Muszę oznajmić ze sunia nie dość ze była dziś bardziej ufna i za mną chodziła to jeszcze jak zaczęłam ją głaskać to się położyła i dawała brzuszek do pieszczenia:) a jak przestawałam to się przypominała najpierw patrząc tymi pięknymi oczkami czemu nie głasiam a później jak to nie skutkowało:P to tyrpała mnie mordeczką:D no i jak tu jej nie głaskać :D:loveu::eviltong: