Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. [quote name='Isadora7'][CENTER][IMG]http://images33.fotosik.pl/252/a676f89e67531c26.png[/IMG] [/CENTER] [/quote] Lupuniu Ciotki z Tobą!!!:-(:-(
  2. [quote name='albiemu'][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2378/dscn8835gn8.jpg[/IMG][/quote] No to jeszcze raz moją ślicznotkę!!!!!
  3. [quote name='brazowa1']Jego oficjalne,kartotekowe imie to "Szpic" i cos szpicowatego w sobie ma.Jest to kula futra (w bardzo dobrym gatunku) na jamniczych łapkach.Nie widac podwozia.Obecnie ma ogolony brzuszek,wiec łapki sa w jakikolwiek sposob widoczne.Bardzo dekoracyjny pies,zarowno moje wrazenie,jak i innej wolontariuszki bylo,ze to pies,ktory po odpowiednim wypielegnowaniu bedzie robił wspaniałe wrazenie. A charakter?"Kanapa" w boksie jest pograzony w marazmie.Lezy w jednym miejscu,nie wchodzi w konflikty z psami,jest zobojetniały.Ale niech tylko pojawi sie mozliwosc spaceru-pies podskakuje na krotkich łapkach,poszczekuje przynaglajaco z radosci,nagle staje sie innym psem!Tylko,ze mozliwosc krotkiego spaceru ma raz na tydzien...coz to jest dla psa,ktory pamieta,jak pachnie trawa i drzewa w parku :( "Kanapa" miał kiedys dom.Przez 5 lat swojego zycia byl czyims ukochanym przyjacielem.Od 3 lat jego domem jest schronisko.Szanse na adopcje maleja z kazdym rokiem.Obecnie ma 8 lat i chciałby w koncu opuscic swoj boks i zamieszkac z kims,kto bedzie go codziennie prowadzac na spacer.Nie jest to pies aktywny-nikogo nie umeczy długimi spacerami. Nie bedzie problemow z pielegnacja siersci-to taki gatunek,ktory sie nie kołtuni i nie łatwo pielegnuje. Kto chce przemiła "Kanape"? Schronisko to nie miejsce dla niego!!!!!!
  4. [quote name='kaja555']Niesamowity! :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/243/8b13bcfa144f33e7.jpg[/IMG][/URL][/quote] Wspaniałe!!!!:lol::lol::lol::lol:
  5. Ciotki!!! cudne te fotki!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. No właśnie ??? Taki śliczny piesio???
  7. Dom dla wspaniałego trcolora terrierka potrzebny na już!!!
  8. Sareneczka jest prześliczna !!!!!i te plamki na łapinach!!!!!
  9. To nie myśl ciotula tlko bierz !!!! Gdyby Majka nie była takim suniojadem to ciotka Talcott juz by uciekała z tego schroniska z Klusią Niną pod pachą!!!!!!
  10. Śliczny piesio!!!!
  11. Jak się cieszę ,że nie strzykawka!!!!!Próbujmy jeszcze na Cito z tą Panią !! Kojec u Oleńki mamy zaklepany ale najcudniej byłoby żeby Niuńcio trafił do domu on podobno jest grzeczny bardzo - a widać że jest delikatny - zima w kojcu!! Buuuu:-(:-( Co do siwej jamniczej biedy - wiadomo coś -o jego stanie??? poza tym że facecik??????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Agnieszko!!!! Koperku?????
  12. [quote name='Isadora7'][CENTER][IMG]http://images33.fotosik.pl/252/a676f89e67531c26.png[/IMG] [/CENTER] [/quote] No niech Go ktoś wreszcie zabierze!!!!! Buuuuu:placz::placz::placz::placz::placz:
  13. To niesprawiedliwe :-(:-(:-(:-( a tak już się ucieszyłam!!!!:placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  14. Pod tymi zwałami tłuszczyku kryje się piękny jamnik!!!! Trochę odchudzanka - rekreacji i sunieczka byłaby piękna Buuuuuuuuu!!!!!!:-(:-(:-(:-(:-(
  15. Nerisku???? HOP! HOP!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  16. Takie wspaniałe Jamnisie!!! Tę czarną piękność zabrałabym natychmiast gdyby nie moja Majusia :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  17. Jeju:placz::placz::placz::placz: Ludzie to.........:placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  18. Nerisku to dzwoń do Cioteczki wroclawskiej!!!! PLIZZZZ:loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='xmartix']przymierzam sie właśnie, ale jeszcze może kogoś innego mi Demi z TOZu zaproponuje, napewno mam 1 miejsce na DT :loveu: Branie ze schronu psa na DT znaczy ze jak to papierkowo wyglada? ze niby ja go biore na siebie? (bo inaczej nie moga chyba wydac psa) tak?[/quote] Jest szansa na DT dla Lupka!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  20. Ale weź Go weź...:placz::placz::placz::placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...