Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Widać!!!! Ale biedactwo!!!!! Odżyje u Agaty, Soni!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jej Cioteczko- jeszcze raz dzięki! Serce topnieje!!!!
  2. Zwrócisz się do Ciotek z Mielca? [url]http://www.dogomania.pl/threads/60666-MIELEC-a-zbiA-r-linkA-w-wAE-tkA-w-na-dogo-psA-w-ze-Schroniska-w-Mielcu[/url]
  3. Ponowię propozycję o zwrócenie się do Cioteczek z mieleckiego wolontariatu [url]http://www.dogomania.pl/threads/60666-MIELEC-a-zbiA-r-linkA-w-wAE-tkA-w-na-dogo-psA-w-ze-Schroniska-w-Mielcu[/url]
  4. Agata,Sonia a ten nr tel? podasz do kontaktu?
  5. Oj Tak, Tak!!!!:loveu::loveu::loveu:
  6. Świetnie operujesz zdjęciami- KLASA!!!
  7. Takie jest! wzrusza - naprawdę wzrusza!!!!:modla:
  8. Kochana jesteś że Go ocaliłaś!!!! Czekam niecierpliwie na foty!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Można poprosić Cioteczki z Mielca!
  10. :calus::calus::calus::calus::modla::modla:Lara! Jest tak wspaniałe i wzruszające.... Dzięki Kochana!!!!
  11. Hurrrra!!!! Pusieczko! Jak dobrze!!!!:loveu:
  12. Nie u każdego! Mój Jamnik nie był specjalnie nadpobudliwy! Brzuchol obwisły po prostu magiczne " zniknął" po terapii.
  13. Jakie piękne piesy! A czy Daszeńka jest na wątku terrierów?
  14. Chętnie doślę rzeczy na bazarek! Chomik ze mnie -to się trochę fajnych rzeczy znajdzie!:cool3:
  15. No to Hurrrraaaaa!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='zula131']A co to za przypadłość? To jest uleczalne?[/QUOTE] Jest terapia - Sierść odrasta błyskawicznie - lek po badaniach ustala się dawkę - to Vetoryl
  17. Podałam Mru! Ponadto są także inne Cioteczki z Łodzi, więc będzie można poprosić Cioteczkę która będzie mogła szybko zrobić wizytę!!:loveu:
×
×
  • Create New...