Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. No podobno jednak już się nie dogadują:( Z jednej strony szkoda, a z drugiej to może lepiej, bo jeśli łączyłaby ich OGROMNA więź to ciężko by je było rozdzielić do dwóch różnych domów jeśli pewnego dnia pojawiłyby się takie na horyzoncie. To skoro się już tak nie lubią, to żeby nie mieszać może niech Toro zostanie na ogólnym wątku :) :P
  2. [quote name='majowa']mam nadzieje ze paczuszka dotarła bezpiecznie[/QUOTE] tak paczuszka dotarła :) przepraszam, że musiałaś tyle czekać na odpowiedź :(
  3. MALWA na Twoje konto przelałam 20 zł od Beta Eso z Facebooka dla Azira. Beta Eso pilnuje na FB wydarzenia Azirka:)
  4. nie mam czasu w tym momencie czytać ostatnich wpisów, ale kopiuję propozycję leku na stawy od Beta Eso z FB: [FONT=lucida grande]"Naprawdę polecam Trocoxil. Podaje się jedną dawkę na miesiąc. Moja suka to bierze, a ma tak zaawansowaną dysplazję, że w schronie nie wstawała. Ma też wytworzony staw rzekomy [/FONT][FONT=lucida grande][/FONT][FONT=lucida grande] Azir to może brać , bo ma dobre wyniki biochemii. A to jest warunek. Tylko w pierwszym miesiącu podaje się dwie dawki a potem jedną na miesiąc ok. pół roku. Na jego wagę to byłby Trocoxil 30 mg , dwie tabletki, tyle ile jest w opakowaniu. Ja płacę za to 90 zł , ale może wasz wet sprzeda wam taniej...." [/FONT]
  5. [quote name='Colette']Polecam się :) To jeszcze paczka z obrożami - i będzie komplet. Moc drapania za uszami dla całej sfory!![/QUOTE] Paczka dotarła. Mama zrobiła fotkę paczuchy, niestety jestem jeszcze kilka dni poza domem. Jak wrócę to wkleję na watek :)
  6. [quote name='barb']Czy są jeszcze jakieś bazarki na pieski wyciągnięte z Olkusza poza niżej wymienionymi ? 1) Zozola77 z ciuszkami damskimi, męskimi i dziewczęcymi dla dwoch pieskow z Olkusza - Azira i Barrego [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244944-Ciuchy-dla-dziewczynki-2-4-damskie-męskie-i-różności-na-2-Olkuszaki-do-14-07-do-22"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/244944-Ciuchy-dla-dziewczynki-2-4-damskie-męskie-i-różności-na-2-Olkuszaki-do-14-07-do-22[/URL] 2) maszy44 - link w moim podpisie - dochod na szczepienie i odrobaczenie Słoneczka w bdt u maszy[/QUOTE] Tu jest jeszcze bazarek dla dwóch dzikusów z olkusza: [COLOR=#000000]Bazarek dla chłopaków.[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245121-KSI%C4%84%C5%BBKI-i-CIUSZK%C3%93W-kilka-na-dw%C3%B3ch-ch%C5%82opak%C3%B3w-wyci%C4%85gni%C4%99tych-z-Olkusza-do-13-07-g-22?p=21051561#post21051561"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post21051561[/URL]
  7. [quote name='Rubik']Znalazłam zbiorczy wątek (nie było trudno) :) uzupełniłam :) Przeznaczyłam 40 % ew. dochodu na Dzikuska2 i 60 % na Luckyego (ze względu na obecne większe potrzeby). Nie znalazłam w regulaminie info, ze nie mogę którejś z powyższych informacji dodać, więc mam nadzieję, że będzie ok[/QUOTE] Jest ok :) [quote name='anett']Rubik wielkie dzięki za pomoc!!!:loveu: Marzenko dziękuję!!!:loveu: pieniążki przydadzą się najbardziej na hotel bo to największy wydatek [B]Missiaa[/B] nie ma problemu może być wątek wspólny chłopaków tylko będzie małe zawirowanie z rozliczeniami a ktoś kto będzie chciał wesprzeć chłopaków musi wysyłać na dwa konta - chyba, że missieek się zgodzi, żeby wszystkie wpłaty szły bezpośrednio do niej, tak byłoby najprościej.[/QUOTE] jeśli chodzi o konto to już najlepiej pytać Angeli jak jej wygodnie. Po prostu jak ktoś będzie chciał wspomóc Luckyego to przeleje na jedno konto, jeśli zaś bedzie chciał pomóc dzikusowi2 wpłacając na karmę to przeleje na drugie konto. W zależności któremu psu ktoś będzie chciał pomóc to na dane konto przeleje pieniążki. Tak mi się wydaje. Bo jeśli ktoś będzie wysyłał na konto missieek z dopiskiem "na dzikusy" to będzie trzeba decydować czy pieniążki które wpłynęły przeznaczyć na spłatę hotelu Luckyego czy na kupno karmy dla dzikusa2..wydaje mi się, że lepiej zbierać im osobno, żeby nie mieszać. Jak ktoś chce wpłacić na konkretnego psa to wpłaca na niego i wiadomo dla kogo te pieniądze mają iść.. nie wiem tak mi sie wydaje.. przepraszam, że piszę tak chaotycznie, ale mam kilka myśli na sekundę..a już muszę wyłączać komputer :P [quote name='anett']Rubik jest jak najbardziej OK:lol: watek zbiorczy psiaków z Olkusza pod opieką mamy missieek, missii i missieek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-w%C4%85tek-dla-tych-poolkuskich-kt%C3%B3re-nie-maj%C4%85-swoich-indywidualnych-w%C4%85tk%C3%B3w[/URL][/QUOTE] to wątek zbiorczy Olkuszaków( ale nie wszystkich pod naszą opieką, to ogólny olkuszaków) i na nim jest dzikus2 Ale wolałabym jeśli anetta sie zgadza na przeniesienie go tutaj. a wątek psów dosłownie "pod naszą opieką" jest tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy[/URL]
  8. Byłam na bazarku. I przyszłam z takim zapytaniem: Bo bazarek jest na dwóch chłopaków dobrze zrozumiałam? :) A tam link jest do jednego watku-Luckyego... To moje pytanko jest drugie czy tu jest wątek w końcu dla obu? Bo jeśli tak to ja skasuje go z tamtego wątku i dodamy drugiego psiaka tutaj(jako dwa kumple). Nawet by to fajnie było gdyby chłopaki miały jeden wątek- mają wspólne zdj z mordowni, oba trafiły tam razem, trzymały się razem itd. Ja jestem skarbnikiem dzikusa2(któremu trzeba swoja drogą wymyślić jakieś imię) i do mnie wysyłane są pieniążki na karmę dla niego. Moglibyśmy prowadzić mu tutaj też rozliczenie(ja wklejałabym aktualne), a anett przekelajałaby do postu rozliczeniowego (postu dzikusa2). anett oczywiście jesteś na tym wątku osobą decyzyjną i jeśli wolisz jednak żeby był to wątek tylko dla Luckyego to ok, nie ma problemu :) To wtedy tylko proszę poprawcie na bazarku, że jest on tylko na Luckyego, lub jesli na oba psiaki to dodajcie na bazarku link do wątku zbiorczego- na którym jest dzikus2. Co by się mod nie doczepił:D aa no i mnie też Angela mówiła, że dzikus2 chce zdominować Luckyego :( Nie wiem co on to wyprawia:( Zaraz po pierwszym spotkaniu ( w hotelu psiaki schowały się oba do jendej budy i siedziały sobie razem, a teraz dzikus2 coś kombinuje :( nie wiem czy zapomniał swojego kumpla, czy to przez to, że mają już inne zapachy... :*
  9. No mnie też Angela mówiła, że według etykiety powinien tyle jeść.. on powinien chyba jeszcze przytyć trochę. ja np. korzystam z picasy(trzeba miec chyba maila na gmailu)... Trzeba zainstalować program na komputerze, on przeszukuje komputer w poszukiwaniu wszytskich obrazów i robi u siebie podfolderki(wtedy mam wszystko w jednym miejscu(pokazuje mi wszystkie foldery ze zdjęciami ) a wtedy tylko robię klik na dany folder-> udostępniam i tworzy mi sie galeria na stronie picasaweb. a wtedy już tylko kopiuję i wklejam na dogo. Tyle że jeszcze mam osobny program do zmniejszania zdjeć ... każdy ma inny sswój sprawdzony sposób :) W każdym razie jeśli pytasz ajw o to czy da się z komputera wgrać zdjęcie prosto na dogomanie.. to się nie da.. najpierw trzeba zapisać je gdzieś w internecie...i dopiero na dogo wkleić link/zdjecie
  10. Colette dotarły dwa worki karmy od Ciebie! Dziekujemy :)
  11. [video=youtube;ATm2YGjJrEk]http://www.youtube.com/watch?v=ATm2YGjJrEk&feature=youtu.be[/video]
  12. [quote name='teresaa118']Swietnie zrobione widio. Mam mala korekte, w ostatniej sekwencji- "zadzwon" dalabym jeszcze raz numer telefonu dla przypomnienia.Reszta jest poprostu wspaniala. Masz ciociu talent do reklamowek[/QUOTE] To następnym razem jak będę robić filmik to uwzględnie Twoją propozycję :)
  13. [quote name='keria']Piękny dziadeczek! Taki wełniaczek :loveu:[/QUOTE] na niektórych zdjęciach wygląda jak szczeniak, na żywo też sprawia takie wrażenie:)
  14. [quote name='Till']w rzeczywistości wygląda bardziej rottkowato niż na zdjęciach i jest bardziej masywny[/QUOTE] tak, zgodzę się. Zdjęcia nie oddają jego wielkości. Na żywo jest większy. [B]Mail od missieek:[/B] [FONT=arial]w załączniku paragon od weta za odrobaczanie - płatne bezpośrednio do weterynarza 32 zł[/FONT][FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]hotel za czerwiec - 9 dni x 13 zł = 117 zł[/FONT] [FONT=arial][B]jeśli mam wystawić rachunek to proszę o informację na kogo[/B][/FONT] [FONT=arial][B]i proszę o informację czy najpierw psa szczepić na choroby zakaźne czy najpierw umawiać kastrację [/B][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-48osLZffB80/UdXmqu58iGI/AAAAAAAAOtE/AHurhfwB5Q4/s512/wet20130701.jpg[/IMG] za hotel już przelałam, za rachunek zaraz przeleję do weta. [SIZE=6][B]I co jak myślicie? Najpierw kastracja czy zaszczepienie?[/B][/SIZE][/FONT]
  15. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Z2Rfih8Xx_Q/UdXi47OlEHI/AAAAAAAAOsE/N7uQTO530-E/s480/DSC05203%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tykA3W_FXls/UdXi6Fz7m8I/AAAAAAAAOsM/4yqPS-l92jo/s480/DSC05208%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RPUqYesren0/UdXi7eNg-1I/AAAAAAAAOsU/GZr7dxOi_bU/s480/DSC05210%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HRqkamwc0jE/UdXi8jXEOKI/AAAAAAAAOsc/8J43cYgXjeY/s480/DSC05213%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5Trc12igRPw/UdXi9tYulxI/AAAAAAAAOsk/qL1rlVlCw3Q/s480/DSC05215%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-39RVU00QPrs/UdXi_Oc5aqI/AAAAAAAAOss/-0TdMY4MXS8/s480/DSC05218%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-H2mNdaJGknc/UdXi_76i5NI/AAAAAAAAOs0/zOMMscTMCmw/s480/Clipboard01%2520%2528Kopiowanie%2529.jpg[/IMG]
  16. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-a0XouaY5hck/UdXiuhxFsrI/AAAAAAAAOrU/RW_0hoHCfGk/s480/DSC05182%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EbJaABRF1YE/UdXiwCJAOuI/AAAAAAAAOrc/HpeeoDnYtZ0/s480/DSC05183%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-u69gpBgcNtE/UdXixqMZZaI/AAAAAAAAOrk/cUya1-KOSHs/s480/DSC05184%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TIZxyynQJhQ/UdXizlJNtiI/AAAAAAAAOrs/Ulhp9iLlp34/s640/DSC05197%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_zFNuoxbSWQ/UdXi1nzRA-I/AAAAAAAAOr0/UG6dYkd3v6w/s640/DSC05199%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-B4q8rDNExQ0/UdXi3tRewlI/AAAAAAAAOr8/4BPNUpTcJY4/s640/DSC05200%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG]
  17. A teraz niespodzianka o której mówiłam(dosyć długo rozpracowywałam program i przez to spędziłam cały dzień nad filmikiem). Mam nadzieję, że choć trochę się Wam spodoba. Jakieś takie małe zdjęcia wyszły :( Włączcie muzykę. Jest melodia. [video=youtube;16gyyBuPzLE]http://www.youtube.com/watch?v=16gyyBuPzLE&feature=youtu.be[/video]
  18. Najpier wklejam tą mniej przyjemną sprawę czyli rozliczenie, a zaraz wkleję tą trochę milszą, bo prawie skończyłam :P [FONT=arial][COLOR=#500050]WYDATKI 60 zł transport Olkusz (schronisko) - Chrzanów (weterynarz) - Kamienica (hotel) 55 zł odrobaczanie, książeczka, szczepienie 351 zł hotel grudzień (27 dni) 403 zł hotel styczeń 364 zł hotel luty 403 zł hotel marzec 390 zł hotel kwiecień 10.05.2013 obroża Preventic 49,90 zł 16.05.2013 apteka Ketokonazol 18,90 zł 31.05.2013 hotel maj 403 zł 01.06.2013 apteka kolejny Ketokonazol 18,90 zł [/COLOR] [B]30.06.2013 hotel czerwiec 390 zł[/B] = 2906,70 zł [COLOR=#500050] WPŁATY 24.12.2012 Marta 400 zł --luty 11.02.2013 bazarek Justyna Lipicka 224 zł 21.02.2013 bazarek missiaa 228,18 zł --maj 08.05.2013 "wpłata" w formie karmy dla Barrego od Marty K. i Eli S. za 240 zł 09.05.2013 Teresaa118 70 zł 10.05.2013 RudyKas 20 zł 13.05.2013 Obiezyswiat75 50 zł 13.05.2013 MALWA 50 zł 13.05.2013 MDK8 10 zł 13.05.2013 Marta72 50 zł (na obrożę) 13.05.2013 Zozola77 20 zł 21.05.2013 Anna GR 20 zł 22.05.2013 Marzena PM 50 zł 22.05.2013 Marzena K 100 zł 22.05.2013 pozostało po Jaworze 75,70 zł 29.05.2013 teresaa118 20 zł [/COLOR] 06.06.2013 od psa Czakiego 300 zł [B]03.07.2013 teresaa118 20 zł[/B] = 1947,88 zł stan -958,82 zł [/FONT]
  19. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZHa7nQJQ0qE/UdVUue2AxjI/AAAAAAAAOps/MlXFKD-ZpgY/s570/Clipboard01%2520%2528Kopiowanie%2529.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ewKDJ9Jqu1g/UdVUvbTQv0I/AAAAAAAAOp0/_1t_Hl-GdS0/s480/Clipboard02%2520%2528Kopiowanie%2529.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YH3ERc77iQ4/UdVUw9n9ANI/AAAAAAAAOp8/XsKRCb7_ymg/s480/DSC05124%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-A88FyhhHt0c/UdVUyad5JCI/AAAAAAAAOqE/nVDwkqMx0nc/s480/DSC05128%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-scYJnxIWfss/UdVUso7QeuI/AAAAAAAAOpk/PfLs7vytlL8/s640/DSC05136%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GINFE7E6UgE/UdVUpgW3VlI/AAAAAAAAOpc/jYUYooDl9hk/s640/DSC05135%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/IMG]
  20. [quote name='missiaa']on raduje się na głaski bardzo, myślę że dzieciaki też będzie kochać, ja go po brzuchy smyrałam, łapałam go w pół nie protestował ani przez sekundę. O szkołę, ciężko, bo to wiocha.. nawet nie wiem gdzie tam jest najbliższa szkoła. A sąsiad jest jeden.. ale to starszy samotny pan. Będzie mała niespodzianka z Barrym. Wkleję wieczorem jak się odrobię :P[/QUOTE] jednak dziś już nie zdążę. Wkleję jutro... a w sumie to już dziś. Przy okazji wkleję jutro rozliczenie, bo minął kolejny miesiąc i doszedł wydatek hotelu :(
  21. drugi Amor :( Jest w schronisku w Cieszynie :(
  22. tak, ktoś pyta o pay pala. Beta Eso miała pisać do f. Mondo Cane czy udostępnili by nam swoje konto zeby móc zbierać na niego na FB
  23. Dzięki DrLucy Olkusz opuścił kolaczkowy chłopak! i pojechał do hotelu. Jeśli chcesz to moge zrobić kolaczkom jednopostowe mini watki tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-w%C4%85tek-dla-tych-poolkuskich-kt%C3%B3re-nie-maj%C4%85-swoich-indywidualnych-w%C4%85tk%C3%B3w chyba , że uważasz, że nie potrzebują wątków na dogo. Jakbyś chciała to napisz tam.
  24. on raduje się na głaski bardzo, myślę że dzieciaki też będzie kochać, ja go po brzuchy smyrałam, łapałam go w pół nie protestował ani przez sekundę. O szkołę, ciężko, bo to wiocha.. nawet nie wiem gdzie tam jest najbliższa szkoła. A sąsiad jest jeden.. ale to starszy samotny pan. Będzie mała niespodzianka z Barrym. Wkleję wieczorem jak się odrobię :P
  25. zapraszam wszystkich do wątku zbiorczego psiaków poolkuskich które nie mają swoich indywidualnych wątków. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-w%C4%85tek-dla-tych-poolkuskich-kt%C3%B3re-nie-maj%C4%85-swoich-indywidualnych-w%C4%85tk%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-w%C4%85tek-dla-tych-poolkuskich-kt%C3%B3re-nie-maj%C4%85-swoich-indywidualnych-w%C4%85tk%C3%B3w[/URL]
×
×
  • Create New...