-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
[quote name='brazowa1']Jego oficjalne,kartotekowe imie to "Szpic" i cos szpicowatego w sobie ma.Jest to kula futra (w bardzo dobrym gatunku) na jamniczych łapkach.Nie widac podwozia.Obecnie ma ogolony brzuszek,wiec łapki sa w jakikolwiek sposob widoczne.Bardzo dekoracyjny pies,zarowno moje wrazenie,jak i innej wolontariuszki bylo,ze to pies,ktory po odpowiednim wypielegnowaniu bedzie robił wspaniałe wrazenie. A charakter?"Kanapa" w boksie jest pograzony w marazmie.Lezy w jednym miejscu,nie wchodzi w konflikty z psami,jest zobojetniały.Ale niech tylko pojawi sie mozliwosc spaceru-pies podskakuje na krotkich łapkach,poszczekuje przynaglajaco z radosci,nagle staje sie innym psem!Tylko,ze mozliwosc krotkiego spaceru ma raz na tydzien...coz to jest dla psa,ktory pamieta,jak pachnie trawa i drzewa w parku :( "Kanapa" miał kiedys dom.Przez 5 lat swojego zycia byl czyims ukochanym przyjacielem.Od 3 lat jego domem jest schronisko.Szanse na adopcje maleja z kazdym rokiem.Obecnie ma 8 lat i chciałby w koncu opuscic swoj boks i zamieszkac z kims,kto bedzie go codziennie prowadzac na spacer.Nie jest to pies aktywny-nikogo nie umeczy długimi spacerami. Nie bedzie problemow z pielegnacja siersci-to taki gatunek,ktory sie nie kołtuni i nie łatwo pielegnuje. Kto chce przemiła "Kanape"? Schronisko to nie miejsce dla niego!!!!!!
-
/okolice Piły/ Prawie jamniczek SCOOBY w schronisku! adoptowany
Talcott replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha to cudo???? -
[quote name='kaja555']Niesamowity! :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/243/8b13bcfa144f33e7.jpg[/IMG][/URL][/quote] Wspaniałe!!!!:lol::lol::lol::lol:
-
Ciotki!!! cudne te fotki!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
No właśnie....
-
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
Talcott replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
No właśnie ??? Taki śliczny piesio??? -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
Talcott replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Dom dla wspaniałego trcolora terrierka potrzebny na już!!! -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
To nie myśl ciotula tlko bierz !!!! Gdyby Majka nie była takim suniojadem to ciotka Talcott juz by uciekała z tego schroniska z Klusią Niną pod pachą!!!!!! -
Śliczny piesio!!!!
-
Jak się cieszę ,że nie strzykawka!!!!!Próbujmy jeszcze na Cito z tą Panią !! Kojec u Oleńki mamy zaklepany ale najcudniej byłoby żeby Niuńcio trafił do domu on podobno jest grzeczny bardzo - a widać że jest delikatny - zima w kojcu!! Buuuu:-(:-( Co do siwej jamniczej biedy - wiadomo coś -o jego stanie??? poza tym że facecik??????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Agnieszko!!!! Koperku?????
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
Takie wspaniałe Jamnisie!!! Tę czarną piękność zabrałabym natychmiast gdyby nie moja Majusia :placz::placz::placz::placz::placz::placz: -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
Jeju:placz::placz::placz::placz: Ludzie to.........:placz::placz::placz::placz::placz::placz: -
[quote name='xmartix']przymierzam sie właśnie, ale jeszcze może kogoś innego mi Demi z TOZu zaproponuje, napewno mam 1 miejsce na DT :loveu: Branie ze schronu psa na DT znaczy ze jak to papierkowo wyglada? ze niby ja go biore na siebie? (bo inaczej nie moga chyba wydac psa) tak?[/quote] Jest szansa na DT dla Lupka!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: