Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. Super wieści!! Dziś nikt go do schronu nie wpuści, bo jest niedziela. No i suczka jest w tej chwili na kwarantannie, więc też mogą mu jej nie pokazać. No nic czekamy na telefon. No i suczka ma wyciągnięte sutki... mam nadzieję, że nie ma jej po to żeby rozmnażać i sprzedawać młode...
  2. [quote name='Alojzyna']Wysłałam do ogłoszeniodawcy sms - pan oddzwonił. Opis się zgadza. Wysłałam panu zdjęcie. Teraz pan nie ma dostępu do internetu, bo jest w drodze, ale jak tylko będzie mógł to obejrzy i zadzwoni żeby powiedzieć czy to jego zguba czy też nie.[/QUOTE] no to zaciskam kciuki i mam cichutką nadzieję....
  3. [quote name='Malgoska'] bardzo podobny, troche ciemniejszy ale musi się wypowiedzieć ktoś kto go widział[/QUOTE] to moze być kwestia swiatła i aparatu, no nic Czekamy na Mortes
  4. [quote name='masza44']Till prześlij mi link na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] może miałabym DS dla goldena[/QUOTE] wysłałam foty:)
  5. Wysłałam zdj goldena na te ogłoszenia:[URL="http://zaginionepsy.pl/obiekt,20459,Zaginiony,Lodz,Drops.html"] http://zaginionepsy.pl/obiekt,20459,Zaginiony,Lodz,Drops.html[/URL] [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,21426,Zaginiony,Wadroze_Wielkie,SIMBA_I_BULDZIO.html[/URL] i to ogłoszenie z psem "wentyl" znalazłam też takie ogłoszenie odnośnie tej białej suni w łaty: [URL]http://zgubilempsa.pl/index.php/pokazzag.html?id=2809[/URL] niestety nie ma podanego maila, nie mogę wysłać zdjęć i zapytać czy suczka się odnalazła... a zadzwonić również nie mogę, bo już wytraciłam wszystko co miałam na telefonie :(
  6. Przydałoby się tam wejść i posprawdzać wszytkie psy (kundelki również) pod kątem czipów... ale czytnika brak:shake:
  7. [quote name='Justyna Lipicka']wiem właśnie missiaa że te ogłoszenia takie lakoniczne:( szkoda że nie wiadomo czy nowofunland to pies czy suka, łatwiej byłoby właściciela szukać...to że drży mu noga to może być efekt tułaczki...[/QUOTE] chcę w to wierzyć, żeby tylko nie oznaczało to jakiejś choroby. Koszmarna noc za mną.. przez te nowe psiaki w Olk nie byłam w stanie spać dłużej niż 3 h... wstałam po 5 i przekopuje kolejny raz wszystkie portale ogłoszeniowe jakie mi się nawiną.. nie możliwe, że nie szukają żadnego z tych psów!
  8. [quote name='Pysia']Dla goldena pomoc znajdzie się chyba szybko. Koleżanka działa. Tylko mi potrzebny nr. tel. do osoby która wie co i jak dokładnie. Bo ja tylko tyle co tu.... Najlepiej nr. tel.[/QUOTE] Próbuję wysłać do Ciebie PW ale masz zapchaną skrzynkę :(
  9. [quote name='barb'](...)Potrzebni Poznaniacy do pomocy w szukaniu pieska z tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243512-Uwaga-Poznań[/URL]. Malutki Mafi adoptowany do Poznania z Fundacji Nero zaginął 8-go maja. Też jest płochliwy, jakiś czas widywany był pod stacja benzynową. Przepraszam za spam ale tylko dwie Cioteczki z Poznania sa zaangazowane w poszukiwanie Mafiego. To link do wydarzenia pieska na Fb [URL]https://www.facebook.com/events/570146743017596/?fref=ts[/URL][/QUOTE] Udostępnione na FB :)
  10. Mortes to ja mam teraz takie pytanie. Dowiedz się rano czy psiak wciąż jest tam gdzie go widziałaś. Dziś do mordowni przywlekli (dosłownie) psiaka bardzo podobnego do tego na zdjęciach, wręcz myślę czy to nie ten sam... a to baaaardzo prawdopodobne jeśli to Książ Wielki.. bo stamtąd też przyjeżdżają psy do Olk. To ten psiak o którym mówię.. skarpetki się zgadzają.. obwódki wokół oczu też.... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Vb9Ra8Ua_bs/UaoJZLz6zpI/AAAAAAAAMoU/YF9TroY83Bw/s512/DSC04901.JPG[/IMG] Ty widziałaś Argo na żywo, czy to ten psiak?
  11. Snoopiemu skończyły się puszki, zaczął jeść suchą karmę.... już dwukrotnie zwymiotował. missieek się niepokoi, więc we wtorek Snoopi jedzie do weta, będzie trzeba zrobić badania...
  12. [quote name='Justyna Lipicka']Nowofunland pies czy suka? tu jest ogłoszenie(nie wiem czy aktualne) suczki z marca... [URL]http://zgubilempsa.pl/index.php/pokazzag.html?id=2802[/URL] golden zaginął tu ale nie ma zdjęcia:( [URL]http://tablica.pl/oferta/zaginal-golden-retriever-paniowki-k-gliwic-ID2YVZr.html#94ba252693[/URL] golden: [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,21140,Zaginiony,Kielce,Wentyl.html[/URL] nowofunland: [URL]http://nowysacz.olx.pl/zaginol-nowofunland-czarny-3-l-dzieci-w-rozpaczy-iid-475638522[/URL] [URL]http://www.24opole.pl/626837,Zguby-ZAGINAL_NOWOFUNLAND,ogloszenie.html[/URL] pit bullka [URL]https://www.facebook.com/events/119368914898897/permalink/138881196281002/[/URL] Nie mam mozliwości weryfikacji teraz bo za późno by dzwonić do ludzi...[/QUOTE] jeśli chodzi o ogłoszenia.. co do ogłoszeń nowofunlandów niestety nie wiadomo czy to pies czy suka.. psiak w każdym razie jest bardzo zrezygnowany, smutny, obojętny, nie chciał jeść ..drżała mu jedna noga. Ogłoszenia dotyczące goldena: W sprawie psa wentyla pisałam już popołudniu. Pan odpisał, że jego pies się odnalazł. Jeśli chodzi o goldena z okolic Gliwic... niestety opis marny a w kontakcie nie ma ani maila ani telefonu, bo też chciałam napisać.. jest tylko gadu gadu którego ja nie mam (komuś chyba bardzo zależy żeby ich pies się odnalazł:/) ogłoszenie pitbulki- to nie taka.. ta jest biała w rude łatki. ogólnie jak przeglądam te ogłoszenia psów zaginionych to bardzo denerwują mnie ludzie którzy piszą " zaginął pies czarny podpalany, proszę o pomoc" albo "zaginął pies w"tu miejscowość" cecha charakterystyczna chudy, proszę o pomoc w odnalezieniu" i przy takich ogłoszeniach ani zdjeć, ani kiedy zaginął, czasem nie ma nawet w jakiej miejscowości , lub województwa (a przzecież niektóre miasta się powtarzają w Polsce zwłaszcza wioski) Ręce opadaja... czemu nie ma jakiejś kampani ogólnopolskiej (którą powtarzałoby się w codziennych wiadomościach), że psy się czipuje(czemu to nie jest obowiązkowe!!), że się dopina adresówki, pilnuje psów.. a nawet powinno być szkolenie "jak napisać dobre ogłoszenie o zaginionym psie" Mam wrażenie, że wiekszość tych psów w schroniskach to psy które miały właścicieli( ale zaginęły),a nie psy które urodziły się jako bezdomne. Bo jak pies ma wrócić do właściciela zwłaszcza kundelek, jak w ogłoszeniu nie ma zdjęcia. Po samym opisie.. to sobie można... nie wiem co...
  13. [FONT=arial][SIZE=3]WYDATKI[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]60 zł transport Olkusz (schronisko) - Chrzanów (weterynarz) - Kamienica (hotel)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]55 zł odrobaczanie, książeczka, szczepienie[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]351 zł hotel grudzień (27 dni)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]403 zł hotel styczeń[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]364 zł hotel luty[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]403 zł hotel marzec[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]390 zł hotel kwiecień[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]10.05.2013 obroża Preventic 49,90 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]16.05.2013 apteka Ketokonazol 18,90 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]31.05.2013 hotel maj 403 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]01.06.2013 apteka kolejny Ketokonazol 18,90 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][B][SIZE=3]= 2516,70 zł[/SIZE][/B][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]WPŁATY[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]24.12.2012 Marta 400 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]--luty[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]11.02.2013 bazarek Justyna Lipicka 224 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]21.02.2013 bazarek missiaa 228,18 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]--maj[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]08.05.2013 "wpłata" w formie karmy dla Barrego od Marty K. i Eli S. za 240 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]09.05.2013 Teresaa118 70 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]10.05.2013 RudyKas 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 Obiezyswiat75 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 MALWA 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 MDK8 10 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 Marta72 50 zł (na obrożę)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 Zozola77 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]21.05.2013 Anna GR 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.05.2013 Marzena PM 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.05.2013 Marzena K 100 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.05.2013 pozostało po Jaworze 75,70 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]29.05.2013 teresaa118 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]= [B]1627,88 zł[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]stan [COLOR=#ff0000][B]-888,82 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000]lek dla Barbórka jest z dopisaną literką "B"[/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--01jk_jwrt4/UaouqGuS1NI/AAAAAAAAMmo/zyNbgAiQros/s512/apteka20130601.jpg[/IMG][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [SIZE=3][/SIZE][FONT=arial][SIZE=3]wklejam maila od missieek:[/SIZE] [SIZE=3]"zalecenie leków dla Snoopiego, aby spróbować podleczyć stan zapalny dziąseł, (antybiotyk działający ogólnie, który dostawał nie pomógł):[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE][FONT=arial][SIZE=3]Metronidazol + Rovamycine (to samo co w Stomorgyl)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]Metronidazol mam, a rachunek za Rovamycine w załączniku 19,83 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]ma to brać przez 10 dni" na rachunku ten lek jest z dopisaną literką S [/SIZE][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-i5nH_UydVSI/UaosCIn6G-I/AAAAAAAAMmc/g1dTNrp-AaM/s512/apteka20130601.jpg[/IMG][/FONT]
  15. została tylko jedna sunia z Zielonek (ta córeczka)..
  16. UWAGA!!! mnie ręce opadły! W Olkuszu jest totalna masakra. Przybyła MASA psów!! Nie będę wklejać zdjęć na wątku, jedynie na PW (napiszcie, wyślę Wam wtedy link do zdjęć) Pojawił się: [B]NOWOFUNLAND[/B] (trzęsie mu się tylna noga być może jest chory i być może potrzebuje leków, ale tego nie wiem) [B]PIT BULLKA[/B] zadbana, w cieczce!!! Z zadbaną skórzaną obrożą z ćwiekami. Wyciągnięte sutki. Biała w rude łaty (za jedzenie strasznie atakowała psy do których została zamknięta.. )- na prośbę przeniesiona na kwarantannę [B]GOLDEN [/B]rudy, przerażony, nie wychodził z budy, piękny, zadbany- na prośbę przeniesiony na kwarantanne Poza tym przyjechał kundelek z drutem kolczastym zaciśniętym na szyi!! (drut został ściągnięty) Jest rudy psiak duży z zakrwawioną głową - dziura w głowie (to nie jest ten który był już wklejony na wątku z raną pod okiem) i wiele wiele innych ___________________________________________________________________ [B] paula_t [/B]tak ten psiak jest jamnikowaty.
  17. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Mrówka, Smajli wysterylizowane. Raszko wykastrowany... nie mamy pieniążków na opłacenie długu u weta za zabiegi. [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][B]Sterylizacja jednej suczki to koszt 160zł, kastracja psa 100 zł.[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B] Proszę, pomóżcie :( Rośnie dług u drugiego weterynarza :( [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][B]do zapłaty jest [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]420 zł [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][B] za te 3 operacje, u drugiego weterynarza jest ok 500 zł długu..[/B][/SIZE][/COLOR]
  18. [IMG]http://i43.tinypic.com/51vcyx.jpg[/IMG] ma jakieś wydarzenie na FB ? To będę udostepniać. Jak patrzę na to zdjęcie to serce pęka.... szkoda, że ktoś kto szuka dla siebie psiaka nie da mu domu, patrząc na to jedno smutne zdjęcie. To zdjęcie mówi tak wiele .. :(
  19. na naszej tablicy też jest już od dawna, tylko dalej na małopolskie...więc ma podwójną szansę [URL]http://tablica.pl/oferta/kudlaty-barry-czeka-na-dom-pogodny-radosny-pokochaj-juz-dzis-ID2qIl1.html[/URL]
  20. [quote name='Mani2000'][B]Totek[/B] ogłoszony: Kokosy.pl Ojej.pl Najpewniej.pl Hiperogloszenia.pl Pajeczyna.pl Pineska.pl Azbazar.pl lento.pl ale.gratka.pl+naszemiasto.pl+wp.pl gumtree.pl adin.pl oglaszamy24.pl [/QUOTE] i ja ogłosiłam go jeszcze na Tablicy...
  21. [quote name='elaja']Gdyby chociaż było wiadomo gdzie te psy zostały odłowione ....:-([/QUOTE] [quote name='barb']To byłaby jakaś wskazówka na jaki region je oglaszać.[/QUOTE] śląsk chyba najbardziej prawdopodobny.. później małopolska...
  22. [quote name='bea100'] Nadal nie ma żadnego odzewu z ogłoszeń. [/QUOTE] Może jakieś nowe ładne zdjecia na zielonej trawce pomogą, bardziej przyciągną oko i może ktoś sie zakocha :)
  23. no i pojawia sie pytanie, czy Amor jest na DT i dalej szukamy mu domu i ma być ogłaszany czy jednak to będzie jego DS ..
  24. [quote name='teresaa118']Moje stale za czerwiec juz przelalam.[/QUOTE] Dotarły :) więc: [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]WYDATKI[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]60 zł transport Olkusz (schronisko) - Chrzanów (weterynarz) - Kamienica (hotel)[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]55 zł odrobaczanie, książeczka, szczepienie[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]351 zł hotel grudzień (27 dni)[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]403 zł hotel styczeń[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]364 zł hotel luty[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]403 zł hotel marzec[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]390 zł hotel kwiecień[/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][I][COLOR=#000000][I][FONT=arial][I][SIZE=3]10.05.2013 obroża Preventic 49,90 zł [/SIZE][/I][/FONT][/I][/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR][I][SIZE=3][FONT=arial]13.05.2013 Ketokonazol 18,90 zł[/FONT][/SIZE] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]= 2094,80 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]WPŁATY[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]24.12.2012 Marta 400 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]--luty[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]11.02.2013 bazarek Justyna Lipicka 224 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]21.02.2013 bazarek missiaa 228,18 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]--maj[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]08.05.2013 "wpłata" w formie karmy dla Barrego od Marty K. i Eli S. za 240 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]09.05.2013 Teresaa118 70 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]10.05.2013 RudyKas 20 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 Obiezyswiat75 50 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 MALWA 50 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 MDK8 10 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 Marta72 50 zł (na obrożę)[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]13.05.2013 Zozola77 20 zł [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][FONT=arial][SIZE=3][COLOR=#000000]21.05.2013 Anna GR 20 zł [/COLOR]22.05.2013 Marzena PM 50 zł[/SIZE][/FONT][FONT=arial][I][SIZE=3]22.05.2013 Marzena K 100 zł[/SIZE][/I][/FONT] [I][COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]29.05.2013 Teresaa118 20 zł [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]= 1552,18 zł[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3] [/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=arial][I][SIZE=3]stan [COLOR=#ff0000]-542,62 zł[/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/I][/I]
  25. [quote name='annika']Mazurek ogłoszony przez Yanne: [B]Mazurek 1. [URL="http://www.neeon.pl/756970-mazurek-pies-idealny-a-na-dom-czeka-od-szczeniaka-kocha-wszystkich.html"]http://www.neeon.pl/756970-mazurek-p...szystkich.html[/URL] 2. d.a. 3. d.a. 4. [URL="http://hermestop.com/ogloszenia/196582/MAZUREK-_Pies_idealny_a_na_dom_czeka_od_szczeniaka_Kocha_wszystkich/krakow/dom_ogrod_i_biuro"]http://hermestop.com/ogloszenia/1965..._ogrod_i_biuro[/URL] 5. [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=167274[/URL] 6. [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=110914[/URL] 7. [URL="http://www.polgratka.pl/annoucements/show/34031/mazurek-pies-idealny-a-na-dom-czeka-od-szczeniaka-kocha-wszystkich"]http://www.polgratka.pl/annoucements...cha-wszystkich[/URL] 8. [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=19592[/URL] 9. [URL="http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=65220&method=jobs"]http://oglosili.pl/index.php?action=...20&method=jobs[/URL] 10. [URL="http://tablomat.pl/announcements/show/4125/mazurek-pies-idealny-a-na-dom-czeka-od-szczeniaka-kocha-wszystkich?preview=true"]http://tablomat.pl/announcements/sho...h?preview=true[/URL] 11. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1427211170/krakow-MAZUREK-Pies-idealny-a-na-dom-czeka-od-szczeniaka-Kocha-wszystkich.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...szystkich.html[/URL] 12. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,76562,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...6562,Lw==.html[/URL] 13. d.a. 14. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/64392/[/URL] 15. d.a. 16. d.a. 17. [URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=290860&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] 18. d.a. 19. [URL="http://www.gmirpol.com.pl/ogloszenia,psy_i_koty,63,1,mazurek_pies_idealny_a_na_dom_cz,11455.html"]http://www.gmirpol.com.pl/ogloszenia..._cz,11455.html[/URL] 20. d.a.[/B][/QUOTE] fajnie :) dzięki annika Szkoda, że nie ma w tym pakiecie tablica.pl, gumtree.pl i morusek.pl, bo z nich jest chyba największy odzew. Spróbuję sama mu tam zrobić jak dziś ogarnę sprzątanie..
×
×
  • Create New...