-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Gucio za butelkę wina.. w końcu MA DOM!! :)
Abrakadabra replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam już z Oktawią. -
Gucio za butelkę wina.. w końcu MA DOM!! :)
Abrakadabra replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
A propo's Pralinki... i Oktawii - Pani Pralinki szuka możliwości darmowej (obiecanej przez Oktawię sterylki).. Droga Oktawio, to nieładnie okłamywać ludzi.., zrzucać odpowiedzialność na innych dogomaniaków i "umywać ręce" ... -
[quote name='koosiek'][CENTER][URL="http://img522.imageshack.us/img522/5718/mailoplakat.jpg"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5718/mailoplakat.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]Komu na maila? W razie czego mam jeszcze w Wordzie, lepszy do druku. [/LEFT] [/CENTER][/QUOTE] Koosiek - to wyślij i do mnie. Adres podam Ci SMS-em za chwilkę.
-
[quote name='koosiek']Roboczy plakat, bez numeru telefonu (czekam na decyzję Abrakadabry) - po kliknięciu otwiera się w pełnym rozmiarze: [CENTER][URL="http://img20.imageshack.us/img20/5718/mailoplakat.jpg"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5718/mailoplakat.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img20.imageshack.us/img20/5718/mailoplakat.jpg"][/CENTER] [/URL] Podkreślenie usunę jak będę dodawać numer. I może te zdjęcia przesunę wyżej.[/QUOTE] [B]Koosiek [/B]- jak najbardziej podaj mój nr telefonu. Oczywiście, że Majlo znacznie korzystniej prezentuje się w puchatym wykonaniu, więc te wcześniejsze zdjęcia będą najlepsze. Chciałam przypomnieć kilku osobom, że ostrzyżenie Majlo nie było niekontrolowaną przez nikogo fanaberią. Zatem rady, aby właściciel sam się ostrzygł do łysej skóry i , aby po tym zabiegu przemyslał jak się czuje są... jakby o powiedzieć... OD CZAPY. (Agatko-Dobranoc:) ) Właściciel mieszkania - osoba 70-cio letnia, chora nieuleczalnie na raka i zdająca sobie sprawę z tego stanu rzeczy - postawiła sprawę na ostrzu noża. Miękka sierść psiaka kłębiła się po mieszkaniu i powodowała ataki irytacji, ze strony tegoż. Dlatego Majlo wygląda tak, jak wygląda... Ciotki - dziękuję, że pomagacie. Plakacik jest super! Ogłoszenia Atomówki też. Marta - również dzięki!
-
Potrzebuję pilnej informacji o [B]maleńkiej, czarnej ratlerkowatej suni[/B], która trafiła do schroniska w sobotę. Ma guzy na łapce, albo na cycuchach. Niestety nie dało rady wyciągnąć jej z kontenerka (podobno gryzie). Czy ktoś wie, ile malutka ma lat? Wygląda na starowinkę, ale moze jest młodsza niż myślę... Gdybyście miały problemy z identyfikacją - dysponuję zdjęciem słabej jakości. Ps. Pytam, bo mam fajny domek - tyle, że nie dla totalnej staruszki.
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Abrakadabra replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Nie macie pojęcia jak się cieszę, że jej historia tak właśnie się zakończyła !!! Jeszcze tylko najlepszy na swiecie własny Pan i własny Domek - i niemożliwe stanie się mozliwe... -
8 miesięczna Janka już w nowym domu!!!! Trzymaj się mała!!!!
Abrakadabra replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
To ja też podniosę... -
4 KG PINCZERKOWATA, kaszel,nakolankowa MA DOM
Abrakadabra replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
E-S.. Problem w tym, ze mam 42 lata.... Pozwól więc, że zrobię rachunek sumienia, zmienię testament, zasiądę na balkonie, spojrzę w dal... przeanalizuję swoje życie... Acha.. A czy mogę najpierw wziąć prysznic, bo wróciłam z siłowni i pot kapie po moim starym, zużytym, schorowanym ciele? -
4 KG PINCZERKOWATA, kaszel,nakolankowa MA DOM
Abrakadabra replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zaznaczę sobie:crazyeye: Zaczynam myśleć, że niedługo umrę ... -
[quote name='Atomowka']Abrakadabra niestety na maila nic nie dostała. Proszę wyślij raz jeszcze [email][email protected][/email][/QUOTE] Wysłałam raz jeszcze.
-
Dodam trzeci. I czwarty. Trzeci: Niech wet dokładnie sprawdzi dziąsła. Jest taka forma niezłośliwego raka, który nazywa się nadziąślak. Jeden z objawów to okropny odór z pyska. Czwarty: Zdarza się, że w górnym podniebieniu utkwi kawałek kości lub gałązki/patyka, który wrasta w ciało i gnije. Myślę, że tak czy inaczej - wybierz się do weta - niech zrobi przegląd pyska. Ew., tak jak radzi Ewtos - wykona badania krwi. Ile Lemon ma lat? Jakiej jest wielkości?
-
Atomówka, przed sekundą wysłałam Ci e-maila z linkami do najnowszych i najbardziej aktualnych zdjęć Majlo. Odwaliłaś kawał dobrej roboty! Super! Mnie również bardziej podoba się Twój tekst do ogłoszeń. Nie tak dawno miałam do czynienia z podobnym przypadkiem (dodatkowo w zestawie padaczka). Psiak 2 dni temu trafił do super domu, i wszystko jest OK.