SDziewczyny mam coś!!!!!
[INDENT] Witam,
Vigo miał jechać do hotelu w Teresinie. Na dogo widziałam, że są chyba wolne miejsca u ZuziM.
Natomiast mogę Ci polecić hotel u megi w Serocku:
[URL="http://www.dogomania.pl/../../members/92966-megii1"]http://www.dogomania.pl/members/92966-megii1[/URL]
[SIZE=4][COLOR=Black][B]504-62-02-19[/B][/COLOR][/SIZE]
Pozdrawiam i życzę powodzenia [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/INDENT]
[INDENT][LEFT][URL="http://bokserywpotrzebie.pl/index.htm"]Sprawdzi ktoś????????????????
[/URL] [/LEFT]
[/INDENT]