Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. Pomóżmy psiakowi, który boi się zaufać ludziom... Agata69 - widzę, że zgłosiłaś swój wątek do zamknięcia. Trochę szkoda... Twój miał taki wzruszający tytuł. Czy zgodzisz się, abym skorzystała z Twojego pomysłu i zatytułowała swój tak samo jak ten zamknięty?
  2. [quote name='Ania&Rudy']Ataman skradł mi serce... normalnie się zakochałam, całą noc mi się śnił... niestety nie mogę go wziąć :( poproszę jakiś namiar, postaram się pomóc w najbliższych dniach, a karmę jaką dla chłopaka?[/QUOTE] Ania&Rudy - śliczny facet, prawda? Na pewno potrzebuje ogłoszeń. Całej masy ogłoszeń. A co do karmy? To ciotka Gagata musi się wypowiedzieć :) Ps. Może skorygować nieco tytuł wątku i wspomnieć coś o moskiewskim stróżującym? Jak myślicie? Swoją drogą - dzięki atamanowi wiem, że istnieje taka rasa. ...
  3. Bardzo przepraszam za offa.. Nigdy tego nie robię, ale tym razem mam naprawdę realny powód... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179580-PILNIE-potrzebna-POMOC-dla-psA-w-z-przytuliska-k-Radzymina[/URL] Liczy się każda złotówka, każdy grosik, bazarek... Ta osoba bardzo, bardzo pomaga bezdomnym psom. Mieszka na końcu świata. Ma kilkanaście psów, które z racji swoich ułomności nigdy nie znajdą domów. Są nieadopcyjne. Mimo to, cały czas na bieżąco pomaga innym bezdomniakom. Niedawno miała wypadek - wracała w nocy z lecznicy z dwoma psami. Było dachowanie, mandat i stres, związany z wydobyciem chorego szczeniak, zaklinowanego pod deską rozdzielczą.. Może któraś z Was jest w stanie wspomóc jakimś grosikiem?
  4. Marlenka... i inne ciotki... Przepraszam za offa - zajrzyjcie na wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179580-PILNIE-potrzebna-POMOC-dla-psA-w-z-przytuliska-k-Radzymina[/URL] Ta osoba bardzo pomaga psiakom. A teraz wszystko sprzysięgło się przeciwko niej.. Liczy się każdy grosik. Każda złotówka.
  5. Malagos :... wybaczysz mi offa? Ty wiesz, co się kryje na tym wątku, ale może inne osoby, zainteresowane losem Emi i Hesi zajrzą i pomogą? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179580-PILNIE-potrzebna-POMOC-dla-psA-w-z-przytuliska-k-Radzymina[/URL]
  6. Hasior jest już "ciachnięty". Ciekawe jak wpłynie to na jego psyche ?
  7. Dzisiaj znowu Jola musiała prosić o pomoc mechanika (i zapłacić za benzynę), żeby dojechać po szczeniaka, potrąconego w wypadku i zawieźć go na Książęcą... Nie mogłam pomóc z transportem, bo byłam w pracy. Bajk21 musi mieć jakieś sprawne auto.... Zaglądajcie proszę - porozsyłajcie, gdzie się da... Ja też zaraz polecę alfabetycznie po dogomanii.
  8. Cisza, ale chyba tylko na wątku...:-( Dzisiaj znowu Jola musiała prosić o pomoc mechanika (i zapłacić za benzynę), żeby dojechać po szczeniaka, potrąconego w wypadku i zawieźć go na Książęcą... Nie mogłam pomóc z transportem, bo byłam w pracy. Bajk21 musi mieć jakieś sprawne auto. Innej możliwości nie ma. Zoja, Paros - czy "my" mamy jakiś bazarek?! Bo Mimiś coś "na psiowozie" wspomniała... Zoja - pytasz pod kątem swoich wcześniejszych zapowiedzi? Ja Łyska kupię za 19,99 :evil_lol:
  9. [quote name='wapiszon']A może allegro dla maluszka?[/QUOTE] A masz taką możliwość? Jeśli tak - byłoby super! Agata69 - wlaśnie dostałam PW o zdublowanym psiaku - faktycznie masz rację - człowiek jest w totalnej desperacji. Dziewczyny! Pomóżcie go ogłaszać.... Pleasee
  10. [quote name='mimiś']Justynka to klientka naszego bazarku.;)jeszcze wpłaci Ewa Gonzales, 21zł[/QUOTE] Hmmmm.... Jakiego bazarku? :-o
  11. No dobrze mądrale :) o powiedzcie starszej pani (o mnie mowa) - dlaczego ja nie widzę przeważającej ilości zdjęć i banerków? A jeśli chodzi o mikropsiaki - Madallena - rozumiem, że potrzebny jest dość szczegółowy opis (zachowania, umiejęności, zalet, wad?) Koniecznie trzeba te 3 "jolowe olbrzymy" wrzucić na mikro.
  12. Malagos, ja muszę sobie zaznaczyć te wszyskie Twoje wątki, póki jeszcze psiaki są u Ciebie. Wydaje mi się, że już niedługo :)
  13. [quote name='koosiek'][B]Abrakadabra[/B], czy to nie ten psiak? [url]http://www.dogomania.pl/threads/147052-MaA-y-kundelek-maylo-szuka-domu[/url][/QUOTE] Koosiek - ten! Ten sam! Wprawdzie nie otwiera mi się zdjęcie, ale namiary telefoniczne, imię, nazwisko i okoliczności znalezienia -wszystko się zgadza! Ten Pan mówił mi przez telefon, że psiak miał wątek na dogo, ale nie było odzewu... Nawet chciałam tego wątku poszukać, ale odkąd mamy nową wersję dogo - nie działa mi wyszukiwarka. Teraz sytuacja z maluchem jest naprawdę podbramkowa - właściciel pokoju wyznaczył termin zniknięcia Majlo.
  14. [quote name='Madallena']Dziewczyny, macie tam u siebie MIKROPSIAKI? czyli psiaki powyzej roku takie do kieszeni czyli do max 6 kg ? Jak tak poprosze o nie :) na watek (w moim podpisie). W pierwszym poscie jest szablon, ktory ulatwia adopcje. Na pewno macie szczeniory. W pierwszym poscie podany jest link do watku szczeniorow. Zglaszajcie tam psiaki, pomozemy na miare naszych mozliwosci:)[/QUOTE] Która z was umie wklejać zdjęcia? Może zgłośmy na ten wątek Sako, Smutka i Śpiocha? Podejrzewam, że korzystają z niego wszyscy, poszukujący małych piesków. A ja jestem mało techniczna...
  15. Strasznie mało. Czekam na zdjęcia, więc wieczorem je wkleję. Podobnie jak tekst do ogłoszeń
  16. Zoja, dzięki za przelew kasy od mtf_zalesie (100zł)! Odczytałam nick Justyny z Nowej Soli - Justynavege :)
  17. Pomóżcie proszę! Każdy pomysł jest mile widziany. Psina jest śliczna i malutka. Z tego, co udało mi się utalić telefonicznie - ogłoszenia ze zdjęciami robią swoje (nota bene wkrótce je wstawię z pomocą Zoi :) ) Są chętni na adopcję. Schody zaczynają się w momencie przekonywania psa do nowego miejsca, nowego domu i nowych warunków. Okazuje się, że ludziom nie starcza cierpliwości :( Majlo po prosu potrzebuje trochę więcej, niż przeciętny pies. Ale jeśli zaufa - zaufa calym sercem... Co radzicie?! Ps. Sama wynajmowałam przez 13 lat mieszkania w Warszawie. I również przez 13 lat miałam psa, który był ze mną "na dobre i na złe". W większości przypadków obecność czworonoga stanowiła problem.. Nie każdy zgadzał się na obecność psa w mieszkaniu. Czasem kłamałam, czasem brałam właścicieli mieszkania "na litość". Zawsze byl to stres... n-ty telefon w sprawie wynajmu i na koniec nieśmiałe pytanie: mam psa. czy nie ma Pan/Pani nic przeciwko temu, żeby przebywał w domu? Zgadnijcie, jakie słyszałam odpowiedzi?
  18. Słuchajcie, mam problemy z odczytem tytułu wpłaty na swoim koncie . Po każdorazoej próbie sprawdzenia - wywala mnie z konta. Proszę zatem o uwagę następujące osoby: Andrzej z Ciechanowa (100zł) - Vasco? To Ty? Justyna z Nowej Soli (18zł) - :( Tak czy inaczej - dodaję Was do rozliczeń (na razie bez nicków - za co bardzo przepraszam...) Przyznajcie się do swoich wpłat, pleasseeeeee..... I jeszcze, korzystając z okazji proszę o pomoc w najświeższej sprawie... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180170-UWAGA-MaA-y-zalAE-kniony-Majlo-Natychmiast-potrzebuje-domu[/URL]
  19. A oto Majlo w pełnej krasie: [IMG]http://images43.fotosik.pl/262/5b228eb1d7c3df04.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/149/97a5b4d816107573.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/262/c0abd0af78ba6db6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/261/8bfe4eecd744b473med.jpg[/IMG]
  20. [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red][B]POMOCY!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red][B]POMOCY!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red][B]POMOCY!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red][B]POMOCY!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Majlo musi znaleźć DT lub DS do końca marca!!! [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [SIZE=2][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]In[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]aczej trafi do schroniska! [/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Do schroniska, w którym w tej chwili znajduje się ok. 2500 psiaków :([/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff0000]I nigdy z niego nie wyjdzie...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Prosimy o pomoc w ogłoszeniach, szukaniu DT lub DS i deklarację, które przeznaczymy na ew. opłatę DT lub Hoteliku.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Liczy się każdy grosi - inaczej tego młodego, skrzywdzonego przez los psiaka czeka schron i niechybna śmierć !!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial][SIZE=2]Psiak ma czas do końca marca. Jeśli do tego czasu nie znajdzie chociażby DT - zostanie oddany do Na Paluch... [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Obecny właściciel z powodu sytuacji zyciowej nie jest w stanie zapewnić mu dalszej opieki...[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pomóżcie, proszę...[/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=2]Przed chwilą dostałam SMS-a tej treści:[/SIZE][/FONT] [/SIZE][FONT=Arial][SIZE=3][I]"P.Doroto, mam pani telefon od przyjaciółki *****….[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][B][I]Jestem w dramatycznej sytuacji. [/I][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Od roku szukam domu na stałe dla małego kundelka – Majlo.[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Wynajmuję pokój za grosze. Straciłem pracę. Utrzymuję się z ¼ etatu.[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][I][SIZE=3][B]Właściciel pokoiku NIE ŻYCZY SOBIE PSA[/B]. [/SIZE][/I][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][I]Dał mi czas do końca marca.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][I]Jak pies zostanie dłużej, wyrzuci mnie na bruk.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Straciłem pracę. [/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Nie stać mnie na wynajem innego pokoju. [/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Mój brat przygarnął Majlo z ulicy. [/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Teraz wyjechał za granicę do pracy i tam zostanie.[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Wyczerpałem już wszystkie możliwości. [/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Majlo jest po przejściach.. Potrzebuje ok.. 5 spotkań, żeby zaufać nowej osobie. [/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Pewnie był bity. Czołga się, jak słyszy krzyk. [/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Kolejni chętni do adopcji się wycofali.[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Woleli wziąć szczeniaki, niż oswajać 2,5 letniego pieska..[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Dlatego jeszcze od roku nie znalazł domu.[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Realnie grozi mu schron.[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Błagam o pomoc.[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Majlo, jeśli oswoi się z nowymi ludźmi, jest idealny. [/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Czysty, bezkonfliktowy. Wielki pieszczoch. [/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Bardzo wrażliwy.[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Lubi inne zwierzęta, jak nie są dominujące.[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]Jest Pani ostatnią deską ratunku.[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][I]W marcu albo ja trafię na bruk, albo psina do schronu”.[/I][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=green][B]POMOCY!!!! [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=green][B]POMOCY!!!! [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=green][B]POMOCY!!!! [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=green][B]POMOCY!!!![/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT=Arial][B][SIZE=2][COLOR=red]Jak możemy mu pomóc?![/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Proszę o radę! [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Ogłoszenia, które zrobiła Atomówka :loveu:[/SIZE][/FONT] 1 [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,15403,Lw==.htm"][COLOR=#4444ff]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...15403,Lw==.htm[/COLOR][/URL] 2 [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/URL] czeka na akceptacje administratora 3 [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Przeuroczy-Majlo-dasz-mu-dom-Majlo-to-maly-slodki-ok-3-letni-p-W0QQAdIdZ203542784"][COLOR=#4444ff]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ203542784[/COLOR][/URL] 4 [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/15321"][COLOR=#4444ff]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sp.../dodania/15321[/COLOR][/URL] 5 [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/7029_Malutki_Majlo_czeka_na_kochaj_cych_ludzi.html"][COLOR=#4444ff]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/3...ych_ludzi.html[/COLOR][/URL] 6 [URL="http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=79203"][COLOR=#4444ff]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=79203[/COLOR][/URL] 7 [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=58433"][COLOR=#4444ff]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=58433[/COLOR][/URL] 8 [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Majlo,14491"][COLOR=#4444ff]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...sy/Majlo,14491[/COLOR][/URL] 9 [URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/przeuroczy-majlo-czeka-na-wlasny-kochajacy-dom_5337.html"][COLOR=#4444ff]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/...-dom_5337.html[/COLOR][/URL] 10 [URL="http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php"][COLOR=#4444ff]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/COLOR][/URL] 11 [URL="http://www.ofertka.pl/przeuroczy_majlo_szuka_wlasnego_kochajacego_domku-859706204.html"][COLOR=#4444ff]http://www.ofertka.pl/przeuroczy_maj...859706204.html[/COLOR][/URL] 12 [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert4196437.html"][COLOR=#4444ff]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/...rt4196437.html[/COLOR][/URL] 13 [URL="http://www.tusprzedaj.pl/temp-12834/przeuroczy-majlo-czeka-na-wlasny-kochajacy-dom.html"][COLOR=#4444ff]http://www.tusprzedaj.pl/temp-12834/...ajacy-dom.html[/COLOR][/URL] 14 [URL="http://wszystkotujest.pl/,ogloszenie,145960.html"][COLOR=#4444ff]http://wszystkotujest.pl/,ogloszenie,145960.html[/COLOR][/URL] 15. [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=29420"][COLOR=#4444ff]http://portal.animalia.pl/ogloszenia...loszenie=29420[/COLOR][/URL] 16.[URL="http://neeon.pl/ogloszenie.php?id=116258"][COLOR=#4444ff]http://neeon.pl/ogloszenie.php?id=116258[/COLOR][/URL] 17.[URL="http://www.darmoweogloszenia.pl/ogloszenia.php?kat=1032&id=143460"][COLOR=#4444ff]http://www.darmoweogloszenia.pl/oglo...1032&id=143460[/COLOR][/URL] 18.[URL="http://www.sprzedasz.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.sprzedasz.pl[/COLOR][/URL] niebawem pojawi sie na serwerze 19.[URL="http://www.tusprzedaj.pl/temp-12885/przeuroczy-majlo-czeka-na-wlasny-kochajacy-dom.html"][COLOR=#4444ff]http://www.tusprzedaj.pl/temp-12885/...ajacy-dom.html[/COLOR][/URL] 20.[URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=66574&catid=26&Itemid=11"][COLOR=#4444ff]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/COLOR][/URL] 21.[URL="http://www.adin.pl/flora_i_fauna/psy/"][COLOR=#4444ff]http://www.adin.pl/flora_i_fauna/psy/[/COLOR][/URL] niebawem powinno sie ukazac na serwerze 22.[URL="http://www.drobny.com.pl/ogloszenie,27860,przeuroczy_majlo_moze_ty_go_pokochasz,pl.htm"][COLOR=#4444ff]http://www.drobny.com.pl/ogloszenie,...kochasz,pl.htm[/COLOR][/URL] 23.[URL="http://www.pineska.pl/?controlCode=679414d99eb49a88da795be9bacebec0&id=75913&do=confirm"][COLOR=#4444ff]http://www.pineska.pl/?controlCode=6...913&do=confirm[/COLOR][/URL] 24.[URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/4808/przeuroczy_majlo_moze_ty_go_pokochasz.php"][COLOR=#4444ff]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d..._pokochasz.php[/COLOR][/URL] 25.[URL="http://www.eoferty.com.pl/przeuroczy_majlo_moze_ty_go_pokochasz_184481.html"][COLOR=#4444ff]http://www.eoferty.com.pl/przeuroczy...sz_184481.html[/COLOR][/URL] 26.[URL="http://www.gielda.bai.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.gielda.bai.pl/[/COLOR][/URL] powinno zaraz byc na stronie
  21. [quote name='mimiś']grosik do grosika i bedzie bryka?:razz:[/QUOTE] Jeszcze stówka, dwie lub trzy i będzie fura jak się patrzy :)
  22. [quote name='Ania W']Przykro mi bardzo ale nie można go podciągnąć pod ogara tylko dlatego, że podpalany :( Moim zdaniem(na oko po fotkach i po opisach zachowania) to jest jakiś mix owczarkowo -rotkowy..nawet ktoś my chyba ogon pod rottka skopiował ... W każdym razie życzę mu powodzenia i trzymam kciuki.[/QUOTE] BBBUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!! Szkoda....
  23. Nie, nie jest kastrowany. Chociaż osobie, która zgłosiła Atamana wydawało się, że to sunia... Jednak bardziej z powodu przyjaznego zachowania własnego psa, niż doświadczeń organoleptycznych na Atamanie :)
  24. [quote name='zoja.']Wiecie co.. Gumtree odrzuciło mi głoszenia, bo było w nich napisane, że... [U]Prażymka uwielbia pieszczoty[/U]. Jak się okazuje sformułowanie "uwielbia pieszczoty" jest niemoralne.. :evil_lol:[/QUOTE] Niemoralne? Może i niemoralne, ale dość częste i u ludzi i u psów :)
  25. Doszły dwie kolejne wpłaty: Magda_k (10zł) i Figanadrzewna (25zł). Dziękujemy!
×
×
  • Create New...