Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Jak się cieszę!!!!! To cudownie!!!!! Kochane Ciotki:loveu::loveu::loveu:
  2. To nie Policja jest najczęściej wnioskującym o odebranie zwierzęcia - a org.społ. - Policja asystuje czynnościom zmierzającym do ustalenia czy posiadacz zwierzęcia nie narusza wym. art 6 i 9 ust. o ochr. zwierząt.
  3. To mogła być ta sama Pani, która dzwoniła do Kostek!
  4. Jeja, no to wesoło:-( Dzięki Ciotki za mielecki odzew!!! Na Was można liczyć! Ta rada z automatem jest super!
  5. No właśnie???????
  6. Szukamy pilnie DT dla Jamnisi i pociech!!!!
  7. Kulfoniku! Biegniemy po domek!!!!
  8. Pisz Cioteczko!!!!!! Kosteczek czeka!!!!:loveu:
  9. Supergoga! Już wpłaciłam 30 zł na foksika - zaraz będą na Twoim koncie!:loveu:
  10. [quote name='szajbus']Numer konta jest podany w pierwszym poście. Dziękujemy[/QUOTE] Wpłaciłam 30 zł Sefanku ! Dziś je będziesz miał!!!!:loveu:
  11. Wiem! Muszę jeszcz eraz spróbować podlinkować:oops:
  12. Nio! ****t! Jak młodzież mawia! Ale i tak - odwaliłaś Cioteczko kawał roboty!:loveu:
  13. Rude koty są cudne! do dzis opłakuje mojego rudzielca Talcotta:placz: Czemu łosrał nie toleruje? Talcott nie znosił ryb - błeee łososia to sobie pańcia mogła zjeść!
  14. No widzisz!! Powinnaś mu kawior i łososia znosić!!!!:diabloti:
  15. [quote name='Kostek']o nie nie nie w jamnika w domie to ja sie nie dam wrobic:P wystarczy ze kota mam ktory na mnie poluje[/QUOTE] No proszę, też kiedys miałam takiego kota -czatował na nasze nogi - wbijał pazury i gryzł!
  16. Oddała dobrowolnie. Dziewczyny same to osiągnęły.
  17. Najpewniej nikt!!! I to jest piękne! Mój Mąż zawsze preferował duże psy - mieliśmy dobermana - a teraz świata nie widzi za psiulką tak ok. 5 kg wagi! hi hi wywróżyłam Mu że jeszcze kiedyś będzie swojego ukochanego psa na sznurówce prowadzał:diabloti: Rozkosznie to wygląda bo On ma pod dwa metry:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Sie przemaluje - jak w reklamie - "jesteś tego warta":diabloti: No patrz jakie kochane są mieleckie Cioteczki! Grad Ciotek po prostu!!!!!:loveu:
  19. No widzisz - następna Czarownica Jamnicza na posterunku!:diabloti:
  20. Jamnik to nie jest twór " z tego świata" to oczywiste - to i przyciąga czarownice! He He!:diabloti:
  21. [quote name='Kostek']taka karma ale ze ostatnio jamniki to to juz w ogole jakies czary-mary chyba[/QUOTE] Hi Hi Hi wiedziałam że tak będzie! Trafiona!:diabloti:
×
×
  • Create New...