Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. Ja też się cieszę, że przynajmniej wirtualnie poznam Zgreda - tylko dlaczego Panie Zgredzie nazywasz Majeczkę "parówką"? :mad: A poza tym - fajnie, że się zalogowałeś :loveu:
  2. [quote name='kabaja']bardzo,bardzo mocno trzymam kciuki za domek Płomyczka:lol: zwłaszcza ,że Płomyczek w Warszawie i okolicach ma sporo wielbicielek i możemy nad nim czuwać:lol:[/QUOTE] Pan brzmiał sensownie - więc...:cool3: może się uda :) Do środy zatem.... do środy.....
  3. [quote name='Bonsai']Mogę zaproponować psiakowi DT w Warszawie najwcześniej od 25 czerwca (ten piątek), najchętniej po 29. Z pomocą finansową na karmę, weta, bo obecnie kończę sesję i jeszcze nie pracuję. No i nie mam auta, więc o transporcie też trzeba byłoby pomyśleć. Jeśli stwierdzicie, że to lepsza alternatywa od hoteliku, to dajcie znać.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. Aga -podaj mi na PW swój adres e-mail. Przeslę Ci ostatnie fotki. Niestety - nie potrafię ich wkleić na stronę...
  5. [quote name='asiailawa']mam pytanie,może ktoś go ogłosi na www. adopcje.fora. pl (skasuj spacje w linku) tam ktoś pewnie mógłby pomóc. A i czy ja mogłabym poogłaszać psa na rożnych stronach internetowych?[/QUOTE] Asiailawa - jeśli potrafisz - to jak najbardziej ogłaszaj!!!
  6. Sorry, że się wtrącę i powórzę czyjąś wcześniejszą wypowiedź. Skoro zakładasz wątek, prosząc o pomoc, a potem pozostajesz głucha na apele, dotyczące chociażby zdjęć i podstawowych informacji o suni i szczeniaku....... Skoro zakładasz wątek, a potem unikasz odpowiedzi na pytania odnośnie szczegółów stanu zdrowia i namiarów na lecznicę... Skoro zakładasz wątek i prosisz o wsparcie finansowe, nie pisząc na co poszły pieniądze -... To nie miej pretensji do osób, które są/były* (niepotrzebne skreślić) zainteresowane losem tej biednej psiny. Jeśli nie macie nic do ukrycia - to wybacz, ale nie pojmuję, dlaczego takim strasznym problemem było udostępnienie telefonu do lecznicy? Logiczne jest, że jeśli ktoś uchyla się od odpowiedzi na zadane pytanie - być może ma niezbyt czyste intencje. Ps. Przykro mi to pisać, ale nadal twierdzę, że nie potraficie skorzystać z pomocy, którą były w stanie zaoferować osoby, które odezwały się na tym wątku.... Nie wiem co jest przyczyną, i już nie bardzo mam ochotę w to wnikać... Trzymam kciuki za Tinę i Tomm'yego.
  7. [quote name='Atomowka']Hej Majeczko jak zdrówko i samopoczucie?[/QUOTE] Nową współlokatorką Majeczki (i tymczasowiczką Kany) jest 7-mio miesięczna amstafka z rodowodem (przechodząca w ciągu swojego krótkiego życia :) z rąk do rąk) Chociaż początki były trudne - dwie dorosłe Panie kontra szczeniak :) - to teraz wszystko jest OK :) Acha - i Majeczka jest strasznie wpatrzona w Kanę. Naprawdę trafiła w dobre rączki :). Majeczka oczywiście. Chociaż Kana pewnie też - mam na mysli tajemniczego Zgreda :)
  8. [quote name='andzia69']mogę ci powiedzieć ile ja płaciłam za sterylkę 25 kg suni - nie w ciaży - po zniżkach 240 zł;) ale generalnie...Eneda ma dostep do darmowych talonów na sterylkę - najwyżej mozna by było dopłacić, bo na talony nie bardzo chcą robic sterylki aborcyjne...[/QUOTE] Czyli sunia była ciachana za talony? Tak czy nie? Jeśli tak, to mam nadzieję, że pakiet posterylkowy ma full wypas - w końcu ciotki coś wpłacały. [B]Paulinker, Andegawenka i Viola005 [/B]- pisały na wątku, że dokonały wpłat na Tinkę i Tomm'ego Andzia - ona nie miała przecież aborcyjnej. Filia na pewno napisze, czekamy na info i zdjęcia (wiem, że jestem monotematyczna :) )
  9. Umówiłam się z Panem w najbliższą środę ok. 18-19.00. Pan sam zaproponował taki termin, więc do środy musimy mocno zaciskać kciuki, żeby psiakowi się poszczęściło.
  10. [quote name='Silka'][B]Klaudus_[/B]podeślij mi na pw numer konta.[/QUOTE] Mnie również.
  11. To se podniosę i przy okazji zapytam: kiedy ruszamy z ogłoszeniami?
  12. [quote name='ewelinka_m']Fila,żeby szukać domu potrzeba zdjęć, dobrych zdjęć..ludzie niestety są wzrokowcami i to fotografie w znacznej mierzę mają wpływ na powodzenie w znalezieniu czegoś. nikt nie zwróci uwagi na psa, którego właściwie nie widać, tymbardziej mając taki wybór i mogąc przebierać w psach jak w kwiatkach. Zakładając wątek na dogo, musicie się liczyć z tym, że nie piszecie tylko dla siebie, ale po drugiej stronie siedzą osoby, które również się przejmują, śledzą losy i ciekawe są każdej informacji, łącznie z tym ile razy piesek był na spacerze. nikt tu nie urwał się z choinki i praktycznie większość także ma wiele adopcji na swoim koncie jak i również wiele lat poświęconych pracy w tym fachu. A co ze szczeniakiem, gdzie on przebywa?[/QUOTE] Nic dodać - nic ująć. Filia - tak przez ciekawość - ile u Was kosztuje sterylka?
  13. Malagos - nie każdy potrafiłby dokonywać takich cudów jak Ty. Uwierz mi :) Całusy dla Kolesia.
  14. Mam pustą skrzynkę, jest chyba jakiś problem techniczny z wysyłaniem PW.
  15. Najnowsze wieści z frontu: Wpłynęło 20zł od Tripti Kana wydała 30zł na chipa Odi i Tripi - Kana prosi o kontakt na GG lub telefon
  16. Całuski dla Kany i Mai oraz Nuny. Acha.. Dla Zgreda chyba też? Ps.Odi - zadzwonię do Ciebie jutro. Czy Wy też nie możecie wysyłąć PW?!
  17. [quote name='Havanka']Zuzia nie obrażaj się, ale po kawałku dawkujesz informacje o sobie. Nie znamy Cię i stąd tyle wątpliwości, co nie zmienia faktu, że chorej suni nie zostawiłabym samej w tej szopce.[/QUOTE] Dziewczyny - spokojnie... Zuzia zgodziła się na wizytę , sprawdzenie warunków i podpisanie umowy DT. Ma również możliwość zorganizowania transportu suni wraz ze szczeniaczkiem w zbliżający się piątek. [B]Jak na razie jest jedyną osobą, która zaoferowała KONKRETY. Więc bardzo proszę - Zuzia - zostań z nami :)[/B] Niestety - tak czy inaczej jesteśmy zdane na [U]Filię [/U](i w małym stopniu na [U]Enedę [/U]- zdrowiej szybko Enedo) - bo to one będą podejmować ostateczne decyzje. Przykro mi, ale mam nieodparte wrażenie, że dziewczyny robią wszystko, żeby przeszkodzić w szukaniu DT czy DS. Skoro sytuacja jest taka pilna, a obydwu psiakom grozi ponowne życie na ulicy - dlaczego od dnia, kiedy Eneda zgarnęła oboje z ulicy nie można się doprosić chociaż jednego zdjęcia? [B][U]I dlaczego pytania o telefon do lecznicy pozostają bez echa[/U][/B]? [B]Sorry, ale prosicie o pomoc i wcale z tej pomocy nie korzystacie. [/B] Od kilku dni sunia mogłaby mieć ogłoszenia. Z tego, co piszecie - jest młoda i mała. Kilka dni temu poinformowałam mshume (to nick z dogomanii) o małej. Mshume ma namiary na "ileś" domków, szukających niewielkich suczek. Niestety - na większość ludzi nie działa w tym przypadku opisywanie psa własnymi słowami. Nawet na tych z bardzo rozwiniętą wyobraźnią... Tak więc, dzięki Waszym "grzechom zaniechania" być może mała nie ma jeszcze DS. Ps.Sterylko miała być dzisiaj o 9.00. Rozumiem, że się odbyła?
  18. Suzi, maluszku ["]... Erazm - trzymaj się ciepło...
  19. Filia - czy Wy nie przesadzacie z terminem tej sterylki? Rozmawiałam z Enedą, która twierdzi, że szczeniak ma ok. 7-8 tygodni. To chyba za wcześnie na sterylizację suczki. Czy jest szansa na to, że przetrzymają ją w tym miejscu jakiś czas? Z zabiegiem spokojnie można się wstrzymać. Piszecie, że psina jest spokojna i przyjazna. Czy umie chodzić na smyczy? Czy potrafi zachować czystość? Prosiłam o zdjęcia . Któraś z dziewczyn ułożyła teks do ogłoszeń. Można porobić ogłoszenia i na spokojnie szukać jej domu, w którym zostanie poddana sterylce. Oczywiście pod warunkiem, że ma szanse pobyć tam gdzie jest. Ze swojej strony obiecuję, że będę rozglądać się za DT lub DS - tylko proszę - musimy mieć fotki.
  20. ..................................................................................................................
  21. Boże, pokonała tyle trudności - musi dać sobie radę. Suzi, Erazm, Gagata - trzymajcie się cieplutko. Myslimy o was cały czas!
  22. [quote name='dagmara86']Co u Majeczki??[/QUOTE] Możemy tak pytać przez 6 miesięcy... Mam nadzieję, że wkrótce sprawiedliwości stanie się zadość i osoby, które naprawdę pomagają psom wrócą na to forum. A inni nauczą się czytać ze zrozumieniem....
  23. To ja dodam, że Majeczka w podziękowaniu za zainteresowanie ciotek-dogomaniaczek coraz śmielej merda ogonkiem w stronę Kany.
  24. Gagata - miałam napisać do Was e-maila.. Takie tam:...Co słychać, jak się bawicie, jak Suzi, Yoorek, itd... Sorry za wyrażenie, ale malutka ostatnio "zapieprzała jak mały samochodzik". Erazm, Suzi, Gagata - modlę się za malusię ... Jakie są rokowania?
×
×
  • Create New...