Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. Wklejam jeszcze jego zdjęcia. Na nich bawi się z Fistaszkiem. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SznkMqPr8CI/UYJmGKCJ7sI/AAAAAAAAK70/cAKLSsTvVEU/s640/barry95.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ksy2Gd9Ik6Q/UYJmMpdn2FI/AAAAAAAAK78/i_quTBEq5bU/s576/barry96.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AEe6IZ_27Wc/UYJmS3j3f9I/AAAAAAAAK8E/shxN7jJLHLc/s576/barry97.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CMUKlkDchNQ/UYJmZlHvcTI/AAAAAAAAK8M/lYRQK8cpYu4/s512/barry98.jpg[/IMG]
  2. [quote name='DONnka'][B]SKARPETA OWCZARKOWA opłaciła już obie faktury za leczenie Jawora: wizyta u weta 145 zł + leki 29,98 zł. Prosimy o potwierdzenie na wąku skarpetowym jak pieniązki się zaksięgują :) Misiaa[/B], czy Jawor już dostaje te kropelki z Cyklosporyną ???[/QUOTE] Dziś przekazałam kropelki missieek. Więc już zaczął dostawać lub zacznie od jutra:)
  3. Nowe zdjęcia Bibisia, wciąż bez domu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/407160_510095992371257_459982664_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/375143_510096545704535_1739524601_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/73948_510096785704511_1778473971_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/163937_510096929037830_1176647093_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/392552_510097102371146_1528716031_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/67542_510097129037810_706190686_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/12506_510097372371119_557138613_n.jpg[/IMG]
  4. Nowe zdjęcia Bibisia: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/407160_510095992371257_459982664_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/375143_510096545704535_1739524601_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/73948_510096785704511_1778473971_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/163937_510096929037830_1176647093_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/392552_510097102371146_1528716031_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/67542_510097129037810_706190686_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/12506_510097372371119_557138613_n.jpg[/IMG]
  5. Wklejam jego wyniki badań, które miał robione na pierwszej wizycie u weta (18.04.13): [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vTJzEuhTqec/UXo-UN8obBI/AAAAAAAAK6o/ZKyHRAWU-_g/s512/badania20130418.jpg[/IMG]
  6. Mail od missieek: [FONT=arial][SIZE=3]Snoopy czuje się dobrze, ma apetyt, rana po kastracji wygląda ładnie[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]rana po guzie jest trochę większa i mniej ładna, ale obserwuję[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]bierze antybiotyk[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]guz był tylko na skórze więc łatwo było go usunąć[/SIZE][/FONT] [FONT=arial]wg weta nic złośliwego[SIZE=3]a generalnie była z tego miazga[/SIZE] [SIZE=3]nie był brany wycinek[/SIZE] [/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] trzeba napisać tekst do ogłoszeń[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]to co ważne [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]ma około 10 lat, kastrowany[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]domowy, nauczony czystości, chodzenia na smyczy[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]dogaduje się z innymi psami, toleruje koty[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]do ludzi radosny, lubi głaskanie[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]jak na wiek energiczny i pełen życia[/SIZE][/FONT] i pytanko ode mnie umie ktoś ładnie pisać tekst do ogłoszeń? Ja już tyle tekstów napisałam i mam wrażenie, że teraz jak coś piszę to jedno i to samo ... nie mam weny:/
  7. [quote name='Felka z Bagien']A czy wiadomo co to za guz?[/QUOTE] co masz na myśli?
  8. [quote name='sloneczko76']oczka już lepiej wyglądają :)[/QUOTE] [quote name='amacariel']albo sobie wmawiam albo oczy sa w duzo lepszym stanie! a przeciez to wrecz niemozliwe...[/QUOTE] [quote name='paula_t']Cudnie chłopak wygląda i mam wrażenie, że oczka też już coraz lepiej wyglądają:roll:[/QUOTE] Kochane to jak oczy wyjdą na zdjęciach to kwestia światła. Na niektórych zdjęciach czasem wręcz wygląda jakby nie miał chorych oczu. Po czym na kolejnym zdjęciu, ale pod innym kątem/ światłem widać jak bardzo są zajęte. Najbardziej widać na zdjęciach chorbę właśnie na tych zdjęciach które zrobiłam z lampą błyskową. Te zdjęcia, które dziś wkleiłam dostałam od missieek. Zapytam jej czy widzi poprawę "na żywo", ale obawiam się, że skoro to ciężka choroba(jak pisałyście) to tak szybko nie doszło do poprawy. Tym bardziej, że dostaje na razie steryd i tobrosept, bo krople "na zamówienie" odebrałam wczoraj i jutro będę miała możliwość je dopiero przekazać missieek.
  9. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fgFcvjrcGe4/UXl4hT-eXCI/AAAAAAAAK5g/Ot3zy0dTPzw/s512/jawor5.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5OpKDE3h3Hk/UXl4mS8uLOI/AAAAAAAAK5o/-_GwIM65nIU/s512/jawor6.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ExTM8HCunLk/UXl4qDXq1nI/AAAAAAAAK5w/IEEeOmrRMoU/s512/jawor7.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MJKPywTn7Nc/UXl4vB-pbCI/AAAAAAAAK54/bSCCMhsAVYQ/s512/jawor8.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dJ48EKT86s0/UXl40GKEvkI/AAAAAAAAK6A/IzkhVbi0HLk/s512/jawor9.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_AOmOp8yPx4/UXl44pUp6GI/AAAAAAAAK6I/hYQeVUzHOlY/s512/jawor10.jpg[/IMG]
  10. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Dqz4MSLbxj8/UXladqMO9sI/AAAAAAAAK4w/33dBOb1AzFs/s512/snoopy13.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-E_4pCg_lQPI/UXlayc5dIDI/AAAAAAAAK44/i6XmMH-5KhY/s512/snoopy10.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KY_QZzc1tRM/UXla9cv-IdI/AAAAAAAAK5A/Zj1Qnul-g-c/s512/snoopy12.jpg[/IMG] Ranka po operacji: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vxCHQzh-z5k/UXlbQEXtZGI/AAAAAAAAK5I/Es3SH3gJ9tg/s512/snoopy11.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-69G8872BBn0/UXlbd4sdeoI/AAAAAAAAK5Q/cTef3kwOmkY/s512/snoopy14.jpg[/IMG]
  11. [quote name='anett']Dotychczas na konto OTOZu wpłynęło dla Jawora: 22.04. Jolanta B. T. Bytom 100zł 23.04. Agnieszka P. Katowice 70zł na krople 23.04. Monika E. B. Sulechów 50zł 23.04. Anna Sz.-Ł. Poznań 20zł łącznie 240zł Dziękujemy serdecznie wszystkim Darczyńcom za pomoc dla chłopaka!!:lol::lol: Missiaa z konta fundacji można wypłacać jedynie na podstawie faktur/rachunków; jeżeli Jawor czegokolwiek potrzebuje - leków, karmy, dodatkowych badań - to albo zapłacimy faktury przelewowe albo możemy zwrócić pieniądze na podstawie faktur - Angelika ma wszystkie dane do wystawienia faktury Świetnie, że Jawor w coraz lepszej formie!:multi:[/QUOTE] ok. Teraz już będę wiedzieć :) I poprosiłam też missieek, żeby mi przypominała o wzięciu faktury, gdy będę coś miała dla niego zakupić jak np. te krople w Krk.
  12. Jawor zaczyna się odzywać:) missieek słyszała już jak szczeka:)
  13. [quote name='MALWA']Czy odbyła się dzisiaj operacja Snopiego?[/QUOTE] [quote name='Lidan']Co tam u Snoopiego słychać?[/QUOTE] [quote name='Martika@Aischa']też jestem ciekawa jak się Snoopi miewa i czy już po operacji ???[/QUOTE] Już piszę:) Na razie króciutko to co dowiedziałam się od missieek telefonicznie. Później jeszcze napisze mi maila z wieściami to przekleje. Snoopy już po operacji. Wszystko w jak najlepszym porządku, chłopak czuje się bardzo dobrze- tak jakby w ogóle operacji nie miał. Jest radosny, na widok missieek ogonkiem macha we wszystkie strony :)
  14. [quote name='zozola77'][B]podaj mi prosze konto missieek [/B]z tego ci sie troche orientuję OTOZ będzie potrzebował faktur zeby wypłacic kasę z konta..nie wiem czy np. paragon wystarczy chyba ze jak uzyczaja tylko konto to moze jest inaczej może neich wypowie sie ktos bardziej znający temat[/QUOTE] [quote name='malawaszka']paragony nie wystarczają - musi być faktura albo rachunek wystawiony na OTOZ[/QUOTE] no to niestety z apteki mam paragon, a nie fakturę, ale to opłaciłam z pieniążków przelanych prosto do missieek, a nie od OTOZ.
  15. [quote name='Felka z Bagien']Jak się miewa nasz ONek?Czy choć czuje,że nie jest już sam i porzucony?[/QUOTE] [quote name='Martika@Aischa']dołącze się do pytania .........[/QUOTE] u Jawora wszystko ok. Chłopak ma apetyt, wydaje się weselszy, na zaczepki innych psów nie reaguje. Pozwala przy sobie wszystko zrobić:)
  16. [quote name='Javena']Przydały by sie zdjęcia nowe. Te nie rzucają się w oczy. Nie widać jego pięknej mordki.;)[/QUOTE] Przepraszam, za zwłokę. Zrobię mu zdjęcia tylko ostatnio na wszystko brakuje czasu. Świnka mi się pochorowała i głownie skakam wokół niej teraz. Ale dzień dłuższy to muszę znaleźć w końcu czas. A Bibiś jest CUDOWNY!!!! Gdyby nie to, że mam kilka psów, to pewnie bym go nie oddała. Jak on subtelnie podchodzi do mnie gdy myje podłogę. Jak rozdaje buziaki i wpatruje się w człowieka! Nic tylko sie zakochać, wziać na ręce i już nie puszczać! Z jednej strony jest rozbrykany i biega z innymi psiakami, z drugiej strony taka WYJĄTKOWA przylepa.
  17. [quote name='MALWA']Na kiedy wstępnie planowana jest operacja Snopiego?[/QUOTE] dostałam dziś maila od missieek: [FONT=arial][SIZE=2]"wet powiedział, że skoro ma dobre wyniki to można operować na już[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=2]więc może uda się to jutro zrobić[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=2]a on czuje się dobrze[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=2]patrząc jak się zachowuje nie widać, że ma już sporo lat[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=2]jest energiczny i radosny[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=2]myślę, że za kilka dni będzie można ruszyć z ogłaszaniem" [SIZE=3]w drugim poście uaktualniam rozliczenie.[/SIZE][/SIZE][/FONT]
  18. Dziś zaniosłam receptę na Cklosporynę do apteki w Krk. Będzie do odebrania w środę. Zapłaciłam 44,30 zł. Dopisałam w rozliczeniu w drugim poście. Napisałam również od kogo wpłyneły pieniążki i ile.
  19. [quote name='sloneczko76']hej dziewczyny chce kupić mu karmę wysokoenergetyczna bo jest chudziutki ,co polecacie i w jakim sklepie ,bo niestety ale ja się nie orientuje za bardzo:)[/QUOTE] skontaktuję się z missieek i zapytam co ona proponuje. [quote name='zozola77']hmmm ..troche sie pogubiałm gdzie wpłacać bo na wydarzeniu na FB podane jest konto OTOZ ANIMALS LUBLINIEC a tu nie ma tej info w 1 poscie czyli dogomaniacy na konto missiek?? nie chiałabym aby narobiło sie zamieszania bo potem będzie problem z jasnym rozliczaniem kto gdzie wpłacił?/ [B]missiaa jak to ma byc?? [/B]bo tez bede cos niebawem wpłacać[/QUOTE] jeśli chcesz możesz wpłacić na konto OTOZU. Zaraz skupiuję z FB i umieszcze nr konta w pierwszym poście. Do tej pory podawałam nr konta missieek, bo nie miałam nr konta OTOZU. Plus jest taki, że jak pieniądze wpłyną to dostaje info i rozliczenie od missieek i w drugim poście już napisałam od kogo wpłaty już dotarły. Nie wiem jak to będzie z rozliczeniami z konta OTOZU. Może ktoś podpowie? Czy oni jak uzbiera się jakaś suma będą przelewać do missieek czy ... jak to będzie wyglądać? Jeśli jednak wolisz wysłać bezpośrednio do missieek, to daj znać podnam Ci na PW numer konta. [quote name='Martika@Aischa']zapisuję i obiecuję że jak rozliczę obecne bazarki zmontujemy kolejny dla chłopaka bo mi serce kiedyś PĘKNIE !!!!!!!!!![/QUOTE] dzięki ! :)
  20. [quote name='MALWA']Na kiedy wstępnie planowana jest operacja Snopiego?[/QUOTE] już pisałam:) kopiuję:) [quote name='missiaa']rozmawiałam właśnie z missieek. Snoopy przez 10 dni będzie brał antybiotyk teraz. Po skończeniu antybiotyku będą ustalać z weterynarzem termin operacji. [/QUOTE]
  21. [quote name='ranias']30zł ode mnie poleciało....[/QUOTE] Dziękuję. Dziś weekend więc wpłata wpłynie do missieek dopiero w poniedziałek. Wtedy umieszczę w rozliczeniu :)
  22. [quote name='MALWA']Zaglądam...............coś nas tu mało, ludków trzeba wzywać.........[/QUOTE] Wysłałam ok 150 zaproszeń...... I tak cieszę się, że kilka z tych osób odwiedziło Jawora
  23. wyniki morfologii również w normie :)
  24. missieek ma już wyniki morfologii Jawora. Wszystko w normie:)
×
×
  • Create New...