Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. Przepraszam Was, ale zaproszę jeszcze do Dredzika z guzem na brzuchu, który mieszkał przez pewien czas pod olkuskim pseudo-schronem: http://www.dogomania.pl/forum/threads/242455-Starszy-Dredzik-z-Olkusza-S%C4%85cz%C4%85cy-si%C4%99-guz-na-brzuchu-chwiej%C4%85ce-z%C4%99by-pomocy%21
  2. zapraszam również na wątek Dredzika z guzem :( Same nieszczęścia :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242455-Starszy-Dredzik-z-Olkusza-S%C4%85cz%C4%85cy-si%C4%99-guz-na-brzuchu-chwiej%C4%85ce-z%C4%99by-pomocy%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242455-Starszy-Dredzik-z-Olkusza-S%C4%85cz%C4%85cy-si%C4%99-guz-na-brzuchu-chwiej%C4%85ce-z%C4%99by-pomocy%21[/URL]
  3. [quote name='anett']to trzymamy kciuki za dobre wieści! jeżeli konto missieek można oficjalnie podawać na fb to jest to najlepsza opcja A jak Jawor się czuje?[/QUOTE] Wieczorkiem bedę rozmawiać z missieek to zapytam jak się chłopak czuje. Wiem, że w drodze do Krakowa, na badania był bardzo grzeczny i spokojny. Zapraszam chętne cioteczki na wątek roboczo nazwanego Dredzikiem, którego dowiozłyśmy do missieek w tym samym dniu co Jawora. Dredzik ma sączącego się guza na brzuchu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242455-Starszy-Dredzik-z-Olkusza-Sączący-się-guz-na-brzuchu-chwiejące-zęby-pomocy![/URL] Aha, wieczorem missieek gdy znajdzie chwilę to poda mi konto do wpłat na Jaworka, bo mi gdzieś umknęło.
  4. [quote name='iwoniam']koło tej mordowni biega ten mały, przerażony, zadredziały pies: [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8569656907/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8521/8569656907_2ddeb26758.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8569656907/"]dziki_dred1[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr[/QUOTE] Pamiętacie jak Iwoniam wspominała o nim, że biega koło schroniska? Już bezpieczny u missieek, ale niestety ma guza na brzuchu. Pomożecie ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242455-Starszy-Dredzik-z-Olkusza-S%C4%85cz%C4%85cy-si%C4%99-guz-na-brzuchu-chwiej%C4%85ce-z%C4%99by-pomocy%21[/URL]
  5. Zdjęcia zrobione po wykąpaniu psiaka nadające się do ogłoszeń: Więcej zdjęć od postu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242455-Starszy-Snoopy-z-Olkusza-Sączący-się-guz-na-brzuchu-chwiejące-zęby-pomocy!?p=20838114#post20838114"]#151[/URL] <------kliknij w ten numerek. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FszDD2ivkzo/UY1ttnZ1yMI/AAAAAAAALJ8/FDjT8I6Q1Bw/s576/snoopy35.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oNOOr5Zy8r4/UY1toCqW44I/AAAAAAAALJ0/Qn4uexh0io8/s640/snoopy34.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jOndB0d8v2g/UY1tFbc0nDI/AAAAAAAALJE/SZEN7I1GpNs/s512/snoopy28.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-v6uugn86w24/UY1sgJLCsAI/AAAAAAAALIM/ztL2vPCSki0/s512/snoopy21.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3-GSlqakC8w/UY1r-w65QjI/AAAAAAAALKY/7ux76R0G4tw/s512/snoopy19.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MGk92bGOwtw/UY1sTwkUzJI/AAAAAAAALH8/ac72CjyAb3U/s512/snoopy18.jpg[/IMG]
  6. [COLOR=#000000]Po wyczesaniu:[/COLOR] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-n4hO_f2sf7k/UXBXa1fmATI/AAAAAAAAK3Y/7TiOX_ln63w/s512/snoopy4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lnjgCSNiT6Q/UXBXep-4_dI/AAAAAAAAK3g/b9mjImTwBQ0/s512/snoopy1.jpg[/IMG] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Guz:[/FONT][/COLOR][/COLOR] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4osP1vDWiqA/UXBXWt68t1I/AAAAAAAAK3Q/oQGlE1CFwUw/s512/snoopy5.jpg[/IMG]
  7. [COLOR=#000000]Zdjęcia zaraz po przyjeździe do DT.[/COLOR] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tJ2DL9LJJKY/UW_sHcTZWiI/AAAAAAAAK2o/y3FuTVH2WFg/s800/Clipboard04.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KsIa3zK8ygc/UW_sLKt88BI/AAAAAAAAK3A/eROTPt4rwlI/s512/Clipboard07.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gutcWqdR24Q/UW_sD0VTe0I/AAAAAAAAK2U/lzR14BWW72s/s512/Clipboard01.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IeCSoc0ucZE/UW_sCve9lBI/AAAAAAAAK2M/h3VX3P9fRvc/s720/DSC03640.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XfUvg2gRXaU/UW_sFxogLUI/AAAAAAAAK2g/QJ7F12kBOJw/s512/Clipboard03.jpg[/IMG]
  8. [FONT=arial][SIZE=3][B]wydatki:[/B][/SIZE] [SIZE=3]10 zł - odpchlenie (16.04.2013)[/SIZE] [SIZE=3]7 zł- tabletka na odrobaczanie (16.04.2013)[/SIZE] [SIZE=3]60 zł - badania krwi (17.04.2013) 163 zł - operacja i antybiotyk (23.04.2013) 45 zł - dojazd do weta na operacje (23.04.2013) 23 zł - leki u weterynarza (08.04.2013) 19,83 zł - lek Rovamycine (01.06.2013) 45 zł- dojazd do weta(24.06.13) 90 zł- zabieg czyszczenia i usuwania zębów (24.06.13) 35 zł - pasta Orozyme (18.07.2013) 25 zł- szczepienie (22.07.2013) 17 zł- 3 kg karmy Brit Senior (02.09.13)[/SIZE] [SIZE=3][B]RAZEM: 539,83 zł[/B] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3][B]wpłaty:[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]150 zł- OBIEZYSWIAT75 (22.04.2013)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]40 zł - DORCIA2 (22.04.2013)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]50 zł - MALWA (22.04.2013)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]15 zł - natie (22.04.2013)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]30 zł - ranias (22.04.2013) 20 zł - asiuniab (24.04.2013) 23,68 zł keakea (08.05.2013) 113,90 zł ( z bazarku autorstwa Juldan, fantów podarowanych przez [/SIZE][/FONT][COLOR=#000000][SIZE=3][SIZE=2]milagros19853201) [/SIZE][/SIZE][/COLOR][FONT=arial][SIZE=3]104,40 zł (z bazarku autorstwa Juldan, fantów podarowanych przez keria) (11.06.2013) 11 zł (dopłata do bazarku, Jo37) (01.07.2013) [B]RAZEM: 557,98 zł[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [SIZE=3][COLOR=#b22222][B][FONT=arial]Saldo końcowe: +18,15 zł [/FONT][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][FONT=arial]Paragony: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][FONT=arial]jeden za operację oraz antybiotyk(23.04). Drugi za badania robione 17.04 (ale z tą samą datą na rachunku co operacja, bo płacone dopiero wtedy) [/FONT][/COLOR][URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/Dredzik?authkey=Gv1sRgCO3mvu3zqOT0-QE#5871070328765613346[/URL] rachunek za leki (08.05) [URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/Dredzik?authkey=Gv1sRgCO3mvu3zqOT0-QE#5875928266719500098[/URL] Rovamycine (01.06.13) [URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/Dredzik?authkey=Gv1sRgCO3mvu3zqOT0-QE#5884564278299204578[/URL] rachunek za wyrywanie zębów (24.06.13) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-D5c0hsn3PPU/UffC1ZxGBQI/AAAAAAAAPQI/gdYl08wgp-Y/s512/wet20130624.jpg[/URL] Orozyme (18.07.13) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-4TPvvwkZK2I/UffC4XY8xMI/AAAAAAAAPQQ/fQLBFZuK2s8/s640/wet20130718.jpg[/URL]
  9. Pod olkuskim pseudo-schroniskiem koczował mały, biały, zadredziały pies. Był mróz a on spał w rowie przy bardzo ruchliwej drodze. Czym sie żywił? Gdy próbowaliśmy go złapać po raz pierwszy, znaleźliśmy przy miejscu gdzie spał kawałek zamarznietej padliny- kawałek mięsa pokryty szarą sierścią. Zapewne znalazł przy drodze jakieś zabite przez samochód zwierze, bo wiele w tym miejscu istotek ginie pod kołami. Za pierwszysm razem nie udało nam sie go złapać, bałyśmy się, że wystraszony pobiegnie na oślep wprost pod koła rozpędzonych samochodów. Było jeszcze kilka prób, aż w końcu się udało, Snoopy już bezpieczny. Po pierwszej nocy u missieek (u której jest na DT) i oględzinach u weta nie jest dobrze. Snoopy poza tym, że był cały w dredach, ma [B]na brzuchu guza wielkości śliwki[/B], z którego [B]sączy się ropa[/B]. Poza tym[B] ruszają mu się zęby, jest stan zapalny dziąseł[/B] i z pyszczka mówiąc krótko- [B]śmierdzi[/B]. Powinien dostać antybiotyk. Chłopak waży 8 kg i po zębach oceniony został na ok 12 lat. Ze względnu na wiek zostały zrobione badania krwi. Gdy będą wyniki dam znać. Jeśli wyniki krwi pozwolą, to będzie można przeprowadzić operację usunięcia guza i przy okazji jednocześnie wykonać kastrację. Koszt zabiegu to 150 zł. Dodatkowo Snoopy ze względu na wiek i swoje zęby powinien jeść karmę dla seniora. A trochę o samym charakterze Snoopy'ego? Gdy mieszkał pod schroniskiem myśleliśmy, że jest zupełnie dziki, gdy tylko próbowaliśmy podejść, uciekał ile sił w nogach. Gdy dotarł do missieek okazało się, że jest bardzo sympatycznym, radosnym i towarzyskim psiakiem. Zgadza się z innymi psami, jest ciekawski. W domu jak na razie ładnie zachowuje czystość. Prosimy o pomoc, to kolejny psiak który potrzebuje leczenia na które nie mamy już pieniędzy. A może znajdzie się jakiś inny DT, który przygarnie psiaka w potrzebie? [B]Potrzeby na już to: - karma dla seniora [/B] Został odpchlony i wyczesany z dredów. Gdyby ktoś był w stanie wspomóc psiaka, opłacić badania, operację to numer konta wyślę na PW. [B]Informacja z dnia 18.04.2013 r[/B] Badania biochemii i morfologii w normie :) [B]z dnia 23.04.2013 r[/B] Piesek przeszedł operację usunięcia guza i jednocześnie został wykastrowany. Bierze antybiotyk.
  10. [quote name='MALWA']A kiedy będą wyniki ?[/QUOTE] dzisiaj :)
  11. [quote name='DONnka']Dzięki [B]anett[/B] :loveu: Wet już obejrzał chłopaka, badania zrobione :) Wstępna diagnoza - łuszczka rogówki Na początku się ucieszyłam, że to nie choroba, którą podejrzewała joteska, ale po tym co napisała powyżej ludwa, to już sama nie wiem :roll: Ja też rozmawialam z Angeliką - koszty pierwszej wizyty i zapisanych leków pokryje SKARPETA OWCZARKOWA. Czekam na fakturę :) [B]Iwona[/B], dzięki za propozycję :) No właśnie :???: I co z tym wydarzeniem na fb ? Mam zakładać ???[/QUOTE] DONnka jesteś w stanie założyć mu wydarzenie? bo ja nie do końca wiem jak. Byłabym wdzięczna. [quote name='MALWA']Zaglądam do Jawora.........missiaa zrób może rozliczenie w 2 poście.[/QUOTE] Tak rozliczenie będzie. Czekam tylko na info od missieek ile wyniosły koszty wizyty i badań.
  12. [quote name='czarna anda']co ja mam juz oficjalne konto moge uzyczyc ludwa bedzie zajmowac sie rozliczaniem[/QUOTE] więc teraz trzeba podjąć decyzje na jakie konto wysyłać wpłaty, są 3 propozycje jak zrozumiałam: 1. konto hotelowe missieek, wtedy bedzie bezpośrenio mogła płacić za badania, a ja będę informować tu o wpływach na konto sla Jawora i wklejać faktury/rachunki 2. konto otozowskie 3. czarna anda proponuje swoje oficjalne konto. Więc, które konto wybieramy? Bo trzeba umieścić w pierwszym poście nr konta i dane
  13. [quote name='majku33krakow']na facebooku zróbcie event.to jest b.ważne[/QUOTE] już dziś nie dam rady :( muszę lecieć, wstaje wcześnie rano
  14. [quote name='DONnka']O matko, tylko nie to :shake: :modla: Nie słyszałam wcześniej o Toksokarozie, ale to co teraz przeczytałam przyprawiło mnie o dreszcze ... Trzeba działać szybko, myślę, że SKARPETA może wyłożyć 200 zł na pierwszą wizytę. Łudzę się, że to nie toksokaroza... Czy w pobliżu missieek jest jakiś dobry okulista ???[/QUOTE] paula_t poleciła dr Stefanowicza z Krakowa. Gdyby ktoś chciał skontaktować sie bezpośrednio z missieek, coś poradzić, zaproponować ( bo ostatnio na dogo nie zagląda) podaję do niej numer 50 40 60 219.
  15. [quote name='paula_t']Wydarzenie na fb to bardzo dobry pomysł, bo stamtąd jest spory odzew! Missiaa, banerek musi mieć "[COLOR=#000000]Maksymalne 500x100 pikseli (w skład podpisu wchodzą banery wraz z tekstem)"[/COLOR][/QUOTE] oj to ja mam 558 na 90. Dzieki za info o wymiarach. Jutro pomniejsze, a dziś już idę spać. [quote name='joteska']o matko... jestem na wołanie DONnki missiaa czy psiaka widzial juz wet? masz w zasięgu okulistę? czy on nie ma robaczycy? może mieć toksokaroze oczną, zajęcie przez nicienie tkanek, oczu stawów serca itd:shake: psiak jak najszybciej powinien miec ogólne badania krwi , moczu itd zobaczcie jak wyglądają oczka z nicieniami :( w oczach sa larwy onus może mieć postać ogólną, to bardzo cięzki stan do leczenia, przy odrobaczaniu toksyny się uwalniają i mogą zabić [URL="http://www.odrobaczanie.pl/zagrozenia/toksokaroza_toxocara_canis_cati_glista_psia_kocia.htm"]http://www.odrobaczanie.pl/zagrozenia/toksokaroza_toxocara_canis_cati_glista_psia_kocia.htm [/URL][/QUOTE] nie widział go wet, późnym wieczorem zawiozłam go do missieek. W oczach nie dostrzegałam glist. Gałkę oczną pokrywa taka krwista galaretowata "maź", zastanawiałyśmy się czy może nie zostało to wywołane od uderzenia w głowę. Ale raczej nie. Na weta po pierwsze już było za późno, a po drugie nawet nie mamy czym zapłacić. [quote name='paula_t']W Krakowie jest super okulista dr Stefanowicz. Byłam u Niego z bezdomnym kociakiem, któremu trzeba było usunąć oczko, bo był bardzo chory i potraktował nas baaaaardzo ulgowo, może i tym razem udałoby się coś wynegocjować...[/QUOTE] Jeśli w Krakowie jest dobry okulista to świetnie! A da się u niego na kręchę czy jak? :( Missieek jeśli będzie trzeba to oczywiście pojedzie z nim do Krakowa na badania, tylko dochodzą koszty paliwa. [quote name='joteska']psa należy natychmiast ratować....może mieć też glisty w sercu...w mózgu.. w płucach, .. w wątrobie :( [URL]http://www.psy24.pl/2264-Toksokaroza-8211-zespol-wedrujacej-larwy-trzewnej.html[/URL][/QUOTE] bardzo możliwe, że nie tylko oczy są chore. Zaraz jak zabrałam go z ulicy wysikał się mało ("kilkanaście" kropelek, ale mógł po prostu znaczyć) i bardzo ciemnym moczem.
  16. [quote name='paula_t']Missiaa, trafiłam z wątku olkuskich bid. Wystąpiłam o pomoc do Skarpety Owczarkowej, bo inaczej nie mam jak pomóc, zwrot pieniędzy biorę na siebie. DONka, dziękuję za tak szybki odzew :)[/QUOTE] Dziękuję :) Nie orientuję się gdzie pytać i szukać pomocy dlatego bardzo Wam dziękuję. Udało mi się z banerkiem, tylko nie wiem czy nie jest za duży(?)
  17. W takim razie będzie JAWOR :) DONnka dziękuję :) umiecie zrobić banerek? Walczę z banerkiem moim pierwszym w życiu ale coś mi nie wychodzi :(
  18. [quote name='MALWA']Przychodzę z wątku zagłodzonego Amorka............ Czy pies ma wydarzenie na FB? NIe jestem na FB, ale wiem, ze ludzie wpłącają tam pieniądze, to może by i pomogli. Wygląda na to, ze będą potrzebne duż epieniadze na jego diagnostyke i leczenie, a poza tym jeszcze karma............... Z pierwszego postu wnioskuję, ze pies trafił do hoteliku do Angeliki N. Konto do wpłaty do Angeliki czy inne? Jesli inne to poproszę, jesli Angeliki, to juz mam, bo wpłacam co miesiąc opłatę za Amora.[/QUOTE] Nie ma wydarzenia na FB, dopiero przed chwilą zrobiłam ten wątek, zaraz po powrocie od missieek. Tak psiak jest u Angeli. Konto do wpłat to samo co dla Amora. Trzeba wymyślić mu imię.
  19. Kochane cioteczki od Amorka u missieek kolejne biedactwo. Podrzucili nam dziś go pod dom, a że u nas nie może być, bo to samiec, to pojechał do missieek. Pomóżcie. U nas dół finansowy, a psiakowi trzeba zrobić badania i ratować jego wzrok. http://www.dogomania.pl/forum/threads/242394-Wyrzucili-mnie-bo-zacz%C4%85%C5%82em-si%C4%99-psu%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCcie-uratowa%C4%87-m%C3%B3j-wzrok%21-Prosz%C4%99%21?p=20743599#post20743599
  20. Podrzucili nam pod dom psa. Ma dziwną galaretke na oczach. Pomóżcie, nie wiemy co robić, nie stać nas na jego leczenie :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242394-Wyrzucili-mnie-bo-zacz%C4%85%C5%82em-si%C4%99-psu%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCcie-uratowa%C4%87-m%C3%B3j-wzrok%21-Prosz%C4%99%21?p=20743599#post20743599"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242394-Wyrzucili-mnie-bo-zacz%C4%85%C5%82em-si%C4%99-psu%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCcie-uratowa%C4%87-m%C3%B3j-wzrok%21-Prosz%C4%99%21?p=20743599#post20743599[/URL]
  21. [quote name='krakowianka.fr']missiaa - zostal tylko Bibis, prawda? na Morusku to ja musze usunac stare ogloszenia, wiec potwierdz mi prosze. jesli tylko Bibis zostal to podeslij mi nowe zdjecia i podmienie i dorobie troche wszedzie. tylko na meila zdjecia, jak zwykle :) i zrobie ciemna noca :)[/QUOTE] nowe zdjęcia muszę mu zrobić i wtedy Ci podeślę. Tak został tylko on. A tymczasem zapraszam Was na wątek kolejnego biedactwa. Podrzucili nam go dziś pod dom :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242394-Wyrzucili-mnie-bo-zacz%C4%85%C5%82em-si%C4%99-psu%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCcie-uratowa%C4%87-m%C3%B3j-wzrok%21-Prosz%C4%99%21?p=20743599#post20743599"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242394-Wyrzucili-mnie-bo-zacz%C4%85%C5%82em-si%C4%99-psu%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCcie-uratowa%C4%87-m%C3%B3j-wzrok%21-Prosz%C4%99%21?p=20743599#post20743599[/URL]
  22. zdjęcia z dnia 10.05.2013. Wkleję tu tylko kilka, więcej zdjęć tu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242394-Wyrzucili-mnie-bo-zacząłem-się-psuć-Pomóżcie-uratować-mój-wzrok!-Proszę!?p=20838141#post20838141"]#234[/URL] <-----kliknij [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-orPlRnYTo-s/UY1t1vnkj9I/AAAAAAAALMU/4f-atDzcg5o/s512/jawor20.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gEqe98AxhO4/UY1t93dZcTI/AAAAAAAALKg/lIEa7huEJ6c/s640/jawor24.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RuS3k4S6jL8/UY1uXMJRN4I/AAAAAAAALLI/cwPBWtdwQIY/s512/jawor22.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZE_G_KcZjEs/UY1uC1p84HI/AAAAAAAALKo/sFsjyY-So2s/s576/jawor15.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AWCcWzNbf9E/UY1u5LMqurI/AAAAAAAALME/QSCOeNBSc18/s640/jawor30.jpg[/IMG]
  23. Zdjęcia z dnia 16.04.2013 r. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NNqpiMcjIH0/UW270lo0ZJI/AAAAAAAAK10/6uDxBALWGsQ/s593/Clipboard02.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JdUkcyyP61Y/UW25Lq2A_bI/AAAAAAAAKu0/67ijMfTCS1w/s640/DSC03583 (Kopiowanie).JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_dgIWrwMmbo/UW25snmc3kI/AAAAAAAAKws/fQ7s1vnVVlI/s480/DSC03590 (Kopiowanie).JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wBRJV_CpGQU/UW257IB9gzI/AAAAAAAAKxk/SfPNz99sjHg/s480/DSC03599 (Kopiowanie).JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Q46JRXhZqg8/UW26ENDRrDI/AAAAAAAAKyE/IwGsfI_OD6s/s640/DSC03603 (Kopiowanie).JPG[/IMG]
  24. Zdjęcia z dnia 16.04.2013 r [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Mm716iovjIM/UW26JEopmAI/AAAAAAAAKyU/7t-a7jQ44Jc/s480/DSC03605 (Kopiowanie).JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HQH3to-pdEc/UW240wz1Z2I/AAAAAAAAKtc/ovKjUfRzZng/s640/DSC03568 (Kopiowanie).JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QQsHuUP2Tv4/UW24ydLf0jI/AAAAAAAAKtU/y5RuzOLzaz8/s480/DSC03567 (Kopiowanie).JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GPuEbas3TcQ/UW248DHQBWI/AAAAAAAAKt0/P1MUpgKPkL8/s640/DSC03573 (Kopiowanie).JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kyoJ_VyQ2QA/UW26sUlYRBI/AAAAAAAAK0U/qifKrFAjH0M/s640/DSC03621 (Kopiowanie).JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...