Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. tak cóż Ty zrobisz, takie życie i psia natura! Hi Hi!:diabloti:
  2. Trening to grunt:diabloti: Oluniu! dla mnie wiesz,co? Plizzzzz:diabloti:
  3. On nie ma! Są tylko jego zdjęcia na tym!
  4. Leni - ja o wątku dla Chestera! Nie o chłopie:eviltong::diabloti:
  5. Zawsze jest możliwość -że " coś nie odpowiada opisowi" - pies, który w schronie był apatyczny - w domku robi się raptem jak mały tygrys - no i co?:diabloti:
  6. Będzie dobrze!! przy tak czułej opiece!!!:loveu::loveu::loveu:
  7. :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  8. No pisałam Belluni że wątek założymy i zrobimy casting:diabloti:
  9. Na kawalera to teraz skalpelik. A takich mundrych nie brak wrrrrrrrr!
  10. [quote name='ladySwallow']Krew ma być właśnie najwcześniej rano - sądzę, że po lecznicach było dzwonione... Talcott, a w jakim mieście była Bunia? Może uda mi się znaleźć ten wątek?[/QUOTE] Pisz do Livka - ona robiła bazarek dla Buni i na pewno ma wątek!!!!!
  11. Niestety nie pamiętam! Ciotki z wątku kudłaczy powinny wiedzieć! Ciooootkiiii!
  12. No tak proponuję bo chłopaków jest dwóch - Kropek i Cekin- bardzo podobni!!!!
  13. Ano!! Tylko tam trzeba rano!!! Na wątku Buni - która niestety zmarła na parwo - któraś Cioteczka oferowała pomoc - ma ozdrowieńca - ja tego wątku niestety nie mam.
  14. A byłaś na Głębokiej - w lecznicy uczelni??
  15. Sie rozpuszczą i sie wysiurga:cool3::diabloti:
  16. Cioteczko to Ty kochana zrobisz wątek Chesterowi?
  17. [quote name='vega17']Może być Gaja , świetnie i bardzo do niej pasuje. Więc ochrzcimy ją Gaja:)[/QUOTE] Dzięki!!!Ci! to zmienisz w tytule???
  18. Dzięki Ciotko kochana! Już wysyłam wiesz,co:cool3:
  19. Dzięki Ci! to teraz będę dręczyć Leni:cool3:
×
×
  • Create New...