Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Ja niestety nie z Wrocławia. Tu nie pomogę. Wcale nie jak świnia Neris jesteś kochana!!! Na ewent problemy zdrowotne chyba przecież uzbieramy z bazarków i od innych - najważniejsze zeby go zabrać stamtąd!!!!:placz::placz:
  2. A ja powtórze pytanie - Neris - ile chce cioteczka od DT?
  3. Jesli chodzi o bazarki to mogę przekazać trochę firmowych rzeczy -butów, torebek itd. cuś się tam nazbiera:lol:
  4. A ile musimy nazbierać miesięcznie??? Wiem ile kosztują starusie przygarnięte które trzeba odchuchiwać:lol:
  5. [quote name='kikou']Piesek ok. 10cioletni, mały , milutki, łagodny, czarny z widoczną siwizną - biały krawat i końcówki łapek, gładkowłosy mieszaniec, został znaleziony ok. 14.05. Niestety nikt go nie szukal, nikt o niego nie zapytal, piesek zostal prawdopodobnie bezlitosnie wyrzucony..... O wyjątkowo ujmującym charakterze.Ciepły, pogodny, zapatrzony w przewodnika, przesłodki.. Zgadza sie z innymi psami... jako piesek starszy "nieadopcyjny" jest przeznaczony do uśpienia prawdopodobnie już na początku tego tygodnia, nie wiadomo dokladnie kiedy W kazdym razie zostało bardzo mało czasu!!!!! [IMG]http://images23.fotosik.pl/242/7f1229c014db6e57.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/243/c625124c9672a1f0.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/244/0de879310a2968fd.jpg[/IMG][/quote] Chcą go zabić!!!
  6. Wątku Psotki nie znam - ja mogę tylko finansowo pomóc - 50. tyle mam. Jak b
  7. Ciotki ruszcie głowami i skarpetami!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  8. Mogę na cito dać 50 bo moje Stare Prohazki też daly mi finansowo w tym miesiącu w kość!!
  9. [quote name='albiemu'][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9619/dzekixf7.jpg[/IMG][/quote] Jeszcze tak szybko spac nie pójdzie - Taki piekny Terrierek czeka!!!!
  10. Kto pokocha ślicznego Piesia który nieśmiało wyciąga łapinę - moge podarowac Ci tylko siebie -Chcesz? Będę przy Tobie nie pytając co mi dasz.. Będę przy Tobie kiedy zostaniesz zupełnie sam.. Będę za Tobą szedł...
  11. Jejcia !! Mikrokrówko jakas ty cudna!!!
  12. A Ty nie masz pomysłu na DT? Tytuł OK!:-(:-(:-(:-(
  13. Cioteczki! co z tym bazarkiem? Doszedł grosik?
  14. Nie! Ale szukajmy!!! Bo mało czasu!!
  15. Jejku!! Niech ktoś wytłumaczy mojej Majusi ,że suczki są Ok!:-(
  16. A ja razem z Nim:-(:-(:-(:-(
  17. Jamnik w schronisku... to brzmi jak pieczarki na księżycu... Co się z tymi "ludźmi" dzieje..:mad:
  18. No to może zróbmy zrzutę na płatny DT i sie od niego odczepią????
  19. Halo!! Cioteczki!! A co z tym bazarkiem dla Cyganka?????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
×
×
  • Create New...