze, nie ma innej opcji !:kciuki:
  18. Ja tez sie zgadzam, aby pieniadze, ktore nie zdazyły pomoc Edenowi, pomogły w spłacie długu:-(
  19. Ja ostatnio kupiłam wór w Sosnowcu, chyba najtaniej. [url]http://tablica.pl/oferta/karmy-josera-ID2rM8f.html[/url]
  20. Kto ma taką szczęsliwą rękę do adopcji ? Moze macie jakis domek na zbyciu, dla ONka- anioła, ktory kocha wszystkich? ( tylko kotów nie lubi... )
  21. Moja Janka od 2 lat je Josere. To karma ze sredniej półki, ale nie jest zła.
  22. Barutku, trzymaj sie kochany, nie rób tego swojej Pani, ktora tak bardzo Cie kocha :-(
  23. Serce pęka...:-( Bardzo Wam współczuje...:-(
×
×
  • Create New...