-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[B]Pysia[/B] masz zapchaną skrzynkę :P Ja tak tylko "napomknę" :P że nasz niufek wciąż bez imienia... może czas mu jakieś nadać? :) Co wy na to? Jutro jak będzie ładna pogoda jadę do missieek w odwiedziny....ciągnie mnie do niego żeby go wygłasiać :) -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
missiaa replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i choć wciąż dostojny to mam wrażenie, że te jego oczka się do mnie/do nas uśmiechają...:D:D:D:D:D:D -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Bannerek Barrego :lol: [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00397/28yzgiqfxvtl.jpg[/IMG][/QUOTE] Przecież jest banerek....wczoraj barb dodała:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']a co z ta astka z Czeladzi?[/QUOTE] Ta astka to z Będzina( facet miał wysłać zdjęcia+ opis, a do tej pory się nie odezwał :/) Z Czeladzi był owczarek po którego przyjechali właściciele. -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]Wyżeł dalej stoi w Olkuszu... smutny, z dystansem.. nie jest wylewny. Za to chudy jak nie wiem [/COLOR]:-([COLOR=#000000] Siedzi z takim jasnym owczarkowatym- ten to jest kochany[/COLOR]:-([COLOR=#000000] I od ostatniego razu wydaje mi się, że też schudł, bo wcześniej nie widziałam u niego zarysu żeber, a dzis już widziałam [/COLOR]:-([COLOR=#000000] Kazaliśmy nasypać im chrupek jeśli takie posiadają.[/COLOR] [COLOR=#000000]Kolejny problem, jest młodziutka suczka w ciąży. Ciąża dopiero się rozwija więc trzeba zrobić szybko sterylkę. Czy ktoś jest w stanie zapewnić jej DT. Sunia jest czarna z brązowymi łapkami. Według mnie jeśli chodzi o charakter będzie bardzo adopcyjna. Tuliła sie do ręki, nie szczekała, jest spokojna, przyjazna. To chyba jej pierwsza ciąża, bo jest naprawdę młodziutka. Jest mała. Pomóżcie jej znaleźć DT, póki jeszcze czas.[/COLOR] [COLOR=#000000]Poza wyżłem o którym już wiecie jest jeszcze nowa sunia, strasznie błagała, żeby ją wyciągnąć z klatki..malutka czarna podpalana..[/COLOR] [COLOR=#000000]I wyjechały dziś do DT, ta matka białego szczeniaka i malutka sunia której wcześniej zabrano szczeniaki, a ona wtedy została.[/COLOR] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]Wyżeł dalej stoi w Olkuszu... smutny, z dystansem.. nie jest wylewny. Za to chudy jak nie wiem [/COLOR]:-([COLOR=#000000] Siedzi z takim jasnym owczarkowatym- ten to jest kochany[/COLOR]:-([COLOR=#000000] I od ostatniego razu wydaje mi się, że też schudł, bo wcześniej nie widziałam u niego zarysu żeber, a dzis już widziałam [/COLOR]:-([COLOR=#000000] Kazaliśmy nasypać im chrupek jeśli takie posiadają.[/COLOR] [COLOR=#000000]Kolejny problem, jest młodziutka suczka w ciąży. Ciąża dopiero się rozwija więc trzeba zrobić szybko sterylkę. Czy ktoś jest w stanie zapewnić jej DT. Sunia jest czarna z brązowymi łapkami. Według mnie jeśli chodzi o charakter będzie bardzo adopcyjna. Tuliła sie do ręki, nie szczekała, jest spokojna, przyjazna. To chyba jej pierwsza ciąża, bo jest naprawdę młodziutka. Jest mała. Pomóżcie jej znaleźć DT, póki jeszcze czas.[/COLOR] [COLOR=#000000]Poza wyżłem o którym już wiecie jest jeszcze nowa sunia, strasznie błagała, żeby ją wyciągnąć z klatki..malutka czarna podpalana..[/COLOR] [COLOR=#000000]I wyjechały dziś do DT, matka Słoneczka i malutka sunia której wcześniej zabrano szczeniaki, a ona wtedy została (tą o którą pytałaś Iwoniam)[/COLOR] -
Wyżeł dalej stoi w Olkuszu... smutny, z dystansem.. nie jest wylewny. Za to chudy jak nie wiem :( Siedzi z takim jasnym owczarkowatym- ten to jest kochany:( I od ostatniego razu wydaje mi się, że też schudł, bo wcześniej nie widziałam u niego zarysu żeber, a dzis już widziałam :( Kazaliśmy nasypać im chrupek jeśli takie posiadają. Kolejny problem, jest młodziutka suczka w ciąży. Ciąża dopiero się rozwija więc trzeba zrobić szybko sterylkę. Czy ktoś jest w stanie zapewnić jej DT. Sunia jest czarna z brązowymi łapkami. Według mnie jeśli chodzi o charakter będzie bardzo adopcyjna. Tuliła sie do ręki, nie szczekała, jest spokojna, przyjazna. To chyba jej pierwsza ciąża, bo jest naprawdę młodziutka. Jest mała. Pomóżcie jej znaleźć DT, póki jeszcze czas. Poza wyżłem o którym już wiecie jest jeszcze nowa sunia, strasznie błagała, żeby ją wyciągnąć z klatki..malutka czarna podpalana.. I wyjechały dziś do DT, ta matka białego szczeniaka i malutka sunia której wcześniej zabrano szczeniaki, a ona wtedy została.
-
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[FONT=arial][SIZE=3]WYDATKI[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]60 zł transport Olkusz (schronisko) - Chrzanów (weterynarz) - Kamienica (hotel)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]55 zł odrobaczanie, książeczka, szczepienie[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]351 zł hotel grudzień (27 dni)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]403 zł hotel styczeń[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]364 zł hotel luty[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]403 zł hotel marzec[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]390 zł hotel kwiecień[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]10.05.2013 obroża Preventic 49,90 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]16.05.2013 apteka Ketokonazol 18,90 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]31.05.2013 hotel maj 403 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]01.06.2013 apteka kolejny Ketokonazol 18,90 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][B][SIZE=3]= 2516,70 zł[/SIZE][/B][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]WPŁATY[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]24.12.2012 Marta 400 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]--luty[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]11.02.2013 bazarek Justyna Lipicka 224 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]21.02.2013 bazarek missiaa 228,18 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]--maj[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]08.05.2013 "wpłata" w formie karmy dla Barrego od Marty K. i Eli S. za 240 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]09.05.2013 Teresaa118 70 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]10.05.2013 RudyKas 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 Obiezyswiat75 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 MALWA 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 MDK8 10 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 Marta72 50 zł (na obrożę)[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 Zozola77 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]21.05.2013 Anna GR 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.05.2013 Marzena PM 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.05.2013 Marzena K 100 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.05.2013 pozostało po Jaworze 75,70 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]29.05.2013 teresaa118 20 zł [/SIZE][/FONT][FONT=arial][SIZE=3]06.06.13od psiaka Czakiego 300 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]= [B]1927,88 zł[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]stan [COLOR=#ff0000][B]-588,82 zł [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[B]mail od missieek dotyczący Messiego i wizyty u weta:[/B] [FONT=arial]wet określił go jako pitbulla i też się z tym zgodzę[/FONT] [FONT=arial]waga 26 kg[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]temperatura dzisiaj w normie, ale słaby i apatyczny[/FONT] [FONT=arial]duże pragnienie, ale co wypije to zwraca[/FONT] [FONT=arial]sika, mocz ciemny[/FONT] [FONT=arial]w kale krew[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]została pobrana krew na biochemię, test na babeszjozę i test na nosówkę[/FONT] [FONT=arial]morfologię miał robioną wczoraj[/FONT] [FONT=arial]wymaz z kału został wysłany na test na parwowirozę[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]odebrałam już telefonicznie wyniki biochemii[/FONT] [FONT=arial]cukier, aspat i kreatynina w normie[/FONT] [FONT=arial]niepokojący jest mocznik 125 (norma do 45)[/FONT] [FONT=arial]i alat 108 (norma do 50)[/FONT] [FONT=arial]mam świeże info od weta - wyniki testów na nosówkę, parwowirozę i babeszjozę ujemne - muszę jeszcze weta dopytać czy to w 100% wyklucza te choroby [/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]dostał u weta dwa antybiotyki[/FONT] [FONT=arial]lek przeciwwymiotny[/FONT] [FONT=arial]lek przeciwkrwotoczny[/FONT] [FONT=arial]kroplówkę[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]pies może mieć ostre zapalenie nerek, na to wskazywałby wysoki mocznik [/FONT] [FONT=arial]może być czymś zatruty, krew w kale, wymioty[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]nie da się wykluczyć innych chorób odkleszczowych[/FONT] [FONT=arial]boreliozy, anaplazmy, tyle że nie są one często spotykane[/FONT] [FONT=arial]ale na to trzeba by zrobić test, koszt 100 zł[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]wet sprawdzał brzuch, nie był bolesny ani twardy[/FONT] [FONT=arial]nic nie zaniepokoiło[/FONT] [FONT=arial]ale może trzeba zrobić USG, RTG [/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]a może na razie dać czas aby zadziałały leki i sprawdzić czy będzie poprawa?[/FONT] [FONT=arial] na wizytę wet wystawi fakturę przelewową na Pro Animals [/FONT]
-
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xr0RPGNFnu4/UbD89WZia3I/AAAAAAAANDI/zW0SoVK0gCU/s720/DSC04731.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0ehFxc44VmQ/UbD8_p2QNHI/AAAAAAAANDQ/6hVV1gzyN4w/s512/Clipboard03.jpg[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
a tu tak fajnie biegał.. ale nie udało mi się ująć go z rozciągniętymi nogami.. a jedynie jak miał podkulone w biegu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Qt1lGHpAITo/UbD8qXHavCI/AAAAAAAANCQ/ZEDlzLgrd6Q/s720/DSC04677.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vHsAzSr-Ick/UbD8shyyJ_I/AAAAAAAANCY/ACquqrhWwZ4/s720/DSC04678.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-j0IhFCeAZDs/UbD8v0XmJ3I/AAAAAAAANCg/uayjv1upGno/s720/DSC04683.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MAXKuuBm1as/UbD8y5AWUlI/AAAAAAAANCo/5LLxVPwbpzE/s720/DSC04695.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mOqu3O-iP_8/UbD81WfU8nI/AAAAAAAANCw/LaCOtfrTCic/s720/DSC04698.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wLoPeAfVQgQ/UbD84B69MSI/AAAAAAAANC4/il88DA4y9Eo/s720/DSC04699.JPG[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EOeCMHIR96s/UbD8fHjUPHI/AAAAAAAANBw/zTVJIU5vT10/s720/DSC04647.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PKkOpkKARZ4/UbD8henQDyI/AAAAAAAANB4/rtx7HzaiPX0/s720/DSC04663.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3FH0QhNgA_Y/UbD8j2dbytI/AAAAAAAANCA/AgodxJMzqVk/s720/DSC04674.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7vgcwabSnk0/UbD8nETArKI/AAAAAAAANCI/a3yXWdPgYGk/s720/DSC04675.JPG[/IMG] -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
Wklejam zdjęcia, które zrobiłam Barremu w poprzednią niedzielę. Tak szalał, że ciężko go było uchwycić i nie rozmazać zdjęcia. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rBK_MW9ZBzQ/UbD8STZF2_I/AAAAAAAANBI/WbJ2s_SZD2I/s720/DSC04612.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0W63pe3YXe4/UbD8U2LgqgI/AAAAAAAANBQ/7gLNU_eVhLU/s512/DSC04613.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KSraqx9xwus/UbD8XyhKNoI/AAAAAAAANBY/LufdOQKR4kY/s720/DSC04617.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8cYGRpEF3-c/UbD8aIxolsI/AAAAAAAANBg/FQtt6E49mfM/s720/DSC04622.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AmU-AvLGcNA/UbD8cj9EM1I/AAAAAAAANBo/xLC74eV_Bj4/s720/DSC04623.JPG[/IMG] -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[B]Till nie ma to ja wkleję maila od missieek:[/B] [FONT=arial]waga 40 kg[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]została pobrana krew na badania morfologia + biochemia[/FONT] [FONT=arial]odebrałam telefonicznie już biochemię, jutro będzie wynik morfologii[/FONT] [FONT=arial]cukier, mocznik, kreatynina, alat w normie[/FONT] [FONT=arial]podwyższony jest aspat 60, a norma jest do 30[/FONT] [FONT=arial]niekoniecznie wskazuje to na chorą wątrobę, wynik może być podwyższony przez serce, chore mięśnie[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]u weta miał zmierzoną temperaturę 39,7 stopni dostał na to Pyralginę (mam jutro sprawdzić jaką będzie miał) do tego antybiotyk Synergal, mam receptę aby kontynuować mu w tabletkach co najmniej tydzień wet powiedział, że słabe łapy mogą być związane ze zwyrodnieniami w kręgosłupie przeciwzapalnie dostał Dexafort ma zapalenie spojówek, na to mam na recepcie wypisany Dicortineff ma zaćmę w uszach zapalenie i grzyb, na to wzięłam u weta Otomax wzięłam też Effipro aby go odpchlić słabo słyszy, nie wiem czy przez zapalenie czy już ma stępiony słuch na wszystkie badania i leki od weta mam paragon na kwotę 200 zł płatne bezpośrednio do weta MALWA masz dane, Focus-Vet fotkę paragonu podeślę jutro bo dziś już ciemno [/FONT] -
[quote name='Malgoska']nie masz lepszego zdjęcia? żeby pyszczek miał odwrócony nie jest podobny do tego: [IMG]http://www.chorzow.schronisko.com/images/zaginione/2013/maj/7/0_1.jpg[/IMG] [URL]http://www.chorzow.schronisko.com/ogloszenia/zagubione.php[/URL][/QUOTE] ten jest jasny, a tamten jest taki szaro-brązowy
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
przeczytałam i....szczena mi opadła!!! To jakiś horror! Jak tak można!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam nadzieję, że dorwiecie tego debila, który to zrobił! -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[B]Dla niego przede wszystkim potrzebna jest karma dla seniora[/B] -
[quote name='Psia Szkoła']Robię Messiemu wydarzenie na fejsie i czekam na konto, bo mam już chętnych do wpłaty :) Dla osób na FB [URL]https://www.facebook.com/events/530252023678587/[/URL][/QUOTE] [quote name='Till']Dzieki,na Was zawsze można liczyć! Malwa zgodziła się być znowu skarbnikiem więc dane te same co dla Amora[/QUOTE] [B]Tylko pamietaj, nie umieszczaj ich poublicznie! Jedynie na PW, bo to prywatne dane MALWY.[/B]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QrOo9O5U3JY/UbCaqEfDksI/AAAAAAAANAI/L_SxRFX0SsI/s640/molosowaty6.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Yxvy6CduD6A/UbCavBwfXZI/AAAAAAAANAQ/BODbmBnQGzs/s576/molosowaty7.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-U-snxYqN8mA/UbCa0X6Y2yI/AAAAAAAANAY/WpRlBAcritY/s640/molosowaty8.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XXgP9Vs5BXI/UbCa_moKdyI/AAAAAAAANAo/ItkDlhO1gRk/s640/molosowaty11.jpg[/IMG]
-
[quote name='Till'][IMG] nie wiem czemu robia się malutkie, wczesniej robiłam w ten sam sposób i było dobrze[/QUOTE] [quote name='Till']Missia proszę spróbuj Ty bo mnie tu rozniesie, nie chcą być duże[/QUOTE] Chyba mi ktoś wieczorem kradnie internet.. bo tak zaczyna chodzić, że po którejś próbie dopiero ładuje mi się strona... już nie mówią jakich nerwów dostaję jak chcę komuś wysłać wiadomość PW i walczę z netem. W dzień jest troche lepiej więc wkelajam obiecane Till zdjęcia. [SIZE=4][B]To są te same zdjęcia które próbowała wkleić Till (czyli zdjecia z wczoraj zaraz po wyciągnięciu psiaka z Olk)[/B][/SIZE] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ILCFgmSEH_Q/UbCaMKiG-mI/AAAAAAAAM_Y/RWgi4ycBMB4/s640/molosowaty1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2SDJ30WKMWE/UbCaRr7bdGI/AAAAAAAANA4/9IF_mNa-nkw/s512/molosowaty2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9q9MX14ETDk/UbCaWslcQ7I/AAAAAAAAM_o/xgqaGUwPlN0/s640/molosowaty4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uWbcu_i93jk/UbCaasJfKhI/AAAAAAAAM_w/VKRXSRdxp5Y/s640/molosowaty3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IQ3NIhH1Gh4/UbCaf7PGbBI/AAAAAAAANA8/bougVVkSc0U/s512/molosowaty10.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-S8EAU4Nbfmg/UbCakw1qliI/AAAAAAAANAA/h9j3xz5hZeQ/s512/molosowaty5.jpg[/IMG]
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
missiaa replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Olena84']:angryy: nie mam juz sily, czasem wchodzic na dogomanie... Odpisalam Malwie na pw. Tak mysle, ze dobrze poszukac domu huskiemu, bo nie wiadomo kogo mu wsadza do kojca, pewnie staruszka, i poznęca sie nad nowym.[/QUOTE] na prośbę ten agresor został z dużego wybiegu przeniesiony do indywidualnej klatki... ale niestety nie wiem na jak dlugo :( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
aha.. Karmelka Didi... już w nowym domu :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
iwoniam.. ta sunia o którą pytasz (ta której zabrano dzieciaczki a ona wtedy została) wciąż siedzi w Olkuszu.. zaczęły jej ropieć oczy. Ten husky, o którego pytałaś, tak to ten pogryziony biało-rudy(jasny)... został tylko on z haskich.. no i jeszcze ten mix haskiego..ten wielki czarny-atakujący inne psy. Na prośbę, został przeniesiony z ogólnego wybiegu do pojedyńczego boksu. -
[quote name='annika']Fajno, że Ziuta w domu! oby takim na zawsze:loveu: DS z ogłoszenia?[/QUOTE] [quote name='Ziutka']Bardzo się ciesze z domku Ziuty :) Z ogromną przyjemnością ściągam jej ogłoszenia ;)[/QUOTE] Państwo którzy ją adoptowali na ogłoszeniu upatrzyli jakiegoś innego(missieek mi mówiła, ale już nie pamiętam, którego) i Angela zaproponowała, że mogą sobie wejść na naszą stronę i obejrzeć inne też... i zakochali sie w Ziucie. A wczoraj do DS pojechała Karmelka- Didi:)
-
[quote name='Malgoska']Boże drogi...żeby tylko zabrał się do zycia, tyle ciotek o nim dobrze myśli. Może oni podaja jakieś trutki zeby się zwierzaki szybciej wykańczały??[/QUOTE] no słuchaj..nawet nie muszą truć te psy tam dostają śmierdzące nadpsute udka, nóżki kurczaka... jak taki pies(zdominowany przez innego psa) ma sobie pojeść.. ile na takiej kości jest mięsa... jak dorwie jedną kość z mięsa.. to przecież sobie nie poje...:( a dodatkowo mógł złapać jakiegoś wirusa... jak nie wyciągniemy tego wyżła- szkieletorka to.. on tam za kilka dni padnie z głodu.