Jump to content
Dogomania

sybil

Members
  • Posts

    2757
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by sybil

  1. Właśnie dowiedziałam się,że został adoptowany kilka miesięcy temu. Szkoda, że założycielka wątku nie napisała o tym na dogo.
  2. On jest chyba sznupkowaty? Może do malawaszki na e-sznaucery mógłby trafic'...
  3. Wpłaciłam za IX i X, a we wpływach nie ma :shake:
  4. Oj, Zosiu, wzruszyłam się :-( (ale łezki to dlatego, że teraz jesteś szczęśliwa i mimo nieposłusznych tylnych łapeczek śmigasz jak torpeda na wózeczku :buzi: ). Tak trzymaj, Słoneczko :kciuki::kciuki::kciuki: !
  5. Moja deklaracja na IX-X już poleciała :scared: Trzymaj się Foreścik, może jakiś dobry domek Cię wypatrzy :kciuki::kciuki::kciuki:
  6. Bardzo dobrze, też mam nadzieję, że dostanie zakaz.
  7. [quote name='Tola'] Gorsza sprawa jest z samym facetem - od pewnego czasu poszukuje pieska w typie sznaucera:shake: W rozmowach tel kłamie, ze nie ma innych psów, ze ma bardzo dobre warunki, rozpytuje o wiek psa (szuka młodego) i warunki adopcji. Jak słyszy, ze wymagana jest wizyta - podstawia inne osoby do rozmowy:roll: Facet wyrażnie szuka kolejnej pary do rozmnażania:roll:[/QUOTE] Chyba potrzebny jest jakiś desant u facenta i "ręczne" wytłumaczenie, że powtórki z rozrywki nie będzie! :x :snipersm::2gunfire: . Już raz ratowano psiaki jak je rozmnożył i doprowadził do koszmarnego stanu (szkoda, że wtenczas nie skopano mu profilaktycznie tyłka), a on kombinuje znowu. Czy nie można prawnie uniemożliwic' mu takiego rozmnażania ? (pewnie nie można...:wallbash: )
  8. Zośka, nie przejmuj się, różowe "tyż pikne" :roflt::iloveyou:. Nasza nas ogoliła i mówi, że ładnie, a nam się wcale nie podoba i też przynosimy jej w brodach duuużo rzepów, a ona tak jak Hope wszystkie nam odbiera; strasznie pazerne na rzepy są te nasze pańcie:mad: Sybi i Maja - ostatnio gołe
  9. [quote name='Agata Balu']Link do dzisiejszego wydania TVN Uwaga: [URL]http://uwaga.tvn.pl/64972,wideo,427248,dlaczego_trzymala_psy_w_tak_skandalicznych_warunkach,dlaczego_trzymala_psy_w_tak_skandalicznych_warunkach,reportaz.html[/URL][/QUOTE] Dla mnie jest to albo perfidna krętaczka, która "idzie w zaparte" próbując przekonac' rozmówcę o swojej, pożal się Boże, "dobroci dla zwierząt i niesieniu im pomocy", albo osoba zaburzona psychicznie, która nie widzi swojego okrucieństwa, jest przekonana o swojej "misji", a na dodatek cierpi na manię prześladowczą, związaną z KTOZ-em i inspektorami. W obydwu przypadkach ręce i spodnie opadają :mdleje: :eek2:
  10. Za Vikunię, za dobry wynik i za wszystkie sznupki malawaszki :thumbs: :kciuki::kciuki::kciuki: :kciuki::kciuki::kciuki: :kciuki::kciuki::kciuki: :thumbs:
  11. O ludzie, jakie one robią się piękne, jak tylko dostaną trochę miłości i dobrą opiekę :loveu:
  12. Majeczka cudo!:loveu: Długiego, szczęśliwego życia, Księżniczko :happy1:
  13. Zocha, super wieści :Cool!: :kciuki::kciuki::kciuki: :happy1: :cool2: :happy1: :kciuki::kciuki::kciuki::bigcool: :laola::laola: - TAK TRZYMAJ
  14. Psy mogą jeśc' ziemniaki (moje sznupy je uwielbiają :lol: ), ale ziemniaki muszą byc' dobrze rozgniecione, takie puree; w kawałkach nie trawią i takich nie należy im dawac', ale szkodliwe nie są. Ja słyszałam tylko o "zakazie" podawania cebulowatych i tyle.
  15. Deszcz nie wszędzie :lol:, u nas od rana słoneczko, bezchmurnie i znów ciepło. Tego samego życzymy Waszce i sznaucerowni :cool2:, a także wszystkim zmarzniętym i zmokniętym ;)
  16. Brawo Zoś :multi::klacz:, teraz w nowych szeleczkach wsiadasz do pojazdu i ... :Dog_run::Dog_run::Dog_run:, możesz nawet pogonic' takie tam:wolfie: :kociak: jak nie będą chciały Cię słuchac' :lol:. Zdrówka dla Ciebie i Twojej Rodzinki :kciuki::kciuki::kciuki: Sybi i Maja stale kibicujące ;)
  17. Wysłałam, pewnie dotrze w poniedziałek; Żwirku, trzymaj się Kasi :kciuki:
  18. Maja też niedotykalska, 5 lat u mnie, a charakter wciąż wojowniczy; dobrze, że czasem pozwoli sie wyczesac', najczęściej tylko brodę, czasem umyc'/wykąpac', wygłaskac' kiedy jej to pasuje, a ogólnie to ręce precz od futra :evil_lol:.
  19. Aniu :calus::calus::calus: i trzymaj się :kciuki::kciuki::kciuki:
  20. To może jeszcze moją Majkę spróbujesz ostrzyc?:modla: Nikt nie chce się do niej zabierac', tak daje popalic':angryy:. W przyszłym tygodniu będzie walka...:eek2:
  21. Jak Forest z lasu pójdzie do domu, to przełożę moje 10 PLN na Żwirka. We wrześniu tak czy owak dam mu 10 :lol:
  22. Może udałoby się zebrac' pieniądze dla Kasi na dokarmianie Żwirka? Chyba nie byłaby to jakaś ogromna suma miesięcznie?
  23. Może jakiś pasożyt mu się przyplątał? Moja poprzednia sznupeczka miała takie objawy i był to pasożyt, niestety nie pamiętam jaki :shake:
  24. No wiem, wiem, tylko zabawnie wyszło pod innym postem ;) Jeśli domek trochę lekceważący, to Forest poczeka na ten najlepszy:kciuki::kciuki::kciuki:, bo taki mu się należy :lol:
×
×
  • Create New...