-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziś do nowego domu do Krakowa pojechał Dino. Bardzo dziękuję Ziutce i Javenie za pomoc i za ogłoszenie go, dzięki nim chłopak już grzeje pupkę w nowym domu. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Właśnie widziałam, dzięki, czekam i przesyłam dalej. Dostałam na maila też bardziej sprecyzowane warunki : "[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Paulina[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]ważne informacje dotyczące tej adopcji szczeniaczka do zawoi:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wiek około roku (ale jak znajdziesz starszego kandydata lub kandydatkę to też przedstawię bo rok w tą czy w tamtą jak pieso fajny...)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]pies lub suczka (to bez znaczenia ale lepiej by suczka była po sterylizacji a jeśli nie to Państwo mają znajomego weta)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]wybraniec będzie miał królewskie warunki domek z ogrodem, 2 koty do towarzystwa,gołębie no i jeszcze coś Państwo preferują psiaka śpiącego w fotelu lub łóżku a nie w budzie :) (ta ja tez tak mam;)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Aha i tylko ma nie być biały a docelowa waga 20-22 kg" więc jeśli takie psiaki są, to też możesz mi podesłać i tak decyzja należy do Państwa.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Czyli jednak nie szczeniak ? A może Barbórek by sie nadał? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Missiaa, a możesz mi je podesłać (zdjęcia+krótkie opisy) na maila? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] I byłabym wdzięczna, gdyby ktoś wskazał mi, gdzie mogę znaleźć zdjęcia Nigi:oops: Edit: znalazłam, wysłałam :)[/QUOTE] Podesłałam Ci Bibisia i Olina, zaraz podeślę jeszcze Fermisia. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Iwonko/missiaa, jakie macie szczeniaki do adopcji na ten moment? Napisałam do mnie Pani, którą poznałam na Marszu Azylanta, że znajomi szukają malucha do adopcji. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale trzeba próbować.[/QUOTE] Ze szczeniaków mamy : Olina, Bibisia i Fermisia- będą małymi pieskami. (są jeszcze Mrówka i Dinuś, ale w ich sprawie są potencjalne domki do sprawdzenia) U missieek w hotelu jest Fistaszek i jeszcze 5 szczeniaków. I w Olkuszu są szczeniaczki ... :( -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]Doszła wpłata o której mówiła MALWA więc uzupełniam rozliczenie WYDATKI[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]60 zł transport Olkusz (schronisko) - Chrzanów (weterynarz) - Kamienica (hotel)[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]55 zł odrobaczanie, książeczka, szczepienie[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]351 zł hotel grudzień (27 dni)[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]403 zł hotel styczeń[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]364 zł hotel luty[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]403 zł hotel marzec[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]390 zł hotel kwiecień[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]10.05.2013 obroża Preventic 49,90 zł [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][I][SIZE=3][FONT=arial]13.05.2013 Ketokonazol 18,90 zł[/FONT][/SIZE][/I] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]= 2094,80 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]WPŁATY[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]24.12.2012 Marta 400 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]--luty[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]11.02.2013 bazarek Justyna Lipicka 224 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]21.02.2013 bazarek missiaa 228,18 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]--maj[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]08.05.2013 "wpłata" w formie karmy dla Barrego od Marty K. i Eli S. za 240 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]09.05.2013 Teresaa118 70 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]10.05.2013 RudyKas 20 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 Obiezyswiat75 50 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 MALWA 50 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 MDK8 10 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 Marta72 50 zł (na obrożę)[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 Zozola77 20 zł [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][I]21.05.2013 Anna GR 20 zł[/I][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]= 1382,18 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]stan [COLOR=#ff0000]-712,62 zł [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='from_wonderland']Co tam u niego, jak sie trzyma? :)[/QUOTE] u chłopaczka wszstko dobrze :) zajda się puszeczkami od majowej i jest grzeczny. Niestety wciąż nie ma na niego chetnych :( -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
i jesze Barry : [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oxqqnGUrzlo/UZtE1_BzvzI/AAAAAAAALwc/H-90-Eeo4g8/s512/barry105.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-L5FOnlmTTY8/UZtE8--1N6I/AAAAAAAALwk/m2AomtcBtmg/s512/barry106.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OXlhy0Z4-KM/UZtFCW2y_yI/AAAAAAAALws/Iawv9fr3_AM/s512/barry107.jpg[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]Do wydatków doliczyłam kupiony przez missieek Ketokonazol dla Barbórka. MALWA jak wpłata o której piszesz dotrze do missieek to napiszę tu potwierdzenie. Teraz wklejam stan konta Barbórka po dodaniu tego ketonazolu. WYDATKI[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]60 zł transport Olkusz (schronisko) - Chrzanów (weterynarz) - Kamienica (hotel)[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]55 zł odrobaczanie, książeczka, szczepienie[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]351 zł hotel grudzień (27 dni)[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]403 zł hotel styczeń[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]364 zł hotel luty[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]403 zł hotel marzec[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]390 zł hotel kwiecień[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]10.05.2013 obroża Preventic 49,90 zł [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][I][SIZE=3][FONT=arial]13.05.2013 Ketokonazol 18,90 zł[/FONT][/SIZE][/I] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]= 2094,80 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]WPŁATY[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]24.12.2012 Marta 400 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]--luty[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]11.02.2013 bazarek Justyna Lipicka 224 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]21.02.2013 bazarek missiaa 228,18 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]--maj[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]08.05.2013 "wpłata" w formie karmy dla Barrego od Marty K. i Eli S. za 240 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]09.05.2013 Teresaa118 70 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]10.05.2013 RudyKas 20 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 Obiezyswiat75 50 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 MALWA 50 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 MDK8 10 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 Marta72 50 zł (na obrożę)[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 Zozola77 20 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]= 1362,18 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]stan [COLOR=#ff0000]-732,62 zł [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3][I]wklejam paragon za Ketokonazol (kowta z dopieskiem "A" to był lek dla Amora, kowta z dopiskiem "B" to lek dla Barrego) [/I][/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ysdaqsnQg6o/UZtEvxG0oOI/AAAAAAAALwU/Aa47aOuvxEE/s512/apteka20130516.jpg[/IMG] -
[quote name='Javena']DZIWNE, wejsć ma dość dużo. Dziś go usunełam z Gumtree, bo był na 6 stronie i zrobiłam od nowa . Po kilku min. było 3 wejscia .Piękny szczeniak. [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/czarnulek-bibis-szuka-domu-486148523[/URL][/QUOTE] on jest piękny, a jednocześnie bardzo madry, delikatny, słodki no CUDO! sama się już w nim zakochałam po uszy... nie rozumiem dlaczego nie ma o niego telefonów :(
-
[quote name='Colette'][URL]http://allegro.pl/josera-economy-dla-psow-20kg-20-gratis-polecam-i3220471117.html[/URL] Karma w drodze, tylko 20kg -ale zawsze to 1 dodatkowy dzien z glowy ;) No i jakies gryzaki maja dorzucic... Trzymajcie sie dzielnie![/QUOTE] Dziś dotarła karma :) Dziękuję, psiaki już wcinają ten worek :)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziś do nowego domu pojechała Agusia- szczeniak :) czyli z "kartonowego" rodzeństwa został jeszcze tylko Fermiś (najładniejszy, a ma najmniej szczęścia) -
[quote name='annika']Komu jeszcze ogłoszenia? komu?:cool3: pierwsza strona jeszcze nie zaktualizowana?:roll:[/QUOTE] jestem zła :( napisałam już do dwóch moderatorów, a wciąż nikt mi nie odpisał.. a napisałam już chyba ze 2 tyg temu :/ Ani odpowiedzi, że zostanie przepisany, ani odmowy.. zupełnie nic :( Muszę zobaczyć kto ma już stare ogłoszenia i przede wszystkim zacząć notować jaki psiak i kiedy był ogłaszany, żebym miała wszystko przejrzyscie. Chciałam to robić na bierząco tu na wątku na pierwszej stronie, ale wciąż czekam na odzew i o przepisanie wątku... Dziś do nowego domu pojechała Agusia- szczeniak :) Cieszymy się ogromnie, że kolejny psiak ma swój własny domek :)
-
[quote name='Ziutka']missiaa a jaką karme kupujecie dla psiaków, podaj link ;)[/QUOTE] My kupujemy w carefourze albo biedronce (Biedronkowa niestety ostatnio podrożała:( ), nie jest super, ale jest jednokolorowa, bez barwników, a psiaki nawet dobrze sie po niej czują. Nie zamawiamy firmówek przez internet. Nie stać nas na to. A dzięki tej marketowej przynajmniej brzuchy psiaków są codziennie pełne, a nawet niektóre psiaki są grubaskowate :) Niestety tylko na taką możemy sobie pozwolić z własnych pieniędzy. I tak już na tą carefourowską wydajemy ponad 1000 zł na miesiąc. To jest strasznie dużo pieniędzy, a to tylko zapewnienie psiakom jedzenia :( Jeszcze są leki, szczepienia, odrobaczenia.... A długi u wetów wciąż rosną..Dobrze, że chociaż nasi weterynarze są tolerancyjni i że można zapłacić w późniejszym terminie:lol: Dlatego[B] dziękuję każdemu kto jest w stanie nas wspomóc karmą, ogłoszeniami oraz innymi DT dla psiaków, a przede wszystkim DS:) [/B] Uciekam, bo już tak późno, a pobudka o 5 :(
-
no to to już ostatnie rozliczenie Jaworka(dopisuję w poście rozliczeniowym): [SIZE=3]"[FONT=arial]dnia 14.05.2013 do kosztów Jawora trzeba doliczyć kastrację 150 zł - poszła za to faktura na OTOZ[/FONT][/SIZE][FONT=arial][SIZE=3]i mój dojazd do weta na kastrację 45 zł" [/SIZE][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RY14SegmoqM/UZU0CgFroiI/AAAAAAAALho/Z_HE93okStQ/s640/wet20130514.jpg[/IMG][/FONT]
-
[quote name='Colette']To ja podbiję. A przy okazji poproszę na priv o aktualne namiary do przelewu / numer telefonu dla kuriera. Bo ostatnie moje przelewy szły jeszcze na missieek :oops:[/QUOTE] Pieniążki(100 zł) dotarły. Dziś zakupiliśmy 4 worki karmy (bo więcej nie było!!!). Zapłaciliśmy 87,96 zł. Reszta pieniążków na razie czeka, gdy będzie dostawa karmy (a podobno ma być jutro) dołożymy brakującą kwotę i kupimy jeszcze jeden worek (jeden worek -10 kg- kosztuje 21,99 zł) Dziękujemy. Psiaki mają jedzonko na 2,5 dnia :)
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']dziś poszła karma do missieek, kurierem więc powinna być na jutro góra na środę[/QUOTE] We wtorek dotarło 15 puszek karmy. missieek dała znać, że będzie dawać Snoopiemu jedną puszkę dziennie, więc chłopak ma zapewnione jedzonko na 15 dni dziękujemy :):Rose: -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']proszę czytać ze zrozumieniem ;) [/QUOTE] ale JA POTWIERDZAM NA WĄTKU w imieniu hoteliku. Są informacje? SĄ;). Więc co za różnica jaki nick wkleja informacje;) -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'][URL="http://tablica.pl/oferta/jestem-barry-i-czekam-wlasnie-na-ciebie-ID2SJOp.html#e88004e375"] http://tablica.pl/oferta/jestem-barry-i-czekam-wlasnie-na-ciebie-ID2SJOp.html#e88004e375[/URL] Ogłoszenie Barrego z fotkami ze spaceru z Ela i Martą :lol:[/QUOTE] Super :):):) -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
Hotelik potwierdza wpłaty na wątku poprzez mnie i nabierząco. Potwierdzenie wpłynięcia pieniążków od Ciebie dostałaś również osobiście na maila w rozliczeniu. Zresztą ja nie o tym. Przesyłam maila z hoteliku wysłanego wczoraj (niestety nie mogłam wkleić bo nie działało dogo) [B]Mail: [/B][I][SIZE=3][FONT=arial]Barry był wczoraj u weta, [/FONT][/SIZE][/I][FONT=arial][I][SIZE=3]jednoznacznie nie da się stwierdzić od czego ma łyse placki[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]może to być grzyb, a leki miejscowe nie zadziałały skutecznie[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]muszę mu wykupić Ketokonazol i zobaczymy czy porośnie po tym[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]można go wybadać dokładniej i wtedy byłoby wiadomo, ale koszty niemałe[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]można mu zrobić [/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]zeskrobinę i posiew na grzyba - koszt 70 zł[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]zeskrobinę i posiew na bakterie - koszt 70 zł[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]zbadać tarczycę - koszt 40 zł[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]zbadać testosteron - koszt 50 zł[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]testosteron z tego względu, że takie wyłysienia zdarzają się przy zaburzeniach hormonalnych[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]nie wiadomo czy został dobrze wykastrowany, mógł być wnętrem, w schronisku mogli mu usunąć tylko jedno jądro, a drugie jest gdzieś w brzuchu[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]poziom testosteronu mógłby tą sprawę rozjaśnić[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT] [FONT=arial][I][SIZE=3]wyłysienia na świerzba nie wyglądają więc na razie Advocata nie trzeba dawać[/SIZE][/I][/FONT] -
[FONT=arial][SIZE=3]Zabieg przebiegł bardzo dobrze. Nowy dom odebrał Jawora z lecznicy po kastracji. Będzie mieszkał w Myślenicach[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]Dom sprawdzila Monika z Psiej Szkoly[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]W domu do którego pojechał Jaworek jest juz 5 letnia suczka owczarka, sterylizowana.[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]Dom z ogrodem, bedzie spal w domu, chodzil na spacery, beda mu pilnowac oczu. [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]jutro wkleję fotkę faktury za kastrację bo dziś już padam - koszt kastracji 150 zl[/SIZE][/FONT]