Mam pytania od jednej osoby z naszej-klasy, tzn. to z profilu adopcyjnego starszych psów Siekowej. Pytania oczywiście o Figielka:
"zastanawiam sie,czy poradzil by sobie z mlodym 3 miesięcznym kociakiem i trzy letnim spanielem? no i fretką? "
"poza tym jest to 600 km,jesli sie nawet na niego zdecyduje,to jak go dostarczycie? "