Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Jaka śliczna Klusia!!!! Aj:loveu::loveu:
  2. Jejku , jasne!!! To taki wspaniały pies!!! Dzięki w imieniu Petry!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: Miałam kiedyś Dobcia - już za Tęczowym Mostem:-( i wiem jakie są delikatne!!!
  3. [quote name='SZPiLKA23'][CENTER][COLOR=Red][B]KIEDY KOLEJNY PIES ZAMYKA SWOJE OCZY[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]MAM OCHOTĘ UCIEC W ŚMIERĆ RAZEM Z NIM[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]UMRĘ JEŚLI JESZCZE RAZ CZŁOWIEK MNIE PRZEOCZY[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]I PRZEJDZIE OBOJĘTNY NA MÓJ BYT[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]NIE ZNAM ZAPACHU TRAWY ANI SMAKU WOLNOŚCI[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]NIE ZNAM RÓWNIEŻ LUDZKIEJ MIŁOŚCI[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]NAJGORSZA JEST SAMOTNOŚĆ POŚRÓD WIELU[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]BRUTALNA CODZIENNOŚĆ I ŻYCIE BEZ CELU ....[/B][/COLOR] [/CENTER] [B][COLOR=Black] Orzechowce w woj. podkarpackim są Schroniskiem bardzo trudnym dla zwierząt tam przebywających. Kizia nie ma tam szans na adopcje - ludzie w tych okolicach szukają psów do budy nie na kolana. Jest mała, wątła nie nadaje się do gospodarstwa ... teraz czy to jej szczęście czy pech? Nie potrafię odpowiedzieć - ona pragnie jakiegokolwiek kontaktu z człowiekiem, pomimo braku obojętności do niej, chwila uwagi przez człowieka wynagradza jej całe zło jakiego doznaje na codzień. To sunia, która potrafi kochać całą sobą, ma wielkie serce które będzie bardzo Cie kochać jeśli dasz jej szansę. Proszę ...... nie możesz zmienić świata ale możesz go zmienić dla Kizi - pomóż .....[/COLOR][/B] [B] Mała, roztrzęsiona, kupka suniowych nieszczęść. Totalnie nie wie czym sobie zasłużyła na swój los. Przecież kocha człowieka, jest cicha i grzeczna. To kolejna mała oaza spokoju na ludzkie kolana. Opis opisem ale nic nie zastąpi kontaktu z tą małą. Łezka do oka się ciśnie takie to małe i grzeczne. Sunia nie wiedziała czy kontakt z nami to coś dobrego czy złego, dlaczego ją łapiemy i zabieramy tak wysoko na ręce .... jednak nie broniła się, poddała się ufnie naszym zabiegom. Cud, miód, orzeszki! Wg nas ma jakieś 3-5 latka. Kiza zachowuje sie tak jakby przepraszała ze zyje, nie chce nikomu sprawiać kłopotów siedzi cicho wbita w kacik budy, tracąc powoli nadzieje ze ktoś ja wypatrzy pośród szalejących w około psów błagających o chwile uwagi, ona cicha traci nadzieje na swojego człowieka....[/B] [IMG]http://images31.fotosik.pl/165/ee097e6970602686.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/168/c28d220d202eda3a.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/169/ff17130d2e718427.jpg[/IMG] Kontakt do wolontariuszki [EMAIL="[email protected]"][email protected] tel. [/EMAIL][EMAIL="[email protected]"]0608- 424-460[/EMAIL] Kizia przebywa w schronisku w Orzechowcach[/quote] Kizia - czyż nie jest urocza???
  4. Śliczny mądry Piesio tak bardzo nie chciałby być sam!!
  5. Kto uratuje tego mądrego delikatnego psa???
  6. Kacperek pilnie poszukuje osoby o wielkim sercu!!!!
  7. On tak bardzo Prosi !!!!
  8. [quote name='Talcott']No to wyjaśniam: ja też robię to con amore - z miłości do Dobciów - prosił mnie ów starszy Pan - którego "obdarowano" sunią - kontakt mam telefoniczny- zdjęcia nadejdą pocztą - taką zwykłą - dyr..dyr... ludzie 80 letni rzadko używają komputerów i netu. :loveu:Czekamy!!!!![/quote] Czekamy na zdjęcia a Petra na dom!!!
  9. Piękny szorstkowłosy wyżeł wegetuje w schronisku!!!
  10. Miłośnicy Jamników!!! Halo!!!!
  11. Taki cudny Piesio czeka!!!!:placz:
  12. [quote name='Talcott']Będę z Tobą nie pytając co mi dasz Będę z Tobą kiedy zostaniesz zupełnie sam Będę za Tobą szedł....[/quote] Kto go pokocha?
  13. [quote name='kikou']pracownicy schroniska mowia, ze jest spokojniutki, zgadza sie ze wszystkimi innymi psami, milutki, slodziaczek po prostu!![/quote] Kto go uratuje!!!!chcą go zabić!!!!
  14. Kto da mu odrobinę serca!!!!
  15. Śliczna piesia na podusię i spacery nie powinna tu być!!!!
  16. W górę sznaucerku!!! trochę serca i będzie z ciebie cudny pies!!!!
  17. [quote name='luka1']Sunię przynieśli do gabinetu weterynaryjnego ludzie, którzy znależli ją leżącą na jezdni - była tuż po zderzeniu z samochodem. Udzielono pierwszej pomocy. Póżniej pies został prześwietlony - połamana miednica, która musi sie sama zrosnąć. Sunia trafiła do schroniska i tu dochodzi do siebie. Pies nie wygląda na szczególnie zaniedbanego, próbowaliśmy odszukać jaj właścicieli - niestety. Właściciel też nie wykazał się starannością w poszukiwaniach. A psina tęskni i wcale nie jest szczęśliwa z pobytu w schronisku mimo, że cieszy sie szczególnymi względami całego personelu. Gdy tylko pojawia sie ktos nowy - sunia przybiega aby sie poprzytulać. Popiskuje wtedy cichutko, a kiedy przkonuje sie że to nie po nią ktoś przyszedł - ze spuszczoną głową idzie zrezygnowana, smutna do swojego kącika. Jest malutka, leciutka, śliczna - pomóżcie w znalezieniu domu. [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/8409/sunia1wu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7878/dscn0385lb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/1254/dscn0444qa5.jpg[/IMG] to sunia w dniu wypadku[/quote] Oczu te ludzie nie mają czy co???:mad::mad:
  18. Zabić to nie możemy :mad:bo sie jeszcze przydasz, ale że jesteś wstrętny Koper to niezbity Fakt!!!!:eviltong:
  19. Kto pokocha Bao śliczną Mikrokrówkę w typie buldożka????
  20. Kto przygarnie tego uroczego psa???? Błagamy choćby o tymczasowy dom!!! Chcą go zabić!!!! Bo nieadopcyjny bo ma 10 lat!!! jeszcze wiele ich przed nim jeśli mu pomożesz!!!!
×
×
  • Create New...