[quote name='mru']ooo APSA, fajne
wow super, czy moge reklamować Twoją stronę np. na n-k?
izzie, nie leżało długo :) wieczorem 10 lipca stało :)[/QUOTE]
Bośmy z Aśką raban o to zrobiły :evil_lol: Dobrze, że mnie coś podkusiło, żeby tam wejść :-) Ale gdyby nie ja to Ty też odkryłaś, więc Wy byście raban zrobiły ;)