-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']Tofikowa - robisz ogloszenia Dino[/QUOTE] Javena i Ziutka już zrobiły ogłoszenia :) -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
dziękuję za uwagę :P -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
i teraz UWAGA! Najnowsze zdjęcia! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-u71G0RolwkA/UYeE5q8XjeI/AAAAAAAAK_g/iTpBHj59Ik0/s512/barry100.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qU1-jY1gMRU/UYeE-XbOd0I/AAAAAAAAK_o/cJpNigkIv5g/s512/barry101.jpg[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zC1ubtpk2Kk/UYeEoidTTKI/AAAAAAAAK_I/1zlcBov8Skc/s512/barry90.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rzE0-yMW1P4/UYeEt9Am5VI/AAAAAAAAK_Q/6yzZU1ofcm0/s512/barry91.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vIu7QWyBHyM/UYeEz3Y4ArI/AAAAAAAAK_Y/P7wgMbewuJQ/s512/barry92.jpg[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gsznYT5nGiE/UYeEQpH9JDI/AAAAAAAAK-Y/r3GI_tsXZn4/s512/barry57.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1u5lJ4rfyUA/UYeETcH28FI/AAAAAAAAK-g/TpBRxnwWCms/s512/barry75.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LwuN0UR6FVQ/UYeEVzTtu3I/AAAAAAAAK-o/BcVgR-GOwvI/s512/barry76.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XwI0YTrcVjk/UYeEaJKSsUI/AAAAAAAAK-w/mVVU9kXtNB8/s512/barry80.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-t6mdzn5CfuQ/UYeEexNpfkI/AAAAAAAAK-4/DLM7-Rnm7_0/s512/barry81.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FhAP4qICSzw/UYeEjLPFIYI/AAAAAAAAK_A/g-y6lRivyNk/s512/barry82.jpg[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tyQZjo0QJB8/UYeEGtl-uMI/AAAAAAAAK9w/q0NrD_R4ds4/s640/barry10.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UKHWdqa9ySY/UYeEI4EWMjI/AAAAAAAAK94/5hKmoTzQF_I/s640/barry11.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FgMR45Ev2yk/UYeEKdnOmJI/AAAAAAAAK-A/98-DJ1EEMQw/s576/barry23.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-z3JMiccz95U/UYeEMyehJYI/AAAAAAAAK-I/_GZ_ywhFh64/s512/barry36.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ar4vK48pFyY/UYeEPHYlYCI/AAAAAAAAK-Q/5RqEIRgNSUQ/s512/barry50.jpg[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Z0FbgslHn4g/UYeD4Uf2uyI/AAAAAAAAK9I/TZr7ZrzR7LQ/s640/barry71.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FNikm5QAvtk/UYeD7D7XrkI/AAAAAAAAK9Q/zqxC3j1arcY/s640/barry68.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Uc6uAN5Mn6o/UYeD-dbsnVI/AAAAAAAAK9Y/5uH-uzXuTMY/s640/barry69.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Dfr6p6ap30w/UYeECBSR0NI/AAAAAAAAK9g/_YRYwOMP8O8/s512/barry65.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IVhuY67lLmY/UYeEFJnfQBI/AAAAAAAAK9o/5xTT647xdQs/s576/barry67.JPG[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
Później już było coraz lepiej : [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sz5l0hE4jGY/UYeDqknAiRI/AAAAAAAAK8o/QANdjNy5zEg/s640/barry53.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5JgNfFC9jIQ/UYeDstk2DBI/AAAAAAAAK8w/Vq-kXkgwrEs/s512/barry55.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WNAy86MpVE0/UYeDxvMdP0I/AAAAAAAAK84/xh29qzE_TEA/s512/barry61.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OPU3npcEnsQ/UYeD1bxKO0I/AAAAAAAAK9A/mmAzYW8Z1Lc/s512/barry63.JPG[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
Po 7 m-cach pobytu w schronisku(jesli dobrze liczę) przyjechał do hotelu. Pierwsze zdjęcia po przyjeżdzie do hotelu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-omkyQAiXpp4/UYeFDKnIflI/AAAAAAAALAA/0yeg8cGCJDk/s512/rudy6.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MJIOOhAA-zA/UYeFBpolm_I/AAAAAAAAK_4/16aDah2xd90/s512/rudy3.jpg[/IMG] Rana z jaką przyjechał: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6jUynoChFoo/UYeE_uXNIeI/AAAAAAAAK_w/y6y8RdNX1r4/s576/rudy1.jpg[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[B]Zrobię tu małą galerię Barbórka, będzie baraardzo dużo zdjęć. Ułożone są w kolejności jak się Barry zmieniał od samego początku, jeszcze jak siedział w schronisku i później gdy przyjechał do hotelu.[/B] Schronisko [B]26.06.2012!!![/B] Barry na kwarantannie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AqJqwlvprO0/T_H2Jw_yUWI/AAAAAAAALAY/UuSjNUtOdVw/s512/DSC02606.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fl3XMsxBf9U/T_H16FdcEVI/AAAAAAAADKM/uHQ_uK9oT4Q/s640/DSC02602.JPG[/IMG] 25.09.2012 r. Barry w klatce (już nie na kwarantannie) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5Zz5wAjVs_E/UGHqbr4HP6I/AAAAAAAAEkI/R0HtUJ36cTw/s512/DSC03333.JPG[/IMG] 15.10.2012 r. Po 4 miesiącach w schronisku zrobił się smutniejszy, wystraszony... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VeqQRrpmnO4/UHyD1UNx7HI/AAAAAAAAHKI/6lve0c4ezGY/s512/DSC03608.JPG[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
zapisuję i na razie uciekam.dobranoc -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Juldan'][SIZE=4][FONT=century gothic][B]Zapraszam na pierwszy bazarek dla Snoopiego z fantami od Cioci kerii:[/B][/FONT][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243083-Ceramiczno-biżuteryjny-dla-Snoopiego-z-Olkusza-do-15-05-do-21-00[/URL] [SIZE=4][B][FONT=century gothic]i drugi z fantami od Cioci milagros[/FONT][/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243090-Ciuszki-i-biżuteria-dla-Snoopiego-z-Olkusza-do-15-05-do-21-00[/URL] Kto jest Skarbnikiem Snoopiego? Pytam bo fanciki do milagros mam u siebie i chciałabym po zakończeniu bazarku podawać dane do przelewu bezpośrednio do Skarbnika:)[/QUOTE] dziękujemy za bazarki. Skarbnika jako takiego nie ma. Wpłaty na Snoopiego przelewane są bezpośrednio do missieek(Angeli)- DT w którym jest psiak. Angela wysyła mi rozliczenia gdy są jakieś wpłaty/wydatki, a ja wklejam tu aktualne rozliczenia na wątek. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tofikowa']mogę porobić ogłoszenia dla Dino, chyba że ktoś już zrobił? mają być na Kraków?[/QUOTE] [quote name='barb']Na wątku missieek zadeklarowała się Ziutka[/QUOTE] Tak, Ziutka napisała już, że zrobi kilka ogłoszeń. Dziękuję Tofikowa :) -
[B]PROSZĘ O POMOC! PROSZĘ O DT dla JEDNEGO szczeniaka. Nie mamy jak, gdzie i za co trzymać kolejnego psiaka. Powinien być odizolowany u nas od inncyh psów, bo jest malutki i inne psy mogą go atakować, ale nie mamy jak! :-( Czy jest w stanie ktoś go wziać do siebie na DT? U nas nie może zostać, a nie wyrzucę go przecież na ulicę :-( POMÓŻCIE BŁAGAM. Gdybyście wiedzieli coś o jakimś chętnym DT/DS dajcie proszę znać. [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946422_513453428702180_1855144458_n.jpg[/IMG] Tekst dla niego: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kolejna ofiara nieodpowiedzialnych ludzi! Dziś ktoś podrzucił na nasze podwórko małą kruszynkę. Jakim człowiekiem trzeba być żeby w taką pogodę (ciągle padający deszcz) przerzucić psa przez płot! Przecież to niewinne i bezbronne psie dziecko! Pilnie szukamy chłopakowi nowego domu stałego lub domu tymczasowego. Może masz możliwość zaopiekować się psiakiem, zostać dla niego tymczasowym opiekunem? U nas zostać nie może. Inne psy na jego widok dostają szału, a on jest mały i bezbronny. Nie mamy możliwości go izolować, nawet szczeniaki starsze od niego o kilka miesiecy tarmoszą go i drażnią. Przewracają go i po nim skaczą. Dino to cudowny przystojniak. Bardzo lgnie do człowieka. Jego zabawa zwykłym korkiem od napoju jest tak facynująca, że nie można oderwać od niego wzroku. Jest niezwykle pocieszny i radosny. Na dzwięk cmokania, uroczo przekrzywia główkę. Waży zaledwie 3 kg! Jego wiek oceniam na jakieś 3 m-ce.Myślę, że jak urośnie, będzie sięgał najwyżej pod kolano. Został zaszczepiony. Pokochaj go, a jeśli nie możesz mieć psa na stałe, przygarnij chociaż na jakiś czas jako opiekun tymczasowy. Dino jest pięknym i inteligętnym psiakiem i obecnie zdezorientowanym w grupie innych psów, które go zaczepiają, popychają i podryzają. Pomóż, daj mu szansę! Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub tel: 50 40 60 219. Proszę udostępniajcie, nie mamy możliwości tymczasować kolejnego szczeniaka.[/FONT][/COLOR][/B]
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Podrzucam wątek i przy okazji proszę... [B]PROSZĘ O POMOC! PROSZĘ O DT dla JEDNEGO szczeniaka. Nie mamy jak, gdzie i za co trzymać kolejnego psiaka. Powinien być odizolowany u nas od inncyh psów, bo jest malutki i inne psy mogą go atakować, ale nie mamy jak! :-( Czy jest w stanie ktoś go wziać do siebie na DT? U nas nie może zostać, a nie wyrzucę go przecież na ulicę :-( POMÓŻCIE BŁAGAM. [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946422_513453428702180_1855144458_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/3583_513454205368769_919589274_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946250_513453865368803_663998570_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/417814_513453758702147_641592286_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/923414_513453508702172_146046912_n.jpg[/IMG] Tekst dla niego: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kolejna ofiara nieodpowiedzialnych ludzi! Dziś ktoś podrzucił na nasze podwórko małą kruszynkę. Jakim człowiekiem trzeba być żeby w taką pogodę (ciągle padający deszcz) przerzucić psa przez płot! Przecież to niewinne i bezbronne psie dziecko! Pilnie szukamy chłopakowi nowego domu stałego lub domu tymczasowego. Może masz możliwość zaopiekować się psiakiem, zostać dla niego tymczasowym opiekunem? U nas zostać nie może. Inne psy na jego widok dostają szału, a on jest mały i bezbronny. Nie mamy możliwości go izolować, nawet szczeniaki starsze od niego o kilka miesiecy tarmoszą go i drażnią. Przewracają go i po nim skaczą. Dino to cudowny przystojniak. Bardzo lgnie do człowieka. Jego zabawa zwykłym korkiem od napoju jest tak facynująca, że nie można oderwać od niego wzroku. Jest niezwykle pocieszny i radosny. Na dzwięk cmokania, uroczo przekrzywia główkę. Waży zaledwie 3 kg! Jego wiek oceniam na jakieś 3 m-ce.Myślę, że jak urośnie, będzie sięgał najwyżej pod kolano. Został zaszczepiony. Pokochaj go, a jeśli nie możesz mieć psa na stałe, przygarnij chociaż na jakiś czas jako opiekun tymczasowy. Dino jest pięknym i inteligętnym psiakiem i obecnie zdezorientowanym w grupie innych psów, które go zaczepiają, popychają i podryzają. Pomóż, daj mu szansę! Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub tel: 50 40 60 219. Proszę udostępniajcie, nie mamy możliwości tymczasować kolejnego szczeniaka.[/FONT][/COLOR][/B] -
[B]PROSZĘ O POMOC! PROSZĘ O DT dla JEDNEGO szczeniaka. Nie mamy jak, gdzie i za co trzymać kolejnego psiaka. Powinien być odizolowany u nas od inncyh psów, bo jest malutki i inne psy mogą go atakować, ale nie mamy jak! :-( Czy jest w stanie ktoś go wziać do siebie na DT? U nas nie może zostać, a nie wyrzucę go przecież na ulicę :-( POMÓŻCIE BŁAGAM. [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946422_513453428702180_1855144458_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/3583_513454205368769_919589274_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946250_513453865368803_663998570_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/417814_513453758702147_641592286_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/923414_513453508702172_146046912_n.jpg[/IMG] Tekst dla niego: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kolejna ofiara nieodpowiedzialnych ludzi! Dziś ktoś podrzucił na nasze podwórko małą kruszynkę. Jakim człowiekiem trzeba być żeby w taką pogodę (ciągle padający deszcz) przerzucić psa przez płot! Przecież to niewinne i bezbronne psie dziecko! Pilnie szukamy chłopakowi nowego domu stałego lub domu tymczasowego. Może masz możliwość zaopiekować się psiakiem, zostać dla niego tymczasowym opiekunem? U nas zostać nie może. Inne psy na jego widok dostają szału, a on jest mały i bezbronny. Nie mamy możliwości go izolować, nawet szczeniaki starsze od niego o kilka miesiecy tarmoszą go i drażnią. Przewracają go i po nim skaczą. Dino to cudowny przystojniak. Bardzo lgnie do człowieka. Jego zabawa zwykłym korkiem od napoju jest tak facynująca, że nie można oderwać od niego wzroku. Jest niezwykle pocieszny i radosny. Na dzwięk cmokania, uroczo przekrzywia główkę. Waży zaledwie 3 kg! Jego wiek oceniam na jakieś 3 m-ce.Myślę, że jak urośnie, będzie sięgał najwyżej pod kolano. Został zaszczepiony. Pokochaj go, a jeśli nie możesz mieć psa na stałe, przygarnij chociaż na jakiś czas jako opiekun tymczasowy. Dino jest pięknym i inteligętnym psiakiem i obecnie zdezorientowanym w grupie innych psów, które go zaczepiają, popychają i podryzają. Pomóż, daj mu szansę! Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub tel: 50 40 60 219. Proszę udostępniajcie, nie mamy możliwości tymczasować kolejnego szczeniaka.[/FONT][/COLOR][/B]
-
[B]PROSZĘ O POMOC! PROSZĘ O DT dla JEDNEGO szczeniaka. Nie mamy jak, gdzie i za co trzymać kolejnego psiaka. Powinien być odizolowany u nas od inncyh psów, bo jest malutki i inne psy mogą go atakować, ale nie mamy jak! :-( Czy jest w stanie ktoś go wziać do siebie na DT? U nas nie może zostać, a nie wyrzucę go przecież na ulicę :-( POMÓŻCIE BŁAGAM. [/B][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0QqHixBnpeU/UZ5wVtwTNMI/AAAAAAAAL-Q/bSQylPXjyn8/s480/Clipboard22%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG][B] Tekst dla niego: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kolejna ofiara nieodpowiedzialnych ludzi! Dziś ktoś podrzucił na nasze podwórko małą kruszynkę. Jakim człowiekiem trzeba być żeby w taką pogodę (ciągle padający deszcz) przerzucić psa przez płot! Przecież to niewinne i bezbronne psie dziecko! Pilnie szukamy chłopakowi nowego domu stałego lub domu tymczasowego. Może masz możliwość zaopiekować się psiakiem, zostać dla niego tymczasowym opiekunem? U nas zostać nie może. Inne psy na jego widok dostają szału, a on jest mały i bezbronny. Nie mamy możliwości go izolować, nawet szczeniaki starsze od niego o kilka miesiecy tarmoszą go i drażnią. Przewracają go i po nim skaczą. Dino to cudowny przystojniak. Bardzo lgnie do człowieka. Jego zabawa zwykłym korkiem od napoju jest tak facynująca, że nie można oderwać od niego wzroku. Jest niezwykle pocieszny i radosny. Na dzwięk cmokania, uroczo przekrzywia główkę. Waży zaledwie 3 kg! Jego wiek oceniam na jakieś 3 m-ce.Myślę, że jak urośnie, będzie sięgał najwyżej pod kolano. Został zaszczepiony. Pokochaj go, a jeśli nie możesz mieć psa na stałe, przygarnij chociaż na jakiś czas jako opiekun tymczasowy. Dino jest pięknym i inteligętnym psiakiem i obecnie zdezorientowanym w grupie innych psów, które go zaczepiają, popychają i podryzają. Pomóż, daj mu szansę! Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub tel: 50 40 60 219. Proszę udostępniajcie, nie mamy możliwości tymczasować kolejnego szczeniaka.[/FONT][/COLOR][/B]
-
[quote name='barb']Gałgan i Gapcio odświeżenie na gumtree [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/malopolskie-krakow/dwa-psy-w-typie-border-colie-szukaja-domu-415520309[/URL] Barbórek wklejony na ten wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242787-Przygarne-lub-kupie-szczeniaka-do-1-roku-do-domu-z-ogrodkiem[/URL][/QUOTE] dzięki barb:)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B]PROSZĘ O POMOC! PROSZĘ O DT dla JEDNEGO szczeniaka. Nie mamy jak, gdzie i za co trzymać kolejnego psiaka. Powinien być odizolowany u nas od inncyh psów, bo jest malutki i inne psy mogą go atakować, ale nie mamy jak! :( Czy jest w stanie ktoś go wziać do siebie na DT? U nas nie może zostać, a nie wyrzucę go przecież na ulicę :( POMÓŻCIE BŁAGAM.[/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946422_513453428702180_1855144458_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/3583_513454205368769_919589274_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946250_513453865368803_663998570_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/417814_513453758702147_641592286_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/923414_513453508702172_146046912_n.jpg[/IMG] Tekst dla niego: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kolejna ofiara nieodpowiedzialnych ludzi! Dziś ktoś podrzucił na nasze podwórko małą kruszynkę. Jakim człowiekiem trzeba być żeby w taką pogodę (ciągle padający deszcz) przerzucić psa przez płot! Przecież to niewinne i bezbronne psie dziecko! Pilnie szukamy chłopakowi nowego domu stałego lub domu tymczasowego. Może masz możliwość zaopiekować się psiakiem, zostać dla niego tymczasowym opiekunem? U nas zostać nie może. Inne psy na jego widok dostają szału, a on jest mały i bezbronny. Nie mamy możliwości go izolować, nawet szczeniaki starsze od niego o kilka miesiecy tarmoszą go i drażnią. Przewracają go i po nim skaczą. Dino to cudowny przystojniak. Bardzo lgnie do człowieka. Jego zabawa zwykłym korkiem od napoju jest tak facynująca, że nie można oderwać od niego wzroku. Jest niezwykle pocieszny i radosny. Na dzwięk cmokania, uroczo przekrzywia główkę. Waży zaledwie 3 kg! Jego wiek oceniam na jakieś 3 m-ce.Myślę, że jak urośnie, będzie sięgał najwyżej pod kolano. Został zaszczepiony. Pokochaj go, a jeśli nie możesz mieć psa na stałe, przygarnij chociaż na jakiś czas jako opiekun tymczasowy. Dino jest pięknym i inteligętnym psiakiem i obecnie zdezorientowanym w grupie innych psów, które go zaczepiają, popychają i podryzają. Pomóż, daj mu szansę! Kontakt w sprawie adopcji: [email][email protected][/email] lub tel: 50 40 60 219. Proszę udostępniajcie, nie mamy możliwości tymczasować kolejnego szczeniaka.[/FONT][/COLOR] -
hop, podrzucę może ktoś jeszcze ma jakieś propozycje
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[FONT=arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Wieści od Snoopiego: Chłopak ma się dobrze. Dziś była burza i trochę się jej boi. Rana już prawie zagojona. Podczas zabiegu nie miał czyszczonych zębów z kamienia, ale po zaglądnięciu w pyszczek było widać duży stan zapalny dziąseł. Teraz jest na antybiotyku i jest poprawa.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Jest radosny, chętniej siedzi w domu niż biega na ogródku,może dlatego że trochę obawia się wiekszych psów[/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#777777][FONT=arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Warto mu już szukać domu. missieek pisze, że[/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000] jak w jakiś dzień będzie ładna pogoda to go wykąpie i zrobi ładne zdjęcia, na razie nie dało się kąpać bo miał niezagojone rany[/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000][/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE] [/FONT][/COLOR] I potrzebna jest chłopakowi jakas karma dla seniora o małych chrupkach. Chłopak ma na swoim koncie tylko 20 zł na plusie, a to za mało, zeby kupić worek jakiejś karmy:( -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] sliczny piesek napisz mi proszę missia/missieek info na email jaki jest koszt operacji, i zamieśćcie koniecznie info na wątku olkuskim o tym, ile jest do zapłacenia za zabieg, dzięki[/QUOTE] już wysyłam Ci maila.