Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Jej to cudnie,ze sie chłopak otwiera! Co do pazurka - to widać to było na zdjęciu! Z kotem? To Cudnie! Zrób im fotę!:lol:
  2. Bo to Dama!:diabloti: Szuka subtelnego towarzystwa!
  3. Laruniu! skocz na wątek szczeniorów prowadzony przez Kostek, co? [url]http://www.dogomania.pl/threads/175410-17-szczeniAE-t-szuka-domA-w-i-prosi-o-karme-NOWE-SZCZENIAKI-BA-AGAM-O-OGA-OSZENIA?p=13842600#post13842600[/url] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177030-2-suczki-mikro-i-1-piesek-z-jednego-domu-ZmarA-im-Pan-PILNY-DT-DLA-3-KG-SUCZKI"] [/URL]
  4. Stary może:diabloti: Ale na " na własnej piersi" wyhodowany Hi Hi To co będę guza szukać.Jestem leń i sybaryta! Już Ci tu Larunię wabię!
  5. Mam swojego Ropucha - wielki jest - swoje waży - ale skrzeku nie składa:shake:
  6. bo teraz nie sezon! Hi Hi!
  7. Mru to napisz apel na tym wątku - bo tu o sunieczkę prawie się DT biły! [url]http://www.dogomania.pl/threads/177030-2-suczki-mikro-i-1-piesek-z-jednego-domu-ZmarA-im-Pan-PILNY-DT-DLA-3-KG-SUCZKI[/url] i napisz do Ola la ona ma namiary na dwa DS w Warszawie!!!!
  8. Żabi skrzek mi się kończy!:diabloti:
  9. Łoooo:oops::oops::oops: Już się poprawiam! Ale zlituj się, plizzzzz z ozdóbek to ja okulary i zegarek. Uszu przekłutych nie mam. Dawaj to konto!:lmaa::lmaa::lmaa::-x:-x:-x
  10. Eeeee tam za dużo! Taki blitzkrieg! To mały już u nich?
  11. Może jeszcze Kostek pomozemy z tymi szczeniorami????
  12. Na jakim bazarku? No jak karma potrzebna - to ..no ten... konto. Ja kupuję w lecznicy Royal Canin - ale Ty pewno masz tańsze źródła!
  13. Gratulacje!!!! Cieszę się! Buziaki! Dbaj o siebie!:loveu::loveu::loveu:
  14. No! Bo już myślałam że Ci podpadłam czy cuś. To słać?:cool3:
  15. No widzisz! Cały regiment Ciotek!:diabloti:
  16. :Rose::Rose::Rose::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool::cunao::drink1: Jesteś Wspaniała!!!!!
  17. Się kłaniam! Dasz nr konta?:cool3:
×
×
  • Create New...