Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. aktualnie 2,5 kg ;pp a twój :) ? wiesz co, ja na Twoim miejscu bym sie nie zastanawiala ;pp tak blisko masz na ten oboz -.- ja to przez polske musze przejechac
  2. ja 14 lat skoncze 10 lipca ;pp to akurat ten sam wiek. ej no jedzcie ;pp szczekanie i wgl. da sie wyeliminowac, moze Ci cos o tym powiedziec Feigned- moja kolezanka z klubu. Jej Axel na poczatku szczekal non stop, nigdy sie nie uciszal, zero skupienia czy cos, teraz jest kompletnie inaczej ;)
  3. Marta, tutaj spytam, bo mi sie PW nie chce wyslac, jaki kolor smyczy?
  4. My narazie jeszcze uczymy sie tunelowo. Co tu pisać... 2 letni prawie york ^^ Sunia z charakterem, boi sie psow, ogolem nieufna. Ale madry pies, pojetny i w ogole fajny :) Zywiolowy terier
  5. my wlasnie tunelowa, na smaczki normalnie jest baardzo trudno. skoro jednego psa uczylas tunelowo to czemu drugiego nie? Mysle, ze narazie warto by bylo sie wstrzymac, bo z tego co widzialam to nie trenujecie pod okiem szkoleniowca. Ja bede mogla ew. pomoc na obozie
  6. no to slalomu nie rob, bo widocznie zla metoda
  7. dzisiaj zaczeliscie? sluchaj, mozecie jechac ogolem, mysle, ze te szczekanie da sie wyeliminowac, a fajnie, jak jeszcze jeden york bedzie ;)
  8. my od jesieni, ale byla zimowa przerwa. ale wiekszosc przeszkod umiemy, krotkie sekwencje tez
  9. [url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/ZADA211.jpg[/url] Mój szczur! *.* :D Potwierdzam, że oba białasy są świetne ^^
  10. Ona ogółem baardzo boi sie psów, ale jest w stanie skupić się przy nich bardzo ładnie (co pokazuje na treningach), więc jedynie boi się zabawy, ale obwąchać obwącha się. A szczekać nie szczeka raczej, do ludzi różnie, nieufna, jak jej pozwolę to idzie sie przywitać.
  11. Jak to z cudzym? Przeciez wy tam musicie razem pracowac, wiec z cudzym sie nie da. Gucci13- czemu bd szczekal?
  12. Aha, spoko. Ja chyba wezme ta z allegro za 99 zł, trudno, przeboleje 20 zł droższą ;p
  13. Bura, a gdzie kupilas? Na allegro?
  14. Kurcze, a wie jeszcze ktoś może, gdzie dostanę te klatki w innym sklepie? Bo w tym co podałaś, to nie ma tego, co chcę kupić... Martyna- na animalii z ferplasta nie ma, a właśnie ta materiałówka byłaby dobra, tylko kurcze... zostanie mi chyba tylko allegro -.- P.S. Swoją drogą, Gram był świetny wczoraj na placu ^^
  15. No właśnie ta z karuska jest super, ale lekko droga. Ta druga jest fajna, widzialam ja tylko na allegro, ale dzieki za tego linka ;)
  16. A ja mam pytanie. Gdzie znajdę solidne materiałówki, ale małe (najmniejszy rozmiar) w sklepie internetowym? Bo mialam zamiar robic zakupy w Animalii i kupic ta Tcamp Twister, ale ponoc nie jest stabilna i wytrzymala, a nie chce brac tylko gdzies klatki, chce tez zrobic zakupy.
  17. I co... nikt wiecej?:) Finningan- wiesz czy sa jeszcze miejsca?
  18. Ej, znowu cisza... Nie chce nikt wybrać sie na spacerek w czwartek albo piatek? Bo musze na legionową spytać sie o smycz i potem mozna by bylo na spacerek do zwierzynca :)
  19. Nie, pies mi zdechł ^^ Żyjemy, żyjemy. Ciacha spisały sie świetnie na treningu, pies robił mi wszystko bezbłędnie za nie :) Ciastka serowe, to surowe wyszła mi kulka ciasta, po upieczeniu kruche niesamowicie -.- Ciastka jabłkowe jako tako, teraz już twardsze, najfajniej wyszły wątróbkowe- takie miękkie i łatwe do krojenia. Polecam!
  20. a dla mnie peace pup bez dwoch zdan :)
  21. Moim zdaniem powinnaś wziąć 1 albo 2. Ta 66 cm to dla labradora dobra.
  22. Ja właśnie wstawiłam do pieczenia: ciastka wątróbkowe, jabłkowe i serowe :) Wszystko w 2 razy mniejszych porcjach niż tu podane i sie zmieściło na jednej blasze :)
  23. Swietnie, zdania podzielone ;pp Kurcze, nie wiem ;)
  24. Tak, dla yorczka z avka :) Osobiście podoba mi sie bardzo ten granat, ale znowu chce coś odblaskowego -.-
  25. Takie różowe kwiatki ;pp A ja mam pytanie, myślicie, że smycz Paint Paw będzie się nadawała jako czarna smycz do wszystkiego? No i ponawiam pytanie, co: odblask pomarańcz, odblask fiolet czy miekki i lekki granat?
×
×
  • Create New...