Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. [quote name='Kostek']dlatego jesli chcemy je uratowac musimy zrobic to tak aby sie babie i synkowi odechcialo brac wiecej psow...tzn foty gdzie psy zyja jak zyja,jesli suka nie szczepiona p.wsciekliznie mozna tez zagrac ze stwarza zagrozenie dla ludzi bo ludzie przychodza ogladac itd a pies w stajni gdzie dzikie zwierze spokojnie moze wejsc...pozniej mamy 2 opcje faktycznie isc na policje i wojta/burmistrza albo straszyc USem 2 opcja jest dosc niebezpieczna bo takie baby sa nawiedzone i moga pozniej jak ktos im podpowie isc na policje i zglosic kradziez[/QUOTE] Jak to kradzież? Jaka 2 opcja?
  2. Albo wszystkim naraz:mad: Przyszła mi jeszcze do głowy jedna myśl - synulo ma też wyżła - trzeba koniecznie dowiedzieć się czy jest myśliwym - tj czy jest członkiem PZŁ ( imię i nazwisko ) - jeśli tak to można mu przygrozić, że wyleci z Koła Łowieckiego - naruszenie etyki łowieckiej - złe traktowanie psa!!!!!:angryy:
  3. Ja Cię rozumiem z punktu widzenia pryncypiów - TAK ale, no właśnie - ale TE konkretnie Jamole! Szlag!!!!!!!
  4. Ja im życzę.............. i jeszcze................ ale Jamnisi mi żal:-( Chociaż dla niej skończyłoby się piekło!
  5. Ja myślałam o wykupie [B]matki i dzieci!!!!!![/B]
  6. Jest jeszcze stan suczki(?) i warunki w stajni zimą!!! To jest Jamnik!
  7. [quote name='kaskadaffik']No czyli wszystko jest tak jak myślałyśmy dokładnie. Pani bardzo miła, typowa Pani ze wsi, zapytana czy psiaki odrobaczone- TAK, czego nie widać, czy psy sa szczepione na cokolwiek - NIE bo przecież weteryniarz chodzi tylko raz w roku, ale matka szczeniaków przecież szczepiona, więc wystarczy. Psinki teraz mają po 2 miesiące, Pani jest z siebie bardzo zadowolona bo ma 3 jamniki i jeszcze wyżła dużego, jamniki mieszkają na polu, wyżeł też, "no bo przecież nie pozwolę synowi do domu psów puszczać" Pytałam czy można te psy zobaczyć na rynku w Szczucinie, w lecie jak są mioty to tak, teraz zimno to nikt nie jeździ z nimi na rynek. Pani wogóle z zadowoleniem powiedziała, że tym się syn trudni i zajmuje :( Pytałam gdzie teraz przebywają pieski, oczywiście nie wprost tylko podeszłam ;) Są w stajni, maja zagrodę zrobioną, ale już są samodzielne mogą jechać do domu, nie sa zależne od matki. Są dwa brązowe i dwa czarne, 3 krótkowłose, jeden długo i zapytałam czy oboje rodziców mogłabym zobaczyć, "alez oczywiście" ten szorstki to napewno ojciec. Adres Błotnowola 2, naprzeciwko remizy, można podjechać, nie ma problemu zobaczyc psiaki. I teraz powiedzcie mi, jakie mamy podstawy do czegokolwiek, Pani potwierdziła wszystko co myśleliśmy, ale pewnie suka jest już może bez łańcucha bo nie karmi :( i[/QUOTE]Bondówna - Buziaki!!!!! Trzeba obejrzeć - warunki, suczkę - czy wychudzona czy ma obrażenia, jak temp. w tej stajni. W ostateczności - ale to w " drugim etapie" w obecn. kogoś z jakiejs org. społ - straszyć i " po dobroci " wykupić!
  8. Zobaczycie jak szybko odzyska włos i sylwetkę po leku!!!!
  9. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:Jak się cieszę Foksiku!!!!!!!
  10. Graj " słodką idiotkę" - pazury potem!!!:cool3: To trzymam kciuki Bondówna!:diabloti:
  11. O dwa.......... ć epidemia jakaś:angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad:
  12. :thumbs::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Jak się cieszę!!!!!
  13. Już wysłałam! Ale ogłoszeń!!!!!!
  14. Cuuuuudny!!!!!! Mój jest z Mielca. To już starszy Pan. W schronisku miał deprechę - ale u pańci tak się rozkręcił że to bardzo radosny, przemądry Pies! Niestety nie umiem wklejać zdjęć.
  15. Ciotka!! Wszelki Duch.... a światło słoneczne Ci nie zaszkodzi????:diabloti:
  16. Nie wszystkie mają takie " spod ciemnej gwiazdy"Hi HI:diabloti: Poza tym to jest Dama!:p
  17. Ona wygląda jak siostra mojego Teosia - jest baaardzo Jagdt Terrierza!!!! Do Lary już napisałam:cool3:
  18. No to ciotka Talcott jej fundnie i uprosi Ciotkę Larę żeby machnęła cuś " wystrzałowego":cool3:
  19. Mru a dałaś ją na wątek Mikropsów w portzebie????
  20. Decyzję podejmuje wójt albo burmistrz na podstawie wniosku org. społ.
×
×
  • Create New...