Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. poproszę konto na PW! To ile brak żeby Go zabrać do hoteliku?
  2. No to ma od ciotki 50 zł w ramach deklaracji stałej.:loveu:
  3. oj Ciotki - uwaga bo głupota czuwa:diabloti:
  4. No to dzwoń Cioteczko i kasę zbieramy!!!!
  5. Gadaj Kochana!!!!! Samej Cię nie zostawimy!!!!!!
  6. Madallenko! dostałaś moje PW? Sprawa pilna! Plizzzz!
  7. A jest na Jamnikach i jamnikowatych w potrzebie????
  8. Dzięki!!!! Czekam na Madallenę - to byłoby super dla Puszka - domowy DT !!!!
  9. [quote name='figa33']brzmi interesująco:cool3:[/QUOTE] To zapraszam!:cool3::loveu::loveu::loveu: Na jaką " giełdę" ?????? Mru???????
  10. Wyłlalam tez PW do Madalleny - miała super - niedrogi płatny domowy DT - Ciotki czekamy!
  11. [quote name='kasia14']Zdjęcia dodane do 1 postu ;) Misiuniek [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5484/p12001039912282.jpg[/IMG] Musimy coś wymyślić:(. Puszek był już raz na boksach ogólnych, gdy nie było jeszcze tak zimno, ale szybko wylądował w budynku po tym jak został pogryziony przez innego psa:([/QUOTE] Wyślij mi tekst i zdjęcia na [email][email protected][/email] będziemy pilnie szukać! Mąż tez obiecał pomóc!
  12. Ja!!! To niech da mi na PW! Wytłuście to DT co?
  13. Nareszcie mają Człowieka dla siebie! i poczucie bezpieczeństwa!!!:loveu:
  14. Może jeszcze wytłuść to DT,co? w tytule!
  15. Daj ten tekst do pierwszego posta i może dopisz w tytule ze PILNIE szukamyDT
  16. To napisz do Niej - jak się zgodzi to prześlę Jej kasę:cool3: Zamówić mu banerek???
  17. To kto mu zrobi wyróżnione? Ja mu fundnę!!!!!
  18. Allegro ma wyróżnione??? Podaj też w 1 poście tel i mail do siebie!!! Zaraz uproszę " ogłoszeniowe Ciotki" o pomoc!!
  19. A weźmiesz jaką bidę na DT? To spółka - Art-Bank zajmie się Twoimi tymczasami - ??
×
×
  • Create New...