-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
No bo mówicie, że domki przeciekają, to sie coś nie domyka itp. itd... Myślę, że jeśli więcej osób by poprosiło, to może by się zgodzili. Nie prosimy przecież o inne miejsce, tylko o poprawę warunków.
-
Magda, to niech może by jakoś warunki troche poprawili :/ Jej! Jeszcze tylko tydzień! Trzeba zaczynać się pakować :lol:
-
No taaak, ale on dla mnie za rooshoffy ^^ A planet za granatowy :( No cóż, jak pojadę w następnym tygodniu do Zoonatury, to zdam realcje ^^
-
My jako do początkujących, no ale czasem przestawiają do innych, nie?
-
... i nie wróci więcej ^^ A często chodziliście nad jezioro?
-
A idź Ty Guptasek ;p Bo Ci tym odpadającym kranem przywale :D
-
Niech Ci bedzie ;p Moze przezyje ;pppp Shetanka, duzo zarcia bierzesz swojego? Bo jak tam faktycznie jest blee to bedzie zle. Chociaz ja wybredna to nie jestem. Bo lubie wszelkie ohydstwa typu kalafiory, szpinaki itp. ;p
-
To proste ze pojdziecie na zaawansowanych :((((((((((((((( Szkoda :(
-
O kurde, to to też będzie? Pooorażka ^^ To co tak w ogóle piesa musi umieć? Moja Daisy, jeśli wie, że ze mną pracuje to w 98% przypadków przyjdzie na moje zawołanie :) A jeśli nie wie, że pracuje to w ok. 94%
-
A ja jak dobrze pójdzie, to przymierzam się do kupna kompletu z Rogza. Zalezy jaki będzie w Zoonaturze. Ale prosiłam o zamówienie rogzette lub planet rogz.
-
Nieeee :( Ej, ja nie chce iśc do początkujących sama ;p Dobra no, skoro mają i tak przydzielać, to sie zobaczy ^^ A my musimy troche potrenować ^^
-
Hehe ^^ Ja dla swojej kupiłam koguta lateksowego piszczącego z Trixie 20 pare cm, ale psica niezbyt lubi się nim szarpać, a kupiłam go z myślą, żeby nakręcać psa na to na obozie. Ale... stwierdziłam, że jednak będę nakręcać na sznurek (własnoręcznie pleciony ^^), na który nakręcałam psa na kursie i będę go nakręcać na agility na jesień w klubie i w ogóle.
-
Shetanka, tylko nie mów, że chcesz pójść do zaaw. ;p Bo my napewno pójdziemy do początkujących.
-
Nie, no ale wiesz ;p Chodzi o to, że w jednym okna nie ma, drugi bardziej przecieka itp. itd. ;pp
-
To który ogółem lepszy domek? 16 czy 18? ;]
-
Ale 16 i 17 w boskim stanie nie jest, nie? ;p
-
Hehe ^^ Ja jak bede pociagiem jechać, to ok. 15 będę już w Giżycku, więc też pewnie będę po 15. Trzeba jakby co, zaklepać domek ^^ Chyba 18, nie? Ponoć jeden z lepszych, blisko toru ^^
-
Nightpearl- no niezupełnie... Gdybym ja swojej najpierw rollery rzucała, a potem już floatery, to mój pies W OGÓLE BY NIE LUBIŁ FRISBEE. Zaczyna się od tzw. `psychozy`. Wyciągamy frisbee z szuflady np. mówiąc podniecającym głosem `co ja tu takiego mam?` `ale super!`. Potem nie dając psu nawet DOTKNĄĆ frisbee biegamy z nim, jakbyśmy byli psychiczni, cieszymy sie, jakbysmy wygrali w Totka milion. I tak przez pare sesji. Potem znowu schiza i szarpiemy się z psem pare sekund. I znowu tak pare sesji. Po jakimś czasie można rzucić psu rollera. Ale pamiętajmy! Na początku zabawa z frisbee trwa minutę, czasem nawet krócej. Później 2 minuty, czasem znowu krócej. Instruktaż mojego autorstwa :) Mój pies właśnie tak pokochał frisbee :) Co prawda aktualnie jesteśmy ciągle na etapie rollerów, raz tylko złapała floatera, bo niestety za wolno biegnie do talerzyka i nie może jego jakby wyszukać w powietrzu, żeby dobrze się ustawić do złapania.
-
Od razu mówię- planecik jest ciemniejszy o wiele od zdjęcia :( Bo gdyby był taki jak na zdjęciu, moja sucza dawno by już miała i szele i obrożę i smycz. Nu... A tak jestem zdana na Zoonaturę. Poprosiłam, żeby mi zamówili albo komplet Rogzette albo właśnie Planet. Bo już nie mają Pink Hearts, Sportów i innych fajnych wzorasów :(
-
Aha... To my i tak do zaawansowanej nie idziemy. A może to dobrze, że więcej małych psów... :) A linka ta długa przydawała sie?
-
Naprawde? Mi sie wydawało, że większość, to duże psy. :/
-
Ale na obozach tych jest mało ^^ Marta Ch. ^^ Miło :) A o której wiesz już może masz zamiar przyjechać?
-
Yorków pare? Skąd wieeeesz? Eeej :( Ja nie cem :( My chcieć być oridżinal :( My pewnie będziemy w rogzach jakiś ^^ Ja nie wiem, albo z mamą przyjdę, albo ktoś mnie z kadry przywiezie. Poznać, poznamy sie jakoś ^^ Jak masz na imie? :) A o której mniej wiecej przyjedziecie? Ale fajowsko, 10 dni ^^
-
Jak dzis bylam, to akurat tylko raz straz miejska sie przeszla, bo sie bili. A tak,to nikt nie chodzil. No ale coz, trzeba wybierac odludzia ^^
-
Mineralna, ja rok temu to nakupiłam chyba z 10 zupek i w nocy siedziałam z koleżankami i tylko było słychać `chrup` `chrup` `chrup` ^^