-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
[quote name='MALWA']A czy Jawor ma wydarzenie na FB? Ja niestety nie jestem na FB, to nie pomogę, ale wiem, ze tam ludzie wpłącają pieniążki, to może i tym razem by ktoś pomógł........... On ma tylko 5 zł, a tu oprócz badań i wizyty potrzeba jeszcze karmy, i dochodzą inne wydatki.........[/QUOTE] Tak, już ma wydarzenie na FB: [quote name='DONnka'][SIZE=3][B]WYDARZENIE JAWORA NA FB[/B][/SIZE] [URL]https://www.facebook.com/events/126388540889748/[/URL] Rozsyłajcie i udostępniajcie :) [B]Missiaa[/B], sprawdź czy opis jest OK i wstaw link do 1# postu[/QUOTE]
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='malwakacper']jeśli można to proszę o przypomnienie pod koniec kwietnia to dorzucę kilka groszy[/QUOTE] Jak nie zapomnę to przypomnę:) Dzięki:) -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']Poszło 50 zł na Snopiego. Wpłaciłam dzisiaj rano, razem z przelewem za leki Amorka. Ten przelew za leki miałam zrobić wczoraj, ale czekałam na potwierdzenie konta, i poszło razem, w tytule napisałam ile na jaki cel.[/QUOTE] Ok. Dzięki MALWA :) -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']Nikt mnie tu nie prosił, a i tak przyszłam............ Straszna bida ze Snopiego.......... Wpłacę 50 zł na bidoka, konto do Angeliki, tak?[/QUOTE] Tak psiak u Angeli więc jej konto. Dzięki :) -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Juldan']I ja jestem na zaproszenie :) Póki co kasy brak- ale jeśli nikt się nie podejmie zrobienia bazarku- to się zgłaszam. A i ogłoszenia zrobię- jak tylko będzie potrzeba (gratis- pakiet taki jak na bazarku z sygnatury)[/QUOTE] Z ogłoszeniami i tak na razie trzeba poczekać, ale będziemy pamiętać. Już napiszę PW do milagros, że jesteś gotowa zrobić bazarek dla Snoopy'ego. -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']kiedy będzie miał operację? Dorzucę coś maluchowi ale dopiero po 26-tym. poproszę nr. konta.[/QUOTE] rozmawiałam właśnie z missieek. Snoopy przez 10 dni będzie brał antybiotyk teraz. Po skończeniu antybiotyku będą ustalać z weterynarzem termin operacji. [quote name='obiezyswiat75']Przelew zrobiony[/QUOTE] dziękuję! Jak tylko pieniążki dotrą, napiszę w poście rozliczeniowym :) -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']kiedy będzie miał operację? Dorzucę coś maluchowi ale dopiero po 26-tym. poproszę nr. konta.[/QUOTE] Zapytam missieek na kiedy planuje z weterynarzem operację i dam znać :) Wysyłam PW. -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='milagros19853201']sliczny bidulek serce sie kraja poki co moge hopkac i podac dalej watek ewentualnie jakby byla potrzeba fantow to tego na ta chwile zawsze pod dostatkiem wiec z checia chociaz tak wspomoge[/QUOTE] Dziekuję za chęc podarowania fantów. [B]Czy ktoś mógłby zrobić dla Snoopiego bazarek z fantów od milagros? [/B] -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Jestem na zaproszenie. Niestety ni jak wspomóc nie mogę. Jedynie jeśli będzie na malucha jakiś bazarek to rodzince mogę podrzucić. Może coś wypatrzą .[/QUOTE] [quote name='korek221']Podnoszę Snupisia:)[/QUOTE] [quote name='kinga_kinga7']jestem na zaproszenie i na razie podrzucę chłopaka :loveu:[/QUOTE] [quote name='Tofikowa']zapiszę wątek[/QUOTE] [quote name='ewelinajg']Podrzucam Snoopy'ego[/QUOTE] Dziekuję, że nas odwiedziliście :) [quote name='obiezyswiat75']Jestem na zaproszenie. Poproszę nr konta. Oplacę ten zabieg za 150 zł.[/QUOTE] wow! Dziękuję! Już piszę PW:) -
[quote name='Lidan']Śliczny pies! Długowłose owczarki są najpiękniejsze! Niestety finansowo nie pomogę raczej... Będę zaglądać i śledzić losy przystojniaka.[/QUOTE] [quote name='waldi481']Przepiękny pies,a najpiękniejsze są owczarki gładkowłose!Będę śledzić losy przystojniaka. E/W/R[/QUOTE] [quote name='margoth137']jestem u smutaska...[/QUOTE] Dziękuję, że odwiedziłyście Jaworka :)
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Dziękuję za zaproszenie na wątek. Nie wiem czy na coś się przydam gdyż kasy u mnie notoryczny brak. Pies śliczny... Jak można pozbyć się takiego puszystego przytulaczka :niewiem:[/QUOTE] sam fakt że jesteś jest budujący, bo strasznie tu pusto. [quote name='margoth137']śliczny piesek. ja jedynie mogę fantów poszukać i zaglądać do pluszaka:)[/QUOTE] dzięki :) zaglądanie wskazane, zeby chłopak nie spadał za nisko [quote name='jolam']Podrzucę biedaka, z kasą u mnie strasznie krucho. Ale mogę zrobić ogłoszenia jeśli będzie trzeba.[/QUOTE] jolam dzięki, będę pamiętać gdy chłopak będzie gotowy do adopcji i będzie można robić mu ogłoszenia :) -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']zaglądam do biedaka mogę rozejrzec sie za karmą albo jakis grosz podesłać[/QUOTE] dzięki, że jesteś :) Karma dla niego pilnie potrzebna, żeby mógł jeść karmę dla dziadziusiów. Zwłaszcza jeśli ma problemy z ząbkami. A jeśli jednak wolisz podesłać grosik to daj znać. Wyślę Ci wtedy na PW numer konta. DZIĘKUJĘ OGROMNIE dziewczyny za odzew na zaproszenia. -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='from_wonderland']Zapiszę wątek. Ten guz wygląda paskudnie, musi sie strasznie męczyć, biedaczek.[/QUOTE] [quote name='natie']odwiedzam psiaczka.. dorzucę jakiś skromny grosik..[/QUOTE] [quote name='Dabrowka']I ja odwiedzam. Śliczny psiak, nawet w takim kiepskim stanie.[/QUOTE] [quote name='Angelika2090']Jestem na zaproszenie. biedaczek :( Niestety nie mogę pomóc, podrzucę chociaż. Powodzenia[/QUOTE] [quote name='keakea']Hoooop, wrócę po wypłacie (początek maja), coś dorzucę do skarbonki biedakowi.[/QUOTE] [quote name='mila-ada']Ja też już w tym miesiącu nie dam rady, ale zapisze sobie wątek na maj.[/QUOTE] Dziękuję, że miałyście chwilkę żeby odwiedzić malucha :) -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='annika']a ten guz? widział go wet?[/QUOTE] Tak, widział wet. Trzeba go usunąć. -
[quote name='karollek']Ludwa ma rację, łuszczka jest nieuleczalna, można tylko hamować zarastanie oka ale u Jawora ten stan jest bardzo zaawansowany niestety. Za krople z cyklosporyną w Lublinie płaciliśmy 50zł.[/QUOTE] podobno według weta nie jest jeszcze tak bardzo mocno posunięta ta łuszczka. Na lewym oku jest jej mniej.
-
Zdjęcia z gabinetu wet: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-m064Opm-Tt0/UXBjKqPWDQI/AAAAAAAAK3o/FDrYIEQCKkg/s512/jawor1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-shwxaiK0tNw/UXBjP51E-iI/AAAAAAAAK3w/wZEPwDDPgy0/s640/jawor2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-drMKl6j4N-o/UXBjThTHd4I/AAAAAAAAK34/vNr4PJDb5AI/s512/jawor3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xq2vatRZEJw/UXBjXfGcyTI/AAAAAAAAK4A/yM1G_bVtND4/s512/jawor4.jpg[/IMG]
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Mamy wyniki biochemii. [COLOR=#000000] Mocznik, Kreatynina, Alat, Aspat- wszystko w normie. Wyniki morfologi będą jutro.[/COLOR] -
[quote name='DONnka']OK, zrobię Jaworowi wydarzenie na fb :) Uzgodnię z anett kwestie konta otozowskiego [B]A jak wyniki badań ?[/B] Missieek dzwoniła do mnie, ale nie mogłam odebrać telefonu, a potem było zbyt poźno żeby oddzwaniać :roll:[/QUOTE] [COLOR=#000000][B]"Mamy wyniki biochemii- Mocznik, Kreatynina, Alat, Aspat- wszystko w normie. Wyniki morfologi będą jednak jutro."[/B] [/COLOR]
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Wklejam nowe zdjecia Snoopiego bo tak postanowiła nazwać do Angela. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-n4hO_f2sf7k/UXBXa1fmATI/AAAAAAAAK3Y/7TiOX_ln63w/s512/snoopy4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lnjgCSNiT6Q/UXBXep-4_dI/AAAAAAAAK3g/b9mjImTwBQ0/s512/snoopy1.jpg[/IMG] Guz: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4osP1vDWiqA/UXBXWt68t1I/AAAAAAAAK3Q/oQGlE1CFwUw/s512/snoopy5.jpg[/IMG] -
[quote name='MALWA']Zaraz wysyłam pw............... Czy juz cos wiadomo co z oczkami, jak wizyta u weta?[/QUOTE] DONnka już pisała, że mamy doczynienia z łuszczką rogówki. Mamy wyniki biochemii- Mocznik, Kreatynina, Alat, Aspat- wszystko w normie. Wyniki morfologi będą jednak jutro. Jawor nie szczeka. Je i pije ładnie. Został odpchlony. Oczy już ma kropione sterydem i Tobroseptem, jak narazie kropienie nie bardzo mu się podoba i się wyrywa. Na najważniejszy lek czyli Cyklosporyne dostałam receptę. W poniedziałek gdy będę w Krakowie zaniosę ją do konkretnej apteki, bo tylko tam ją zrobią, trzeba bedzie czekać na lek 2-3 dni. Wtedy dowiem się też ile ona będzie kosztować. Jeśli chodzi o konto, to rozmawiałam z missieek na ten temat. Można wysyłać do niej na konto, będę podawać je na PW. Ale ze względu na to, że nie wolno tak zbierać pieniędzy wolałaby, gdyby jednak można było wysyłać pieniążki dla Jawora na konto otozowskie. Na wydarzeniu na FB gdy powstanie, również żeby dało sie zbierać na otoz. Da się to załatwić? Wpłynęły pieniążki na Jawora od MALWA- 50 zł
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='keria']Co do imienia to może Lord, Watek, Owczuś lub Kacper tak mi do niego jakoś pasują. Ja mam obiecaną sztuczną biżuterię na bazarek od koleżanki. Nigdy jeszcze bazarku nie robiłam ale mam nadzieję, że ktoś pomoże jak będę mieć jakieś pytania. Chciałabym pomóc temu białaskowi i temu niewidomemu onkowi , który jest u Was.[/QUOTE] keria wielkie dzięki za chęć pomocy psiakom u nas :) na pytania w sprawie bazarku na pewno wspólnymi siłami znajdziemy odpowiedzi :P aha a imię.. może niech będzie Kacper. Jeszcze dopytam missieek czy nie mieliśmy już takiego imienia w naszych szeregach, żeby się nie powtarzało :) [quote name='mdk8']poproszę nr. konta-postaram się pomóc pod koniec miesiąca[/QUOTE] wieczorkiem wkleję w pierwszym poscie konto i dane do przelewu