Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. mineralna- oczyść skrzynkę :) To tutaj napiszę- 25 zł? Nie mam pojecia ile
  2. Zacisk/półzacisk. Jakbym wzięła granat, to bym miała 2 miękkie :) A pomarańcz i tak jak coś to nakładam młodej tylko w domu.
  3. ja wlasnie nie wiem, bo mam pomarancz miekkie i lekkie i mi lekko zbrzydł ;pp narazie chce sie pozbyc smyczy butterfly, jakiegos polzacisku i smyczy zwyklej czarnej, wtedy kupie mlodej regulowaną smycz rogza S Paint Paw i jakiś półzacisk.
  4. O, a ja mam pytanie. Co dla Daisy: * rogz miękkie i lekkie granat (Navy) * rogz odblask fiolet * rogz odblask pomarańcz ?
  5. Mineralna, a za ile kupisz smycz jak cos? Bo ja niby mam i sie zastanawiam czy nie sprzedac
  6. Aga, to dawaj z nami na zoolandii ;pp Bo ja przez Magde kupie chyba jakas obroze znowu i smycz regulowaną tą czarną..
  7. madziu, nie kuś bo kolejną zamowie ;pp w sumie... jaki wzorek do do Daisy z rogza?
  8. Hia hia, Morgan z Magnusem jakby tacy lekko zamuleni :) A ja spędziłam u weta 2 godziny i młoda dostała 2 zastrzyki i jutro znowu jechać -.- U Joya samo przeszło? Ja jak wróciłam z Daisy do domu, to jak ją do wanny wsadziłam łapy umyć to zwymiotowała 3 czy 4 razy samą wodą
  9. Ja pier... Magda, serio ci ukradli? oO Tia, a ja przez te złe kupiłam półzaciska sport blue ;pp Narazie daje foto skromnej kolekcji: [IMG]http://i43.tinypic.com/21jsyv8.jpg[/IMG] - obroże i szelki [IMG]http://i40.tinypic.com/142efqs.jpg[/IMG] - smycze [IMG]http://i43.tinypic.com/10pc776.jpg[/IMG] - wszystko
  10. Ej no Aga, nie ma lenistwa! Haha, spacerek nawet jako tako się udał, teraz podziwiam swojego świetnego rogza!
  11. Ja bede zamawiać z Feigned, ja to biore ok. 5 albo 6 oO
  12. Buuuu, to co, nikt nie przyjedzie? Ej noo :( Zostałam sama z Magdą?
  13. No to ja sie ze wstydem pierwszy raz przywitam.... Ale Joyek jest świetny :) A tak poza tym.... Aga, idziesz dzisiaj? Bo u mnie leje, ustaliłam z Magdą, że jak do 13 przestanie to idziemy normalnie na spacer, a jak bedzie padać to tylko do zoologicznego (po rogzy ;pp)
  14. Nie chce dołować, ale jutro deszcz ma padać -.- W sobote ma być ładnie, ale w niedziele znowu lipa.. A tak w ogóle, to bedzie ktoras chciala przejechac sie na legionową po rogzy? Bo w Zoonaturze mały wybór i nie ma ładnych :)
  15. gdzie to jest napisane? przejrzalam cale opakowanie i nic nie ma. no ale to nie ten temat ja jutro jade z dziewczynami na spacer, potem do zoologicznego... boje sie, zeby wyjsc tylko z 1 rogzem, a nie wiecej ;]
  16. U mnie jakos nigdy nie bylo napisane, zeby stosowac tylko obroze. Ja mam obroze Beaphara i kropelki Fiprexa i niezawodne zabezpieczenie, pies ma juz to ponad rok jak nie dluzej i nie ma zadnych objawów, ze to szkodzi
  17. Ja jak zwykle, również się pojawię :)
  18. Magda, wezmiesz aparat we wtorek? :) Dziewczyny, to tez sie wbijam! :)
  19. Czyli kiedy to ma byc? We wtorek?:) Magda, wezmiesz aparat na plac, nie?::) Izaa, co z tą rybą?;p
  20. Ej, to ja też moze sie wybiore, ok? Ja na pewno nic nie kupię ;pp
  21. Ej laski, nie cierpie Was! ja pieeer.... Jak Wy pójdziecie, to ja też musze! Ja jak coś to zaklepuje sobie półzacisk sport blue ;pp Dżiis, ja musze coś sprzedać -.-
  22. Ahaa, no to powodzenia ;) Czekam na PW :) Ja w sobotę będę na pewno, w niedzielę... zobaczę
  23. Co on tam ma w pysku? ;pp Haha, a ja z tym przystojniakiem (no dobra, przystojniakami, żeby Axel Kapsel sie nie obraził) to bede czesto sie spotykac ;pp
  24. No bo.. jakbyś jakieś Mki miała i chciala sprzedac to bym wziela, tak to Lka dla nas za duża ;pp
  25. Buuu Iza, czemu?;pp Ej no to ja licze, bo mam zamiar zrobic ciacha rybne, zeby mi pies na placu pracowal jak nalezy :)
×
×
  • Create New...