Jump to content
Dogomania

sybil

Members
  • Posts

    2757
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by sybil

  1. Przypadłość nie tak znowu rzadka! Maja już prawie 5 lat u mnie, a dotykac' się nie pozwala. Przychodzi na głaski i miziania, ale jak nie chce to nie ma siły na nią. Burczy, warczy, pokazuje komplet zębów, ostrzega, potrafi uderzyc' zębami. Nietykalne są przednie łapy, nogi i pupa. Myc' wolno, wycierac' - Boże broń! Chętnie wstąpi do klubu niedotykalskich:lol:
  2. [quote name='vega17']Witam Nie wiedizałam że siedzi Pani na dogo:) pewnie ze dostałam, wielkie dzieki , amialam sie ze koty dobieraliscie chyba pod kolor psow, Boksia pieknie urosła:)[/QUOTE] Ha, ha, na dogo siedzę ja, sybisia, a pańcia Boksi raczej nie zagląda, bo nie ma już miejsca na przygarnianie kolejnych bied. Zdjęcia mi podsyła z nadzieją, że opiekunki (byłe ;) ) zechcą może je pokazac' na dogo.
  3. Vega17:hand:, wczoraj wysłałam Ci (przynajmniej usiłowałam;)) fotki Boksi i kocich nabytków. Doszły? Bo ja w tej materii jestem jak raczkujący bobas :oops: :lol:
  4. Kleksik szczęśliwy, tarzanko na trawie (zeszłorocznej :evil_lol:), teraz tylko niech się wiosna rozpanoszy i będzie super!
  5. Nic tylko :wallbash: :grab: :flaming:. Biedna psina, miał Paryż na horyzoncie, a wylądował w schronie, po drodze zaliczając dośc' kuriozalnych "opiekunów". :-(
  6. Na jakie konto można oddac' 1% podatku, żeby było na sznaucery? Chyba gdzieś było napisane, ale trochę się pogubiłam, heeelp!
  7. Taki trochę sznaucerkowaty biedaczek. Może poproś malawaszkę, żeby umieściła go na "sznaucerach w potrzebie". A nuż zauroczy kogoś jego śliczna mordeczka :loveu: ?
  8. Szczęśliwego życia, Heksiu! Bardzo się cieszę!:bigcool::smilecol::Cool!::cunao::laola::laola:
  9. Lek jest dostępny w Polsce.
  10. [quote name='matis-87']Witam, pare dni temu zamówiłem vetoryl na medicanimal.de (już ok. 5-6 razy zamawialem i było ok). Niestety wczoraj odpisali mi, ze Polska wprowadzila nowe przepisy na sprowadzanie leków z zagranicy i nie mogą mi ich wysłać!!! :/ Czy ten kraj musi byc aż tak p***bany?!?! orientujecie się czy moze z powrotem leki pojawily się u nas w sprzedazy? jesli nie, to wyglada na to ze mój piesek otrzymal wlasnie wyrok;(([/QUOTE] Zapytaj na zookrak.pl . Możesz telefonicznie nr 604868441, albo e-mail [email][email protected][/email] Tam było najtaniej w Polsce. Pozdrawiam
  11. Cudny królewicz Tibon znalazł wreszcie swoje królestwo: wspaniałą Rodzinę i kochające serca:loveu:
  12. Z wyników wygląda, że Zoja ma też anemię (niski poziom RCB i HGB ). Biedna Maleńka :-(, wątroba straszna :shake:
  13. Przy chorej trzustce b.dobra jest karma Hill's Prescription Diet I/D Canine. W zookrak.pl opakowanie 12 kg kosztuje 207 PLN - dostawa gratis. Podobno lepsza niż Royal Canin :niewiem:; zapytajcie weta. Zdrowiej Daszeńko!
  14. [quote name='AlfaLS']A może:[B] Fox Tibon - znalazł wspaniałe domy swoim przyjaciołom i sobie w końcu też! [/B][/QUOTE] Świetny tytuł i zawiera w sobie wszystko, historię Tibona i Foxiów, które "wyekspediował" do domków!!!:klacz::klacz::klacz:
  15. Noo, ja. U wielu sznaucerów tajniaczę się :oops: :scared:
  16. Tak bardzo się cieszę:smilecol::laola::cunao::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::Cool!::bigcool::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao::laola::smilecol:. Tibonku, trzymałeś wartę, wyprawiałeś do domków foksie, teraz przyszła Twoja Kolej, bądź szczęśliwy już zawsze!
  17. Tibonku, trzymamy :kciuki::kciuki::kciuki: na 8 łap i 2 ręce ;) za udaną wizytę w sobotę. Należy Ci się wspaniały domek, śliczny foksiu :loveu:
  18. To my też będziemy trzymac'; im więcej :kciuki::kciuki::kciuki:, tym lepiej :lol:
  19. Widocznie dzieci obrzydzały życie Oskarkowi. W sąsiedztwie mam psiaka (teraz szczęśliwy u swojego opiekuna), który dzieci omija wielkim łukiem, piszczy i chowa się, ale tu wiadomo, że dzieci w pierwszym domu dręczyły go. Może Oskar ma podobne doświadczenia :-(
  20. Wszyscy święci, to znów mamy powtórkę z rozrywki? Fundacja - fata morgana, schronisko - trójkąt bermudzki, a Maksy gada jak Pytia na trójnogu: wszystko wie , ale nic nie powie oprócz tego, że fundacja jest cacy, psy są w raju (tylko nie wiadomo gdzie?), a Foksia jest be. A myślałam, że znormalniał/a, o święta naiwności :shake: Super, że Misio odnalazł się i już w swoim domu. Dużo szczęścia i radości dla Misia i Opiekunki :loveu:
  21. [quote name='handzia']Na razie została, bo nie mamy jej gdzie zabrać do nast. tygodnia. Ale teraz już nie będzie problemu z odebraniem.[/QUOTE] Boże, żeby tylko dziad nie "upłynnił" jej do przyszłego tygodnia :shake:. Nie wiadomo co wylęgnie się w takim durnym łbie :mad:.
  22. Guza nie ma, czyściutkie posłanko, cieplutko, micha ryżu z kurczaczkiem, mizianka - "ludzie - gdzie ja jestem" ?! (tak myśli Niunia :lol: )
  23. Strasznie mi żal Tibonka :-(, najpierw szczęśliwy kolega pojechał do domku, teraz Tija znalazła swoje szczęście, a kochany Tibonek...został na warcie. Koniecznie jego też musi pokochac' prędko jakiś dobry Człowiek. Tija, szczęśliwego życia w nowej Rodzince :loveu:.
  24. Też trzymam :kciuki::kciuki::kciuki:. A może każcie mu zapłacic' za wszystko - to zmięknie dziad paskudny. Pewnie wykombinował, że Majeczka odpicowana - to ją sprzeda :angryy::mad::angryy: wredota jedna!
×
×
  • Create New...