-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
[quote name='Kar0la']To jest bardzo kochana sunia. Ma oczywiście swoje lęki i bywają z nią problemy, ale jest tak wdzięczną i zabawną sunią, że trudno jej nie kochać. Zawsze blisko czlowieka. [IMG]http://images33.fotosik.pl/313/ae82c7faac180650med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/241/e6373bbdadec2a42.jpg[/IMG] i piesków [IMG]http://images34.fotosik.pl/312/fd3897a16e55ee9amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/313/f4587c21157e6742med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/242/7c279522a2f33a84med.jpg[/IMG][/quote] Piękna Piesia szuka domu!!!!
-
[quote name='kaja555']Niesamowity! :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/243/8b13bcfa144f33e7.jpg[/IMG][/URL][/quote] I Mikrokrówka jeszcze raz!!!!
-
[quote name='DIF']Talcott!! Czu Ty wogóle sypiasz, czy raczej nie czujesz takiej potrzeby??!! :evil_lol::loveu:[/quote] A widziałaś Ty szanującego się wampira, który by w nocy sypiał?:eviltong::eviltong::eviltong:
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aska25']Tak się sklada, ze wczoraj bylam w tym 9 boksie gdzie jest Nina i robilam jej zdjecia, nie wiedzac, ze to ta sama sunia. [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/130/ninamojavo9.jpg[/IMG] W tym boksie jest jeszcze jedno jamnikowate cudenko. Tez suczka, tez milutka pieszczocha. Od razu pakuje sie na kolana, zreszta Nina tak samo. Az sie serce lamie ze takie pieknosci siedza za kratami ... [B]Suczka [COLOR=red]nr[/COLOR] 38 [/B] [B][COLOR=black]CHIP[/COLOR] - 953.000000925740[/B] [B]Wiek -[/B] 8 lat [B]Data przyjecia -[/B] 14.06.2008 [B]Przebywa [/B]- hotelik, boks 9 [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6184/sukapodpalanalv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6051/sukapodpalana2kp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/7347/sukapodpalana3vm1.jpg[/IMG][/quote] I one czekają i jeszcze dwa.....:placz::placz::placz::placz::placz: -
[quote name='Isadora7'][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=7][COLOR=Red]S.O.S. dla jamnisi[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Impact][SIZE=5][COLOR=Red] Ona potrzebuje człowieka. Kogoś kto zadba aby wróciła do formy. Jamnisia odwdzięczy się merdającą miłością[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/quote] W schronisku zgine!!!!
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aska25']Nie wiem czemu mi umknelo, ale znalazlam dzis zdjecia robione w poniedzialek. Na 1 z nich jest sliczny jamnior. Niestety nie wiem czy to suczka czy psiak bo siedzial skulony na wybiegu, a ja nie lubie zmuszac psow wiec dalam mu spokoj. W srode psiaka juz jnie bylo w tym boksie. Gdyby ktos byl zainteresowany moge go dzis poszukac i spytac o niego w gabinecie. BOKS 7, hotelik NUMER 92 [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/5982/92jamnikiq2.jpg[/IMG][/quote] Klasa Jamniorek!!!:lol::lol::lol: -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
To sie dowiedz - może to facecik???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
[quote name='modliszka84']Pomocy! Natychmiast potrzebny jest dom tymczasowy lub stały dla starszej ok 10 letniej suczki jamniczki. Sunia jest tak gruba, że ma trudności z poruszaniem się. Nie ma siły chodzić, po przejściu 500 m kładzie się i sapie. Została potraktowana jak zbędny smieć. Prawdopodobnie ktoś się jej pozbył przed wakacjami bądź została zbędnym "spadkiem" po zmarłej osobie. Nie ma przecież możliwości, żeby tak gruby pies komukolwiek uciekł. Jedno jest pewne - ona nie przetrwa w schronisku!!!! Przebywa w Pabianicach. Ratujmy ją. tel 793 046 770 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/315/28755c1beaf80542.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/314/82171ab20c94f831.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/243/4d95d06da0f532cb.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ona nie obroni się przed innym psem...
-
[quote name='brazowa1']Jego oficjalne,kartotekowe imie to "Szpic" i cos szpicowatego w sobie ma.Jest to kula futra (w bardzo dobrym gatunku) na jamniczych łapkach.Nie widac podwozia.Obecnie ma ogolony brzuszek,wiec łapki sa w jakikolwiek sposob widoczne.Bardzo dekoracyjny pies,zarowno moje wrazenie,jak i innej wolontariuszki bylo,ze to pies,ktory po odpowiednim wypielegnowaniu bedzie robił wspaniałe wrazenie. A charakter?"Kanapa" w boksie jest pograzony w marazmie.Lezy w jednym miejscu,nie wchodzi w konflikty z psami,jest zobojetniały.Ale niech tylko pojawi sie mozliwosc spaceru-pies podskakuje na krotkich łapkach,poszczekuje przynaglajaco z radosci,nagle staje sie innym psem!Tylko,ze mozliwosc krotkiego spaceru ma raz na tydzien...coz to jest dla psa,ktory pamieta,jak pachnie trawa i drzewa w parku :( "Kanapa" miał kiedys dom.Przez 5 lat swojego zycia byl czyims ukochanym przyjacielem.Od 3 lat jego domem jest schronisko.Szanse na adopcje maleja z kazdym rokiem.Obecnie ma 8 lat i chciałby w koncu opuscic swoj boks i zamieszkac z kims,kto bedzie go codziennie prowadzac na spacer.Nie jest to pies aktywny-nikogo nie umeczy długimi spacerami. Nie bedzie problemow z pielegnacja siersci-to taki gatunek,ktory sie nie kołtuni i nie łatwo pielegnuje. Kto chce przemiła "Kanape"? No niechgo ktoś wreszcie zobaczy:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
A to nie jest Nina??? -
Uśmiech roku prawda?:evil_lol::evil_lol:
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Talcott replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']Sunię przynieśli do gabinetu weterynaryjnego ludzie, którzy znależli ją leżącą na jezdni - była tuż po zderzeniu z samochodem. Udzielono pierwszej pomocy. Póżniej pies został prześwietlony - połamana miednica, która musi sie sama zrosnąć. Sunia trafiła do schroniska i tu dochodzi do siebie. Pies nie wygląda na szczególnie zaniedbanego, próbowaliśmy odszukać jaj właścicieli - niestety. Właściciel też nie wykazał się starannością w poszukiwaniach. A psina tęskni i wcale nie jest szczęśliwa z pobytu w schronisku mimo, że cieszy sie szczególnymi względami całego personelu. Gdy tylko pojawia sie ktos nowy - sunia przybiega aby sie poprzytulać. Popiskuje wtedy cichutko, a kiedy przkonuje sie że to nie po nią ktoś przyszedł - ze spuszczoną głową idzie zrezygnowana, smutna do swojego kącika. Jest malutka, leciutka, śliczna - pomóżcie w znalezieniu domu. [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/8409/sunia1wu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7878/dscn0385lb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/1254/dscn0444qa5.jpg[/IMG] to sunia w dniu wypadku[/quote] Jest maleńka i nie poradzi sobie w schronisku.... -
[quote name='SZPiLKA23'][CENTER][COLOR=Red][B]KIEDY KOLEJNY PIES ZAMYKA SWOJE OCZY[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]MAM OCHOTĘ UCIEC W ŚMIERĆ RAZEM Z NIM[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]UMRĘ JEŚLI JESZCZE RAZ CZŁOWIEK MNIE PRZEOCZY[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]I PRZEJDZIE OBOJĘTNY NA MÓJ BYT[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]NIE ZNAM ZAPACHU TRAWY ANI SMAKU WOLNOŚCI[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]NIE ZNAM RÓWNIEŻ LUDZKIEJ MIŁOŚCI[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]NAJGORSZA JEST SAMOTNOŚĆ POŚRÓD WIELU[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]BRUTALNA CODZIENNOŚĆ I ŻYCIE BEZ CELU ....[/B][/COLOR] [/CENTER] [B][COLOR=Black] Orzechowce w woj. podkarpackim są Schroniskiem bardzo trudnym dla zwierząt tam przebywających. Kizia nie ma tam szans na adopcje - ludzie w tych okolicach szukają psów do budy nie na kolana. Jest mała, wątła nie nadaje się do gospodarstwa ... teraz czy to jej szczęście czy pech? Nie potrafię odpowiedzieć - ona pragnie jakiegokolwiek kontaktu z człowiekiem, pomimo braku obojętności do niej, chwila uwagi przez człowieka wynagradza jej całe zło jakiego doznaje na codzień. To sunia, która potrafi kochać całą sobą, ma wielkie serce które będzie bardzo Cie kochać jeśli dasz jej szansę. Proszę ...... nie możesz zmienić świata ale możesz go zmienić dla Kizi - pomóż .....[/COLOR][/B] [B] Mała, roztrzęsiona, kupka suniowych nieszczęść. Totalnie nie wie czym sobie zasłużyła na swój los. Przecież kocha człowieka, jest cicha i grzeczna. To kolejna mała oaza spokoju na ludzkie kolana. Opis opisem ale nic nie zastąpi kontaktu z tą małą. Łezka do oka się ciśnie takie to małe i grzeczne. Sunia nie wiedziała czy kontakt z nami to coś dobrego czy złego, dlaczego ją łapiemy i zabieramy tak wysoko na ręce .... jednak nie broniła się, poddała się ufnie naszym zabiegom. Cud, miód, orzeszki! Wg nas ma jakieś 3-5 latka. Kiza zachowuje sie tak jakby przepraszała ze zyje, nie chce nikomu sprawiać kłopotów siedzi cicho wbita w kacik budy, tracąc powoli nadzieje ze ktoś ja wypatrzy pośród szalejących w około psów błagających o chwile uwagi, ona cicha traci nadzieje na swojego człowieka....[/B] [IMG]http://images31.fotosik.pl/165/ee097e6970602686.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/168/c28d220d202eda3a.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/169/ff17130d2e718427.jpg[/IMG] Kontakt do wolontariuszki [EMAIL="[email protected]"][email protected] tel. [/EMAIL][EMAIL="[email protected]"]0608- 424-460[/EMAIL] Kizia przebywa w schronisku w Orzechowcach[/quote] Śliczna i subtelna
-
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
Talcott replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neczka']Dżek – maleńka psia nieśmiałość o cudnym terierowym pyszczku. W schronisku znalazł się znikąd, albo jak mówią pracownicy – z pól. Od 3 miesięcy zamieszkuje jeden z boksów wraz z innymi psiakami. Boks, którego właściwie nie widać, jeden z pierwszych – tych, na które mało kto zwraca uwagę i dodatkowo zasłonięty pędami winogrona. Maleńki Dżekuś w typie niemieckiego teriera na krótkich łapkach, wystawia nieśmiało pyszczek z budy, aby zobaczyć, czy ktoś przypadkiem go nie zauważył. Może dzisiaj, może jutro, może za kilka dni uda mu się opuścić kraty Orzechowskiego schroniska… ale tylko MOŻE… Dżeki jest bardzo nieśmiałym w kontaktach z ludźmi psiakiem, gdyby tylko miał człowieka, gdyby był ktoś, kto pokazałby mu, że człowiek już więcej nie wyrządzi mu krzywdy. Więcej ? ...psiak nie ma prawego oczka, prawdopodobnie z winy człowieka, ale pewności nie ma, tego już nikt się nie dowie. Do psów z boksu jest łagodny, ale w razie jakiejś awantury pomiędzy kolegami, jak przystało na teriera, potrafi sobie poradzić – wybiega z budy i rozdziela walecznych sąsiadów. W tym schronisku ma maleńkie szanse na adopcje, choćby ze względu na położenie boksu i brak oczka, co niektórzy biorą za poważny ubytek i nie rozumieją, że z oczkiem czy bez psiak jest taki sam, kochany i cudowny. Ma dopiero 2 – 3 latka a już tak wiele w swoim krótkim życiu przeszedł ! Nie pozwól mu stracić nadziei i podaruj mu miejsce u Twego boku ! [B]… pokochaj Dżekusia ![/B] [U]kontakt:[/U] tel. 606262450 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]banerek ![/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10389000"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1259/banerekdekumi5.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9619/dzekixf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/6145/dzeki2cj0.jpg[/IMG][/quote] Taki maleńki PIESIO - taki piękny -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
Talcott replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='iskierkaaaa']Piesek przebywa w Łodzi na marmurowej. Przeuroczy,bardzo spokojny i cierpliwy psiak.Od razu wpadł pod nożyczki wolontariuszki, bo cały był w dredach i kołtunach.Zrobił dobre wrażenie :) Psiak przebywa w budzie obok hoteliku.Jego imię - Skrzek[IMG]http://amplituda_lodz.w.interia.pl/piesek.JPG[/IMG][/quote] Śliczny Piesio czeka na DOM!!!! -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Cioteczki!! A co z bazarkiem dla Cyganka??? Grosik doszedł?:crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Zabierz ją stamtąd....
-
ZŁoty Piesw typ leonberger-czarna Przyszłość-ma już domek!
Talcott replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']przepraszam ale gdzie ten psiak przebywa? Myślalam ze w Warszawie, a tu dogomanka wstawia zdjecia a ona jest z Olkusza?? :oops::oops::oops:[/quote] Może to szansa dla niego????