Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Jej!!!!:loveu::loveu::loveu:
  2. Laruniu!!! Niedobra istotooooo !!!! Hop Hop!
  3. No to pisz!!!!!Bo pęknę z niecierpliwośći!!!
  4. No świństwo! Laruniu a dostałaś moje PW?
  5. Na podst. kodeksu karnego HI HI HI! Dobra pax między chrześcijany!
  6. Bo jak Cię podliczą - i kłamiesz to Ci przy....... wiele osób robi to profesjonalnie - na dużą skalę ( Ust. o podatku doch. )
  7. Nie musi! Jak coś sprzedasz np. na Allegro i to jest kwota tego rzędu - nie musisz!
  8. Niczego nie musi zgłaszac jeśli jest to np 400zł
  9. Ciotki! A gdyby któraś Ciotka pojechała z Maleństwem pociągiem? Zrzutę by się zrobiło ?
  10. Ola la no zajrzyj na ten wątek który Ci podałam:mad:
  11. Ola la zajrzyj co? ( ma namiary na chętne domki - ale ciiiiiiii)
  12. Oluniu- zerknij, co? plizzzz [url]http://www.dogomania.pl/threads/177030-2-suczki-mikro-i-1-piesek-z-jednego-domu-ZmarA-im-Pan-PILNY-DT-DLA-3-KG-SUCZKI[/url]
  13. Ola la a jest taka maciupenieczka maleńka sunia - podać Ci link?
  14. Z pewnością ta kwota jest wolna od podatku limit jest dużo wyższy niż 200 -300 zł.
  15. Mnie sie wydaję że dla Malizny każdy dzień jest ważny - za chwile będzie miała zapalenie płuc!
  16. Tylko Panie z Fundacji?:razz:
  17. Obawiam się że mogłoby to skończyć się tragicznie dla psów .Nie ja tu podejmuję decyzję ,ale pryncypialne podejście - z ewent. ofiary czasem są - nie jest sercu memu bliskie.:-(
  18. No to się chłopak dowie jak wygląda żywot pieszczocha! Świetnie,że tak szybko robi postępy iże nie agresor! To i z moją sforką nie będzie - mam nadzieję wojował! Poniedziałek już blisko:cool3::p
×
×
  • Create New...