Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. [quote name='zozola77']tez miałam pytac co u Barrego?? a ma jakies nowe wpłaty??[/QUOTE] nic missieek nie pisała o wpłatach, więc raczej nie ma. Zawsze jak jest wpłata, to Angela śle mi info.
  2. [quote name='MALWA']Z tego co piszesz missiaa, to Burbon ma prawie 1.000 zł. Na hotel i karmę starczy.........zastanawiam się, czy Angelika jest w stanie wziąźć go na hotel? A jesli nie, i pies trafi do fundacji, to czy pobyt tam byłby bezpłatny, na jakich warunkach? Gdyby trafił do DT czy fundacji to jego kase możnaby podzielić na inne bidy lub przekazać na tego z chorym okiem............[/QUOTE] na hotel pewnie jest w stanie go wziąźć. Pobyt w fundacji raczej byłby bezpłatny(nie wiem dokładnie, muszę dopytać). Fajnie by było, bo moglibyśmy pomóc właśnie temu psiaczkowi z chorym okiem, bo nie wyglada ono dobrze i potrzebuje natychmiastowego leczenia. Z Burbonem jak się teraz dowiedziałam jeszcze od missieek jest dziwna sprawa z jego oczami. U Angeli był wet w odwiedziny i przy okazji jeszcze raz się przyjrzał jego oczom, źrenice mają chyba problem ze zwężaniem się. (nie miał ze sobą sprzętu, żeby je dobrze zbadać). Ale mnie też się nie podobały, bo świecą nienaturalnie na zielono. może stan zapalny zaatakował także oczy, będzie miał oczka kropione sterydem.
  3. [quote name='ewu']Uffffffffffffff:) Sari po zabiegu. Wszystko przebiegło bez komplikacji. Na szczęście nie była w ciąży, chociaż dziewczyny , które ją wyrwały z Olkusza dlatego właśnie ją wskazały do zabrania na cito bo było prawie pewne ,że po romansie z psem w okresie cieczki -mała jest w ciąży... Zresztą sutki też wyglądały podejrzanie... Widocznie to była platoniczna znajomość a ludziom to zaraz seks w głowie:diabloti::diabloti::diabloti::eviltong::eviltong::eviltong: Poza sterylizacją usunięto przepuklinę... Za sterylizację policzyli 230 zł. Wzięłam fakturę na 200 zł dla Kastora , resztę zapłaciłam sama. W sumie dopłaty było 55 zł bo kupiłam za 25 zł kubraczek posterylkowy. 1-go lipca wyjęcie szwów i szczepienie wirusówek. Zapłacę za to z góry bo 26-go czerwca wyjeżdżam i wracam 9-go lipca. Do weta pojedzie za mnie moja koleżanka z pracy.[/QUOTE] oj tam od razu seks w głowie:evil_lol: mimo wszystko dobrze, że jednak nie była w ciąży i że usunięto przy okazji przepuklinę :) Trzymam kciuki, zeby teraz się wszystko pięknie, szybko zagoiło:)
  4. [quote name='zozola77']równoczesnie pisałysmy... :) dobrze ze mu lepiej..czyli jest dalej u Angeliki moze nam sie uda zgrac i razem pojedziemy??[/QUOTE] hehe, to dajcie znać kiedy jedziecie to może ja z mamą też pojadę wtedy do niej :P
  5. [quote name='Till']Missiaa WIELKIE DZIĘKI, że powstawiałś wszystkie te zdjęcia na wątkach, ja to teraz zobaczyłam i się załamałam, że tyle mam do wklejenia, a Ty taka szybciutka, dzięki :)[/QUOTE] nie ma za co :)
  6. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']missiaa napisałam do Ciebie na priv w sprawie tego psiaka: [IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/013622308/1_f.jpg[/IMG] też niezłe machloje wyszły[/QUOTE] ah.. dobrze że mi przypomniałaś, przeczytałam wczoraj w nocy, miałam odp. później i zapomniałam.
  7. Mami którą mieliśmy na DT( a która już jest w DS) też przyjechała z Krosna.. znaleźliśmy jej ogłoszenie: [URL]http://www.ekrosno.pl/przytulisko/zagubione_zwierzaki/art159.html[/URL]
  8. Odwiedzam Dinusie. Znalazłam jej ogłoszenie z Krosna, zanim tafiła do schroniska w Olkuszu. Zobaczcie :) [URL]http://www.ekrosno.pl/przytulisko/zagubione_zwierzaki/art165.html[/URL]
  9. Ten Olk. nie przestanie mnie zadziwiać:/ Ostatnio( już nie pamiętam chyba 2 tygodnie temu w weekend) w Olk pojawiła się suczka Husky, taka: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6_thQqBAWIg/UcRY05rLLoI/AAAAAAAAN2A/ZvcjxBZj3eA/s640/DSC04980.JPG[/IMG] na drugi dzień też pojechaliśmy, jakoś wyciagać kolejnego psiaka... a suczki już nie było. Dziwna sprawa, więc atak na P. i pytamy się gdzie jest pies(?!!) Stwierdził, że zadzwonił właściciel tej suczki, podobno mu uciekła, ble ble ble.. takie gadanie i że P. powiedział, że chce kasę za przetrzymanie jej. Facet sie rozłączył i było po temacie. Tego samego dnia pojawił się jakiś inny facet z chęcią adopcji tej suczki. P. twierdził, że może właściciel suczki podstawił swojego kolegę, w każdym razie podobno P. ją wydał.... P. tak to opowiadał, że uwierzyłyśmy, odetchnęłyśmy z ulgą, że pies jednak wrócił do właściciela, a nie został np zagryziony w schronisku czy coś... no i przeglądam tak sobie wczoraj stronę racławickiego schroniska... i.... [IMG]http://schroniskopsiepole.files.wordpress.com/2012/04/suka-husky-czarno-biac582a-2.jpg?w=467[/IMG] i... po raz kolejny nie mogę wyjść ze zdumienia.. kolejny psiak z O. już jest w Racławicach.. i teraz się zastanawiam... czy właścicielowi pies uciekł po raz kolejny... czy może uciekł P. ze schroniska i Racławice go wyłapały.. czy może kryje się za tym jeszcze jakaś inna tajemna historia.:-o
  10. [quote name='Malgoska']Takie piękne psy. Nie wierzę, żeby się zgubiły.[/QUOTE] Lemon w Olkuszu był już drugi raz.. mamy go na zdjęciach z Grudnia 2012.. później zniknął i niedawno znów się pojawił. Sunia trafiła kilka dni temu, od razu wskoczyła do auta na hasło "hop". Jak mówiłam jej komendę "siad" to siadała, "podaj łapę" i podawała :) Ale coś na smyczy nie chciała iść :P Sprawa jest dziwna, pies podobno wyłapany, a pracownik twierdził, że ona szkolona itd (a na pewno tego nie sprawdzał). Tak jakby ktoś oddał ją do schroniska, a nie że została wyłapana. A Olkusz nie może przyjmować psów, jedynie "może mieć" psy z łapanki. Cieszę się, że psiaki już bezpieczne. Dziękuję Lucyja za pomoc i za uratowanie dwóch kolejnych psich istnień:)
  11. [quote name='słodkokwaśna']Dziewczyny ,przepraszam ale nie ma czasu czytać całego wątku Burbona i dlatego się pytam: Czy skorzystałyście z pakietów na ogłoszenia ode mnie ? Jak nie ,to ponawiam prośbę o zrobienie mu tu ogłoszeń,Bazyliszek jest już powiadomiona. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244131-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-06-07-2013[/URL][/QUOTE] no właśnie nie umieszczałam go, bo z ogłoszeniami, trzeba było poczekać, aż rany się zagoją. Teraz myślę, że jest gotowy do ogłoszeń, ale trzeba zorganizować mu DT, bo missieek zapewniła mu BDT na czas leczenia, a teraz albo szukamy innego BDT albo umieszczamy go w hotelu. Byłabym wdzięczna za pomoc w podjęciu decyzji co robić, zwłaszcza osoby, które wpłaciły na psiaka pieniążki.
  12. wiadomość od Angeli: [FONT=arial]skończył mu się Otomax do uszu, będę musiała wykupić jeszcze maść Triderm aby kontynuować kropienie[/FONT] fotek niewiele, bo Angela nie chciała Niufa męczyć chodzeniem z nim w słońcu: [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/niuf/niuf12.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/niuf/niuf10.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/niuf/niuf11.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/niuf/niuf13.jpg[/IMG]
  13. oraz zamiłowanie do noszenia różnego typu kamieni, cegieł i kawałków pustaków [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi48.jpg[/IMG]
  14. Zamiłowanie do wody: [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi47.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi46.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi45.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi43.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi42.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi41.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi40.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi32.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi31.jpg[/IMG] nie przeszkadza mu towarzystwo innych psów: [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi39.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi38.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi37.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi36.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi35.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi34.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi33.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi30.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi29.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi28.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi27.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi26.jpg[/IMG]
  18. Zdjęcia: [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi25.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi24.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi23.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi22.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/messi/messi20.jpg[/IMG]
  19. Wiadomość od missieek: [FONT=arial]w załączniku fotka paragonu z apteki[/FONT][FONT=arial]musiałam zakupić jeszcze jeden Ranigast, mieli tylko większą dawkę więc cena ciut większa od poprzednich[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]dziś skończył branie Ranigastu, brał przez 2 tygodnie[/FONT] [FONT=arial]we wtorek skończy branie antybiotyku[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]bierze jeszcze Esseliv i Encorton[/FONT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-le9ipqm1NEI/UcRLxh-T1RI/AAAAAAAAN1s/Vtvog1jbYR4/s640/apteka20130617.jpg[/IMG]
  20. [quote name='margoth137']jak będziecie ze Snoopim w Focusie dajcie znać, kurzą mi się 2 puszki animondy, (08.2014) chętnie podrzucę maluchowi i poznam osobiście:)[/QUOTE] Snoopi w poniedziałek będzie miał zabieg na ząbki. margoth137 niestety zabieg będzie miał w Focusie, ale na Ruczaju w Krakowie, a nie w Skawinie:(
  21. [quote name='Till']co do lokalnej fundacji bedzie odpowiedź w przyszłym tygodniu jeśli zwolni im się miejsce, ale bardzo bym chciała żeby wyciągnęły suczkę,która jest najdłużej ze wszystkich piesków w tym piekle. jest bardzo fajna i już naprawdę wykończona. Siedzi rok, jakimś cudem jeszcze żyje, była już pogryziona i tam wysterylizowana więc ma za sobą ciężkie przeżycia[/QUOTE] A mnie zależy, żeby pilnie pomóc jeszcze temu z Olkusza. Z nim jest taki problem, że jest dziki i potrzebne jest dla niejgo miejsce gdzie ktoś będzie go szkolił, żeby miał jakieś szanse na dom. Dzikusa nikt nie adoptuje. No i trzeba ratować mu oko. Psiak jest duży, wielkości owczarka. Czarny podpalany. Jesli Fundacja dałaby miejsce Burbonowi, to może uzbierane pieniążki (jeśli darczyńcy by się zgodzili) przeznaczylibyśmy na pomoc jemu, on nie ma najmniejszych szans na dom, zdrowie, bez naszej wspólnej pomocy: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-poq7COfbEW0/UcRIxLjW1qI/AAAAAAAAN1M/3SlI0QG1IG8/s576/dziki1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LkGSgbPJZVU/UcRI2KDo3LI/AAAAAAAAN1U/g5g9LZ-Jh18/s512/dziki2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dX-6vMR492o/UcRI78ELmyI/AAAAAAAAN1c/ZJfe2zmZl4Q/s576/dziki5.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon6.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon5.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon4.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon3.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon2.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon10.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon9.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon8.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon7.jpg[/IMG]
  24. A teraz zdjecia Burbonka ze spaceru : [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon24.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon21.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon20.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon17.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/burbon13.jpg[/IMG]
  25. Obecnie rany wyglądają już tak:) Ta najgorsza, która była ropiejącą dziurą: [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/rany10.jpg[/IMG] Ta sama jeszcze raz: [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/rany8.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/rany9.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/rany7.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/rany6.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/rany5.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/rany4.jpg[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/rany2.jpg[/IMG] ucho: [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/burbon/rany1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...