Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. [quote name='Jasmina81']Witajcie, Pixie (albo Dixie) jedzie w weekend do moich rodziców :loveu:. W sobotę po południu wrzucę pierwsze fotki z nowego domu :p Pozdrawiam, Kinga[/quote] Jejku :loveu: !!!! Żeby drugiej się tak poszczęściło :loveu:
  2. [quote name='Erazm']Nie ma chętnego na takie cudo??????[/quote] Qrde... Samochód mi zamarzł :-o.... Odezwijcie się znawcy astków!
  3. [quote name='Erazm']Biała bije rekordy oglądalności na all, oby znalazł się domek[/quote] :buzi: Dobra z Ciebie Kobieta...
  4. A tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/domek-dla-malego-pieska-w-typie-ratlerka-128544/[/URL]
  5. [quote name='Daga & Maks']na pierwszą stronę[/quote] Wrzuciłam link na "przygarnę psa". Państwo szukają pińczerka! Tylko nie umiem przerzucić zdjęć. Erazm.... pomocy.
  6. [quote name='Nikki']Jeszcze słyszałam taką głupotę, że pies z rodowodem musi mieć imię zaczynające się na R. :shake:[/quote] Jak będę miała zły humor - to przylecę na ten wątek! :megagrin:
  7. :placz::placz::placz: Nikt nawet nie zajrzał do słoneczka...
  8. [quote name='beka']To maleństwo z pierwszego zdjęcia jest przepiekne :)[/quote] Nie dość, że przepiękne - to ma uroczy charakter!
  9. [quote name='Erazm']Nie spadaj mala, dziewczyna tak wspaniala napewno znajdzie domek[/quote] Wrzuciłam pluszaczkę na na "Przygarnę owczarka" - jak nie patrzeć - to prawie owczarek (podhalański)!
  10. [quote name='AGA NR 1'][B]Mój pies jest z ras małych, to 6,5 kg Russellek ( terrier) .[/B] :lol: To jest potencjalny 28-my dzień ciąży i na USG wybierzemy się w tym tygodniu ( tzn. od jutra, poniedziałku licząc ). Martwię się potwornie, bo sunia już troszkę schudła przez te swoje niejedzenie a przy jej obecnym stanie..... aaaaaaaaaaaaa, to koszmar jakiś !!! :placz: Ale już mnie trochę pocieszyliście...[/quote] Tak jak napisała MargaretS - teraz sie nie martw... Po porodzie u suni mojej koleżanki też nastąpił totalny "jadłowstręt". Psinka chy8a tak 8yla zaaferowana faktem, iż została mamusią, że nie pamiętała o jedzeniu. Na talerzykach w kuchni codziennie stał co najmniej 4 dania. "Do wy8oru-do koloru". Mamusia nawet nie raczyła powąchać... Kończyło się wciskaniem na siłę mięcha do pyszczka ;) (najlepiej wychodziło podczas karmienia malych) + preparat na apetyt, który przepisał wet. Mięsko mieszała z witaminami i wapniem, ponieważ do suchego "startera" nie mozna jej 8yło w żaden sposo8 przekonać... A cale życie jadła Royal Canin. Pilnuj jej z jedzeniem po porodzie - musi mieć pokarm, a 8ez jedzonka i to odpowiednio z8ilansowanego - tak jak pisała MargetS - może 8yć ciężko...
  11. [quote name='Patisa']Oj Martens, bo Ty się po prostu nie znasz na takich sprawach!:lol:[/quote] Moja koleżanka twierdziła, że jak weźmie się na ręce szczeniaka psa rasowego - to nigdy się na tychże rękach nie zsiusia! A kundelek - na pewno to zro8i! Po tym poznawała psy rasowe! :crazyeye:
  12. [quote name='mysza30']A czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi czy na Ukrainie pies musi przejść kwarantanne i jak ona wygląda, bo mam chętnych na szczeniaka tybeta ale niewiem co z nim się dzieje po przekroczeniu granicy.[/quote] A to piesek czy suczka? Jeśli suczka - ja *ym uważała...
  13. [quote name='Erazm']Dwie szorstkowlose panienki to rodzenstwo, dwa pozostale szczeniaczki to pojedyncze sztuki po innych matkach[/quote] Pixi i Dixi - do góry!
  14. [quote name='Kleopatrax3']Może przez tą ciąże . Chyba jak urodzi to moze bedzie jadła . :)) Pozdrawiam ![/quote] Kiedyś słyszałam od psiego ginekologa-położnika, u którego *yłam z koleżanką i jej sunią (miała dokładnie takie same o*jawy), że psina w ten właśnie sposó* reguluje w naturalnie licz*ę płodów. W/g niego to częsta przyczyna odmowy jedzenia ze strony zwłaszcza suczek małych ras. A jakiej rasy jest Twoja? Taki stan rzeczy trwa ok. 1 tygodnia, po czym samoistnie przechodzi. U mojej koleżanki (to znaczy jej suni :cool3:) ta diagnoza naprawdę się potwierdziła. Nie martw się na zapas...
  15. [quote name='Erazm']Jest w dt, Warszawa. w tej chwili nie pamiętam skąd się wzieła, za dużo psiaków dziś przerabiałam[/quote] Sunia 8łąkała się po Radzyminie. A potem po8iegła za samochodem p.Joli, która nie miała sumienia jej nie przygarnąć na DT. Jest uoso8ieniem łagodności :lol: do wszystkiego co się rusza. Do kotów, psów i dzieci. Tak jak pisała Erazm - to jeszcze dzieciaczek.
  16. [quote name='Erazm']Byłyśmy, u Pani Joli wysypało szczeniakami, no cóż komp padł, w całym zamieszaniu nie zapytałam o karmę:oops:, obfociłam kilka psiaków teraz siedzę od dwoch godzin i przygotowuję ogłoszenia. Fotki wrzucę też tutaj, niektóre;)[/quote] Dlaczego niektore?! Co Ty za zdjęcia ro8ilaś droga Erazm :cool3:? Ciotki! Szczeniorki są przecudowne :loveu: !!! Czarny Misio głównie śpi. Mała "amstafka" fajnie "podgryza" A rodzeństwo terrierków walijskich - jak to terrierki - żywe i radosne. Ta najmniejsza sunia chy8a nie da so8ie "w kasze dmuchać"!
  17. [quote name='Osiolek']Hehehe.... to bedzie wesolo: Bura, Muska, Fredek, Pigula i Pepega ;-) nono, jestem sklonna przyjechac zeby to obejrzec na wlasne oczy :evil_lol:[/quote] Osiołek... Warto to zobaczyć - oj! warto!:evil_lol:
  18. [quote name='Erazm']Dzięki Gagatko, uff wróciłam, ale było super, moje psiaki oszalały kiedy przyjechaliśmy, byliśmy na pięknych, długich spacerach nad jeziorem. Mizianie na osiem rąk. Kto w sobotę sie pisze?[/quote] Ja !!!! :multi: Ps. A mogę wziąć małego "dziamgacza" (1kg żywej wagi) w ramach socjalizacji?
  19. [quote name='EVA2406']Abrusia, nie martw się, damy radę:evil_lol:[/quote] Ewunia! Dziękuję za wystawne przyjęcie! Za ekskluzywne potrawy i cieplutką atmosferę :loveu: Dziewczyny - a Wam dziękuję za miłe towarzystwo!
  20. [quote name='Saphira']Staropolskim obyczajem kiedy w Wigilię gwiazdka wstaje Nowy rok zaś cyfrę zmienia Wszyscy wszystkim ślą zyczenia Przy tej pięknej sposobności I my życzymy Wam radości Aby wszystkim się darzyło Z roku na rok lepiej było [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19362_04%20.jpg[/IMG][/quote] A co tutaj tak cicho???? Jutro "sa*at" u Ewci! Już się nie mogę doczekać! Szykuje się spora gromadka :multi:... Ewa - nie ogarnia Cię przerażenie?
  21. [quote name='anndzia']Ponawiam pytanie.[/quote] Moja sunia ma brodawkę w okolicach szyi. Już kilka razy myślałam, że to kleszcz:evil_lol:
  22. [quote name='gagata']Cioteczki,ta droga pragnę złozyć Wam wszystkim najserdecznijesze życzenia świateczne i noworoczne. Robie to teraz, bo poptem dziecie juz nie dopuści mnie do kompa....Niech nam i naszym wszystkim futrzakom spełnia sie marzenia...:tree1::x-mas:[/quote] Ja też przyłączam się do życzeń!!! A Pani Jola dziękuje Hovomaniaczce za karmę! :loveu: Ps. Widziałam maluszki :lol: - na ŻYWO! Są przecudnej urody! Takie małe maślaczki :evil_lol:
  23. [quote name='hovomaniaczka']Ja bede miec worek karmy i zgrzewke puszek. Abrakadabro czy moglabym sie z Toba umowic - to bys zawiozla za jednym zamachem?[/quote] Oczywiście! Podaj mi na PW swój nr telefonu - zadzwonię, podjadę i za*iorę Twoje "zapasy". Pani Joli *ardzo sie przydadza:loveu:; Kochana jesteś! :lol:
  24. [quote name='jolantaboczkowska']Dziewczyny dzwoniła do mnie Pani z niepełnosprawnym dzieckiem z Bydgoszczy, bardzo by chciała zaadoptować jedną z maleńkich: Pixi lub Dixi, ale potrzebny byłby transport do Bydgoszczy, może któraś zrobiłaby wątek transportówki. Pipi prawdopodobnie będzie zabrana w Wigilię, był Pan bardzo mu się podobała, chciał podpisać umowę adopcyjną już, ale ja nie byłam przygotowana a i tak chce ją zabrać dopiero 24.XII, więc myślę że się nie rozmyśli. Potrzeba mi żarła dla maluchów- trzech, może kto mnie wesprze?:oops:[/quote] Może *yć Purina Pro Plan? Dla ras małych czy dużych? To ja kupię i zawiozę we wtorek. Przy okazji poznam A*rę :loveu:.
  25. [quote name='jolantaboczkowska']Suczki mogą nazywać się Pixi i Dixi, lecz jeśli chodzi o podhalankę, to trzeba zapytać Abrę, czy wyraża zgodę aby była jej "imienniczką", bo potem może być tak:mad:[/quote] Dziewczyny! Wam nie można odmowić :evil_lol:... Oczywiscie psince też nie...:bigcool:... To dla mnie zaszczyt !!!
×
×
  • Create New...