-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
Jaka śliczna Klusia!!!! Aj:loveu::loveu: -
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Jejku , jasne!!! To taki wspaniały pies!!! Dzięki w imieniu Petry!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: Miałam kiedyś Dobcia - już za Tęczowym Mostem:-( i wiem jakie są delikatne!!! -
[quote name='SZPiLKA23'][CENTER][COLOR=Red][B]KIEDY KOLEJNY PIES ZAMYKA SWOJE OCZY[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]MAM OCHOTĘ UCIEC W ŚMIERĆ RAZEM Z NIM[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]UMRĘ JEŚLI JESZCZE RAZ CZŁOWIEK MNIE PRZEOCZY[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]I PRZEJDZIE OBOJĘTNY NA MÓJ BYT[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]NIE ZNAM ZAPACHU TRAWY ANI SMAKU WOLNOŚCI[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]NIE ZNAM RÓWNIEŻ LUDZKIEJ MIŁOŚCI[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]NAJGORSZA JEST SAMOTNOŚĆ POŚRÓD WIELU[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]BRUTALNA CODZIENNOŚĆ I ŻYCIE BEZ CELU ....[/B][/COLOR] [/CENTER] [B][COLOR=Black] Orzechowce w woj. podkarpackim są Schroniskiem bardzo trudnym dla zwierząt tam przebywających. Kizia nie ma tam szans na adopcje - ludzie w tych okolicach szukają psów do budy nie na kolana. Jest mała, wątła nie nadaje się do gospodarstwa ... teraz czy to jej szczęście czy pech? Nie potrafię odpowiedzieć - ona pragnie jakiegokolwiek kontaktu z człowiekiem, pomimo braku obojętności do niej, chwila uwagi przez człowieka wynagradza jej całe zło jakiego doznaje na codzień. To sunia, która potrafi kochać całą sobą, ma wielkie serce które będzie bardzo Cie kochać jeśli dasz jej szansę. Proszę ...... nie możesz zmienić świata ale możesz go zmienić dla Kizi - pomóż .....[/COLOR][/B] [B] Mała, roztrzęsiona, kupka suniowych nieszczęść. Totalnie nie wie czym sobie zasłużyła na swój los. Przecież kocha człowieka, jest cicha i grzeczna. To kolejna mała oaza spokoju na ludzkie kolana. Opis opisem ale nic nie zastąpi kontaktu z tą małą. Łezka do oka się ciśnie takie to małe i grzeczne. Sunia nie wiedziała czy kontakt z nami to coś dobrego czy złego, dlaczego ją łapiemy i zabieramy tak wysoko na ręce .... jednak nie broniła się, poddała się ufnie naszym zabiegom. Cud, miód, orzeszki! Wg nas ma jakieś 3-5 latka. Kiza zachowuje sie tak jakby przepraszała ze zyje, nie chce nikomu sprawiać kłopotów siedzi cicho wbita w kacik budy, tracąc powoli nadzieje ze ktoś ja wypatrzy pośród szalejących w około psów błagających o chwile uwagi, ona cicha traci nadzieje na swojego człowieka....[/B] [IMG]http://images31.fotosik.pl/165/ee097e6970602686.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/168/c28d220d202eda3a.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/169/ff17130d2e718427.jpg[/IMG] Kontakt do wolontariuszki [EMAIL="[email protected]"][email protected] tel. [/EMAIL][EMAIL="[email protected]"]0608- 424-460[/EMAIL] Kizia przebywa w schronisku w Orzechowcach[/quote] Kizia - czyż nie jest urocza???
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Śliczny mądry Piesio tak bardzo nie chciałby być sam!! -
Kto uratuje tego mądrego delikatnego psa???
-
On tak bardzo Prosi !!!!
-
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']No to wyjaśniam: ja też robię to con amore - z miłości do Dobciów - prosił mnie ów starszy Pan - którego "obdarowano" sunią - kontakt mam telefoniczny- zdjęcia nadejdą pocztą - taką zwykłą - dyr..dyr... ludzie 80 letni rzadko używają komputerów i netu. :loveu:Czekamy!!!!![/quote] Czekamy na zdjęcia a Petra na dom!!! -
Miłośnicy Jamników!!! Halo!!!!
-
Taki cudny Piesio czeka!!!!:placz:
-
Piko.Kurdupelek i grubasek nadmorski.Trojmiasto.MA DOM!!!!!!!!!
Talcott replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kto go pokocha? -
[quote name='kikou']pracownicy schroniska mowia, ze jest spokojniutki, zgadza sie ze wszystkimi innymi psami, milutki, slodziaczek po prostu!![/quote] Kto go uratuje!!!!chcą go zabić!!!!
-
Kto da mu odrobinę serca!!!!
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Talcott replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']Sunię przynieśli do gabinetu weterynaryjnego ludzie, którzy znależli ją leżącą na jezdni - była tuż po zderzeniu z samochodem. Udzielono pierwszej pomocy. Póżniej pies został prześwietlony - połamana miednica, która musi sie sama zrosnąć. Sunia trafiła do schroniska i tu dochodzi do siebie. Pies nie wygląda na szczególnie zaniedbanego, próbowaliśmy odszukać jaj właścicieli - niestety. Właściciel też nie wykazał się starannością w poszukiwaniach. A psina tęskni i wcale nie jest szczęśliwa z pobytu w schronisku mimo, że cieszy sie szczególnymi względami całego personelu. Gdy tylko pojawia sie ktos nowy - sunia przybiega aby sie poprzytulać. Popiskuje wtedy cichutko, a kiedy przkonuje sie że to nie po nią ktoś przyszedł - ze spuszczoną głową idzie zrezygnowana, smutna do swojego kącika. Jest malutka, leciutka, śliczna - pomóżcie w znalezieniu domu. [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/8409/sunia1wu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7878/dscn0385lb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/1254/dscn0444qa5.jpg[/IMG] to sunia w dniu wypadku[/quote] Oczu te ludzie nie mają czy co???:mad::mad: -
Kto pokocha Bao śliczną Mikrokrówkę w typie buldożka????
-
Kto przygarnie tego uroczego psa???? Błagamy choćby o tymczasowy dom!!! Chcą go zabić!!!! Bo nieadopcyjny bo ma 10 lat!!! jeszcze wiele ich przed nim jeśli mu pomożesz!!!!