-
Posts
2757 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sybil
-
Przypadłość nie tak znowu rzadka! Maja już prawie 5 lat u mnie, a dotykac' się nie pozwala. Przychodzi na głaski i miziania, ale jak nie chce to nie ma siły na nią. Burczy, warczy, pokazuje komplet zębów, ostrzega, potrafi uderzyc' zębami. Nietykalne są przednie łapy, nogi i pupa. Myc' wolno, wycierac' - Boże broń! Chętnie wstąpi do klubu niedotykalskich:lol:
-
[quote name='vega17']Witam Nie wiedizałam że siedzi Pani na dogo:) pewnie ze dostałam, wielkie dzieki , amialam sie ze koty dobieraliscie chyba pod kolor psow, Boksia pieknie urosła:)[/QUOTE] Ha, ha, na dogo siedzę ja, sybisia, a pańcia Boksi raczej nie zagląda, bo nie ma już miejsca na przygarnianie kolejnych bied. Zdjęcia mi podsyła z nadzieją, że opiekunki (byłe ;) ) zechcą może je pokazac' na dogo.
-
Vega17:hand:, wczoraj wysłałam Ci (przynajmniej usiłowałam;)) fotki Boksi i kocich nabytków. Doszły? Bo ja w tej materii jestem jak raczkujący bobas :oops: :lol:
-
Na jakie konto można oddac' 1% podatku, żeby było na sznaucery? Chyba gdzieś było napisane, ale trochę się pogubiłam, heeelp!
-
Taki trochę sznaucerkowaty biedaczek. Może poproś malawaszkę, żeby umieściła go na "sznaucerach w potrzebie". A nuż zauroczy kogoś jego śliczna mordeczka :loveu: ?
-
Lek jest dostępny w Polsce.
-
[quote name='matis-87']Witam, pare dni temu zamówiłem vetoryl na medicanimal.de (już ok. 5-6 razy zamawialem i było ok). Niestety wczoraj odpisali mi, ze Polska wprowadzila nowe przepisy na sprowadzanie leków z zagranicy i nie mogą mi ich wysłać!!! :/ Czy ten kraj musi byc aż tak p***bany?!?! orientujecie się czy moze z powrotem leki pojawily się u nas w sprzedazy? jesli nie, to wyglada na to ze mój piesek otrzymal wlasnie wyrok;(([/QUOTE] Zapytaj na zookrak.pl . Możesz telefonicznie nr 604868441, albo e-mail [email][email protected][/email] Tam było najtaniej w Polsce. Pozdrawiam
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
sybil replied to Pink's topic in Już w nowym domu
To my też będziemy trzymac'; im więcej :kciuki::kciuki::kciuki:, tym lepiej :lol: -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
sybil replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Widocznie dzieci obrzydzały życie Oskarkowi. W sąsiedztwie mam psiaka (teraz szczęśliwy u swojego opiekuna), który dzieci omija wielkim łukiem, piszczy i chowa się, ale tu wiadomo, że dzieci w pierwszym domu dręczyły go. Może Oskar ma podobne doświadczenia :-( -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
sybil replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Wszyscy święci, to znów mamy powtórkę z rozrywki? Fundacja - fata morgana, schronisko - trójkąt bermudzki, a Maksy gada jak Pytia na trójnogu: wszystko wie , ale nic nie powie oprócz tego, że fundacja jest cacy, psy są w raju (tylko nie wiadomo gdzie?), a Foksia jest be. A myślałam, że znormalniał/a, o święta naiwności :shake: Super, że Misio odnalazł się i już w swoim domu. Dużo szczęścia i radości dla Misia i Opiekunki :loveu: -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
sybil replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Guza nie ma, czyściutkie posłanko, cieplutko, micha ryżu z kurczaczkiem, mizianka - "ludzie - gdzie ja jestem" ?! (tak myśli Niunia :lol: )