Zwrócisz się do Ciotek z Mielca?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/60666-MIELEC-a-zbiA-r-linkA-w-wAE-tkA-w-na-dogo-psA-w-ze-Schroniska-w-Mielcu[/url]
Ponowię propozycję o zwrócenie się do Cioteczek z mieleckiego wolontariatu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/60666-MIELEC-a-zbiA-r-linkA-w-wAE-tkA-w-na-dogo-psA-w-ze-Schroniska-w-Mielcu[/url]
[quote name='zula131']A co to za przypadłość? To jest uleczalne?[/QUOTE]
Jest terapia - Sierść odrasta błyskawicznie - lek po badaniach ustala się dawkę - to Vetoryl