Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. No to musimy poczekać, choć wiem że dla Mani to niedobrze:-( mimo troskliwej opieki Ciotek.
  2. A zgłaszałyście ją sznaucerowyn Ciotkom???
  3. Mania na pewno znajdzie swojego Ktosia!
  4. Nie może to być również ktoś kto nie będzie miał dla Mani czasu!
  5. Oj trzymamy i o relacje prosimy!!!!!!
  6. Kulfonik. biegniemy piesku
  7. Koruniu ! Śliczna Jesteś! A Ciocia Figa cuuudne Allegro Ci zrobiła!:loveu:
  8. Ło! bo to by pomogło Cię odciążyć! Ile worów zjedzą - to chętnie też pomogę kluseczkom!
  9. No możliwe, możliwe u psów też. to trzymam kciuki za maleństwo! Cioteczko - powiedz Kochana ile - mniej więcej kg potrzeba karmy na miesiąc dla tych sralów?
  10. Ekstra!!!!!!! I jak wrażenia????????
  11. Rudziczku !Ciotki Ci znajdą Dom z prawdziwego zdarzenia!!!!!
  12. Jesteś " Debeściak" Cioteczko!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. :grins::grins::grins::turn-l:Buahahahaha!!! Dzięki!!!!!:diabloti:
×
×
  • Create New...