-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
ja to chyba będę zmuszona dziś już uciekać z dogomanii :( od kilku dni net zaczyna mi wieczorem szaleć.. wszystko się zawiesza, długo ładuje, wyskakują błędy :(beznadzieja.. ale może to nawet lepiej bo dziś bez przerwy patrzyłam w monitor ekranu od 11... i już widzę wszystko rozmazane... :/ Cieszę się, że to był dobry dzień dla dwóch kolejnych piesków! :) -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Till']przeslij mi adres mailowy, wyslę zdjęcia[/QUOTE] też już prosiłam kerie o maila żeby wysłać zdjęcia, ale chyba jej nie ma. [quote name='ewu']Super miłe:):):)[/QUOTE] Zaprosiłam Pana na wątek do nas -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Pytałyście o Pana z FB. Wieć jest tak: [FONT=arial]"Rozumiem Twoje pytania ale nie zakladalbym strony o niufach gdybym nie mialniufa i nie znal ich potrzeb[/FONT] [FONT=arial]Mam pieknego niufa ktoremu sie lepiej powodzi niz nie jednej osobie chcesz dodesle Ci foty mojego niufa[/FONT] [FONT=arial]Mam dom jednorodzinny z duuuuuza dzialka gdzie kilkanascie niufkow by mialo miejsce[/FONT] [FONT=arial]To ze nie jest mlody to mi ni eprzeszkadza interesuje mnie tylko czy nie ma chorob ktore moglyby zaszkodzic mojemu niufkowi bo to sie mija z celem[/FONT] [FONT=arial]Ja ze swoim jestem co miesiac u weterynarza[/FONT] [FONT=arial]Umiem zadbac o nich bo to dla mnie najlepsi przyjaciele[/FONT] [FONT=arial]W tej chwili jedyny problem to odleglosc[/FONT] [FONT=arial]Dwa to musicie sie dowiedziec co mu jest to chory slaby mi nie przeszkadza[/FONT] [FONT=arial]Jezeli nie wezme go napewno pomoge w inny sposob" :):)[/FONT] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
gdzieś czytałam ogłoszenie, że zaginęła czarna kudłata suczka z takim właśnie bardzo kudłatym ogonkiem.. ale w ciągu 3 dni przejrzałam takie ilości ogłoszeń.. że nie wiem gdzie to czytałam :( -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Dajcie mi nr tatuażu to znajdę z jakiej jest hodowli. W końcu " siedzę " w niufach. Niufowi jeżeli chudy to polecam Royal Giant. Na stawy gotowane rapki kurczaków. Zrobić galaretke i do karmy dodawać. Najtańszy sposób ;) W zakupie karmy mogę pomóc, bo należę do Klubu Royala i mam tanio ;)[/QUOTE] PW poszło. Osoby, które znają jaki jest tatuaż, czasem nie umieszczajcie go na forach..żeby nagle nie zgłosiło się kilku właścicieli niufka za dowód podając nr tatuażu(przeczytanego z forum). [quote name='Besti']Jestem za zaproszeniem MALWY. Widać chudzina z niego. Co z tym panem co oferuje dom?[/QUOTE] napisałm do niego maila -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MAOZhDG7T3U/Ua-CjHRFcqI/AAAAAAAAM-0/zg0OS9Hs1e4/s576/niuf6.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IcPGUu00Rlo/Ua-CZoZ0JVI/AAAAAAAAM-s/1PTK6bo3ryc/s512/niuf1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HvFO1kuZup8/Ua-BvQTANeI/AAAAAAAAM_A/8Jfix1BL4iw/s512/niuf4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-eIUEEVgl-CQ/Ua-Bc6YoVhI/AAAAAAAAM_E/BQvQFaUzRgY/s512/niuf3.jpg[/IMG] -
jestem, zapisuję
-
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='keria']Mogę skontaktowac z osoba zajmujacej sie wyżłami dajcie tylko jakieś fotki![/QUOTE] sekunda, sama na nie czekam.. jak będę mieć to Ci wyślę -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[FONT=Verdana][quote name='Justyna Lipicka']tak, właśnie znalazłam że Koszalin...pisać do Związku Kynologicznego czy ktoś to już robi? by się nie powielać?[/QUOTE][/FONT] ja przed chwilą napisałam -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
aha!! PODOBNO niufek jest z Ogrodzieńca..ile w tym prawdy nie wiem... tak powiedział Pan P. -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
dodzwoniłam sie do missieek.. ale bardzo krótko rozmawiałyśmy.. Z boksio/amstaffem bardzo źle... dostał kroplówki, wenflon założony. pojawił sie w Olk wyżeł, a właściwie cień wyżła- szkielet, podobno strasznie zabiedzony... biały z (szarymi?) kropkami (ale nie łatami)... będą zdjęcia wieczorem... Niufek strasznie śmierdzi... uszy mega brudne(to i ja widziałam), kto wie, może jest nadzieja, że pod brudem jednak znajdzie się jakiś tatuaż... Jak missieek wyczysci uszy to się dowiemy. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
missiaa replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Justyna Lipicka']Till a ten wyżeł to jakie umaszczenie?? i pies czy suka?[/QUOTE] dodzwoniłam sie do missieek.. ale bardzo krótko rozmawiałyśmy.. Z boksio/amstaffem bardzo źle... dostał kroplówki, wenflon założony. wyżeł podobno strasznie zabiedzony... biały z (szarymi?) kropkami (ale nie łatami)... będą zdjęcia wieczorem... Niufek strasznie śmierdzi... uszy mega brudne(to i ja widziałam), kto wie, może jest nadzieja, że pod brudem jednak znajdzie się jakiś tatuaż... Jak missieek wyczysci uszy to się dowiemy. -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
missiaa replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Dostalam pierwszą wiadomość dot. Barrego. Cytuję : "hej tzn ze piesa nie mozna zobaczyc w opolu pozdr" Odpisalam, że po południu podesle link do albumu Barrego n a Fb i link do watku na portalu Dogomania. Byl też odsłaniany telefon. Nikt nie dzwonil w jego sprawie ? Liczba wejść na tablice 199.[/QUOTE] dowiem się wieczorkiem czy ktoś dzwonił .. bo missieek niedawno wyciągała psiaki z Olk.. stan tych psów jest zły więc nie wiem czy od razu nie pojechała do weta z nimi.. nie mogę się do niej dodzwonić. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
missiaa replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Till']boksiowaty też zabrany, ale......BARDZO Z NIM ŹLE, to już nie ten pies co na zdjęciach, ale wrak, wygląda jakby umierał, sierść wypada, szkielet, strasznie słaby i BARDZO ZREZYGNOWANY...jedzie odrazu z nim do weta, nie miał siły wejść do auta, nawet na fotel nie wszedł bo nie ma siły. Z oczu wieje śmiercią. Boże co się tam stało za te 3 dni?????nie sądziłam, ze tak to przeżyje. Jak dobrze, ze postanowiliśmy go zabrać. P. powiedział, ze to staruszek, a Angelika mówi, że to młodziutki piesek[/QUOTE] może go ten husky torturował!! a może zaczął rozpaczać po stracie kolegi, który pojechał do hotelu. KOSZMAR:(:( -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Till']nasze WIELKIE dziecko już w aucie!!!! :) wszedł grzecznie jak cielątko, jest cały i......zdrowy to się okaże :)[/QUOTE] łzy mi popłynęły ze szczęścia! ufff.. już bezpieczny -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
i pamiętajcie jeszcze o pomocy dla tej astki.. która wróciła do swojego właściciela.. a u którego ma bardz źle i wciąż szukamy dla niej miejsca. Niestety facet do tej pory nie wysłał zdjęć i opisu. SOS Amstaff, jej nie pomoże, bo nie jest w schronisku. Tego brązowego wysłałam do nich.. ale mają się zastanowić.. mają do zaproponowania mu albo DT jeśli faktycznie wygląda na Amstaffa(a nie wygląda jak mówi Justyna) albo druga opcja schronisko w Łodzi.. :(Ale też jeszcze nie wiem co zadecydowali... Tą astkę od właściciela trzeba wytargać i wysterylizować, bo przecież znowu będą młode.. tylko gdzieeee ją dać :(:( -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Telefon do drugiego potencjalnego domku wykonany.. więc tak: [SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] Pani jest bardzo chetna mu pomoc, adoptowac[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ale na ten momen jest za malo informacji co do psa[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ma dwie suczki, szczeniaki, jedna jest swiezo po pierwszym szczepieniu, wiec tez watro troche odczekac jakby brala psa ze schroniska[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]obie suczki uratowane, jedna adoptowana, jedna ze wsi[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]bede wykastrowane w odpowiednim wieku [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ma hodowle kotow wiec pies musialby tolerowac koty więc tak czy siak trzeba dla niego DT i sprawdzić jaki jest w stosunku do kotów i coś więcej o nim jaki ma charakter.[/FONT][/COLOR][/SIZE] -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
ja jestem Karolina missieek to Angela a numer który Ci podawałam(jeśli Ci podawałam, bo już się gubię co, jak i gdzie) jest do mamy. Pani Ania z FB jest z Dąbrowy Górniczej. Jest gotowa go adoptować. Zapytałam jakie warunki ma do zaoferowania, więc: [SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]odpowiedź: "narazie niezbyt budynek cztero rodzinny w pazdzierniku w blokach obok park chyba lepsze niż smierc" [/FONT][/COLOR][/SIZE]zapytałam czy gdyby okazało się, że psiak jest chory, poradziłaby sobie finansowo oraz czy decyzja jest na pewno przemyślana. Aha jeszcze czy wykastruje go. odpowiedź:[SIZE=3]"[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]miałam kaukaza 8 lat suczke karine w blokach miała dyskopatie stawów biodrowych są leniwe i cały czas jedzą[/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=3]dawałam rade teraz pewnie tez -a kastracja - nie wiem -czy warto piszesz że starszy jest jest sens?[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=3]jesli nie znajdziecie opcji -ja chętnie pomoge zawsze można by go odwiedzic mieszkam w DG"[/SIZE][/FONT][/COLOR] poprosiłam o nr tel. i że muszę ustalić co dalej z Wami i odpisała mi tak, nie podając numeru:'[SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]to dobrze [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande] poprostu kocham psy jego dobro jest najważniejsze" [/FONT][/COLOR][/SIZE] w domu napewno jest dziecko, bo P. Ania pytała o to czy robiłby coś dziecku, niestety na to pytanie nie jestem w stanie jej odpowiedzieć. Powiem szczerze, że ja nie miałam nigdy styczności z tą rasą nie znam się na ich potrzebach, wymaganiach, zachowaniach...nie umiem również profesjonalnie przeprowadzać rozmów z potencjalnymi domami, bo nigdy tego nie robiłam. Nie wiem o co pytać itd. O niufku powiedziałam Wam tyle co wiem, co zdążyłam zauważyć w ciągu niecałych 5 minut przy nim. keria, powiedziała, że jest jeszcze jedna chętna dać DS Pani z Wieliczki... mam numer.. ale ja nie wiem jak ja mam tą rozmowę przeprowadzić:oops: -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='keria']to samo pytanie zadałam na fb troiszke dziewczyna wyjaśniła miała wcześniej kaukaza, pies ma by do domu , nie do budy. Więcej info będzie na telefon do misiek. kciukasy poproszę :razz:[/QUOTE] na telefon do misiek? keria do kogo Ty podałaś tel? missieek to niewiele wie o niufku... najwięcej wiem ja... i moja mama:P Pani mieszka w domu czterorodzinnym.. ale planuje przenieść się do mieszkania.. czy taki duży psiak nadaje się do mieszkania? -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA'] Jeśli do Angeliki to ona nie wystawia faktur, ja przynajmniej takich nie dostawałam, a przelewałam pieniądze za hotel przez kilka miesięcy. Ale dokąłdnie nie wiem, czy wystawia faktury czy nie. Nikt takich nie prosił, bo tu na dogo sprawa jest jasna, są wpłaty, są rozliczenia, i wszystko jest "czarno na białym".[/QUOTE] Wystawia. Musi, bo ma zarejestrowaną działalność i musi odprowadzać podatek. Tzn nie wiem czy fakture(bo to musi być na kogoś konkretnie, a na dogo nie ma konkretnie na kogo wystawić, bo jest zrzutka kilku osób), ale rachunki wystawia. -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Dokładnie. Jeśli będziecie chciały skorzystać z pomocy fundacji, to trzeba liczyć się z tym, że fundacja przesyła pieniądze tylko na podstawie faktur, a więc np. opłata za hotelik wzrośnie o 23%, co jest naprawdę sporym wydatkiem "dodatkowym" przy 400zł...[/QUOTE] Hotelik tak czy siak musi wystawić rachunek więc i tak jest podatek. To może jeśli byłaby szansa na DT za tydzień u Pysi.. to wyciągnąć go na te kilka dni do hoteliku, a później przenieść do Pysi, gdy będzie mogła go przyjąć. Wtedy koszty hotelu będą za te kilka dni, a nie za cały miesiąc, a jednocześnie będziemy spokojni, że do czasu DT u Pysi psiak nam "nie zniknie" z Olk. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]WĄTEK NIUFKA. NIE WIEM CZY KTOŚ GO TU WKLEJAŁ:[/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244062-Nowofunland-z-punktu-przetrzyma%C5%84-w-ma%C5%82opolsce-prosz%C4%99-pom%C3%B3%C5%BC"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/244062-Nowofunland-z-punktu-przetrzyma%C5%84-w-ma%C5%82opolsce-prosz%C4%99-pom%C3%B3%C5%BC[/URL] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ada jeje, a Będzin z kim ma podpisaną umowę? Bo ogłoszenie tej astki było z informacją, że zaginęła właśnie tam. -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wreszcie i ja dotarłam. Skopiuję to co napisałam o nim na FB: Psiak jest bardzo spokojny, nie szczeka.. tylko tak smutno patrzy się przed siebie. Gdy go głaskałam - stał spokojnie, gdy otwierałam pyszczek- stał spokojnie... Stoicki spokój, zrezygnowanie....I to cichutkie zaskomlenie gdy od niego odeszłam.... wtedy serce pękło mi na pół! Płakałam dziś z bezsilności, że nie mamy miejsca, pieniędzy, żeby go stamtąd zabrać. Płaczę teraz gdy to piszę, bo mam w głowie jego widok....jego smutne oczy.. nawet nie zamerdał ogonem.. Gdy wychodziłam z klatki, on też chciał, musiałam zamknąć przed nim bramkę i tylko patrzył na mnie taki smutny jakby chciał powiedzieć: " czyli ja tu zostaję Umrę tutaj prawda?" Błagam pomóżcie mu! BŁAGAM. Drżały mu tylne nogi, powinien zobaczyć go lekarz.. niech pomoc nie przyjdzie za późno...Dziś jeszcze tam był.. jutro może ktoś przyjść i go zabrać , "bo ładny"..zapiąć na łańcuch i patrzeć jak umiera.. Widziałam na FB że Monika L. deklaruje 100 zł jednorazowej wpłaty i 100 zł stałej. Beta Eso deklaruje 30 zł wpłaty jednorazowej... Potrzeba DT na już nawet nie wiem czy on tam wciąż stoi i czy jeszcze żyje. Jeśli chodzi o miejsce u missieek to dziś jedno się zwolniło, bo dziś przyjechali Panowie odebrać SWOJEGO psa... byli w szoku, że psiak po zaginięciu trafił tak daleko od nich... no cóż... Pan P. wszędzie łapą sięgnie byle by dostać kase za psa...[/FONT][/COLOR] -
To ja tylko zrobię małą poprawkę.Przez telefon rozmawiałaś z mamą missii :P A na forum pod tym nickiem pisze jej córka- czyli ja:D