Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. [quote name='MALWA']To na pewno do ogłoszeń, bo widać Messiego w całosci. Były jeszcze zdjęcia jak sie chlupie w wodzie, jak lezy na ganku. Myślę, ze można wysłac 5 zdjęć, takich najładniejszych.[/QUOTE] to jest fajne :) ale może uciąć Angele? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tE2t5Mz9m_k/UdFqsuRTAFI/AAAAAAAAOOI/luQ1Y2vh9Wc/s515/Clipboard0122.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Malgoska']skoro macie inf nt jego matki to na pewno tez kto był jego właścicielem; na pewno pierwszym...[/QUOTE] Podobno Pani hodowczyni ( u której urodził się Niuf) ze względów prywatnych nie jest w stanie odzyskać dokumentów dotyczących psów, które kilkanaście lat temu urodziły się w jej hodowli, więc nie jest w stanie sprawdzić, kto był jego właścicielem. Mimo to, że miała tylko jeden czy dwa mioty w swojej hodowli, to również nie pamięta, wszystkich nowych właścicieli szczeniąt(co akurat jest zrozumiałe, bo minęło wiele lat)
  3. Możesz podać Twoje konto mnie(jeśli to nie problem), a ja podam dwóm osobom Twoje konto, oczywiście tylko i wyłącznie na PW. Nie będę go nigdzie umieszczać publicznie.
  4. na FB Beta Eso deklaruje 20 zł stałej. Prosi o nr konta.
  5. [quote name='zozola77']to o tej aferze pisałam powyzej..laska jest juz aresztowana an szczescie..a niektorzy rozwazaja pozew zbiorowy i sprawdzaja gdzie sa psy bedace u niej na dt[/QUOTE] Poważnie? jest aresztowana? To całe szczęście!
  6. [quote name='Malgoska']Taki piesek został znaleziony w Krakowie w okolicach ulic: Turowiec, Głogowa, Suche Łąki Bardzo wesoły, przyjazny, zakochany w dzieciach, młody; przebywa awaryjnie u sąsiadki, jutro pewnie odwiozą go do schroniska. [IMG]http://imageshack.us/a/img713/102/tsth.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img600/2368/6cgf.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img703/6821/eta3.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img580/5344/c9f5.jpg[/IMG][/QUOTE] zrobić mu ogłoszenie na zaginionych/znalezionych na tablica.pl i zaginionepsy.pl ? i może na FB go umiescić? Jakby coś to podaj mi kontakt na kogoś gdybym miała zrobić te dwa ogłoszenia.
  7. [quote name='missiaa']. [B]Czy ktoś pomoże wymyślić dla niego tekst?[/B] Postaram sie napisać coś o nim: Jest duży, w typie rotka. Do ludzi bardzo fajny, lubi się głaskać, na komendę "podaj łapę" łapkę podaje, jak się go nie prosi to też podaje, żeby zwrócić na siebie uwagę. Jest spokojny, grzeczny, ułożony. Umie chodzić na smyczy, do ludzi przyjazny, nie przejawia agresji. Na widok człowieka merda sympatycznie ogonkiem. Nie jest kastrowany, ale będzie przed adopcją. Troszkę jeszcze kuleje na jedną nóżkę. [/QUOTE] Proszę pomóżcie, bo mnie ostatnio wychodzą beznadziejne teksty i mam wrażenie, że pisząc kolejny tekst dla kolejnego psa to piszę jedno i to samo :/ jakoś tak bezpłciowo:/
  8. Dobrze się czuje :) Szukamy domku :)
  9. Wczoraj Till do mnie dzwoniła. Dziaduś wyciągnięty :)
  10. SKĄD oni biorą te psy!!!!!!!????? W Olk jest nowy! Wielki z łysym plackiem na plecach: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Hace_8knYng/Uc636U3T9QI/AAAAAAAAOJo/vHd7jyL1xeQ/s640/rudy1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uHfJTRRMq4E/Uc63-rcmBrI/AAAAAAAAOJw/eVjL7zIVjH8/s512/rudy2.jpg[/IMG] Tu miało być zdjęcie głowy, niestety palec zasłonił: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UjtsPy48yx0/Uc64B4ytDNI/AAAAAAAAOJ4/7AI3Owwgf2Q/s512/rudy3.jpg[/IMG] Poza tym jest jeszcze jakaś nowa mała, kolorowa suczka. Nie mam zdjęć:( Zniknęła ta suczka (podobno wydali ją do faceta który ma już 5 psów!!!!!!! Boję sie, że do jakiejś pseudo hodowli :( [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-37qpvxpHuu4/UaoJ1r0qlpI/AAAAAAAAMes/FoGX1ThsOfM/s640/DSC04907.JPG[/IMG] i zabraliśmy do Angeli tego: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XprYKsAPBIk/Uc67Tr0fd1I/AAAAAAAAOK8/TinshH9nldc/s640/DSC00086.JPG[/IMG] i dziadeczka: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jxXDb4ZXVqI/UctfgjnKh8I/AAAAAAAAOCQ/Y5DKLR0FvUI/s640/WP_000912.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Malgoska']na zdjęciach wygląda na sporego jamnika szorstkowłosego z twarzą yorka[/QUOTE] on jest malutki. Zdjęcia nie oddają jego wielkości niestety
  12. [quote name='MALWA']Pomyślałam o tym, że skoro Niufek juz w nowym domu, to jego miejsce mógłby zajać inny pies. Ale wiem, ze Niuf był w domu, a ten staruszek do domu? Angelika mi mówiła, ze pies jest troche w domu, trochę na dworze, jak gorąco to szedł w cień, albo kładł się na podwórzu i spał, to mu Angelika słomy naniosła i spał na słomie. Po Niufku zostało troche pieniędzy............wczoraj zapłaciłam za hotel i za maść do uszu. NIe zapłaciłam jeszcze za fryzjera, bo nie wiem ile i komu. Czy Angelika zgodzi się wziąźć psa do siebie? Czy Obecni tu na wątku wyrażą zgodę na przeniesienie swoich deklaracji na tego starego psa? Czy jeszcze ktoś nas wspomoże? Czy Till wie o tym pomyśle? Dziękuję za chęc pomocy i deklarację! Niufek ma obecnie [B][U][FONT=Times New Roman][SIZE=3]827,80 zł. [/SIZE][/FONT][/U][/B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rozliczenie w 2 poście na 1 stronie. Nie zapłaciłam tylko za fryzjera.[/SIZE][/FONT][B][U][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/U][/B][/QUOTE] Angela dziś jedzie do Olk. wyciągnąć innego psiaka, mogłaby od razu zabrać dziadusia, jeśli byłaby Wasza decyzja, czy pieniążki Niufka mogą przejść dla dziadeczka. Wiem, że jeszcze żyje, ale nie wiem w jakim jest dziś stanie. Ostatnio wyglądał bardzo fatalnie :( Nie wiem też czy przeżyje tam weekend, miał strasznie zaropiałe oczy. Jeśli zapadnie decyzja to dzwońcie do Angeli jakby coś. Bo ja zmykam teraz z dogo do wieczora.
  13. Nie mogę sie wciąż nacieszyć, że Niuf już w nowym domku:) Zwolniło się po nim miejsce u Angeli, uratujmy teraz tego dziadusia, proszę. Trzeba go wyciągnąć zanim umrze w Olk. potrzeba deklaracji. Nawet nie wiem czy jeszcze żyje :( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jxXDb4ZXVqI/UctfgjnKh8I/AAAAAAAAOCQ/Y5DKLR0FvUI/s640/WP_000912.jpg[/IMG]
  14. [FONT=arial]w załączniku paragon za krople do oczu[/FONT][FONT=arial]kwota 9,29 zł[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]i do jego wydatków trzeba dopisać odpchlenie 20 zł[/FONT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sBAel9waK1c/UcykoJ8-7kI/AAAAAAAAOH0/OScxBiVQpOY/s512/apteka20130625.jpg[/IMG] zaraz zrobie Angeli przelew za krople i odpchlenie.
  15. [FONT=arial]Snoopy po czyszczeniu zębów czuje się dobrze, te które się ruszały zostały wyrwane, reszta wyczyszczona[/FONT][FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]w załącznikach dwie fotki[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]koszt operacji 90 zł, paragon doślę[/FONT] [FONT=arial]koszt dojazdu do weta 50 zł [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HzN0JWgUDNs/UcyhtV-rVtI/AAAAAAAAOHY/m_NgDSCSG_4/s640/zeby2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fjoriwq_Xck/UcyhxBMX9BI/AAAAAAAAOHg/a1qDQ3IJAIE/s512/zeby1.jpg[/IMG][/FONT]
  16. [quote name='Alojzyna'][B]missiaa[/B] zajrzyj na fb na Psy z Olkusza - dodałam tam twoje zdjęcia, połączyłam z tymi, które tam były (mam nadzieje, że odpowiednio dopasowałam), pozostałe usunełam jako nieaktualne [/QUOTE] już lecę zobaczyć :)
  17. [quote name='Alojzyna'][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/533967_310189599109386_62910099_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1016780_347033795424966_1328333418_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/486777_325581104236902_269667966_n.jpg[/IMG][/QUOTE] dzięki za zdjęcia!! ja nie mogę ich odszukać na swoim kompie
  18. [quote name='Alojzyna']może ten starszy owczarek mógłby pójść na miejsce Niufa?[/QUOTE] mógłby, tak jak pisałam jest wolne miejsce bo Niuf poszedł do adopcji. Tylko potrzeba deklaracji dla dziadusia.
  19. [quote name='Alojzyna']nie, Sari to inna suczka, ta jest duzo nizsza i bardziej krępa to jest Sari (post 9354) [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7398/8716208214_2b4bd9d820_z.jpg[/IMG][/QUOTE] Zgadza się. Sari wyjechała z mordowni wcześniej, jest dłuższa i ciut wyżasza od tej suni 1. Sunia nr1 i sunia nr2 wyjechały obie razem do DT w poniedziałek
  20. [quote name='Javena']Zrobiłam kilka ogłoszeń Yorkowi i nawet odezwali sie potencjalni chetni ,ale odpowiedziałam ,ze do dopcji dopiero kilka tygodni.Po kastracji. Niewiem tylko ,czy podalam dobry telefonu.[/QUOTE] numer podawaj 50 40 60 219 Angela
  21. [quote name='Alojzyna'][B]missiaa[/B] zajrzyj na fb na Psy z Olkusza - dodałam tam twoje zdjęcia, połączyłam z tymi, które tam były (mam nadzieje, że odpowiednio dopasowałam), pozostałe usunełam jako nieaktualne a co się stało z tymi suniami? sunia nr 1 [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/7295_343716575756688_465744208_n.jpg[/IMG] i z tą, która była chora? [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003099_343716509090028_1188762045_n.jpg[/IMG][/QUOTE] te dwie sunieczki pojechały do DT do Krakowa. Pisałam tu(ale nie wklejałam już ich zdjęć). DT mają dzięki Marcie z hoteliku, która to DT im znalazła
  22. piękna ta Szelcia:):) Wczoraj dotarł do nas worek karmy Brit Premium Junior-15 kg dla Olina od jego przyszłych opiekunów (jeśli nic się nie zmieni, to do nowego domu pojedzie pod koniec lipca). Dziękujemy za jedzonko dla chłopaka!
  23. Dzwoniłam do missieek zapytać o miejsce. W razie czego u niej jest jedno wolne miejsce, bo Niuf faktycznie pojechał dziś do nowego domu, więc jedno miejsce się dziś zwolniło. Jeśli nie atakowałby kotów, umiał zachować czystość mieszkałby w pokoju(tam gdzie wcześniej Niuf). Koszt 13 zł za dzień plus karma(jeśli wymagałby specjalistycznej). Na Fb, ktoś ma jeszcze napisać do Fundacji BERNARDYNÓW i zapytać czy może u nich jest jakieś wolne miejsce dla niego. Jak coś będę wiedzieć- dam znać.
×
×
  • Create New...