Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Duś a mocno! Ma domki to niech pamięta!:razz::diabloti:
  2. Mru " duś" Ola la,co? Niech Ci " zezna" bezpośrednio bo ja już mam "kociokwik":diabloti:
  3. No to my teraz Czarteczku dostojnie pójdziemy sobie!
  4. Tajemnicza sprawa Stefanku!
  5. Mru zobacz no! Sunia [B]Nova [/B]- może ta Pani co zmarł jej piesek emerytka weźmie Novę, ona jest ciut większa od naszej tylko ale też mini. [B]Ola la[/B]?? co o tym myślisz? Mru gadaj z OLa la i xmatrix - to jej słowa powyżej cytuję!
  6. No to porannie witajcie maluchy!:loveu:
  7. Niech Ci idzie! Ma prawo! Dobranoc Wam!:loveu::loveu::loveu:
  8. Z pewnością!!! to śpij dobrze!:loveu::loveu::loveu:
  9. NIO!!! Dobre to mało powiedziane!!:loveu::loveu::loveu:
  10. No co TY!!!:loveu:
  11. Ale zobacz! Ty robisz - ja odwalam fundę i hyc - domki się sypią:diabloti:
  12. Grunt to dobre towarzystwo, Kochana!:diabloti:
  13. Nie żadnych! Kupowałam od nich 15 kg Royal Canin dla seniorów i pojemnik - na to i nie było zgrzytów.
  14. Cuuuuudne!!! Jesteś Wspaniała!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. Ja kupowałam kiedyś tam: [url]http://www.krakvet.pl/[/url] i to dostarczali kurierem.
  16. Czarek na pewno nie ma za złe! Jest szczęśliwy!:p
  17. OK! to piszę! Kochana Jesteś!
  18. No to wysyłam za dwa! Pisać dla kogo?
  19. To co Laruś słać???:cool3:
  20. A może Laruś zrobi? Ma szczęśliwą lapkę! co Laruś? to bym wysłała za dwa???
  21. No nie wiem czy jest czy nie ? Koooooooosteeeeeeek- gdzie Ty?????
  22. Ale Allegro podobno jest!
×
×
  • Create New...