Jump to content
Dogomania

sybil

Members
  • Posts

    2757
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by sybil

  1. Tak właśnie też miałyśmy. Pies wprawdzie chodził trochę z "garbem" (bo jej w grzbiet wpuszczał), ale dośc' szybko płyn się wchłaniał, a żyły nie były męczone. Trzymamy :kciuki::kciuki::kciuki: i łapki za zdrowie Grace.
  2. Czy mój przelew z 10 listopada na jedzonko dla Żwirka dotarł? I w ogóle jak się miewa staruszek? Fotki rzeczywiście zniknęły, mam nadzieję, że Żwirek nie zniknął!
  3. [quote name='Till']dla tych powyżej nie ma już miejsca...[/QUOTE] Czegoś nie rozumiem, rozmawiałam z malawaszką o staruszku-sznaucerku i wynikało, że będzie zabrany do hoteliku, a tu czytam, że dla niego nie ma miejsca. To w końcu jak jest ? :niewiem:
  4. O matko, biedny staruszeczek sznupek :-(, trzeba pokazac' go malawaszce, on nie przeżyje w Szczytach (?):-(
  5. Też jestem (zaproszona) . Strasznie biedny ten Okruszek. Trzymam :kciuki::kciuki::kciuki: za maluszka, oby wizyta była ok i chudzinka trafiła do dobrego domu.
  6. No, jasna cholera, miesiąc temu i co? Nie dali znac', nie szukali, nie ogłaszali?! Czasem zastanawiam się, co ludzie mają w czaszce :wallbash::mdleje:
  7. Wysyłam 20 dla Żwirka (za X i XI) na jedzonko. Trzymaj się, Staruszku :kciuki::kciuki::kciuki:
  8. NIGDY WIĘCEJ! :candle::candle::candle:
  9. Zośka, człowieki inne perfumy preferują ;) :evil_lol: ! Zdechła mysia, krecik to dla nich bleee. Lepiej daj sobie spokój z pachnidłami, bo z łazienki nie wyjdziesz! Sybi i Maja doświadczone w kwestii pachnideł
  10. Kochana, nikt (chyba) nie zarzuca Ci złego postępowania. Odwalacie tam kawał dobrej roboty i należy się Wam uznanie za uratowanie wielu psich istnień (pewnie innych zwierzątek też). Czasem rzeczywiście ktoś się "czepia" i może działac' na nerwy, ale z pewnością nie w tym przypadku. Wszystkiego najlepszego i nie przestawaj pomagac' psiakom:klacz: Nie mogę wypowiadac' się w kwestii finansowej, ale myślę, że nikt nie będzie miał zastrzeżeń, jeśli wspomożesz szczeniaki
  11. Też pamiętam Żorżyka - Colargola. Bądź szczęśliwy za Tęczowym Mostem, słodki Maluszku :candle::candle::candle:
  12. [quote name='wilczy zew']Głaszcze się po bokach tułowia i szyi,po piersi.[/QUOTE] Dokładnie tak; w uwadze wilczego nie było złych intencji, tylko dobra rada, więc nie ma żadnego powodu, żeby się obrażac' i unosic'. Więcej wiary w życzliwośc', drogie Panie:cool2:
  13. Lansuj się, Dziewczyno; drugiej takiej nie ma (w dodatku zmotoryzowanej ;) ). Ty nawet z zadkiem na kółkach rządzisz aż miło czytac' :sweetCyb:! Sybi i Maja już uspokojone:bigcool:
  14. [quote name='Hope2']:) ja już latem uznałam,że skoro Zośka przetrwała mordercze upały, to znaczy,że jest nieśmiertelna ;) No i jednak dobrze by było,żeby pozwoliła coś koło siebie zrobić komuś innemu-bo jak do choinki domek znajdzie? Gryząc nowych ludzi? Czarno to widzę :( O rany, czy grozi Jej eksmisja na Boże Narodzenie :crazyeye:??? Zoś nie daj się wyrzucic', gdzie Ci będzie lepiej? Sybi i Maja baaardzo przestraszone :nerwy:
  15. Zosia, jesteś jedyna w swoim rodzaju :Cool!::sweetCyb::bigcool::iloveyou: !!! Przetrwałaś dziada, który Cię maltretował i teraz korzystasz z życia całą gębą ;) (a może lepiej całym pysiem?). To jest pies niezniszczalny:multi:
  16. Piękny uśmiech Słodziaka :lol: - pozdrowionka :loveu:
  17. To naprawdę piękny psiur-sznup :lol: , dziwne, że jeszcze nikt w nim się nie zakochał, dlaczego?!:niewiem:
  18. [quote name='WiosnaA']Zapytam odnośnie tego przyswajania i jak to sprawdzić? Royal to droga karma,a Destinek już jest na minusie [/QUOTE] Z objawów kupkowych można przypuszczac', że ma jakieś problemy trzustkowe; nieprzyswajanie pokarmu też może miec' związek z trzustką - trzeba zrobic' badania (krwi) z profilem trzustkowym. Destinku, zdrowia Ci życzę i DOMKUUUU!!!
  19. Destinek może po prostu nie przyswajac' jedzenia (żołądek) i dlatego nie przybiera masy. Na taką dolegliwośc' dobra jest karma Royal Canin Gastro Intestinal, m.in. na takie problemy. Wspomnij o tym Pani Doktor. Pozdrowionka
  20. [quote name='Hope2']Kiedyś przez nią zawału dostanę...albo Hades dostanie-jędza drze się na niego, goni go, nie pozwala mu chodzić koło siebie, jak ma kółka, to mu zabawki zabiera i do siebie zanosi-ale nie po to,żeby sie bawić-ona chce je mieć po to,żeby on ich nie miał... Nadal cisza...aż się boję co to może znaczyć....(mam nadzieję,że albo się zmęczyła wędrówką przez całe mieszkanie, albo pogoda deszczowa tak na nią działa...)[/QUOTE] Zoś siły regeneruje :lol:, musi byc' wypoczęta na jutro, może pogoda się poprawi i będzie jazda, a jak nie to musi miec' energię, żeby futrami porządzic' (jeszcze by chłopaki zapomniały kto tu trzyma władzę ;) ). Dobrej nocki wszystkim :sleep: :sleep2:
  21. Zosieńka pewnie jeździ na ogonie dużego futra :evil_lol:.Dogadali się, Zoś obiecała, że nie będzie ich baaardzo gnębic', ale za to muszą otwierac' wszystkie drzwi i wozic' księżniczkę tam, gdzie tylko jej się zamarzy. O, i jeszcze muszą pojazd dostarczac' we wskazane miejsce ;). Brawo Zosiu :multi:, grunt to umiec' się ustawic' (i ustawic' kumpli :lol: )
  22. [URL="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.452244231485408.101168.451875494855615&type=3"]https://www.facebook.com/media/set/?...4855615&type=3[/URL] Tu jest info, że został adoptowany
  23. Wątroba Zasia może byc' zniszczona sterydami, bardzo długo je dostaje. Czy "trzęsionka" Zasia nie jest przypadkiem tzw "starczym drżeniem"? Moja Maja ma drżenie tylnych łapek/nóg i wet powiedział, że to ma związek z wiekiem. Nie będę się wymądzac', bo nie znam historii choroby Zasia, ale tak sobie pomyślałam... A na podwyższony mocznik może dobrze byłoby mu dawac' IPAKITINE
×
×
  • Create New...