-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Mam wiadomość od Angeli i zdjęcia. Więc od początku. Mail do Angeli: [I][FONT=arial]Burbon dziś skończył brać antybiotyk[/FONT][/I][FONT=arial][I]rany już zagojone[/I][/FONT] [FONT=arial][I]jeszcze wet zalecił kropić oczy lekiem przeciwzapalnym, który dziś/jutro wykupię[/I][/FONT] [FONT=arial][/FONT] [FONT=arial][I]proszę dziś o decyzję co z nim dalej[/I][/FONT] [FONT=arial][I]tak jak obiecałam pies miał u mnie miejsce na czas leczenia[/I][/FONT] [FONT=arial][/FONT] [FONT=arial][I]na kolejnego psa na BDT się nie zdecyduję[/I][/FONT] [FONT=arial][I]bo mam już 7 niemałych psów na BDT, 3 swoje większe psy i jednego hotelowicza bez regularnych wpłat za niego [/I]No i nie wiem co robić. Wiadomość od fundacji ma być po tym weekendzie, ale to są szanse 50 % że go wezmą:/ Żeby Burbona ogłaszać i szukać mu DS musi być w bezpiecznym miejscu, do mordwoni wrócić nie może. Co robimy? Czy ma ktoś jakiś DT, który mółby go zabrać, czy organizujemy mu hotel? Na moim koncie Burbonek ma 629 zł, plus jeszcze nie wiem dokładnie jaka kwota jest na koncie fundacyjnym podanym na Facebooku na pewno powyżej 370 zł[/FONT]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']missiaa jakie pieski wyciągaliście? gdzie one są?[/QUOTE] dwa kolaki(tego rudego mixa i sunie, kóra pojawiła się kilka dni temu) pojechały do hoteliku pod Kraków i szczeniaczka, jest na DT w Chrzanowie. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='ajw']Znalazłam takie ogłoszenie na stronie schroniska w Chorzowie: 15.06.2013 na pustyni Błędowskiej w okolicach Chechła zaginał pies o imieniu Misiek Wiek 12 lat. Posiada czipa bardzo grzeczny był bez obroży mieszaniec Łukasz 501 383 916 [IMG]http://www.chorzow.schronisko.com/images/zaginione/2013/czerwiec/9/misiek.jpg[/IMG] Nie wiadomo gdzie mógł trafić... Swoją drogą w Kluczach koło Olkusza też wisi ogłoszenie o 2 psach. Nie wiem, czy zaginęły czy je znaleziono, wypatrzyłam tylko słowo UWAGA. Widziałam je tylko z busa, zdjęcie biało-czarne, bardzo niewyraźne. Nie miałam jak przeczytać bo bus tam nie staje a ja w ogóle nie jestem z Klucz więc nie mam jak podejść.:( szukam po internecie ale nie ma nic o dwóch psach.[/QUOTE] Możliwe, że widziałaś to ogłoszenie właśnie z tym psiakiem. Jak byłam wczoraj w Olk(wyciągaliśmy kolejne psiaki) to widziałam, że u nich też leżało czarno białe ogłoszenie o zaginięciu dwóch psów.Było jedno zdjęcie, a na nim dwa psy. Jednym z nich był właśnie ten którego wkleiłaś powyżej. Bo podobno zaginęły dwa psy, jeden (goldenowaty) który się odnalazł, a tego nie znaleźli. I na necie są już tylko ogłoszenia właśnie tego, o kórym napisaś. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
sunia 3. Ma na sobie czerwoną obrożę.średniej wielkości, puchata. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yOyfRuZrf9Q/UcF1Kjs-24I/AAAAAAAANzc/07sPTZ86AhU/s512/Clipboard029.jpg[/IMG] I owczarka, młoda, energiczna: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DuGe9VYxV8A/UcF1RSjdpVI/AAAAAAAAN0E/OkOkX-qKaPw/s512/Clipboard079.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Alojzyna dodaj jeszcze na fb te sunie, one też są w Olk. Dwie pierwsze są maluteńkie i z bielusieńkimi zębami. : Sunia1-Na komendę "siad"- siadała. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7s1TgydVbDE/UcF1JOim7fI/AAAAAAAANzU/51FPvAdSmm8/s640/Clipboard019.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NeJeNHdz8b0/UcF1L3Uab8I/AAAAAAAANzk/7NAnvpiAJTg/s512/Clipboard039.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-J_Q5CE1SDjo/UcF1Nlqx7uI/AAAAAAAANzs/QwTJuZ0IpOo/s720/Clipboard049.jpg[/IMG] sunia2- Mała kuleczka, wcześniej się tak cieszyła biegała skakała na siatkę, a wczoraj nawet nie wyszła z budy, albo ją bierze jakieś choróbsko, albo ...nie wiem :( Wcześniej była mega radosna, a teraz nawet nie zamerdała ogonkiem: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PPUKg4lD7Ik/UcF1TWSUCII/AAAAAAAAN0M/pOaGSruJjig/s512/Clipboard01.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9ZfJV0bgZ9M/UcF1UO_8iQI/AAAAAAAAN0U/JIXeCcB5Jd4/s512/Clipboard02.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alojzyna']Dzięki :) zwłaszcza za informacje pod zdjęciami w starym albumie (które pieski są, a których nie ma) dam ci znać, gdyby były jakieś zapytania. Mam nadzieję, że nie masz za złe, że podałam wasze dane do kontaktu w sprawie tych psów?[/QUOTE] nie ma problemu, kontakt może być do mojej mamy :) [quote name='masza44']Czy ktoś jest chętny zrobić ogłoszenia dla suni wyciągniętej z Olkusza kilka dni po mamie Słoneczka - to była ta zaciążona, jest już po sterylizacji , miałaby 6 szczeniaków...dobrze, że się udało w porę ciachnąć. Jeśli się ktoś zgłosi to wieczorem wkleję tekst i zdjęcia, sunia jest zupełnie bezproblemowa, niewielka, 12 kg, i śliczna, może szybko znajdzie dom. Ma na imię Malwinka. Jak nie to kupię ogłoszenia na bazarku. Mam Słonka ma na imię Sara, już się ładnie aklimatyzuje, sterylizacja darmowa ( z Akcji Sterylizacja) za ok 2 tyg. Nie lubi głaskania po grzbiecie. Jest duża i trzeba ją jeszcze troszkę poobserwować przed ogłaszaniem, ale wydaje się na razie fajną, zrównoważoną sunią. Obie są w hoteliku w Głogoczowie na bdt u właścicielki.[/QUOTE] aż 6 o matko! A tam w schronisku jeszcze tyle malutkich suczek... kto wie czy one też nie w ciąży :( [quote name='Anula']Kopiuję z Kieleckiego wątku,może macie jakiegoś psiaka spełniające te kryteria: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/36772-Rudzia-Bianca"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/customavatars/avatar36772_3.gif[/IMG] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/36772-Rudzia-Bianca"][B]Rudzia-Bianca[/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-offline.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/9bkompsycho.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] DołączyłMay 2007PrzeglądaMyślenicePosty22,286 [B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG][/B] [INDENT]Pozwolę sobie zaprosić na bazarek dla Ramzesa mojego słodkiego :smile: Link w sygnaturze :smile: A i szukam dla zwierzolubnych ludzi psa, wygląd obojętny byle dość duży , szczekliwy ale o gołębim sercu . Taki co by budził respekt u ludzi kręcących się koło domu . Ludzie mają dwie spanielki i hodowlę kotów więc psisko musiałoby być pozytywnie nastawione do innych zwierzaków . Generalnie byłby to pies ogrodowy, ale do dyspozycji psy mają osobne pomieszczenie taką wiatę /pokój dobudowany specjalnie dla nich , ze względu na koty dostęp do domu raczej ograniczony ( kotów jest kilkanaście ) .[/INDENT] [/QUOTE] A możeby ta sunia? Jest duża, kochana i smutna. Choć nie widziałam, żeby szczekała. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hvnschjWK9c/UcCt4MwuhfI/AAAAAAAANyk/AiyoeuGxyU8/s576/Clipboard05.jpg[/IMG] Albo u nas jest wielka, starsza Laba(nie z Olkusza, ale wyrwana od pijaka który ją ciągle rozmnażał). Do ludzi bardzo fajna, psy toleruje. Szczeka czasem [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AAtfOZF3Cq8/UaEPJs2ku-I/AAAAAAAAMAg/RQCNvS2SVno/s480/laba3%2520%2528Kopiowanie%2529.jpg[/IMG] No albo Misiu. On to by się nadał. Bo jest duży, dużo szczeka. Lubi siedzieć na dworze. zaraz po przyjeździe troche się kłócił z innymi psami. Ale teraz żyje w zgodzie z samcami z suczkami. Lubi się bawić, jest czujny. Do ludzi fajny, czasem jak wpada w wir abawy i zachowuje się radośnie jak szczeniak, zaczepia do zabawy, skacze i trochę nie jest świadomy swojej siły :P Ale jest fajny. Tyle że oceniony na 7 lat i z tego powodu nikt o niego nie pyta i nie chce adoptować :( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JgScifeVRxU/UaEPK7Df6aI/AAAAAAAAMAo/Cpr95llRczw/s640/misiek1%2520%2528Kopiowanie%2529.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alojzyna']missiaa - zaglądaj na konto Psy z Olkusza na fb. Dałam tam zdjęcia tych psów, potrzebne są twoje komentarze i odpowiedzi na pytania[/QUOTE] ok idę zerknąć. przejrzałam zdjęcia poodpisywałam. Niestety nie zawsze mogę robić to na bierząco, ponieważ nie pojawiają mi się informacje, że ktoś dodał komentarz pod zdjęciem. A przeglądać codziennie te wszystkie zdjęcia jedno po drugim i patrzeć czy ktoś zadał pytanie też pochłania czas:( Ty jesteś administratorem konta i Ci wyskakuje info, że ktoś dodał komentarz. Wiec jeśli ktoś zada pytanko pod jakimś zdjęciem to daj mi znać, to będę wtedy odpisywać:) A teraz zmykam do spania -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Till']psiaki mają super budę, w sam raz dla nich, tylko, że tam się zmieszczą ich pchły bo one to raczej nie...[/QUOTE] Tak dla uściślenia.. to zdjęcie było robione jak jeszcze był śnieg(zresztą widać) one jakoś wtedy były wyłapane. Siedzą do tej pory. Wkleiłam to zdjęcie, bo to chyba ich najładniejsze zdjecie i są tu dobrze widoczne. Podobnno były przywiezione razem. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
taka sunia pojawiła się w Olk: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nz_hJOvXYLg/UcCq2IkO4GI/AAAAAAAANyU/FljpBiM5trk/s512/Clipboard01.jpg[/IMG] i taki szczeniaczek(piesek): [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Gn90uSrmXE8/UcCqYeoJBSI/AAAAAAAANxA/PnIB9ZSFhbc/s512/WP_000867.jpg[/IMG] a kilka dni temu jeszcze taka sunia: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hvnschjWK9c/UcCt4MwuhfI/AAAAAAAANyk/AiyoeuGxyU8/s576/Clipboard05.jpg[/IMG] i taka: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5euaO_tWN4U/UcCt5leYQHI/AAAAAAAANys/GP4Vo9hp-WI/s576/Clipboard04.jpg[/IMG] i jeszcze takie dwie maluteńkie suczki: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nwp5YMRj_Bs/UcCuuM-TqYI/AAAAAAAANy4/m76VQXs1R8s/s512/Clipboard01.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TgoSNiqp8MA/UcCuvMZ6vYI/AAAAAAAANzA/nZEel-oGDCc/s512/Clipboard02.jpg[/IMG] -
Sari maleńka dziewczynka uratowana z olkuskiego piekła...
missiaa replied to ewu's topic in Już w nowym domu
jestem u suni :) ewu wysłałam Ci na PW zdjęcia suni. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A nie rzuciło wam się w oczy ogłoszenie o zaginięciu takiego psiaka młodzieniaszka? Od kilku dni tego psa już nie ma w Olk. ale nie daje mi to spokoju, wydaje mi się, że komuś zaginął. Miał na sobie ładną czerwoną obrożę. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TNnvTjEVwNs/UcCdjcfJwuI/AAAAAAAANfU/1yZljK0AuYs/s576/Clipboard07.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
W Olk. od kwietnia są jeszcze takie dwa psy? przypominają jakąś rasę? Możnaby je gdzieś podesłać, żeby ktoś je wyciągnął? A może gdzieś natknęłyście sie, że zaginęły takie psy? Są wielkie, samce. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zOP6pAyGYak/UV6aUo0_olI/AAAAAAAAKOM/KrN76DIYiNE/s720/DSC04549.JPG[/IMG] W schronisku pojawił się mały szczeniaczek. Jak na razie radosny rozbrykany. I jeszcze pojawił się czarny podpalany samiec do kolana -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Witam, w zeszłym tygodniu pojechały do Olkusza dwa psiaki z gm. Iwonicz (podkarpackie). Możecie sprawdzić czy dotarły i jak się mają, w miarę możliwości oczywiście. To są podobno psy, których właściciel zmarł, biegały potem po wsi i dobierały się do kur, więc zostały wyłapane. W przechowalni siedziały prawie dwa miesiące, bez żadnych spacerów itp, bo gmina nie miała pomysłu co z nimi zrobić. Pomimo naszych przestróg zdecydowali się wysłać tam psy... Pies: [IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/013622308/1_f.jpg[/IMG] Suka: [IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/013622308/2_f.jpg[/IMG] Link do przechowalni, z którą mają podpisaną umowę gminy zlecające m.in. wywóz zwierząt do Olkusza: [URL]http://www.ekrosno.pl/przytulisko/zagubione_zwierzaki/[/URL] [/QUOTE] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fT7BtU7yxXk/UazHprtQD_I/AAAAAAAAMsQ/_7CTukIytes/s720/DSC_0897.JPG[/IMG] Ten czarny podpalany piesek, którego wkleiłaś i ten jasny, którego wkleiłam teraz ja, znalazłyśmy wcześniej na stronie, ogłaszane przez OTOZ Animals KROSNO (przechowalnia w Krośnie) i później zniknęły ze strony. Trafiły do Olkusza, po czym wywiózł Jurczyk te psy do Cieszyna i tam figurują pod numerem : czarny- 306 (po rozmowie tel. ze schr. Cieszyn podobno przyjechał z ŁAZ), a jasny-307 (po rozmowie telefonicznej ze schr. Cieszyn podobno przyjechał ze Szczekocin). Same nie rozumiemy co to za jakieś podmiany? Psy przyjechały z podkarpacia,a Jurczyk podaje że przyjechały z woj. śląskiego. Ciekawe gdzie wywiezie tą sunię :/ Tego białego psa o którego pytasz, kto wie, może trzeba szukać na śląsku... bo jeśli dotarł do Olkusza... to ja już nie wiem do jakich Jurczyk rozwozi schronisk i jaką miejscowość wyłapania podaje. Oby nie trafił do Szczytów, bo tam też wywoził psy. Tak jak ten biedak -był w Olkuszu, pojechał transportem do Szczytów. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3y9t_esB3_s/UZVaVxi-tII/AAAAAAAALrU/oPNzN2tnaQw/s512/DSC_0853.JPG[/IMG] Przed Szczytami, transport przechwycił patrol interwencyjny AS. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-svK-4LRJEsY/UcAccoLq9zI/AAAAAAAANeM/-B4cWVJOkXk/s800/DSC01375.JPG[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyja']Widzę, że ten kolaczkowy piesek nadal jest. Czy ktoś będzie może w najbliższych dniach w Olkuszu i byłby w stanie mi go podrzucić do Krakowa ?[/QUOTE] Lucyja.. w Olk pojawiła się suczka collie... ktoś ją chyba oddał bo pracownik powiedział, że ona ma 6 lat...a wiem, że sam nie potrafi oceniać wieku psów.. czasem z płcią ma problem...sunia jest koloru czrno białego -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
missiaa replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']Rozmawiłam po południu z Angelika, ale tylko krótko, i wiem, ze ktoś do niej wydzwaniał z nr 512..., 514... i 516.... Niestety nie odbierała, bo była gdzieś z psami......nie zrozumiałam dokładnie gdzie.......... Mam nadzieję, ze Pani jeszcze zadzwoni. Z Angeliką umówiłam się, ze zadzwonię jutro wieczorem.[/QUOTE] Angela była na dogtrekkingu w niedzielę...:) Biegnąc kilkadziesiąt kilometrów ciężko byłoby jej z kimkolwiek rozmawiać przez telefon:P -
[quote name='danyww']Bezpośrednio do osób nie bo nawet nie wiem jak. Na wątkach i FB reklamowałam. :lol:[/QUOTE] tu jest lista osób, przyjmujących zaproszenia na bazarki, można wysyłac do nich PW z zaproszeniami: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia[/URL]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Witam, w zeszłym tygodniu pojechały do Olkusza dwa psiaki z gm. Iwonicz (podkarpackie). Możecie sprawdzić czy dotarły i jak się mają, w miarę możliwości oczywiście. To są podobno psy, których właściciel zmarł, biegały potem po wsi i dobierały się do kur, więc zostały wyłapane. W przechowalni siedziały prawie dwa miesiące, bez żadnych spacerów itp, bo gmina nie miała pomysłu co z nimi zrobić. Pomimo naszych przestróg zdecydowali się wysłać tam psy... Pies: [IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/013622308/1_f.jpg[/IMG] Suka: [IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/013622308/2_f.jpg[/IMG] [/QUOTE] Ten pierwszy psiak był w Olkuszu, już jest w schronisku w Cieszynie, wywieźli go tam z dwoma innymi psami(jeśli macie możliwość to ogłaszajcie go, bo w Cieszynie to on tam w takiej ilości psów będzie miał marne szanse na dom, bo jest zwyczajny) hehe ... zadziwia mnie to i jak ktoś z woj. podkarpackiego ma znaleźć swojego psa jak mu zginie.. gdy pies znajduje się już w Cieszynie, śmieszne!: [URL]http://schronisko.ustronet.com/index.php?option=com_easygallery&task=view&cid=9268&Itemid=33[/URL] Suczka jeszcze jest w Olkuszu (zdjęcie robione 03.06): [URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/030613?authkey=Gv1sRgCNvbv-uA6OzxKw#5885300257078426434[/URL] i chyba przyjechały wcześniej niż tydzień temu bo mam je już na zdjęciach z początku czerwca -03.06.... a suczkę nawet z 16 maja ( chyba że to jakaś bardzo podobna była, ale skarpetki na łapkach sie zgadzają) [URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/SCHRON160513?authkey=Gv1sRgCJ6v5N__1oGk2gE#5878705068779341778[/URL] -
Chciałam również podziękować Pani, która w maju wpłaciła 200 zł na karmę dla psiaków. Zappomniałam wcześniej wkleić rachunku i zdjęcia karmy, więc teraz to robię: kupiłyśmy za to 9 worków ( 6 dni jedzenia dla psiaków) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XQRSVceo2iQ/Ub3eZZqMS5I/AAAAAAAANXo/-7fTKuAVqXY/s720/DSC04802.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WcX5J3sPZUc/Ub3eTEAOPwI/AAAAAAAANXI/ln-lE2Jn7OA/s720/DSC04354.JPG[/IMG]
-
[quote name='MALWA']Dziekuję Dziewczyny! To może ja Wam prześlę te zdjęcia, mam na e-mailu. Zrobione są komórką, jakość taka sobie, to znaczy kilka jest niewyraźnych. Może uda się na nich coś zobaczyć. W zeszłym tygodniu oddałam jednej dziewczynie z Poznania woreczek z bizuterią i obiecała mi zrobić zdjęcia aparatem i podesłać linki. Tyle, ze to taka młoda dziewczyna, studentka i nie bardzo ma czas, bo mówiła mi, ze ma sesję............i teraz czekam. Dziewczyny, to poproszę o Wasze e-maile na pw, to prześlę te zdjęcia co mam. I jeśli mogę prosić to poproszę taką prostą wersję zdjec na bazarek, bo ja umiem zrobić tylko kopiuj - wklej.......:oops:[/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']MALWA- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] podeślę Ci linki które zrobisz kopiuj-wklej w znaczku zdjęcie, może być?[/QUOTE] mój mail [email][email protected][/email] na picasie jest tak, że robisz "kopiuj" na danym zdjęciu i "wklej" w poście na dogomani i już się od razu pojawia. no to nie wiem, kto w końcu robi? Justynka czy ja? żebyśmy nie robiuły we dwie na raz tego samego :)
-
jest ogromna różnica między tym obecnym Messim a tym który zaraz po przyjeździe do hoteliku wyglądał tak: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uWbcu_i93jk/UbCaasJfKhI/AAAAAAAAM_w/VKRXSRdxp5Y/s640/molosowaty3.jpg[/IMG]
-
A głowe to ma taką ogromną... szkoda, że zdjęcia tego nie oddają. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5DNahpT45D8/UbyUUwZvl2I/AAAAAAAANVs/GKpR9h-BheM/s512/Clipboard04.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Xw1WyGBhqNw/UbyUW14M_1I/AAAAAAAANV0/vLYwDl1K0xk/s512/Clipboard06.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-m68uh6eDOPE/UbyUYRkdMoI/AAAAAAAANV8/rfThIiqH7eo/s512/Clipboard07.jpg[/IMG]
-
Mam kilka zdjęć takich byle jakich, bo takie robione bez "pozowania" (latałam za nim z aparatem :D).. ale jest na nich Messi więc wkleję, żebyście mogły zobaczyć chłopaka... Jak widział, że ide do drzwi..to on koniecznie też :P Uśmiecha się do Was:) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tN8l2ltmmI0/UbyURsQx2OI/AAAAAAAANVc/2M5HxIWv-yw/s512/Clipboard01.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-l-kK7Jn2lUU/Ub2HYx_ssNI/AAAAAAAANWk/MCTBX9eJwlI/s512/Clipboard02.jpg[/IMG] jakie ma ząbeczki ;p;p [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-m7hO52QUVZE/UbyUZRiZDHI/AAAAAAAANWE/zEovj3MjTpc/s512/Clipboard08.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VpmzTSklW3c/UbyUaZ_4pHI/AAAAAAAANWM/45nOMR1A254/s512/Clipboard09.jpg[/IMG]
-
[quote name='MALWA']Wczoraj wieczorem rozmawiałam z Angeliką. Wiem, ze Messi szaleje na podwórku, i jest bardzo grzecznym psem. Pochłania każdą ilośc jedzenia, byleby było na już! Angelika daje mu ciut więcej niż jest w rozpisce na opakowaniu. Jeśli będzie miała kolejne zdjęcia psiaka, to prześle do missiaa i ona wstawi, bo ja nie umiem wstawiać zdjęć (najlepszy przykład, że już drugi tydzień robię bazarek dla Messiego i czekam, aż mi ktoś podeśle moje zdjęcia juz gotowe do wstawienia.......). [/QUOTE] A z kimś już się umawiałaś co do zdjęć? bo jeśli nie, to wyślij do mnie pozmniejszam je i wrzucę na picase, skąd będziesz mogła bezproblemoweo wklejać na swój bazarek.