-
Posts
2757 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sybil
-
5-letnia Snajperka odebrana właścicielce wraz z 7 psami szuka domu!
sybil replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Oby było wszystko super! Powodzenia Snajperko :multi::kciuki::kciuki::kciuki:. Snajperka dokarmiona, mam nadzieję, że skorzysta inny piesek, jeśli Snajperka zadomowi się na stałe. -
5-letnia Snajperka odebrana właścicielce wraz z 7 psami szuka domu!
sybil replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Coś słabo idzie dokarmianie Snajperki :-(, pewnie cioteczki mają tyle zajęć, że zapominają kliknąć ;), a koniec dokarmiania już niedługo! -
Za XII też mam (chyba ?) wpłacone ( VIII - 10, X - 20, XII - 20 ). Foreścik jest najcudniejszy :loveu:
-
5-letnia Snajperka odebrana właścicielce wraz z 7 psami szuka domu!
sybil replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
No to nie dali Jej szansy na dogadanie się :shake: :-(. Zapoznawanie psa ze schroniska z rezydentami nie jest proste, szkoda bardzo . Nie nacieszyła się długo domkiem :-(. -
5-letnia Snajperka odebrana właścicielce wraz z 7 psami szuka domu!
sybil replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Też zaczęłam karmić i do 18-ego codziennie będę karmić :kciuki: Snajperka jest cudna :loveu:, ja w realu dokarmiam prawie taką samą, tylko wyższą na nóżkach. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
sybil replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8'][COLOR=#333333][FONT=Verdana]W naszym mieście obowiązuje nas "[/FONT][/COLOR][URL="http://www.bip.warszawa.pl/dokumenty/informacje/OS/OS_projekt_regulamin_czystosc_20060612.pdf"]Regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie m.st. Warszawy[/URL][COLOR=#333333][FONT=Verdana]".[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Verdana][B]Co trzeba wiedzieć:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Verdana]Z Rozdziału VIII, § 29[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Verdana]5. Na tereny przeznaczone do wspólnego użytku psy należy wyprowadzać na smyczy,a agresywne nadto w kagańcach.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Verdana]7. W miejscach mało uczęszczanych przez ludzi dopuszcza się zwolnienie psa ze smyczy i kagańca pod warunkiem zachowania przez właściciela lub opiekuna pełnej kontroli zachowania psa za wyjątkiem psów rasy uznanej za agresywną lub mieszańce tych ras, które muszą mieć nałożony kaganiec.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Czyli jasno z tego wynika, że Tinulek wcale nie musiał miec' kagańca, bo nie jest rasy uznanej za agresywną, ani mieszańcem tych ras. Ania jest najcudowniejszą osobą o złotym sercu, bardzo Jej współczuję, bo nie dośc', że cierpi po stracie Taty, to jeszcze zafundowano Jej nerwy, jazdę po nocy, uganianie się za psiną :-(. Oby teraz zaznała trochę spokoju. -
Już wysyłam dekl. za XI i XII (zapomniało mi się :oops: )
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
sybil replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']Ale on był na smyczy,więc kaganiec niepotrzebny.[/QUOTE] Dokładnie tak; miał byc' wyprowadzany na smyczy, więc po diabła kaganiec :angryy: (no chyba, że od razu zakładali, że spuszczają ze smyczy; czasem głupota ludzka jest powalająca:wallbash: ) -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
sybil replied to toyota's topic in Już w nowym domu
O Boże, biedny Tinulek :-( . Dzwoniłam do koleżanki, nie mieszka na Bródnie, ale bywa tam codziennie, będzie się rozglądac'. WiosnaA, bardzo, bardzo Ci współczuję :glaszcze:. Wierzę, że Tinuś znajdzie się prędko i przynajmniej ten jeden smutek spadnie Ci z serca. -
Zosia, ubierz kapelutek :modla:pliiiz; tylko pamiętaj, koniecznie na lewe ucho ;), no z fantazją :multi:. Jesteś śliczna, puszysta dama, w dodatku janiołek :lol:. Hopiaka nie gryź, ani w nos, ani w co innego, bo nie będziesz aniołkiem tylko zołzowatością. Dobranoc, niedużo spania mi zostało tej nocy :-(
-
Zośka, Ty się nie wygłupiaj, masz super-coat, tylko się lansowac' a nie fochac'! Wsiadaj do osobistego auta i pokazuj wszystkim jak się nosi dama jesienią :lol:. A zębów to Ty raczej nie pokazuj, bo zepsują Twój wspaniały look ;). W ogóle wyglądasz świetnie, a chłopaki się nie znają na elegancji, albo Ci zazdroszczą! Sybi i Maja podziwiające :multi:
-
O, jak się cieszę :multi:, powodzenia Mopiku, oby to był Twój domek, już na zawsze :kciuki::kciuki::kciuki:
-
Wołałam na pomoc malawaszkę, może ogłosi go na e-sznaucerach?
-
[quote name='malawaszka'] chłopaki się próbują polubić :D [URL="http://img189.imageshack.us/i/i2m1.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1273/i2m1.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] A co spaniel ma na obroży napisane ?:eek2::roflt:
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
sybil replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Bydgoszcz, ale chyba i transport sie powinien udać.[/QUOTE] Wydaje mi się, że Destinek jest w Białymstoku, nie w Bydgoszczy:shake: Tinulku, kroi się dobry domek :happy1: -
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
sybil replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I niech będzie tam szczęśliwa (') (') (').Sarenko :iloveyou: -
Żwirek - cuda się zdarzają:) Ma dom u Joasi:) Dziękujemy Wam za wszystko
sybil replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Nie, schron absolutnie nie! Jak ma gdzie się schronic' i nie marznie, na grzbiet mu się nie leje, to niech już tam mieszka staruszek. -
Żwirek - cuda się zdarzają:) Ma dom u Joasi:) Dziękujemy Wam za wszystko
sybil replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Żal mi go okropnie, zima idzie, a on tam sam (no może z kumplem-bezdomniakiem). A gdzie on śpi? Ma jakieś schronienie w tej opuszczonej chałupie? -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
sybil replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tinuś, musi byc' dobrze! :kciuki::kciuki::kciuki::happy1::cool2::thumbs::cool2::happy1::kciuki::kciuki::kciuki:. Zaczarowane paluchy dla Ciebie!