Jump to content
Dogomania

sybil

Members
  • Posts

    2757
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by sybil

  1. No to super, teraz tylko trzeba ponowić prośby o głosy po 16 marca; osoby już zalogowane mają łatwiej, więc nie powinno być ociągania ;)
  2. Kochany staruszek :loveu:. W poniedziałek przeleję deklarację. Trzymaj się Żwirku, nie jesteś już sam :kciuki::kciuki::kciuki:
  3. Zgadza się, taką odp dostałam od admina Krakvetu - od 2013 można startować raz na 12 miesięcy (wcześniej było - raz na 2 lata). Tyle tylko, że teraz różne SOS Koty Bydgoszcz i opiekunki - karmicielki są pod jednym szyldem Koty w potrzebie i mam nadzieję, że Krakvet nie nabierze się jeśli będą się zgłaszać pod różnymi nazwami. Czy ktoś zgłosi na marzec Busko? Nie chcę robić tego samowolnie, bez uzgodnienia z zainteresowanymi.
  4. Ta Grupa może startować za 12 miesięcy. W Krakvecie wiedzą, że to wszystko mieści się teraz w "Kotach w potrzebie" (wszystkie grupy koty SOS i opiekunki-karmicielki, łącznie z Mirką T.). Dlatego trzeba zgłosić na marzec Busko i dalej używać banerek (z poprawką w tekście - głosowanie na marzec )
  5. Organizator konkursu chyba powinien sprawdzić czy "Grupa KOTY SOS z Bydgoszczy" to nie jest przypadkiem to samo co "KOTY SOS projekt Bydgoszcz". Ta ostatnia grupa wygrała konkurs w grudniu 2012, więc jeśli to jest to samo (tylko PROJEKT stał się faktem i słowo usunięto z nazwy ;)), to nie minął jeszcze okres 2 lat i nie powinni być brani pod uwagę. Dostałam odp od admina konkursu. Niestety teraz okres karencji to tylko 12 miesięcy :shake:. I SOS Koty natychmiast wystartowały. Koniecznie trzeba zgłosić Busko na marzec, chyba że pojawi się Opiekunka kotów z Bydgoszczy i znów będzie przechlapane :shake:
  6. Aniu, bardzo współczuję :-( :glaszcze:
  7. Ja i moi znajomi też oddaliśmy sporo zweryfikowanych głosów, ale zawsze kiedy zgłoszone są do konkursu "koty z Bydgoszczy" sprawa wydaje się beznadziejna. Mam wrażenie, że ta "prężnie działająca osoba" tworzy różne, kolejne "filie", które są zgłaszane do konkursu; gdyby nie te "pączkujące organizacje" to przez dwa lata karencji byłby spokój i inni mieliby szanse. Uważam, że Busko powinno wystartować w marcu i wszyscy zmobilizowani sympatycy zagłosują (ja i znajomi na pewno). Pozdrawiam :kciuki::kciuki::kciuki: Skąd koty mają tyle głosów? To proste - osoby działające w grupie "koty" są doskonale zorganizowane, zdyscyplinowane i solidarne; nie rozdrabniają się i na apel: "Głosujemy na tę grupę a nie inną" wszyscy jak jeden mąż głosują, nikt się nie wyłamuje (nawet jeśli dotyczy to innej miejscowości, nie Bydgoszczy, ważne jest, aby wesprzeć koty). Muszę przyznać, że takie zdyscyplinowanie i solidarność zasługują na podziw. Dziewczyny, idźcie za ciosem, miałyście bardzo dużo głosów, jeśli wszyscy ponownie zagłosują to tym razem będzie OK :happy1::kciuki::kciuki::kciuki::thumbs::kciuki::kciuki::kciuki::happy1:
  8. Zośka, oplułyśmy ekran ze śmiechu i prawie siooo zrobiłyśmy, tak nam się podobało :laugh2_2: :sweetCyb: :klacz: . TZ nie ogarnia !:roflt:. Zawsze mówiłyśmy, że nie ma jak kobiety :sweetCyb:, chłopy bez nas zginęłyby marnie. Tak trzymaj, Gwiazdo :kciuki::ylsuper::kciuki: Sybi i Maja ubawione po pachy :lol:
  9. Tak bardzo żal, że nie udało się :-(. Tobisiu, bądź zdrowy i szczęśliwy za Tęczowym Mostem :candle::candle::candle:
  10. Bafinko, dużo szczęścia w nowym domku :smilecol::happy1::kciuki::kciuki::kciuki::happy1::iloveyou: Wielkie dzięki :Rose::Rose::Rose: dla Konfirm za wspaniałą opiekę!
  11. Zostałam zaproszona :lol:, stałej deklaracji nie mogę dać, bo "wiszę" u kilku psiaków. W marcu coś wyskrobię dla biedaka; jeśli któryś z moich "deklarowiczów" znajdzie dom - to przeniosę na niego. Psinko trzymam :kciuki::kciuki::kciuki: za twoje uwolnienie.
  12. Tobisiu, trzymamy :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:, żebyś poradził sobie z choróbskiem i cieszył się jeszcze życiem :loveu:
  13. Żwirek miał jednak dużo szczęścia, to była najwyższa pora, aby go uratować. Nie wiadomo czy następnym razem ktoś by go nie ustrzelił :-(. Ten śrut to zostanie, czy będzie usunięty?
  14. Zaraz spróbujemy pomóc (tzn wieczorem zapędzę znajomych do głosowania), poproś jeszcze u malawaszki, tam sporo ludzi zagląda, może zechcą pomóc [h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230705-Waszkowe-sznupy-Furia-Viki-Bryza-a-PUNIA-BATUMI-BELLA-Sajan-Figa-Fender-w-DS/page300"]Waszkowe sznupy: Furia, Viki, Bryza a PUNIA, BATUMI, BELLA, Sajan, Figa, Fender w DS[/URL][/h]
  15. Moja adoptowana Maja miała dużą niewydolność nerek, wysoki mocznik i kreatyninę, była leczona Furosemid + encorton i Ipakitine (proszek dodawany do jedzenia); po miesiącu mocznik i kreatynina w normie i wszystko dobrze się skończyło. Ipakitine naprawdę działa cudownie. Tobisiu, życzę Ci powrotu do zdrowia :kciuki::kciuki::kciuki: :calus:
  16. Zostałam zaproszona ;). Jeśli Trufelek nie znajdzie domu to od marca dam mu skromniutkie 10 PLN/mies. Niestety, tylko tyle mogę zrobić dla niego:-(. Oczywiście będę pytać, czy ktoś znajomy chciałby pokochać tego ślicznego biedaka.
  17. Cichutko kibicujemy Bafi i trzymamy :kciuki::kciuki::kciuki: za szczęśliwą podróż do własnego domku i szczęście na całe już życie :loveu:
  18. Jak oni cudnie razem leżą i tulą się :loveu:. Kotek też chciałby, ale widać Tinulek kocha "brunetów" ;). rudaski to nie jego bajka :evil_lol:. Dużo szczęścia dla całej ludzko-zwierzęcej Rodzinki :calus:
  19. Jaki porządny gość hotelowy, zawinął się do domku i długów nie zostawił ;) :multi:. Dużo szczęścia i radości dla Fosterka i Jego Rodzinki :kciuki::kciuki::kciuki:
  20. Zoś, a może byś tak na zmianę była raz Cudnym Pycholkiem, a raz (jak już naprawdę nie możesz wytrzymać :evil_lol: ) malutką tycią Jadowitą Żmijką ? I trzymamy :kciuki::kciuki::kciuki: za Twoje łapencje, żeby coraz lepiej się ruszały :calus: Ukradłaś Diaboliczną Zabawkę? Czyżbyś chciała zostać Nadwornym Diabełkiem?
  21. Zośka, nie gryzaj Hopiaka, nawet przez przypadek :modla:. Ona Cię kocha (nie wiedzieć za co :niewiem:, bo czasem dajesz popalić jak stado dzików :evil_lol: ). Daj urodzinowego buziaka Sebkowi (od nas 2 sznupek :new-bday::tort::bday::BIG: i 100 szczęśliwych lat). Zosia - zamień Jadowitą Żmijkę na Przytulaśną Pandeczkę - Sybi i Maja pokojowo nastawione (bo pada)
  22. Aniu, masz najlepsze serce pod słońcem, a pewnie i w całym kosmosie :smilecol: :BIG: :laola: :buzi: :loveu: Tinulku, teraz to już pełnia szczęścia, bez obaw o jutro!
  23. Zoś, my wierzymy, że tak przeczołgasz kolegę TZ-a, że nabierze respektu dla malutkiej królewny "na szaliczku" (to lepsze niż księżniczka na ziarnku grochu :laugh2_2::roflt:). Zbieraj siły, a jak przyjdzie "ta godzina" to pokaż co potrafisz Sybi i Maja kibicujące
  24. Zoś, nie da się uciekać na fotel, bo łazienka zamknięta :placz:. My to kąpać się lubimy baaardzo (wycierać trochę mniej ;)), nawet same włazimy do wanny, ale jak woda leci z siteczka, a z tą konewką to już było totalne przegięcie, niby też z siteczka, ale baniak nad głową tośmy się trochę bojały :nerwy:. Obiecała, że jutro naprawi i będzie jak dawniej (no, nie wiemy, czy jej wierzyć:niewiem:, ale dotąd to jeszcze nas nie oszukała i w wannie znów będzie fajnie). Trzymaj się (wyścigówki :evil_lol:) :calus::kciuki::kciuki::kciuki: - Sybi i Maja ostatnio podlewane P.S. My to dziady przynosimy codzień, ale Duża wyciąga na mokro w wannie, da się wytrzymać :lol:
  25. Szczęśliwego życia Foreściku/Fosterku i sprawuj się dobrze, a kotek też Cię pokocha :loveu:
×
×
  • Create New...