-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
staruszek Kosteczek już w DOMU! u pani Eli w Łodzi :)
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
I ja poNim płaczę był taki piękny - ujął mnie za serce:-(:-(:-(:-( -
[quote name='Agata,Sonia']Wlasnie wrocilismy z spacerku.Ładnie chodzi na smyczy. Ma kilka strupków na uszach,ale nie jest tak zle.Natomiast ma chore uszy,prawe bardziej.Musze z nim podjechac do weta. Aha i jest szczepiony tylko na wściekliznę... Toluś- te pieniążki,które chciałaś przeznaczyc na wyciągnięcie Czarka,przeznacz na Kulfona ok?Te 30 zł za wyciągnięcie ze schronu ma chłopak ode mnie,weta tez zapłacę;)[/QUOTE] Miód na serce!!!! Uszy - auć -napisz co u weta! Dobrze że nie ma świeżych ran!
-
[quote name='__Lara']Acha, cioteczki, to tak gładko nie pójdzie. Jeśli policja przejmie psy to muszą one trafić pod skrzydła jakiejś organizacji. Musi być proces, w czasie którego sąd dojdzie czyje są psy, czy właściciel ma je stracić. Dlatego policja napewno nie wyda ich osobie prywatnej. Więc jeśli robimy "obławę" to z jakąś organizacją.[/QUOTE] Osobie prywatnej nie! Musi to być fundacja,org. społ czy cuś. Jest także opcja żeby "dla spokoju" dziada:angryy: przy perswazji policji odkupić Pannę Jamniczkę i szczeniory! - wersja soft ale zarazem -najszybsza - jka sobie "kmiotek" przekalkuluje że " sund to drogo" a granatów w świątecznym ubraniu - BRAK:diabloti:
-
staruszek Kosteczek już w DOMU! u pani Eli w Łodzi :)
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
I ja sie nie zawiodłam na łódzkich Cioteczkach!!!:loveu::loveu::loveu: -
staruszek Kosteczek już w DOMU! u pani Eli w Łodzi :)
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
Nie dziwię się Pani! To czekamy na Kasię! Gdyby nie mogła to na pewno inna łódzka Cioteczka pomoże:loveu: -
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Talcott replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Buahahaha!!!! Dobre!:loveu: -
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Talcott replied to Temida's topic in Już w nowym domu
No moooowa!!! Na takie!:loveu::loveu::loveu: