[quote name='Koperek']Nawet nie wiem, co napisać. Pierwszy raz przedstawiam takiego maluszka! Po prostu...
...[SIZE=4]MACIUPEŃKIE MANIEŃSTWO!:-( [/SIZE]
Siedzi w schronie przestraszony, jak nieboskie stworzenie. Inne psy się wydzierają, a bidaczek skulony pod ścianą boksu, żeby mu doopki nie podskubały:-( Taki dziubek, że serce się kraje :placz:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/188/7e0ee8c59c027abd.jpg[/IMG][/URL]
Siedzi, jak pokraka- ale nic dziwnego- ze strachu to różne rzeczy się robi... :(
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/180/f34b0f1a26560db0.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/180/53c9294ce9133fd2.jpg[/IMG][/URL]
Cały czas podnosi nóżki- raz jedną, raz drugą- jakby nie był przyzwyczajony do chodzenia po zimnym, mokrym betonie :(
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/181/ed99abb9f78b5eed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/187/b56be617aca6a1e7.jpg[/IMG][/URL]
[U][B]Ogłoszenia, jakie ma:[/B][/U][LIST]
[*][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=334459329[/URL]
[*][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1113594_maciupenkie_manienstwo.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1113...anienstwo.html[/URL][/LIST][/quote]
Kto go zabierze stamtąd? jest taki maleńki?