Jump to content
Dogomania

sybil

Members
  • Posts

    2757
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by sybil

  1. [quote name='malawaszka']no to bardzo nieładnie....[/QUOTE] Dlaczego nieładnie? Więcej nie mogę (chociaż bardzo chciałabym, w kasie pusto :shake::-( )
  2. No to trzymamy :kciuki::kciuki::kciuki: za szczęśliwy rozwój sytuacji ;)
  3. Co tak cicho zrobiło się na wątku misia Foresta? Może są jakieś nowe wiadomości? p.s. Wysłałam sierpniową deklarację; doszła?
  4. [quote name='gabrysia2424']Ale teraz trochę spokoju będzie bo Maksy zbanowany.[/QUOTE] Maksy był/a już raz zbanowany/a za uporczywe pomówienia i zaśmiecanie wątków; widac' nie wyciągnął/a z tego faktu żadnej nauki. Niektórzy tak mają....:2gunfire: :wallbash: :mdleje:
  5. Maksy, jak ten duch potępiony, tłucze się po różnych wątkach i wylewa żółc' na wszystkich, którzy nie chcą wielbic' Anny K. Toż to jakaś chora miłośc'...a może wspólnota interesów :crazyeye:. Tej osobie nic i nikt nie jest w stanie pomóc, bo bezgraniczna miłośc' do Anny K. i nienawiśc' do jej przeciwników niczym zac'ma zamykają jej pole widzenia.:mdleje:
  6. Sto lat w zdrowiu i w szczęśliwym psio-ludzkim stadzie :BIG::tort::bday::new-bday: :bday::tort::BIG:
  7. Zoś, super psica z Ciebie :lol:. Dobrze, że pilnujesz Hope2, wyślij Ją do ludzkiego weta, bo po co ma dziewczyna cierpiec', przecież musi miec' dużo siły i zdrowia dla takiej brykającej gromadki :evil_lol:. Szkoda, że nie doszedł jeszcze Twój pojazd, mogłabyś sama zasuwac' za dużymi ;) Sybi i Maja cicho kibicujące
  8. [quote name='Marlena:)'] Jednym słowem sympatyczny z niego kundlus i piękny .. i na pewno nie pójdzie do kogoś, kto chce briarda, czy snupa, a do kogoś, kto chce poprostu ogolonego brzydala z wiecznie rozdziawioną mordą - takiego jakim jest :diabloti:[/QUOTE] Właśnie tak :klacz::klacz::klacz:
  9. Dropsiku, za Twoje zdrowie :kciuki::kciuki::kciuki: ! Wszystko [B]musi [/B]byc' dobrze, najlepiej!
  10. Nie odzywałam się, ale niedźwiadek może i ma charakter briarda, ale na pewno nie wygląd zewnętrzny :shake:. Bardziej przypomina sznupa, a właściwie sznunpkowatego psiaka. Gdzie mam przelac' grosiki, na konto z PW czy na to podane na wątku?
  11. Dropsewicz też piękny, dumny strażnik haremu :evil_lol: ;) Mam nadzieję, że Vikunia w niedalekiej przyszłości też się odblokuje i zacznie doceniac' uroki życia :kciuki::kciuki::kciuki:
  12. [quote name='malawaszka']i przed chwila miałam kolejny telefon o Oriegi :mdleje: NIE ROZUMIEM tego :lol: obudzili się wszyscy teraz[/QUOTE] Wracają z wakacji :evil_lol: to pewnie o przygarnięciu jakiejś pięknoty myślą ;) Ori, trzymam :kciuki::kciuki::kciuki: za Twoje dobre zachowanie i szczęście w nowym domku. I innej opcji nie ma, pamiętaj :lol:
  13. To jest Punia z podzamojskiej wsi??? :crazyeye::-o:crazyeye: Boże, ależ ona jest teraz cudna i szczęśliwa!:loveu:
  14. [quote name='malawaszka']widocznie coś było z nimi nie tak :scared:[/QUOTE] Oczywiście wyczuł noskiem, że będą niewygodne (mogą otrzec' Pańci piętę ;) ) i dlatego wygryzł. Psie serduszko nie zniosłoby cierpienia kochanej Pani :evil_lol:!
  15. Dam niedźwiadkowi 10 stałej od września, chyba że uda mi się coś wyskrobac' jeszcze w sierpniu.
  16. Tak się cieszę, Desti uratowany :klacz::bigcool::Cool!::sweetCyb::Cool!::bigcool::klacz:. Teraz będzie już tylko coraz lepiej! Cioteczki-Ratowniczki :loveu::loveu::loveu:
  17. On ma coś ze sznupka, może malawaszka mogłaby go wrzucic' na sznaucery w potrzebie? Jest chyba całkiem nieduży, biedaczek :-( I może dobrze by było zmienic' w tytule mix briard/PON na mix sznaucer/PON?
  18. Prosty wniosek: jak Emisia siedzi u Pana na kolankach to nie należy Jej stresowac' dziwnymi pytaniami, bo potem jest....smrodek :evil_lol::bigcool::bigcool::bigcool:
  19. Desti, maluszku, wytrzymaj do jutra, schowaj się gdzieś w kąciku, żeby Cię nie tarmosili. Trzymam wszyskie ludzkie i psie :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: (bo tyle ich mamy ;)) za Twoją szczęśliwą przeprowadzkę
  20. O kurczaki, też się poryczałam. Kimuś ma taki wspaniały Dom i Ludzi! Zdrowiej chłopaku i ciesz się długo takim szczęściem :loveu:
  21. A nie można go na te dwa dni dac' do izolatki czy czegoś podobnego? Boję się, że jak go raz pogryźli, to mogą nie odpuścic' i znów dołożą :-(, a on taki biedny, malutki :bigcry:
  22. Sajanek wreszcie szczęśliwy, na włościach :lol: :multi: Vikunia też pomalutku dojdzie do siebie, oczko przestało dokuczac', przekona się, że są na ziemi dobrzy opiekunowie i będzie szczęśliwy sznupek, bez ataków i chorób. Musi tak byc, i już! :cool2:
  23. [quote name='WiosnaA']Ile jest cierpienia przez ludzi ...:-( [URL]http://www.youtube.com/watch?v=wNC1LrizXOs&feature=share[/URL][/QUOTE] O matko, obejrzałam i nie mogę się pozbierac'...:-( :-( :-( A maluch ma szczęście w swoim nieszczęściu, bo trafi do najcudniejszego DT, żeby tylko Toyota odezwała się prędziutko, no pędzikiem, pędzikiem ;)
  24. Też się ucieszyłam :Cool!::sweetCyb::bigcool:. Dzięki za fotki i wieści. Dużo szczęścia i radości na długie lata :kciuki::kciuki::kciuki:
  25. A ja Ci mówię, że wszystko będzie dobrze i trzymamy:cool2: :thumbs: :happy1: :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: :happy1::thumbs::cool2: za Twoje spokojniejsze nerwy, za łapkę Furiatki i za calutką Viki!
×
×
  • Create New...