Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. :loveu::loveu::loveu::loveu:Madalleno! Jeju!!!! To cudownie! Ciotka Talcott się dołoży chętnie!!!:loveu:
  2. To co sugerujesz? Ja niestety nie mogę jej wziąć:-( biorę w pon. Jamola który jest zestresiony i dzikus :-(:-(
  3. Xmatrix a one mają Allegro? Może by im bannerki zamówić? Jak myślisz co potrzebne?
  4. I ja się dorzucę. Nr konta poproszę!:loveu:
  5. [quote name='grzybkowa']:) pewnie !!! dajcie znac skad mam ja zabrac :)[/QUOTE] Jej Kochana Jesteś!!!!!:calus::calus::calus::Rose::Rose::Rose::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  6. Ojej weźmiesz ją???????????
  7. No niech nie próbują..........:cool3:
  8. Alergia też może być albo tarczyca.
  9. A na Mikropsy ją dałaś?
  10. Ufffffff bo to nic zabawnego!!!!!!! I leczenie jest cosik kosztowne!!!!
  11. Wszystkiego co się da! Choć wierzę że możesz mieć doła!
  12. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176690-Nova-malutka-nieA-miaA-a-sunia-pomA-A-my-jej-siAE-otworzyAE[/url] Madalleno! a może suńka z wątku powyżej! Jest urocza! zerknij,co??? [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Madallena[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../../showthread.php?p=13807769#post13807769"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] Mala Biala sie nie sprzedala [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] nie bylo chemii, nie oddalam. Ale to nie znaczy, ze dziewczyna rezygnuje! Chce kudlacza, wiec uratujemy jakiiegos :P
  13. Jakby co to -Supergoga - pisz! Niestety wziąć Jej nie mogę:-(
  14. Jeśli będą świadkowie tego że oddała sama ,to sobie może.....
  15. Jej można paść:-(:-(:-(
  16. Melduję się na wątku!:-(
×
×
  • Create New...