-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='halszka']Proszę o link na FB tu na wątku nie mogę jakoś znaleźć ;)[/QUOTE] Link do Snoopiego i naszej stronki na FB z innymi psiakami pod naszą opieką: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.513074628740060.1073741843.210088882371971&type=3[/URL] Link do Psy z Olkusza o których pisała iwoniam:[URL]https://www.facebook.com/psy.zolkusza?fref=ts[/URL] Zapraszam gorąco na bazarek z kagańcami, smyczami szczotkami i innymi rzeczami dla psiaków [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243397-Metalowe-KAGA%C5%83CE%21-Sk%C3%B3rzane-SMYCZE%21-Sk%C3%B3rzane-KAGA%C5%83CE%21-SZCZOTKI%21na-karm%C4%99-do-31-05-g-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243397-Metalowe-KAGA%C5%83CE%21-Sk%C3%B3rzane-SMYCZE%21-Sk%C3%B3rzane-KAGA%C5%83CE%21-SZCZOTKI%21na-karm%C4%99-do-31-05-g-22[/URL] -
Zapraszam gorąco na bazarek z kagańcami, smyczami szczotkami i innymi rzeczami dla psiaków [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243397-Metalowe-KAGA%C5%83CE%21-Sk%C3%B3rzane-SMYCZE%21-Sk%C3%B3rzane-KAGA%C5%83CE%21-SZCZOTKI%21na-karm%C4%99-do-31-05-g-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243397-Metalowe-KAGA%C5%83CE%21-Sk%C3%B3rzane-SMYCZE%21-Sk%C3%B3rzane-KAGA%C5%83CE%21-SZCZOTKI%21na-karm%C4%99-do-31-05-g-22[/URL]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
a ja zaproszę na nowy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243397-Metalowe-KAGA%C5%83CE%21-Sk%C3%B3rzane-SMYCZE%21-Sk%C3%B3rzane-KAGA%C5%83CE%21-SZCZOTKI%21na-karm%C4%99-do-31-05-g-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243397-Metalowe-KAGA%C5%83CE%21-Sk%C3%B3rzane-SMYCZE%21-Sk%C3%B3rzane-KAGA%C5%83CE%21-SZCZOTKI%21na-karm%C4%99-do-31-05-g-22[/URL] -
Javena dziękuję :) Zapraszam na nowy bazarek, proszę podrzucajcie, kupujcie :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243397-Metalowe-KAGA%C5%83CE%21-Sk%C3%B3rzane-SMYCZE%21-Sk%C3%B3rzane-KAGA%C5%83CE%21-SZCZOTKI%21na-karm%C4%99-do-31-05-g-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243397-Metalowe-KAGA%C5%83CE%21-Sk%C3%B3rzane-SMYCZE%21-Sk%C3%B3rzane-KAGA%C5%83CE%21-SZCZOTKI%21na-karm%C4%99-do-31-05-g-22[/URL]
-
Wątek wciąż na mnie nie przepisany :( czekam na odzew moderatorów. A tymczasem zapraszam gorąco na nowy bazarek, z którego mam nadzieję uda się kupić kilka worków karmy dla naszych Tymczasowiczów. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243397-Metalowe-KAGA%C5%83CE%21-Sk%C3%B3rzane-SMYCZE%21-Sk%C3%B3rzane-KAGA%C5%83CE%21-SZCZOTKI%21na-karm%C4%99-do-31-05-g-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243397-Metalowe-KAGA%C5%83CE%21-Sk%C3%B3rzane-SMYCZE%21-Sk%C3%B3rzane-KAGA%C5%83CE%21-SZCZOTKI%21na-karm%C4%99-do-31-05-g-22[/URL]
-
[quote name='Colette']Witam, po dość długiej nieobecności. Mam pytanie czy macie dostępne jakieś młode kociaki? Znajomy chciałby przygarnąć kociaka. Zależy im, żeby był młody, bo mają już 2 pieski (boksery) i chcą żeby się zwierzaki dogadywały. Kociak byłby domowo-wychodzący. Mieszkają na wsi, wiec terenów do buszowania miałby pod dostatkiem :-) Pozdrawiam serdecznie - również w imieniu dzikuska-Abi, która choć wciąż nietoleruje smyczy ślicznie chodzi na spacery po okolicznych łąkach ;-)[/QUOTE] nie wiem czy kontaktowałaś się już może z missieek telefonicznie. Ma jednego młodego kota, ale już nie kociaka. Na razie małych kociąt brak.. chyba to cisza przed burzą ..:P
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Co oznacza ten pytajnik? [B]B(?)DT Ajlii:[/B] Karo -watek: oglasza Justyna Lipicka, bea100[/QUOTE] Ten pytajnik oznacza chyba, pytanie czy DT w którym jest Karo jest Bezpłatny (tak jak przy innych jest BDT- bezpłatny dom tymczasowy). Ale on jest w hoteliku i chyba płaci sie za jego pobyt co miesiac (?)więc powinno być PDT lub hotel. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B]To ja zrobię małą poprawkę w naszych psiakach, bo Oliś ma dom od jakiegoś czasu, a domu szuka Olin o podobnym imieniu. Mola również już w nowym domu:[/B][B] AKTUALIACJA, 2013.05.14:[/B] [B]KOTY Iwoniam[/B] [B]Bartuś[/B] - KOCUREK - MA DOM W KRAKOWIE !!! [B]Busia[/B] - KOTKA - MA DOM W KRAKOWIE !!! [B]KROTKA[/B] BIAŁO-CZARNA KOTKA - MA DOM W KRAKOWIE !!!!! KOCUREK - [B]LAMI[/B] - MA DOM W DĄBROWIE GÓRNICZEJ ! [B]MIMI[/B] - KOTKA - MA DOM W KRAKOWIE!! [B]LUSIA I MISIA[/B] - MAJĄ DOM W KRAKOWIE!! [B]MOTYLKA I KSIĘŻNICZKA[/B] - MAJĄ DOM KOŁO PROSZOWIC ! [B]NALIA[/B] - MA DOM W KRAKOWIE TRIA - SZUKA DOMU MIŁA - SZUKA DOMU [B]Aktualizacja Olkuszaki[/B] missieek: Lala - MA DOM! Berga - MA DOM W KRAKOWIE ! Leon - MA DOM W KRAKOWIE ! Gruszka - ogłasza Justynka Lipicka Raszko - ogłasza Ziutka Runa - ogłasza? Sarbinka, Selinka i Sawcia - ogłasza Justynka Lipicka odnowic Lima - Bukowno/missieek - ogłasza missiaa/missieek i karolciasz28 Sterka - MA DOM! i szczeniaki ogłasza krakowianka.fr - Bohun - MA DOM! - Bibis - Bieluch MA DOM! - Brioszka MA DOM! - Baja MA DOM! Oraz - Fermis - Merfiś - MA DOM! - Nutka - MA DOM! - Agusia - pakiet Ikusia 2 (bazarek u Yanne) -Oliś -MA DOM! - Olin - pakiet Ikusia 2 (bazarek u Yanne) - 3majcie kciuki (potencjalny dom Bochnia)?? - Mola - MA DOM! Fili - MA DOM! Barborek – oglasza Justyna Lipicka oraz Pakiet od mag602 Mikołaj - MA DOM! Alma2 = Anda - ONkowata - - MA DOM! Rysiu - MA DOM! Gipsy ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] Poli/Pola (O) - MA DOM! Mrówka- bez ogłoszeń Smajli- bez ogłoszeń Snoopy- będzie ogłaszany przez Juldan i halszka Prążka Misiek [B]iwoniam - watek:[/B] [B]Neronek[/B] - MA DOM STAŁY U MNIE Erys NIEWIDOMY - ogłasza Sayumi - MA DOM W KRAKOWIE ! Colia - MA DOM W TRZEBINI ! SZCZENIETA COLII: - Latinka(bezowa)- chora - za TM [*] - Kawuś (puszysty) – chory - zaTM [*] - Kermiś (dwukolorowy) - chory - za TM [*] - OLIFKA - MA DOM W KSIĄŻU WIELKIM ! [B]Mama Tuni - zostaje u iwoniam[/B] [B]Sabisia - zostaje u iwoniam[/B] [B]Borni[/B] -ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] [U]& JL[/U] Kropka-Kropisia - MA DOM W KRAKOWIE ! BRONIA - PORZUCONA PRZEZ WŁAŚCICIELKĘ - ? Brenda - Pakiet ogłoszeń oraz Justynka Lipicka - MA DOM W NOWYM TARGU ! [B]Zika[/B] - ogłasza Justynka Lipicka [B]Reksio[/B](O?) - MA WSPANIAŁY DOM W KRAKOWIE ! Fetinka(wróciła z adopcji) – MA DOM W TRZEMEŚNI ! Jeżynka - MA DOM! Jagoda- za TM [*] ROŻEK - MA DOM W OKOLICACH BYDGOSZCZY ! [B]Harfa - poparzona - pod opieką iwoniam - WRÓCIŁA DO HARBUTOWIC[/B] [B]Mróffka - pod opieką iwoniam - [/B]MA DOM W KRAKOWIE ! [B]stowarzyszenie INNI:[/B] Maszka - MA DOM W KRAKOWIE ! [B]Pieski z Zalesia Golczowskiego:[/B] Łącznie 18psow (3 w DT, reszta szuka domu – ogłasza krakowianka & Justyna Lipicka tu: 8 PSÓW - SZCZENIAKI =stow. [B]INNI[/B] i KTOZ - MAJĄ DOMY !!! 6 psów (sunie i pieski) - hotelik - MAJĄ DOMY !!! POZA DWÓJKĄ JESZCZE W HOTELU W WĘGRZCACH W. 2 suczki - Angelika(missieek) ma je na hotelu (będzie je mieć - jadą na sterylizację) = same dziewczynki. nowe domy! 2 sunie u Agnieszki P (z poza dogo) oglasza kr.fr [B]BDT/Ikusia:[/B] Fiord - ogłasza Ikusia iJustynka Lipicka oraz pakiet ogloszen (u Javeny) Mufka(H) (szczenie) - MA DOM W WIETRZYCHOWICACH ! [B]BDT/Till[/B]: Bruno (mix bokser/AST) -ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] odnowione Diego(8-10 lat) - ogłasza barb, Sayumi i [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] odnowione Zuzia - MA DOM! Remis - oglasza Justyna Lipicka Onka(potluczona lapa, O?) – oglasza JL [B]BDT /IwoP + Iwoniam:[/B] Wera - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] & Jacek C (z poza dogo) Lalala - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.f[/URL][U]r[/U] & Jacek C (z poza dogo) [B]BDT/masza44[/B] - Herkules(ik) – MA DOM! -Bejbi(sia) = MA DOM! - Malinka - MA DOM! [B]AMOK/ PDT:[/B] Soniak - oglasza pakiet ogloszen = grazia68 –Pakiet od mag602-bazarek natie III 2013+ IWONIAM Trufelka - oglasza grazia68 oraz Justyna Lipicka [B]B(?)DT Ajlii:[/B] Karo -watek: oglasza Justyna Lipicka, bea100 [B]Inne:[/B] Myszka(Pani Anna) - na wsi/ ogrodki dzialkowe – oglasza krakowianka.fr Kenya – MA DOM W KRAKOWIE ! POZOSTAŁE SZCZENIACZKI : JENNY - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku JILL - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku JIMMY - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku JOE - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku J... I ICH MAMA - czekają na dom w podkrakowskm hoteliku - OGŁASZANE - IWONIAM, KRAKOWIANKA.FR I JUSTYNA LIPICKA MARLEY - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku FISTASZEK I FIZIA - IWONIAM, KRAKOWIANKA.FR I JUSTYNA LIPICKA NUKA3 - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku DROPSIK - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku TINA - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku KUBUŚ - czeka na dom w podkrakowskm hoteliku [B]oraz watki:[/B] Harbutowice-post: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234052-Szukamy-domow?p=20637694#post20637694"]#427[/URL] Krakow/Malopolska- post:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/#post20423573"]#2146[/URL] GERANIA - GARDENIA - czeka na dom w krakowskich schronisku RYCHU - czeka na dom w krakowskich schronisku GROSZEK - czeka na dom w krakowskich schronisku -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Juldan']a drugi pakiet na jakie województwo? zmienię tekst i wezmę inne zdjęcia to może da radę zrobić na dwa woj. na raz[/QUOTE] Drugi pakiecik .. hmm może na świętokrzyskie:) -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
Stan Barrego na dzień 13.05.2013: [FONT=arial][SIZE=3]WYDATKI[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]60 zł transport Olkusz (schronisko) - Chrzanów (weterynarz) - Kamienica (hotel)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]55 zł odrobaczanie, książeczka, szczepienie[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]351 zł hotel grudzień (27 dni)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]403 zł hotel styczeń[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]364 zł hotel luty[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]403 zł hotel marzec[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]390 zł hotel kwiecień[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]10.05.2013 obroża Preventic 49,90 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]= 2075,90 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]WPŁATY[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]24.12.2012 Marta 400 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]--luty[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]11.02.2013 bazarek Justyna Lipicka 224 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]21.02.2013 bazarek missiaa 228,18 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]--maj[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]08.05.2013 "wpłata" w formie karmy dla Barrego od Marty K. i Eli S. za 240 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]09.05.2013 Teresaa118 70 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]10.05.2013 RudyKas 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 Obiezyswiat75 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 MALWA 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 MDK8 10 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 Marta72 50 zł (na obrożę)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 Zozola77 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]= 1362,18 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]stan -713,72 zł Dodatkowo zamieszczam fakturę za zbiorowe zakupy na allegro i w tym zakup obroży dla Barbórka. Zdjęcie się bardzo pomniejszyło:/ Preventic jest na pozycji drugiej (zamówione były 3 sztuki w tym jedna właśnie dla Barbórka) Dla chętnych podeślę większy format faktury na maila.[/SIZE][/FONT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JGvVADqKQBc/UZFpy905ZSI/AAAAAAAALTU/4GEYV32Qxig/s512/preventic.jpg[/IMG] Byłam dziś w odwiedzinach u missieek. Barbórek na początku mnie obszczekał na powitanie. Na spacerze biegał sobie luzem ale pilnując się nas. Jak zwykle dziś był ogromnie radosny i energiczny:) Biegał w trawie jak szalony. Dobrze, że już dzięki obroży jest zabezpieczony na kleszcze. Marta, dziękujemy za obróżkę. Oraz pozostałym cioteczkom dziękujemy za wpłaty dla Barbórka. -
[quote name='paula_t']Czekam na tekst i mogę się wziąć za ogłaszanie :)[/QUOTE] niestety jest tylko taki surowy tekst, nie potrafię już stworzyć nic lepszego :( bo mam wrażenie, że piszę jedno i to samo bez ładu i składu. [B]Gdyby ktoś potrafił tchnąć w ten tekst jakieś emocje? Żeby stał się bardziej zachęcający.[/B] [SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wyrzucony na ulicę owczarek niemiecki długowłosy czeka na odpowiedzialny dom. W domu tymczasowym dostał na imię Jawor. Jest pięknym psem, waży 30 kg, ma 5-7 lat. Spokojny, ułożony. Zgadza się z innymi psami, potrafi chodzić na smyczy. Wymaga kropienia oczu. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Nie zostanie wydany na łańcuch.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wiek: ok 5-7 lat[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Waga: 30kg[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Szczepienie: nie[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kastracja: nie, będzie przed adopcją[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Inne psy: dogaduje się z innymi psami[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Koty: nie sprawdzane[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]KONTAKT w sprawie adopcji: 504 060 219[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][email protected][/FONT][/COLOR][/SIZE]
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']dziś poszła karma do missieek, kurierem więc powinna być na jutro góra na środę[/QUOTE] baardzo dziękuję w imieniu Snoopiego i missieek:) Jak dotrze dam zać:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
W Olk. są jeszcze takie psiaki, gdyby ktoś szukał owczarkowatego psiaka, to pamiętajcie o nich: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uOkpS-BU7y4/UZDY-D2yEpI/AAAAAAAALQg/8X0X0T_EUL0/s720/WP_000139.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-X1Ca8xFop9k/UZDY_-SfOoI/AAAAAAAALQo/BPryid8tQIQ/s720/WP_000140.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-o4d25DOC82c/UZDZBNbQdDI/AAAAAAAALQw/BNpOFGQO9CQ/s720/WP_000143.jpg[/IMG] i jeszcze taka sunia: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4VaWYWM5L-g/UZDZCi8vY3I/AAAAAAAALQ4/6EP5suUBCpc/s512/WP_000162.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] jeden z tym starszym Kubusiem, drugie u Andżeliki - 5 szczeniaków + mama (te na literkę J) oraz Fizia i Fistaszk (mama i syn). Pozostałe 3 z tego miotu zamarzły zanim udało się je zabrać. [/QUOTE] wklejam zdjęcia tych 3 szczeniaków, którym się nie udało, bo nie znalazło się dla nich wtedy DT i zamarzły [*] Na pierwszym zdjęciu widać Fizię. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4dPjXxIyhiM/UZDY21PJ2YI/AAAAAAAALP4/K2H1uS0wNVQ/s512/WP_000009.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LkCk786oT_U/UZDY551DBCI/AAAAAAAALQI/lM8GT_a4sts/s720/WP_000051.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-w94dhNaSays/UZDY7BBPz9I/AAAAAAAALQQ/D7ykzMvct1Y/s720/WP_000053.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AYgYYxvv_zI/UZDY8knoEYI/AAAAAAAALQY/1F3Q0gD29Qw/s512/WP_000056.jpg[/IMG] -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='halszka']tekst jest ok. ogłoszenia na Małopolskę?? proszę podać imię do kontaktu(na niektórych stronach to konieczne)[/QUOTE] imię do kontaktu Angelika ogłoszenia na Małopolskę :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Do ogłoszeń Snoopiego na jego wątku podjeły się halszka i Juldan więc Justyna jego już nie ogłaszaj :) -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
missiaa replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='halszka']ponieważ jestem kompletnym beztalenciem tekstowym,tego się nie podejmę ;) natomiast jeśli ktoś tekst napisze,chętnie pomogę w ogłaszaniu słodziaka :loveu:[/QUOTE] [quote name='Juldan']halszka to we dwie ruszamy z ogłoszeniami- poda ktoś dane kontaktowe no i na jakie województwa ogłaszać chłopaka.[/QUOTE] Na Facebooku napisałam taki tekst, ale jakoś wydaje mi się taki marnawy:/ Więc może wam uda się coś lepszego stworzyć. Dzięki za pomoc [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Piesek na stare lata został wyrzucony jak niepotrzebny przedmiot. Przez jakiś czas mieszkał POD schroniskiem, przy bardzo ruchliwej drodze. Każdego dnia walczył o przetrwanie, żywił się znalezioną padliną. Każdego dnia mijało go wiele samochodów, nikt się nie zatrzymał, nikt go nie nakarmił.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Do domu tymczasowego trafił bardzo zaniedbany, z posklejaną sierścią. Dodatkowo z raną na brzuchu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W tym momencie jest już wyleczony, wykastrowany. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jest niedużym, 8 kilowym psem. Jak na swój wiek jest radosny i energiczny. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, głaskanie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jest domowym psem, w domu zachowuje czystość. Inne psy toleruje jeśli mu się nie narzucają, kotami nie zawraca siebie głowy. Potrafi chodzić na smyczy.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jego człowiek porzucił go na stare lata, zgotował mu samotną walkę o przeżycie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]A Ty bądź tym człowiekiem, który da mu szczęśćie na przyszłe lata życia.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Znajdziesz miejsce w swoim sercu dla tej niedużej puchatej kuleczki? WARTO![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wiek: ok 10 lat[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Waga: 8 kg[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Szczepienie: nie[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kastracja: tak[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Inne psy: dogaduje się z innymi psami[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Koty: toleruje[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]KONTAKT w sprawie adopcji: 50 40 60 219[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zwierzaki.do.adopcji@gmail[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande].com[/FONT][/COLOR] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']ok Iwonko to odszukam:) pytałam bo nie wiedziałam tylko czy to te co misia wkleiła:) one są w hoteliku tak? razem z tym starszym pieskiem?[/QUOTE] te szczeniaki od owczarki (o które chyba pytasz )nie wiem na której są stronie wątku, ale jakby coś to są tu: [URL]https://www.facebook.com/pages/Zwierzaki-do-adopcji/210088882371971?sk=photos_albums[/URL] zaczynają się od 15 albumu (licząc od lewej) czyli piąty rządek- ostatni album po prawej, cały 6 rząd i pierwszy album z 7 rzędu. te 5 szczeniaków + Fistaszek (w 7 rżędzie po prawej) przyjechały ze swoimi mamami do missieek. Albo wkleję Ci link bezpośrednio do albumów szczeniat: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.513938658653657.1073741849.210088882371971&type=3[/URL] [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.513935835320606.1073741848.210088882371971&type=3[/URL] [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.513928918654631.1073741847.210088882371971&type=3[/URL] [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.513926258654897.1073741846.210088882371971&type=3[/URL] [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.513921265322063.1073741845.210088882371971&type=3[/URL] i Fistaszek: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.511269922253864.1073741839.210088882371971&type=3[/URL] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']a co słychać u Ajaxa?[/QUOTE] [quote name='Malgoska']nie tego od missi, jakos mi tak utknął w pamięci, miał takie kochane krzywe nóżki :)[/QUOTE] trzeba bedzie znów zadzwonić jak się sprawuje Ajax, bo z ostatnich wieści od niego, było wiadomo, że jak to Ajax strasznie łobuzuje, skacze na ludzi i wszystko zjada :) Ale za to kontaktowaliśmy się z właścicielami Kilusia, obecnie ma na imię Isu i Państwo są z niego strasznie zadowoleni. Również u Filiego wszystko super, trochę urósł, jest grzeczny i też podobno bardzo pojętny. Nori również już umie podstawowe komendy, jest rozbrykany i teraz ma na imię Snoopy. U Mami, która do domu pojechała jakiś czas temu, same dobre wieści. Państwo są przeszczęśliwi, że udało im się trafić właśnie na Mami. A tu jeszcze wklejam zdjęcie Almy z nowego ogrodu:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-T7ZkSV9aDRw/UY-wg1gzLLI/AAAAAAAALPk/bRj3Zpk6UzQ/s640/zdj%25C4%2599cie%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [quote name='Justyna Lipicka']Ikusiu na majowych reklamach widziałam bazarek ogłoszeniowy:) Misia ok ogłoszę te Twoje i Iwoni Borniego:) a te co wkleiłaś to te z Olkusza wyciągnięte ostatnio sczczeniaki? czy inne? jak inne to gdzie są te wyciągnięte ostatnio i jakieś fotki,info pliss:*[/QUOTE] jako ostatnie(chyba) z Olkusza były wyciągnięte te szczeniaczki z mamą owczarką i jeden szczeniaczek(ostatni ocalały z miotu) ze swoją mamą. Później z Olk już nie były wyciągane kolejne. Są w Olkuszu kolejne szczeniaki, ale niestety my już nie mamy szans ich wyciągnąć. Może ktoś może dać im DT? Z tych które ja wkleiłam, to Mrówkę wyciągneliśmy pod koniec marca, bo była strasznie zagłodzona. A dwa pozostałe to już nie szczeniaki, zwłaszcza Snoopy. Ale oboje z Olkusza. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Daj znać jak skończysz załączać pieski od Was, nie chcę mieszać psów. Już i tak niewiele osób chyba nadąża :/[/QUOTE] na razie tyle. Muszę zobaczyć kto jeszcze nie jest ogłaszany, a kto ma już baardzo stare ogłoszenia, bo już sama się gubię. Możesz załączać swoje:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Aaaa i jeszcze zapomniałam napisać! ALMA ma dom od wczoraj!!! :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Mrówka rzeczywiście wygląda jak Mrówka :) [/QUOTE] Moja Mucha miała być kiedyś Mrówką. Ale, że jednak została Muchą, a obecna Mrówka od samego początku przypominała mi z zachowania i mordki moją Muchę więc została nazwana jej "drugim imieniem" Mrówcia ma blizny na pyszczku, boję się, że przez to nikt się w niej nie zakocha :( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
i jeszcze Snoopy czyli ten zadredziały psiak który koczował pod schroniskiem w Olk. Już bez guza, wykąpany, wyczesany więc można ogłaszać [B]SNOOPY- piękny, mądry i domowy piesek do pokochania. [/B]Piesek na stare lata został wyrzucony jak niepotrzebny przedmiot. Przez jakiś czas mieszkał POD schroniskiem, przy bardzo ruchliwej drodze. Każdego dnia walczył o przetrwanie, żywił się znalezioną padliną. Każdego dnia mijało go wiele samochodów, nikt się nie zatrzymał, nikt go nie nakarmił. Do domu tymczasowego trafił bardzo zaniedbany, z posklejaną sierścią. Dodatkowo z raną na brzuchu. W tym momencie jest już wyleczony, wykastrowany. Jest niedużym, 8 kilowym psem. Jak na swój wiek jest radosny i energiczny. Jeszcze długie życie przed nim. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, głaskanie. Jest domowym psem, w domu zachowuje czystość. Inne psy toleruje jeśli mu się nie narzucają, kotami nie zawraca siebie głowy. Potrafi chodzić na smyczy. Jego człowiek porzucił go na stare lata, zgotował mu samotną walkę o przeżycie. A Ty bądź tym człowiekiem, który da mu szczęśćie na przyszłe lata życia. Znajdziesz miejsce w swoim sercu dla tej niedużej puchatej kuleczki? WARTO! Wiek: ok 10 lat Waga: 8 kg Szczepienie: nie Kastracja: tak Inne psy: dogaduje się z innymi psami Koty: toleruje KONTAKT w sprawie adopcji: 50 40 60 219 [email][email protected][/email] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jOndB0d8v2g/UY1tFbc0nDI/AAAAAAAALJE/SZEN7I1GpNs/s512/snoopy28.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oNOOr5Zy8r4/UY1toCqW44I/AAAAAAAALJ0/Qn4uexh0io8/s640/snoopy34.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LGKZjBeCaJg/UY1tKF1l_II/AAAAAAAALJM/FHeN7SGatoM/s512/snoopy29.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MGk92bGOwtw/UY1sTwkUzJI/AAAAAAAALH8/ac72CjyAb3U/s512/snoopy18.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3-GSlqakC8w/UY1r-w65QjI/AAAAAAAALKY/7ux76R0G4tw/s512/snoopy19.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FszDD2ivkzo/UY1ttnZ1yMI/AAAAAAAALJ8/FDjT8I6Q1Bw/s576/snoopy35.jpg[/IMG]