-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B]SMAJLI- wyjątkowa suczka. Spójrz na nią, a ona się uśmiechnie! [/B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Suczka zabrana ze schroniska do domu tymczasowego na czas szukania nowego domu. Smajli jest spokojną i przyjazną suczką. Nie potrafi odnaleźć się w większej ilości psów. Dlatego pilnie szukamy domu dla niej. Czy znajdzie własnego opiekuna aby mogła przy jego boku uczyć się życia? Jest nieduża i już nie urośnie, waży około 10 kg. Jeśli chcesz mieć wyjątkowego psiaka to Smajli jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego jest wyjątkowa? Bo to pies który potrafi się uśmiechać! Wiek: ok 8 miesięcy Waga: ok 10 kg Szczepienie: tak Kastracja: nie, będzie przed adopcją Inne psy: dogaduje się z innymi psami Koty: nie sprawdzane KONTAKT w sprawie adopcji: 50 40 60 219 [email][email protected][/FONT][/COLOR][URL="https://www.facebook.com[/email]/media/set/?set=a.513033058744217.1073741842.210088882371971&type=3#"] [/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-atQiHG5xkPE/UY96vmb84NI/AAAAAAAALOg/-bAd8Z5d-B0/s480/249125_513033312077525_1891194385_n (Kopiowanie).jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6bpRvHUYpQw/UY96xpwldtI/AAAAAAAALOo/hhlE6eVaBJk/s556/575537_513033345410855_2100228581_n%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tN2i6R9jBXM/UY960uGIxSI/AAAAAAAALO4/RudWJe14gsA/s480/942797_513033322077524_1349519981_n (Kopiowanie).jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6ScmlaUbATU/UY962fNrT_I/AAAAAAAALPA/K1g-xiNkkXw/s480/943544_513033152077541_559715584_n (Kopiowanie).jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GFrOUQJKEjA/UY964MOdxYI/AAAAAAAALPI/hMV3rGtWFcA/s501/944851_513033482077508_1420133657_n (Kopiowanie).jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nJtXlM9QoSs/UY965xcGdEI/AAAAAAAALPU/bvBGoHL87IE/s480/Clipboard01 (Kopiowanie).jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']Nie nadążąm:( Iwonko (albo ktoś kto wie) wypiszcie które najbardziej potrzebują w tej chwili ogłoszeń? Iw nie widzę zdjęć które dodawałaś w nocy:( Strasznie mi przykro z powodu maluszka kolejnego, oby już żaden nie odszedł![/QUOTE] U nas najlpilniej potrzebują ogłoszeń Mrówka, Smajli i Snoopy, bo jeszcze ich nie mają. [B]MRÓWKA- pokochaj 5 kg szczęścia od zaraz! [/B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Mrówka trafiła do domu tymczasowego jako zagłodzony szkielecik. Sunia jest ogromnie zakochana w ludziach. Wydaje nam się, że Mrówka była dziecięcą zachcianką, rozpieszczana do granic możliwości, noszona na rękach, do czasu aż się znudziła- stała się "niepotrzebna zabawką" i została wyrzucona. Pilnie szukamy jej domu, bo niestety inne psy ją atakują i chcą gryźć, a ona jest bezbronna.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Sunia to wulkan energii! Jest niezwykle wpatrzona w ludzi, rozłąka z człowiekiem ją smuci, czasem płacze z tęsknoty. Ten mały skarb jest niezwykle sprytny, jej ulubionym miejscem do spania jest najwyższa budka kociego drapaka na wysokości 270 cm od podłogi.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jest radosna, przyjacielska i wierna, niezwykle spragniona kontaktu z człowiekiem. Na widok człowieka popiskuje z radości, nie merda samym ogonkiem - kikutkiem, a "merda" wręcz całym ciałem. Myślę, że idealnie sprawdziłaby się w rodzinie (również z dziećmi) jak i dla osób samotnych, wnosiłaby w życie wiele uśmiechu i radości. Jest niezwykle pogodną sunię, a gdy się czegoś wystraszy, wskakuje w wyciągnięte ramiona człowieka i przytula się jak dziecko. Bo tak na prawdę Mrówka to jeszcze psie dziecko, nie ma nawet roku, a już została porzucona.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W tej chwili waży 5 kg, powinna jeszcze przytyć więc docelowo będzie ważyć ok 5,5-6 kg. Dogaduje się z innymi psami. Koty toleruje, nie goni, nie zaczepia. Z innymi psami się dogaduje, ale inne większe psy nie chcą polubić jej.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Czy ktoś pokocha 5 kg szczęścia? Czy ktoś da jej nadzieję na lepsze jutro? Ona potrzebuje SWOJEGO człowieka. Dom Tymczasowy nie zastąpi jej prawdziwego domu i kochającej rodziny, której ona BARDZO potrzebuje.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wiek: ok 7 miesięcy[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Waga: ok 5 kg[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Szczepienie: tak[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kastracja: nie, będzie przed adopcją[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]KONTAKT w sprawie adopcji: 50 40 60 219[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][email]zwierzaki.do.adopcj[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][email protected] [/FONT][/COLOR][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5cMddNEYmLI/UY917eL7a1I/AAAAAAAALNY/z8hcSncQr28/s520/Clipboard09%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YK_0lhxQhoc/UY91-itxGYI/AAAAAAAALNo/RB9rU06V0sg/s480/Clipboard27%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5x-vpYZTDwI/UY92AWzDqhI/AAAAAAAALNw/QiwQXgc4V2g/s532/Clipboard35%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pngb88CfqO0/UY92CEPSCeI/AAAAAAAALN4/Zh6kcmJT6yU/s480/Clipboard39%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_1wX0fcT0c0/UY92EUtwx_I/AAAAAAAALOA/V-mqg8Vcp3Y/s553/Clipboard50%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hIUXiPfMixA/UY92HXhLl4I/AAAAAAAALOQ/sCszCx8OZ3k/s480/Clipboard65%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zAx1KWjoHaE/UY919FkzWVI/AAAAAAAALNg/yOu1Qtbi1Bc/s606/Clipboard26%2520%2528Kopiowanie%2529.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HoiSiaHIG4s/UY92FyEeNPI/AAAAAAAALOI/0RWNmzPFsw8/s480/Clipboard64%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG] -
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pCzCGViKmoA/UY1uleyfA4I/AAAAAAAALLk/A_oKGiGYDAE/s640/jawor26.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kBVYTQhPsIg/UY1uqRxwSNI/AAAAAAAALLs/G8ylWW7Pdrc/s640/jawor27.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-N8fJBoSGNjA/UY1uvsZ2cvI/AAAAAAAALL0/uSB9y2l2A2U/s576/jawor28.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AWCcWzNbf9E/UY1u5LMqurI/AAAAAAAALME/QSCOeNBSc18/s640/jawor30.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-039ahfsebvk/UY1u0zIvmDI/AAAAAAAALL8/PyMpuJHwmvw/s640/jawor29.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aMP2QJ6vPU0/UY1uI4AaMDI/AAAAAAAALKw/nx2tsbd0Yaw/s512/jawor16.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jVD6bIT-B1I/UY1uNzD9E2I/AAAAAAAALK4/czhsaqxO2m4/s640/jawor17.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UPLczXIRtYo/UY1uS0d0VgI/AAAAAAAALLA/CdKeQc4KOP4/s576/jawor18.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RuS3k4S6jL8/UY1uXMJRN4I/AAAAAAAALLI/cwPBWtdwQIY/s512/jawor22.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zb6j9VYlFM8/UY1ubm6TWhI/AAAAAAAALLQ/1KeyN-z2GN0/s640/jawor23.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZZ-lK1HAkoM/UY1ugwVv0eI/AAAAAAAALLY/z6y6vX7zGKM/s576/jawor25.jpg[/IMG]
-
Nowe zdjęcia Jaworka. Napisałby ktoś mu jakiś tekst, ja jeśli chodzi o pisanie tekstów już chyba się wypaliłam. Cieszy się do ludzi, umie chodzić na smyczy, toleruje inne psiaki, na koty szczeka przez siatkę. Jego ogon jest obłędny, taki ogromniasty! Cytat z maila missieek: [SIZE=3][I][FONT=arial]"dzisiejsze fotki Jawora [/FONT][/I][/SIZE][FONT=arial][I][SIZE=3]lepsze by wyszły jak było słońce, ale musiałam poczekać aż zacznie zachodzić[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]więc takie sobie kolory[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]no ale widać przystojniaka[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]jeszcze nie wyczesany tylko rozczesany "z wierzchu"[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]przy oczach tłusty od cyklosporyny"[/SIZE][/I][/FONT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-deLZp_TX6l4/UY1tx_J5L2I/AAAAAAAALMQ/Berd_kDCyg8/s512/jawor19.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-orPlRnYTo-s/UY1t1vnkj9I/AAAAAAAALMU/4f-atDzcg5o/s512/jawor20.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-v-Fv2YggNlQ/UY1t5Wb85DI/AAAAAAAALMY/3pj6PONTxww/s512/jawor21.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gEqe98AxhO4/UY1t93dZcTI/AAAAAAAALKg/lIEa7huEJ6c/s640/jawor24.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZE_G_KcZjEs/UY1uC1p84HI/AAAAAAAALKo/sFsjyY-So2s/s576/jawor15.jpg[/IMG]
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2gRP7WlBUzo/UY1tdX9z0oI/AAAAAAAALJk/YAZh_VoemrA/s640/snoopy32.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-e_wb6dlmYJ4/UY1tiwPlU4I/AAAAAAAALJs/nPKf8r2ffws/s576/snoopy33.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oNOOr5Zy8r4/UY1toCqW44I/AAAAAAAALJ0/Qn4uexh0io8/s640/snoopy34.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FszDD2ivkzo/UY1ttnZ1yMI/AAAAAAAALJ8/FDjT8I6Q1Bw/s576/snoopy35.jpg[/IMG] -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SZ5aZHnXmYE/UY1s2WPantI/AAAAAAAALIs/Mo2tdW8dNXs/s512/snoopy25.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6N_Pfydeg90/UY1s7hC1SuI/AAAAAAAALI0/yWpLRj7VZ0E/s512/snoopy26.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-M7WZuLF5iD4/UY1tASPlkRI/AAAAAAAALI8/ePEKTja__R4/s512/snoopy27.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jOndB0d8v2g/UY1tFbc0nDI/AAAAAAAALJE/SZEN7I1GpNs/s512/snoopy28.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LGKZjBeCaJg/UY1tKF1l_II/AAAAAAAALJM/FHeN7SGatoM/s512/snoopy29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qhUYdlce-Nc/UY1tRF2XjsI/AAAAAAAALJU/uaWZO8AWooE/s576/snoopy30.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bAQFbD5wQR8/UY1tXwQe4xI/AAAAAAAALJc/jBOB28nbNjA/s576/snoopy31.jpg[/IMG] -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-STC31HVOMqY/UY1sZSa8EOI/AAAAAAAALIE/A6NpuuiN0mE/s512/snoopy20.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-v6uugn86w24/UY1sgJLCsAI/AAAAAAAALIM/ztL2vPCSki0/s512/snoopy21.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sNQaG6bD8Ps/UY1smGSB65I/AAAAAAAALIU/wsm0KhXIZi0/s512/snoopy22.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BOT3h71R1ac/UY1srs6qdKI/AAAAAAAALIc/MqRGUibVoBM/s512/snoopy23.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RFj96VLWFIg/UY1sxY2Gn1I/AAAAAAAALIk/j96m_Lk6Rgw/s512/snoopy24.jpg[/IMG] -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Snoopi już wykąpany.Był troszkę wystraszony, ale zniósł to spokojnie. Wklejam zdjęcia. Czas zacząć chłopaka ogłaszać. Czy napisałby ktoś ładny tekst i ogłosił malucha? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3-GSlqakC8w/UY1r-w65QjI/AAAAAAAALKY/7ux76R0G4tw/s512/snoopy19.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-d3UjJiYL4S4/UY1sD47W-CI/AAAAAAAALHk/qWTrV8GCnT4/s512/snoopy15.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SHRtGgAp0I4/UY1sJt0V2AI/AAAAAAAALHs/HpSA61vqd6Q/s512/snoopy16.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MGk92bGOwtw/UY1sTwkUzJI/AAAAAAAALH8/ac72CjyAb3U/s512/snoopy18.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Wcinam się poza tematem, ale podpowiedzcie mi, proszę. W dniu otwarcia bazarku wstawiłam zaproszenie na reklamowy. Był 04-05-2013, reklamowy był tylko na kwiecień, więc wstawiłam tam zaproszenie, tak jak inni. Reklamowy na maj powstał później, a posty majowe z kwietniowego nie zostały "przeniesione" na maj. Teraz pewnie nikt do kwietnia już nie zagląda. Czy powinnam wstawić jeszcze raz na maj?[/QUOTE] Tak. Zawsze jeśli kończy się miesiąc i zaczyna kolejny, a bazarek wciąż jest otwarty możesz umieścić reklamę tego samego bazarku w wątku kolejnego miesiąca. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
missiaa replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='MALWA']Mam odpowiedź od thinkplando: "witaj trzeba było od ręki mnie windykować. mam sporo piesków na hotelach że naprawdę wyszło mi z głowy. dzisiaj uzupełnię wpłaty ustawiwy tez zlecenie stałe pozdrawiam przepraszam". czyli pozytywna odpowiedź :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Pan P. po przetrzymaniu miał wywozić psy do Szczytów... mam jednak nadzieję, że żaden tam nie trafił.. Info z facebook'a: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]"W dniu wczorajszym nasi inspektorzy postanowili przeprowadzić rutynową kontrolę dobrostanu zwierząt w schronisku dla zwierząt w miejscowości Szczyty w powiecie Wieluńskim. Schronisko do niedawna fundacja "Zwierzyniec" prowadzona przez Panią Krystynę Krzemińską. Status schroniska otrzymano w styczniu tego roku.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]To co zastaliśmy na miejscu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania !!!! [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]"Schronisko" na dzień dzisiejszy ma podpisane umowy dotyczące przetrzymywania zwierząt bezpańskich z 15 gminami za tz. "jednorazową opłatę" która to kształtuje się w granicach 800 zł - 1200 zł .Przebywa w nim 115 psów !!! Właścicielka nie posiada praktycznie żadnych dokumentów. Nie jest prowadzona żadna ewidencja zwierząt, nie ma kart leczenia, dokumentów stwierdzających eutanazje i upadki, utylizacje zwłok zwierząt, brak czipów, brak zdjęć zwierząt, umowy adopcyjne nie posiadają pełnych danych osoby adoptującej, dat ani pieczątek. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Długo by wymieniać ... warunki w jakich przebywają psy choć to namiastka rzeczywistości ,można zobaczyć na naszych zdjęciach. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Na miejsce natychmiast zostały wezwane : policja, sołtys oraz Powiatowy Lekarz Weterynarii a na naszą prośbę w dniu dzisiejszym również pracownik Sanepidu oraz Burmistrz gminy Działoszyn wraz z przedstawicielami Wydziału Ochrony Środowiska. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W dniu wczorajszym decyzją Powiatowego Lekarza Weterynarii Pani Krystyna otrzymała ZAKAZ przyjmowania zwierząt. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nas to jednak nie usatysfakcjonowało. Jeszcze wczoraj złożyliśmy doniesienie na Policję w gminie o popełnieniu przestępstwa. Złożona zostanie również na ręce Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii oficjalna skarga na Powiatowego Lekarza Weterynarii sprawującego nadzór i wydającego decyzję o funkcjonowaniu tegoż schroniska. Patrol Interwencyjny AS wnioskuje o NATYCHMIASTOWE ZAMKNIĘCIE SCHRONISKA W SZCZYTACH ORAZ ZAKAZ PROWADZENIA JAKICHKOLWIEK DZIAŁALNOŚCI PRO ZWIERZĘCYCH PRZEZ PANIĄ KRYSTYNĘ KRZEMIŃSKĄ.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Działania trwają ... nasi inspektorzy są na miejscu zdarzenia codziennie i monitorują sytuację." [/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/21222_253052011501522_1114488769_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/216206_253054698167920_1632432154_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946431_253052501501473_616093216_n.jpg[/IMG] i więcej zdjęć: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.253051961501527.1073741851.242670909206299&type=1[/URL] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
barb, przypomnę, że zaczeło się od tego, że to Ty na mnie naskoczyłaś.. [quote name='missiaa']missieek nie zagląda na dogo więc nie przeczyta PW. Ale śmiało można do niej pisać na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i na 100 % odpisze lub dzwonic 50 40 60 219 :)[/QUOTE] [quote name='barb'][B]A nie możesz jej sama zapytać ? Przecież to Twoja siostra ? To jest jakaś niepoważna sytuacja. [/B] [...][/QUOTE] niepoważna sytuacja jest wtedy kiedy ktoś zakłada wątek,a później próbuje zrzucić obowiązek na kogo innego... Niepotrzebnie pojawiałam się na tym wątku, nie byłoby całej wymiany zdań. Kto inny zauważyłby, że missieek od dawna nie wchodzi na dogo i pojechałybyście sobie po niej trochę, a ja nie musiałabym tego czytać. Cała sprawa nie uderzyłaby we mnie,a uderzyła tylko dlatego, że jestem jej siostrą i niby jestem winna temu że missieek nie ma z nami. Idę. Mam swoich tymczasowiczów na głowie, wchodzę do nich na watki i o nich mogę coś powiedzieć, bez docinek i afer. Barry nie jest u mnie, jest u missieek. missieek= missieek missiaa=missiaa Chciałam pomóc jak każdy inny dogomaniak, nie jako siostra missieek. Później pierwsza wyciągnęłam rękę na zgodę... jak widać niepotrzebnie. Trzymam kciuki za Twój wątek:happy1: -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
missiaa replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaglądam do Amora :) -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']Barb - wpłacę jednorazowo 50 zł dla Barrego.[/QUOTE] MALWA nr kota masz prawda, bo wpłacasz Amorowi? (czy podesłać ?) -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
aha i jeszcze.. jeśli macie podstawy i chcecie sobie poubliżać, powytykać, poprzedrzeźniać się i pośmiać z missieek, to można zadzwonić do niej może pośmieje się razem z Wami, a nie pisać w taki sposób w jaki piszecie, na forum, na które nie zagląda, czyli jakby za jej plecami, bo to niegrzeczne. do usłyszenia. -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']hm........zaskoczona jestem,że osoba trzecia wkleja moją mejlową rozmowę ................... ale do rzeczy... odpisałam przed chwilką , ze kupię obrożę za 50 zł i zapłacę za preparat na leczenie placków[/QUOTE] "jestem osobą trzecią= odpowiedzialną za wklejanie informacji o Barbórku, których jest dużo w odpowiedziach missieek i wklejam całość, a nie wyjęte z kontekstu, bo później są kolejne oburzone pytania [quote name='Marta72']Barbórek to imie jakie pies otrzymał na moją prośbę, bo wyciągnięto go w Barbórkę:) Z biegiem czasu ktoś ja zmienił na Barry.... i tak funkcjonuja dwa, wprowadzajac rzeczywiście zamieszanie:([/QUOTE] drugie imię jest, po prostu krótsze. [quote name='barb']Czy mam to rozliczenie umieścić w poście rozliczeniowym ? Nie dostałam odpowiedzi w sprawie pytania o przepisanie wątku ?[/QUOTE] tak rozmowę umieść w poście rozliczeniowym. No a od kogo miałaś dostać odpowiedź? Ja już za nim zaczęłaś prowadzić ten wątek dałam Ci odpowiedź. [quote name='Marta72']Barb mozesz, ale w trybie przypuszczjacym:) nie otrzymałam nr konta i nie wiem ile bedzie kosztował lek :)[/QUOTE] bo jak z wklejonej rozmowy wynika wciąż na ten temat rozmawiacie(rozmowe wkleiłam w nocy ), więc o o co chodzi.. czytając powyższe Wasze wypowiedzi mam wrażenie, że bardzo dobrze się bawicie... aż odechciewa wchodzić się na wątek. Chciałam sie dogadać i jakoś żeby to wspólnymi siłami funkcjonowało. Ale za każdym razem gdy wchodzę i czytam, że to Wam nie pasuje, tamto Wam nie pasuje i jaki to missieek jest okrutny i nieodpowiedzialny, bo nie wchodzi na wątek/dogo (WŁAŚNIE przez TAKIE OSOBY i chore kłótnie) i jak piszecie do mnie jakbym była czemuś winna. Każdy z Was mógł wejść na jej profil, zobaczyć, że od 5 m-cy nie wchodzi na dogo i napisać to tutaj i nikt nie byłby atakowany. Ale, że napisałam to JA to już jestem okropna, bo przecież jestem jej siostrą. Przyczepiłyście się do jego imienia, zaraz doczepicie się, że ma za długą sierść, albo że jest w zbyt jasnym odcieniu... Bawcie się dobrze, ja nie mam nerwów na czytanie Waszych zaczepek, a jak skończycie to się odezwę. Jak to ma dalej tak wyglądać to ja odpadam... Zawsze możecie Barbórka zabrać do siebie na DT i mając jednego pieska prowadzić mu wątek, zapraszam. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']podeslij jej zdj na email to je zał mniejsze Buziaki ![/QUOTE] nie będę Ci tym zawracać głowy i tak masz dużo na głowie:roll: Jak do jutra mi ich nie usuną to podziubdziam sie z nimi i pozmniejszam. Dziś już padam, ide się kąpać i spać.. Dobranoc. -
o Dina dzwonią sami łosie... albo chcą go na łańcuch, albo dzwonią z daleka, a na pytanie czy zwrócą koszt dowozu to mówią "nie!" .. a na zapytania mailowe, na które missieek odpisała już nie ma wiadomości zwrotnej. Beznadzieja... :( ah... i jeszcze napisałam do moda o przepisanie pierwszych postów tego wątku na mnie, bo missieek nie wchodzi już na dogo,a trzeba uaktualnić pierwszą stronę...ale niestety nikt mi nie odpisał:(
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']missiaa - załączaj mniejsze zdjęcia, bo Ci je moderator usunie[/QUOTE] aaa:-( to niech usuwa:-( -
Wkleję jeszcze zdjęcia Prążki, która choć niedawno była ogłoszona, telefon w jej sprawie milczy. Wciąż rzuca sie na inne psy i już płakać się chce z tej bezsilności gdy adopcje dorosłych psów u nas stoją, a ludzie z miasta wciąż próbują przerzucać przez nasz płot kolejne psy, na które nas nie stać, a którym nie udaje się znaleźć innego DT:-(:-(:-(:-( Jak ludzie mogą być tak okrutni, "niech Pani weźmie!! bo ja mam już jednego psa!!!nie mogę trzymać drugiego!!", a my mamy więcej niż 1, więcej niż 2...a mimo to próbują nam wcisnąć, jak odmówimy w dzień , to są gotowi podrzucić w nocy ... Wszystkie psiaki utrzymujemy wyłącznie z własnych prywatnych pieniędzy i z moich bazarków, a psiaki jedzą baardzo dużo. Przyjmiemy każdą ilość karmy nie jakiejś drogiej, specjalistycznej.. a najtańszą biedronkową/z tesco/z lidla. Chodzi o to, że za cenę 20kg drogiej karmy trzeba zapłacić tyle co za kilka 20 kg worków karmy marketowej. A im więcej kilo tym lepiej. Psiaki jedzą ponad 15 kg dziennie. I przede wszystkim, jak usłyszycie o jakimś DT chetnym na psiaka, pamiętajcie o nas... Pilnie, "na wczoraj" DT/DS muszą znaleźć: [B]Prążka[/B](atakuje niektóre psy, do ludzi kochana), [B]Misiek[/B] (chce ustawiać inne psy i atakuje je, zwłaszcza podczas jedzenia), [B]Mrówka[/B](przeciska się pod ogrodzeniem do większych psów i jest atakowana, do ludzi kochana), [B]Dino[/B] (podrzucony, najmniejszy,słodki, atakowany), [B]Bryzia[/B](ostatnio zaczęła atakować inne psy, do ludzi super), [B]Olin[/B] (znęca się nad moimi kotami), [B]Laba[/B]( ustawia inne psy, do ludzi kochana,spokojna,cicha) [B]Didi[/B](bardzo energiczna, dużo szczeka, [B]Smajli[/B]( jest najkrócej, więc dobrze gdyby szybko znalazła dom, szczeka). [COLOR=#000000]Prążka:[/COLOR] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-J4zv0KJgChU/UYzRugQSU5I/AAAAAAAALFo/hifZWVjE_mA/s640/DSC03944 (Kopiowanie).JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aGRRV-WSTts/UYzRp4Ql7fI/AAAAAAAALFY/DMcJyOLiZH0/s480/DSC03942 (Kopiowanie).JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fytqaJqIjJ8/UYzRsP2ZK8I/AAAAAAAALFg/1RFyvarMuWk/s480/DSC03943 (Kopiowanie).JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QaWJoZKkHak/UYzRxLFCtUI/AAAAAAAALFw/ScJI3W1K9J4/s640/DSC03945 (Kopiowanie).JPG[/IMG] dobranoc:(
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Wkleję jeszcze nowe zdjęcia Prążki, która choć niedawno była ogłoszona, telefon w jej sprawie milczy. Wciąż rzuca sie na inne psy i już płakać się chce z tej bezsilności gdy adopcje dorosłych psów u nas stoją, a ludzie z miasta wciąż próbują przerzucać przez nasz płot kolejne psy, na które nas nie stać, a którym nie udaje się znaleźć innego DT:-(:-(:-(:-( Jak ludzie mogą być tak okrutni, "niech Pani weźmie!! bo ja mam już jednego psa!!!nie mogę trzymać drugiego!!", a my mamy więcej niż 1, więcej niż 2...a mimo to próbują nam wcisnąć, jak odmówimy w dzień , to są gotowi podrzucić w nocy ... Wszystkie psiaki utrzymujemy wyłącznie z własnych prywatnych pieniędzy i z moich bazarków, a psiaki jedzą baardzo dużo. Przyjmiemy każdą ilość karmy nie jakiejś drogiej, specjalistycznej.. a najtańszą biedronkową/z tesco/z lidla. Chodzi o to, że za cenę 20kg drogiej karmy trzeba zapłacić tyle co za kilka 20 kg worków karmy marketowej. A im więcej kilo tym lepiej. Psiaki jedzą ponad 15 kg dziennie. I przede wszystkim, jak usłyszycie o jakimś DT chetnym na psiaka, pamiętajcie o nas... Pilnie, "na wczoraj" DT/DS muszą znaleźć: [B]Prążka[/B](atakuje niektóre psy, do ludzi kochana), [B]Misiek[/B] (chce ustawiać inne psy i atakuje je, zwłaszcza podczas jedzenia), [B]Mrówka[/B](przeciska się pod ogrodzeniem do większych psów i jest atakowana, do ludzi kochana), [B]Dino[/B] (podrzucony, najmniejszy,słodki, atakowany), [B]Bryzia[/B](ostatnio zaczęła atakować inne psy, do ludzi super), [B]Olin[/B] (znęca się nad moimi kotami), [B]Laba[/B]( ustawia inne psy, do ludzi kochana,spokojna,cicha) [B]Didi[/B](bardzo energiczna, dużo szczeka, [B]Smajli[/B]( jest najkrócej, więc dobrze gdyby szybko znalazła dom, szczeka). Prążka: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-J4zv0KJgChU/UYzRugQSU5I/AAAAAAAALFo/hifZWVjE_mA/s640/DSC03944%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aGRRV-WSTts/UYzRp4Ql7fI/AAAAAAAALFY/DMcJyOLiZH0/s480/DSC03942%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fytqaJqIjJ8/UYzRsP2ZK8I/AAAAAAAALFg/1RFyvarMuWk/s480/DSC03943%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QaWJoZKkHak/UYzRxLFCtUI/AAAAAAAALFw/ScJI3W1K9J4/s640/DSC03945%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG] dobranoc:-(