[url]http://www.dogomania.pl/threads/176690-Nova-malutka-nieA-miaA-a-sunia-pomA-A-my-jej-siAE-otworzyAE[/url]
Madalleno! a może suńka z wątku powyżej! Jest urocza! zerknij,co???
[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Madallena[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../../showthread.php?p=13807769#post13807769"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
Mala Biala sie nie sprzedala [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] nie bylo chemii, nie oddalam. Ale to nie znaczy, ze dziewczyna rezygnuje! Chce kudlacza, wiec uratujemy jakiiegos :P