To nie Policja jest najczęściej wnioskującym o odebranie zwierzęcia - a org.społ. - Policja asystuje czynnościom zmierzającym do ustalenia czy posiadacz zwierzęcia nie narusza wym. art 6 i 9 ust. o ochr. zwierząt.
Rude koty są cudne! do dzis opłakuje mojego rudzielca Talcotta:placz:
Czemu łosrał nie toleruje? Talcott nie znosił ryb - błeee łososia to sobie pańcia mogła zjeść!
[quote name='Kostek']o nie nie nie w jamnika w domie to ja sie nie dam wrobic:P
wystarczy ze kota mam ktory na mnie poluje[/QUOTE]
No proszę, też kiedys miałam takiego kota -czatował na nasze nogi - wbijał pazury i gryzł!
Najpewniej nikt!!! I to jest piękne! Mój Mąż zawsze preferował duże psy - mieliśmy dobermana - a teraz świata nie widzi za psiulką tak ok. 5 kg wagi! hi hi wywróżyłam Mu że jeszcze kiedyś będzie swojego ukochanego psa na sznurówce prowadzał:diabloti: Rozkosznie to wygląda bo On ma pod dwa metry:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='Kostek']taka karma
ale ze ostatnio jamniki to to juz w ogole jakies czary-mary chyba[/QUOTE]
Hi Hi Hi wiedziałam że tak będzie! Trafiona!:diabloti: