-
Posts
2757 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sybil
-
Właśnie dowiedziałam się,że został adoptowany kilka miesięcy temu. Szkoda, że założycielka wątku nie napisała o tym na dogo.
-
On jest chyba sznupkowaty? Może do malawaszki na e-sznaucery mógłby trafic'...
-
Wpłaciłam za IX i X, a we wpływach nie ma :shake:
-
Moja deklaracja na IX-X już poleciała :scared: Trzymaj się Foreścik, może jakiś dobry domek Cię wypatrzy :kciuki::kciuki::kciuki:
-
[quote name='Tola'] Gorsza sprawa jest z samym facetem - od pewnego czasu poszukuje pieska w typie sznaucera:shake: W rozmowach tel kłamie, ze nie ma innych psów, ze ma bardzo dobre warunki, rozpytuje o wiek psa (szuka młodego) i warunki adopcji. Jak słyszy, ze wymagana jest wizyta - podstawia inne osoby do rozmowy:roll: Facet wyrażnie szuka kolejnej pary do rozmnażania:roll:[/QUOTE] Chyba potrzebny jest jakiś desant u facenta i "ręczne" wytłumaczenie, że powtórki z rozrywki nie będzie! :x :snipersm::2gunfire: . Już raz ratowano psiaki jak je rozmnożył i doprowadził do koszmarnego stanu (szkoda, że wtenczas nie skopano mu profilaktycznie tyłka), a on kombinuje znowu. Czy nie można prawnie uniemożliwic' mu takiego rozmnażania ? (pewnie nie można...:wallbash: )
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
sybil replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata Balu']Link do dzisiejszego wydania TVN Uwaga: [URL]http://uwaga.tvn.pl/64972,wideo,427248,dlaczego_trzymala_psy_w_tak_skandalicznych_warunkach,dlaczego_trzymala_psy_w_tak_skandalicznych_warunkach,reportaz.html[/URL][/QUOTE] Dla mnie jest to albo perfidna krętaczka, która "idzie w zaparte" próbując przekonac' rozmówcę o swojej, pożal się Boże, "dobroci dla zwierząt i niesieniu im pomocy", albo osoba zaburzona psychicznie, która nie widzi swojego okrucieństwa, jest przekonana o swojej "misji", a na dodatek cierpi na manię prześladowczą, związaną z KTOZ-em i inspektorami. W obydwu przypadkach ręce i spodnie opadają :mdleje: :eek2: -
Za Vikunię, za dobry wynik i za wszystkie sznupki malawaszki :thumbs: :kciuki::kciuki::kciuki: :kciuki::kciuki::kciuki: :kciuki::kciuki::kciuki: :thumbs:
-
Brak mi słów :shake: , biedna Vikunia i biedna malawaszka :-( :placz: :bigcry::glaszcze:
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
sybil replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Psy mogą jeśc' ziemniaki (moje sznupy je uwielbiają :lol: ), ale ziemniaki muszą byc' dobrze rozgniecione, takie puree; w kawałkach nie trawią i takich nie należy im dawac', ale szkodliwe nie są. Ja słyszałam tylko o "zakazie" podawania cebulowatych i tyle. -
Deszcz nie wszędzie :lol:, u nas od rana słoneczko, bezchmurnie i znów ciepło. Tego samego życzymy Waszce i sznaucerowni :cool2:, a także wszystkim zmarzniętym i zmokniętym ;)
-
Żwirek - cuda się zdarzają:) Ma dom u Joasi:) Dziękujemy Wam za wszystko
sybil replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wysłałam, pewnie dotrze w poniedziałek; Żwirku, trzymaj się Kasi :kciuki: -
Maja też niedotykalska, 5 lat u mnie, a charakter wciąż wojowniczy; dobrze, że czasem pozwoli sie wyczesac', najczęściej tylko brodę, czasem umyc'/wykąpac', wygłaskac' kiedy jej to pasuje, a ogólnie to ręce precz od futra :evil_lol:.
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
sybil replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Aniu :calus::calus::calus: i trzymaj się :kciuki::kciuki::kciuki: -
To może jeszcze moją Majkę spróbujesz ostrzyc?:modla: Nikt nie chce się do niej zabierac', tak daje popalic':angryy:. W przyszłym tygodniu będzie walka...:eek2:
-
Żwirek - cuda się zdarzają:) Ma dom u Joasi:) Dziękujemy Wam za wszystko
sybil replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jak Forest z lasu pójdzie do domu, to przełożę moje 10 PLN na Żwirka. We wrześniu tak czy owak dam mu 10 :lol: -
Żwirek - cuda się zdarzają:) Ma dom u Joasi:) Dziękujemy Wam za wszystko
sybil replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Może udałoby się zebrac' pieniądze dla Kasi na dokarmianie Żwirka? Chyba nie byłaby to jakaś ogromna suma miesięcznie? -
No wiem, wiem, tylko zabawnie wyszło pod innym postem ;) Jeśli domek trochę lekceważący, to Forest poczeka na ten najlepszy:kciuki::kciuki::kciuki:, bo taki mu się należy :lol: