Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Ja nie wiem ciotki Ci to wyjasnią od strony proceduralnej- ale błagam:modla::modla::modla::modla::modla::modla:weź Go to taka kruszynka!!!!on sobie tam nie poradzi!!!!Plizzzz
  2. Jejku i to pilnie!!:-(:-(przecież ktoś kalekę z niej zrobił!:-(:-(:-(:-(:-( Serce:-(:-(:-(
  3. A Ty Byś go wzięła????:loveu::loveu::loveu:
  4. :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:Koperunieczku!! co z jamniczą siwą bidą??? kiedy zapytasz???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  5. Szukamy domu dla pięknej Dobermanki Petry!!!
  6. Śliczna subtelna niebanalna KIZIA -zabierz ją stamtąd!!!!
  7. Śliczny piesio o wspaniałym umaszczeniu Czeka!!!
  8. [quote name='Koperek']Nawet nie wiem, co napisać. Pierwszy raz przedstawiam takiego maluszka! Po prostu... ...[SIZE=4]MACIUPEŃKIE MANIEŃSTWO!:-( [/SIZE] Siedzi w schronie przestraszony, jak nieboskie stworzenie. Inne psy się wydzierają, a bidaczek skulony pod ścianą boksu, żeby mu doopki nie podskubały:-( Taki dziubek, że serce się kraje :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/188/7e0ee8c59c027abd.jpg[/IMG][/URL] Siedzi, jak pokraka- ale nic dziwnego- ze strachu to różne rzeczy się robi... :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/180/f34b0f1a26560db0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/180/53c9294ce9133fd2.jpg[/IMG][/URL] Cały czas podnosi nóżki- raz jedną, raz drugą- jakby nie był przyzwyczajony do chodzenia po zimnym, mokrym betonie :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/181/ed99abb9f78b5eed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/187/b56be617aca6a1e7.jpg[/IMG][/URL] [U][B]Ogłoszenia, jakie ma:[/B][/U][LIST] [*][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=334459329[/URL] [*][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1113594_maciupenkie_manienstwo.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1113...anienstwo.html[/URL][/LIST][/quote] Kto go zabierze stamtąd? jest taki maleńki?
  9. Rany Kacperka wygoiły się - ten maleńki piesio czeka na dom!!!!
  10. [quote name='Talcott']Kto pokocha ślicznego Piesia który nieśmiało wyciąga łapinę - moge podarowac Ci tylko siebie -Chcesz? Będę przy Tobie nie pytając co mi dasz.. Będę przy Tobie kiedy zostaniesz zupełnie sam.. Będę za Tobą szedł...[/quote] Kto mu da dom!!!To taki śliczny Piesio!!!
  11. Ten wspaniały pie ma ziostać zabity!!!!
  12. Wspaniały majestatyczny PIES!!
  13. Kto pokocha maleńkiego Smerfika??
  14. Piękny Mega Jamnior!!!!
  15. Kto go uratuje? taki piękny pies!!
  16. :loveu::loveu::loveu:Jestes kochana!!! Teraz tylko pytanie która z Cioteczek go stamtąd wyszarpie?:crazyeye:
  17. Piękna subtelna delikatna sunieczka Kizia czeka!!!!
  18. [quote name='Talcott']Kto go pokocha?[/quote Kto pokocha maleńkiego Pusiunia???
×
×
  • Create New...