[quote name='kikou']Piesek ok. 10cioletni, mały , milutki, łagodny, czarny z widoczną siwizną - biały krawat i końcówki łapek, gładkowłosy mieszaniec, został znaleziony ok. 14.05. Niestety nikt go nie szukal, nikt o niego nie zapytal, piesek zostal prawdopodobnie bezlitosnie wyrzucony.....
O wyjątkowo ujmującym charakterze.Ciepły, pogodny, zapatrzony w przewodnika, przesłodki.. Zgadza sie z innymi psami...
jako piesek starszy "nieadopcyjny" jest przeznaczony do uśpienia prawdopodobnie już na początku tego tygodnia, nie wiadomo dokladnie kiedy
W kazdym razie zostało bardzo mało czasu!!!!!
[IMG]http://images23.fotosik.pl/242/7f1229c014db6e57.jpg[/IMG]
[IMG]http://images27.fotosik.pl/243/c625124c9672a1f0.jpg[/IMG]
[IMG]http://images26.fotosik.pl/244/0de879310a2968fd.jpg[/IMG][/quote]
Chcą go zabić!!!