-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Aha.... To wezme 2 baniaki wody, bo i tak samochodem jadę.... Zresztą, Chrupek Shetanki pewnie więcej pije od mojej ;p
-
Tak tak, poproszę :) Madzia, ale to będziesz jutro z Axelkiem na placu czy nie?
-
A słuchajcie... jak jest z wodą dla psów? Jest ciągle dostępna w ośrodku? Bo ja np. dla swojej kranówy nie daję i jeśli będzie tylko taka możliwość, to przywiozę ze sobą baniak wody.
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
To coo? :) Jak będę miała dobry humor to na do widzenia wstawię Wam pare fotek :) -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Dobra, dobra cicho ;p Zmówiły sie dwie i teraz narzekać będą ;p Odpracuję po obozie, ok? :) Będę miała duuuużo fotek :] -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Witamy :) Sorki ludzie, że zaniedbuję galerię, ale jakoś tak... Fotki wstawię niestety dopiero po obozie :( -
A tak w offie, Zuza, na jaki obóz jedziesz? :)
-
O, super, że Pan się odezwał :) Miałam jutro właśnie do Pana dzwonić. Czy byłaby ewentualna możliwość odebrania mnie z pieskiem z dworca w Giżycku? Bo raczej jednak dojadę na obóz samochodem, ale nie zawsze plan wypala. Byłabym w Giżycku ok. godziny 15. I... czy można wybrać sobie domek? :)
-
To trudno. Wezme sobie śpiwór i jaśka :)
-
No ja też pociągiem będę jechać. Marta, niczego, tzn? :) Ale ta pościel... Taka nadająca się do użytku?:)
-
A słuchajcie.. Przydała się w ogóle jakoś na obozie karimata? Bo nie wiem, czy brać... No i kurcze... Bo ja zawsze na wszelkich koloniach spałam normalnie na poduszce pod kołdrą ;p Więc... lepiej wziąć śpiwór czy pościel?:)
-
Axuś będzie w poniedziałek :) Madziasta, bierz aparat jak masz jakiś we wtorek na plac, to fot narobimy, to siem wstawi :D
-
Hej Białostoczanie, nie chciałby się ktoś jutro spotkać?? :) Bo ja tak chciałabym do Galerii Podlaskiej, do Zoonatury się przejechać ^^
-
A po ile one? ^^ Szkoda, że nie ma `Obóz z psem` ^^
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
A ja już dziękuję kochana :* -
Podstawy posłuszeństwa.... Takie `coś` kryjące się pod tą nazwą miałam na kursie w klubie ;p Może jednak zostaniemy przeniesione do zaaw., w co wątpię i tak ^^ Dobra, to slalomu robić nie będziemy, nie wiem tylko jak nauczyć psa strefówek 2on2off ;p chociaz moim ideałem też są zbiegane, to i tak w klubie bedziem sie uczyć 2on2off A co do smaczków. Czyli 60 paluszków mięsnych to zdecydowanie za dużo? ;p 20 pasków mięsnych wystarczy? Ja zresztą i tak, co jakiś czas, będę chciała z psem popracować że to tak nazwę samodzielnie (target głównie). BTW... Madzia, skąd tą koszulke miałaś (a raczej Szila miała :D) [url]http://i25.tinypic.com/oqaurb.jpg[/url] ?? Na obozie dostaliście, czy w Rynie kupiłaś?
-
Magda, ale można jakiejś przeszkody nie robić? Bo my slalomu napewno nie bedziem robić. A jak strefówki? 2on2off, zbiegane, jakieś inne czy w ogóle?^^
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Bry, bry ^^ Będą za.... 17 dni ^^ Jakżem z obozu wrócę ^^ Narazie nie chce mi się wstawiać (zmniejszanie, linkowanie i tepe itede). -
Szczególnie Szila w tym slalomie (kynologia^^) :) Szkoda tylko, że slalom jest naprowadzaniem i wątpię, żebym to z Daisy robiła, bo na jesień idziemy na kurs już agility i tam będzie metoda tunelowa ^^
-
Wreszcie odezwał się ktoś z kadry :) Bardzo nam miło :) Czy Pani, Pani Karolino będzie na przyszłym turnusie OZP4? Jeśli tak, to będę miała (a raczej miały- przecież jeszcze moja yoreczka Daisy) Panią poznać :) Mam nadzieje, że faktycznie jedzenie nie jest takie złe, bo ja wybredna prawie w ogóle nie jestem (dobra no, flaków nie lubię ;p), ale już się bałam, że miałam zamiar kupić po kilkanaście zupek chińskich, kisieli i wafli ryżowych i conajmniej 3 opakowania płatków śniadaniowych ^^
-
Guptasku, nie nie. Nie w Gdańsku. Ja wtedy na 100 % jeździć nie będę, a dla tych z południa chyba jeszcze gorzej.
-
Mi tez nie, ale w tym nowym katalogu rogza nic ladnego nie ma :(
-
Jak myślicie, ładniej będzie mojej Daisy w Planecie czy Rogzette Rogza? Tak chciałam Pink Hearts, a nie ma już :(((((((
-
Naprawde jest zakaz ttb? Porąbało ich całkowicie :/ Jeszcze może małych psów zabronią, bo dużo szczekają :roll: