Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. na świętokrzyskie też nie ma co ogłaszać... Do missieek dzwonili o jakiegoś psiaka właśnie z świetokrzyskiego to szkoda gadać...tylko łańcuch i buda.
  2. oo, znalazłam u siebie na wątku: [quote name='barb'][SIZE=3]Nowe ogłoszenia Barbórka (Barrego)[/SIZE] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/mlody-kudlacz-szuka-domu-22188694.html[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7811/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/mlody_kudlacz_szuka_domu_320786.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/166250/Barry-w-typie-teriera-czeka-na-nowego-wlasciciela/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Barry,86912[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Barry-w-typie-teriera-szuka-domu-id65195.html[/URL] Linki wklejone też na wątku olkuskim Iwoniam.[/QUOTE]
  3. [quote name='barb']Dopiero w zeszłym tygodniu zrobiłam Barremu ogloszenie na tablicy. Musiałam wykombinować nowy tekst i nowe fatki zeby nie usunęli.[/QUOTE] Nikt o niego zupełnie nie dzwoni :( Gdzie Ci ludzie mają oczy, nie dość że piękny to jeszcze taki fajny, a wciąż bez domu:/ To on ma tylko na tablicy ogłoszenie od barb? czy ktoś jeszcze jakieś robił? Pytam bo nie mogę znaleźć linków do jego ogłoszeń ... i nie wiem czy ja ślepa czy nie ma..
  4. Z dedykacją dla [B]Malgoski i Szelki[/B] :) Falka- czyli sunia, która do nas trafiła jako szczeniak razem z Szelką i obie szybciutko znalazły nowe domy :) A tu jej zdjecie (już dużej): [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KHh8_QZxbB8/UaN7REUm3SI/AAAAAAAAMFg/LQL84vibMAA/s640/DSC_0062.jpg[/IMG]
  5. jestem i ja na zaproszenie:) Będę czasem do suni zaglądać, niestety wiecej nie mogę, bo u nas też finansowa klapa- mamy sporo psów na DT i też niewiele pomocy. Zapraszam (w rewanżu :P) czasem do odwiedzin psiaków na wątku naszego DT gdzie na dom czeka kilkadziesiąt psów, a koszt samej karmy wynosi co miesiąc ponad tysiąc złotych. Każda duszyczka na wątku mile widziana:) wątek jest w trakcie remontu, ale zapraszam:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie%21-prawie-ZERO-pomocy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie%21-prawie-ZERO-pomocy[/URL] P.S. [B]Śliczna ta Fionka, oby wreszcie się ktoś w niej zakochał. Trzymam za nią kciuki :)[/B]
  6. [quote name='Ziutka']missiaa poszukaj bazarków ogłoszeniowych i wstaw tu linki, wykupie ogłoszenia :) ja nie mam czasu szukać (małe dziecko ;) )[/QUOTE] tu jest Javeny, chyba najtańszy. Tylko nie wiem czemu na portalu tablica.pl (z którego są najczęściej zapytania ) nie jest w pakiecie podstawowym tylko w "tych dodatkowych" [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243659-IV-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY25za-3-zł-45za-5zł-55za-8zł-do-31-05-13-22-00[/URL] [quote name='bahlsa']znalazłam taki watek, może tu wrzucić prośbę o ogłoszenia? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243787-Darmowe-ogłoszenia-Szybko-łatwo-solidnie!-Zapraszam-)?p=20897231#post20897231[/URL] A jakie dziewczyna robi piękne banerki .... :) link w jej podpisie.[/QUOTE] no to może podeślę jej jakiegoś psiaka do ogłoszeń( bo na raz można tylko jednego). Tylko jakoś mało znane te portale do ogłoszeń (poza tablicą, gumtree i gratką to pozostałych nie znam). Banerki też ma piękne
  7. [quote name='MALWA']Zaglądam..................co u Snoopiego?[/QUOTE] no niestety nie było o niego ani jednego telefonu :( Chłopak ma się dobrze, wcina puszki od majowej (bardzo mu smakują), ale już się kończą. Jak ostatnio byłam u missieek przywitał sie ze mną, chciał być głaskany. Straszny z niego słodziak.
  8. Państwo, którzy byli zainteresowani adopcją Mrówki zrezygnowali (poinformowali, że na jakiś czas muszą zrezygnować z psiej adopcji) Nikt inny już nie dzwonił o Mrówkę :( Pomóżcie, żeby znalazła dom jak ma 7 m-cy, a nie jako dorosła sunia. To taka słodka sarenka, na widok człowieka dostaje szału radości.. Ostatnio jak przyjechali Państwo po Dina, tak zaczeła szaleć z radości, wdrapywać sie na ich kolana, trącać głowką ręce- żeby głaskać. Zupełnie jakby myślała, że to po nią przyjechali :( Łezka mi się w oku kręciła, jak zabrali Dina i poszli do samochodu, a ona stała taka smutna... miałam wrażenie, że jakby mogła mówić to powiedziałaby :" ale dlaczego to jego zabrali, a ja zostałam. Przecież tak się starałam, żeby i mnie pokochali" Strasznie mnie boli, że nikt jej nie chce... że nikt nie chce Mazura, Totka, Bibisia, Gruszki...to są takie cudowne psy..dosłownie do rany przyłóż, idealne, a pomimo wielu ogłoszeń nikt o nie nie dzwoni..:( Kiedy wreszcie znajdą sie ICH ludzie :(
  9. [quote name='annika']Rudzia ma dom? czy dalej u Was?[/QUOTE] wciąż u nas :( nie ma szczęścia. Na wątku zbiorczym już ją uaktualniłam.
  10. [quote name='Ziutka']missiaa, super wieści, że Madeira znalazła domek :) A czy Ziuta ma już dom ? Bo mam o nią zapytanie[/QUOTE] Ziutka nadal bez domu :( Podeślij zapytanie do mnie albo do missieek na maila. [quote name='paoiii']Missiaa super robota z pierwszymi postami! Na prawdę! :kciuki:[/QUOTE] dziękuję :) powoli działam, jak mam chwilę, ale jeszcze sporo roboty:) i chyba mi postów braknie.. :P chcę po 2 psy w jednym poście. Choć tak naprawdę to wolałabym po jednym psie na posta, wtedy każdy psiak miałby w swoim poście 5 zdj do ogłoszeń, żeby nie trzeba było szukać gdzie indziej, bo nie każdy ma facebooka (a tam są zawsze najbardziej aktualne fotki). Ale wtedy to już musiałabym prosić o dodanie wielu postów, a nie wiem czy moderatorzy by się zgodzili. jak już powklejam psiaki pod naszą opieką, chcę również wkleić psiaki u missieek które są u niej na BDT, bo też ich jest kilka.
  11. [quote name='annika']trzymamy! a co z Mrówką?:cool3:[/QUOTE] Mrówka chwilowo u missieek, bo na początku tygodnia jedzie na sterylkę :) [quote name='annika']To jeżeli aktualne jest, że Mazurek bez ogłaszeń to zaraz go biorę na tapete;)[/QUOTE] Tak Mazurek potrzebuje ogłoszeń i wreszcie swojego domu, bo już zdecydowanie za długo czeka. Ostatnio chorował i to dosyć poważnie, ktoś próbował nam otruć psy. Mazur i Laba prawdopodobnie capnęły świństwo i Mazur poległ na pewien okres. Masa długo podawanych leków poszła w ruch i znów szaleje na czterech łapach :) [quote name='zerduszko']A domek świadomy, chętny do pracy w razie W? :) Kciuki trzymam :)[/QUOTE] Domek super! Będzie nawet latać samolotem. Madeira pojechała do suczki adoptowanej od nas jakiś czas temu, do Madi oraz do jeszcze jednego pieska- samczyka.
  12. [quote name='Psia Szkoła']ja się zastanawiam, po co w ogóle na wsi psy mają. Nie mają pieniędzy na jedzenie dla nich, o szczepieniach i odrobaczeniu nie wspomnę. Szkoda, że wszkołach zamiast o amebach dzieci nie uczą się empatii do zwierząt :([/QUOTE] święta prawda! Walczę z pierwszą stroną wątku.. a tymczasem dobre wieści!!! Do nowego domu pojechała dziś [B]MADEIRA[/B]!!!! Na dom czekałą od szczeniaka czyli prawie 3 lata!! Trzymajcie kciuki, żeby szybciutko oswoiła sie z nowym domem:)
  13. posty przepisane na mnie. Dziękuję [COLOR=#008000][B]Pianka. [/B][/COLOR][COLOR=#000000]Może uda mi się już wieczorem zacząć poprawiać psiaki na pierwszej stronie, wkleić aktualne zdjęcia... a jeśli nie dziś i nie jutro to na pewno od poniedziałku, bo w tygodniu mam trochę więcej czasu[/COLOR]
  14. [quote name='Gosiapk']Na łańcuch... rany! kiedy ludzie wreszcie przestaną wiązać łańcuchem do budy![/QUOTE] też zadaję sobie to pytanie:( Na łańcuch psiaków nie wydajemy, więc Dino mieszka w mieszkanku. Dziś dostałam wieści od jego nowej Pani, że najbardziej lubi bawić się pod fortepianem :)
  15. hahaha! dobre hasło:) MALWA nie mogę przestać się uśmiechać :P
  16. [quote name='Gosiapk']Co to za słodziak, o którego tyle osób się bije? :)[/QUOTE] To jest Dino. Fakt mailowo było dużo zapytań o niego, ale dzwoniło niewielu z czego większość chętnych byli "nie bardzo" np. chcieli go na łańcuch, do budy... i tylko Ci jedni (do których pojechał na DS) okazali się super :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0QqHixBnpeU/UZ5wVtwTNMI/AAAAAAAAL-Q/bSQylPXjyn8/s480/Clipboard22%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG]
  17. [quote name='barb']Rozliczenie wklejone. Czy w poście rozliczeniowym przechowywać wszystkie poprzednie rozliczenia czy wystarczy ostatnie ?[/QUOTE] ja zawsze kasuje poprzednie i wstawiam aktualne, bo każdy post ma określoną liczbę znaków możliwą do zapisania i niedługo wyskoczy Ci informacja, że w poście nie masz już miejsca. No i tak jak napisała zozola77 w każdym rozliczeniu i tak są informacje o wpłatach i wydatkach od samego początku(od wyciągnięcia Barrego). A jeśli jednak ktoś na upartego chciałby zobaczyć poprzednie wklejane rozliczenia to są na poprzednich stronach tego wątku, a to najaktualniejsze jest tam gdzie powinno czyli na 1 stronie:)
  18. [quote name='Ziutka']Ufff...to ściągam jego ogłoszenia tam gdzie się da, ciągle mam zapytania z tablicy i gumtree - odsyłałam żeby dzwonili ;)[/QUOTE] Do adopcji z takich małych szczeniaków został: -[B]Olin[/B](chyba nie ma ogłoszeń), -[B]Fermiś [/B]( miał ogłoszenia ale dawno, nikt o niego nie dzwonił), -[B]Bibiś[/B] (ma świeże ogłoszenia zrobione przez Javene, ale nikt o niego nie dzwoni) -[B]Mrówka [/B](ale w jej sprawie musimy sprawdzić potencjalny domek, bo był o nią 1 telefon) A tak swoją drogą Ziutka patrzę na psiaki które umieściłam na wątku bazarkowym (tam gdzie wykupiłaś dla naszych psiaków 12 pakietów). I dzięki Twojej pomocy kilka psiaków znalazło dom :) Dziękuję:) Bo z ogłoszonych 12 psiaków te już mają dom: Alma, Pola, Nori, Korek. Alma i Pola to dorosłe suczki więc to ogromny sukces, bo jeśli są adopcje to praktycznie tylko szczeniaków.
  19. [COLOR=#000000][INDENT]A ja tylko wspomnę jeszcze o Jaworze: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NNqpiMcjIH0/UW270lo0ZJI/AAAAAAAAK10/6uDxBALWGsQ/s593/Clipboard02.jpg[/IMG] wątek psiaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242394-Wyrzucili-mnie-bo-zacząłem-się-psuć-Pomóżcie-uratować-mój-wzrok!-Proszę!?p=20743599#post20743599[/URL][/INDENT] [/COLOR] [quote name='DONnka']Nie ma za co dziękować :) Dziś rozmawiałam z missieek Pies otrzymał imię [B]JAWOR[/B] Trafił juz do weta - wstępna diagnoza to łuszczka rogówki :roll: Pobrał krew do badań, zapisał krople do oczu na bazie Cyklosporyny, antybiotyki, środki na robale, pchły i kleszcze. Ocenił wiek chłopaka na 5-6 lat [SIZE=3][B]Koszty wizyty i leków pokryje SKARPETA OWCZARKOWA[/B][/SIZE] [/QUOTE] Zapomniałam wcześniej podziękować więc teraz to czynię: dziękuję za pomoc Skarpety Owczarkowej za pokrycie kosztów pierwszej wizyty i leków dla Jawora. I przy okazji dodam, że od 14. 05. 2013 Jawor, a właściwie już Cezar ma swój własny kochający dom. Pomogło jedno szczęśliwe udostępnienie na Facebooku, dzięki któremu znalazła się rodzina gotowa go pokochać! Do towarzystwa ma koleżankę :) Mieszka w domu z ogrodem. Na zdjęciu siedzi z "radarem", bo świeżo po kastracji. [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970167_532625360116409_1609725335_n.jpg[/IMG]
  20. Rozmawiałam dziś szybko z missieek na inny temat (odnośnie Dino, który pojechał do nowego domu!! :)), ale była już po kastracji Amora. Jeśli byłoby coś nie tak to na pewno by mi powiedziała. Więc zapewne wszystko ok :) Niestety godzina już późna, więc nie będę do niej dzownić, a na gmailu/ FB też jej już nie ma. Jutro poproszę ją o relacje :) Gdyby ktoś poszukiwał kotki-trikolorki z dłuższą sierścią do adopcji dajcie znać. Kotka raczej wychodząca, troszkę bojąca się człowieka. Wysterylizowana. Wet nas dziś prosił o jakiś domek dla niej. Wiec gdybyście wiedziały, że ktoś by chciał....
  21. KARO <'> Biegaj radośnie po tęczowych łąkach... :(
  22. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TJP_6ANz7oQ/UZ00h5qtmAI/AAAAAAAAL94/SOCozhLWKNg/s512/barry110.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-65qnFQUWRUA/UZ00pf3vPhI/AAAAAAAAL-A/axcAk64YoAo/s512/barry111.jpg[/IMG]
  23. [quote name='zozola77']jeśli był na plusia i zostanie w Ds to mzoe to faktycznie niegłupi pomysł missiaa co Ty na to???[/QUOTE] jeśli chodzi o pieniądze które wpłynęły na Jawora na konto missieek to ona nie widzi problemu, żeby zostały przekazane na Barrego, pytanie czy osoby, które wpłacały na Jawora sie na to zgodzą ( suma pieniędzy która została po Jaworze na jej koncie to 75,70 zł). Wpłynęły dodatkowe wpłaty dla Barbórka, więc wklejam nowe, aktualne rozliczenie: [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]WYDATKI[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]60 zł transport Olkusz (schronisko) - Chrzanów (weterynarz) - Kamienica (hotel)[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]55 zł odrobaczanie, książeczka, szczepienie[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]351 zł hotel grudzień (27 dni)[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]403 zł hotel styczeń[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]364 zł hotel luty[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]403 zł hotel marzec[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]390 zł hotel kwiecień[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]10.05.2013 obroża Preventic 49,90 zł [/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR][I][SIZE=3][FONT=arial]13.05.2013 Ketokonazol 18,90 zł[/FONT][/SIZE] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]= 2094,80 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]WPŁATY[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]24.12.2012 Marta 400 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]--luty[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]11.02.2013 bazarek Justyna Lipicka 224 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]21.02.2013 bazarek missiaa 228,18 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]--maj[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]08.05.2013 "wpłata" w formie karmy dla Barrego od Marty K. i Eli S. za 240 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]09.05.2013 Teresaa118 70 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]10.05.2013 RudyKas 20 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 Obiezyswiat75 50 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 MALWA 50 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 MDK8 10 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 Marta72 50 zł (na obrożę)[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 Zozola77 20 zł [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][FONT=arial][SIZE=3][COLOR=#000000]21.05.2013 Anna GR 20 zł [/COLOR]22.05.2013 Marzena PM 50 zł[/SIZE][/FONT][/I][FONT=arial][I][FONT=arial][SIZE=3]22.05.2013 Marzena K 100 zł[/SIZE][/FONT][/I][/FONT] [I][COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]= 1532,18 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]stan [COLOR=#ff0000]-562,62 zł[/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/I]
  24. [B]Ostateczne rozliczenie Jawora od missieek: [/B][FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]"Jawor [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]wpłaty na moje konto:[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]17.04.2013 MALWA 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.04.2013 natie 15 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.04.2013 brzośka 30 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.04.2013 Javena 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]24.04.2013 Paulina i Grzegorz S. 25 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]29.04.2013 ZOZOLA77 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 MALWA 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]==210 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]wydatki moje:[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]17.04.2013 dojazd do weta 45 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.04.2013 Cyklosporyna 44,30 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]14.05.2013 dojazd na kastrację 45 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]==134,30 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]210 zł - 134,30 zł = [B]75,70[/B] zł na plusie u mnie[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]padła propozycja aby zostało to przeznaczone na Barrego[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]ja nie widzę problemu, proszę o decyzję[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]inne wydatki, na które brałam faktury[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]Owczarkowa Skarpeta: 145 zł - wizyta u weta, badania krwi, odpchlenie, odrobaczenie [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]Owczarkowa Skarpeta: 29,98 zł - apteka steryd i Tobrosopt [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]OTOZ: 150 zł kastracja[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]wpłaty na konto OTOZ głownie na wydarzeniu na fb[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]łącznie 480 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]480 zł - 150 zł = pozostaje 330 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]zadałam już pytanie na fb czy może to być przeznazone na zadlużone bezdomniaki[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]ale nikt się nie wypowiedział[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]miałam na myśli zadłużenie na leczenie, szczepienia poolkuskich psiaków, głownie szczeniaków, które są/były na BDT mojej mamy[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]mama ma na to dług około 700 zł u lokalnego weta"[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]może on wystawić fakturę, choć częściowo by się to pokryło[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]u mnie jest jeszcze worek karmy i resztka drugiego, które pozostały po Jaworze[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]także o to zapytałam na wydarzeniu na fb ale nie mam odpowiedzi[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]chciałabym przeznaczyć to na inne bezpłatne tymczasy (jakim też był Jawor), które mam u siebie w liczbie 7 niemałych psów, w zamian za moją opiekę nad Jaworem" [B]koniec maila.[/B][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...